Greek GSX-R forum
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 
JIMK7
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 
nasos-v
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 
T.R.E
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 
k8 600 kk
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 
kostaskr6
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 
κολτρέϊν
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 
Leroy
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 
ripper
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_l10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_c10Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Poll_r10 

 

 Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi

Πήγαινε κάτω 
+6
gianni
JIMK7
papagym
GIXXERAKIAS
AggelosK8
Hamamatsu
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 13:15

Όλο και περισσότεροι άνθρωποι αναφέρουν τελευταία ότι ο Valentino Rossi είναι πολύ κοντά στο να πάρει μέρος στο Grand Prix της Γερμανίας. Μετά τον Dr Claudio Costa (σχ. άρθρο), ήρθε και ο Carmelo Ezpeleta να επιβεβαιώσει τις συγκεκριμένες εικασίες αναφέροντας στην εφημερίδα As σήμερα (Τρίτη) ότι ο Ιταλός superstar είναι κοντά στο να βρεθεί ξανά στη σέλα της μοτοσικλέτας του.

Από την Ολλανδία κιόλας ο Ezpeleta γνώριζε ότι ο Rossi θα οδηγήσει στη Γερμανία. «Ο Valentino θα αγωνιστεί στη Γερμανία. Το γνωρίζω από το Assen. Είναι υπέροχα νέα».

«Φανταζόμουν ότι θα μπορούσε να επιστρέψει τόσο γρήγορα διότι γνωρίζω τον άνθρωπο Rossi και δεν με απασχολούσε ο τραυματισμός του. Συζήτησα μαζί του μία ημέρα πριν το ατύχημα και μου είπε ότι ανησυχούσε για τον ώμο του. Μου εξήγησε όλη τη διαδικασία του τραυματισμού του», πρόσθεσε ο ισχυρός άνδρας της Dorna.

Η απουσία του Rossi από το πρωτάθλημα δημιούργησε πτώση στην τηλεθέαση και στο ενδιαφέρον του κόσμου, όμως ο Ezpeleta πιστεύει πως αυτό ήταν φυσιολογικό διότι δεν ήταν προγραμματισμένο το γεγονός. «Αυτή η κατάσταση ήταν χειρότερη για το MotoGP από ότι να είχε σταματήσει να αγωνίζεται. Όταν αποσυρθεί, θα γνωρίζουν όλοι από το ξεκίνημα της σεζόν ότι δεν θα υπάρχει ο Valentino. Αλλά τώρα ήταν απρογραμμάτιστη η απουσία του στους 3 αγώνες και οι φήμες άρχισαν να διαρρέουν ταχύτατα».

Το Grand Prix της Γερμανίας πραγματοποιείται το τριήμερο 16-18 Ιουλίου.
Πηγη Ms free
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 08:49

Μακαρι με το καλο να επιστρεψει γιατι μαλλον τελικα ειναι αληθεια οτι
χωρις valentino motogp δεν υπαρχει.
eleison eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 09:08

Eλα βρε Αγγελε τα παραλες τωρα....αν ειναι αν σταματησουν τοτε οι αγωνες απο τωρα γιατι σε 2-3 χρονακια θα παρει συνταξη ο γιατρος.Αναγνωριζω το μεγαλο αυτο ταλεντο που περασε απο τα motogp αλλα δεν πρεπει να ξεχναμε οτι απο παλια υπηρχε αυτο.

Οταν ο Ροσι ξεκινησε τους αγωνες και ειχε αρχισει να κοντραρεται σιγα σιγα με μεγαλα ονοματα παλι ελεγαν σιγα τωρα που θα παει το πιτσιρικι να την πει ΣΤΟΝ πιλοτο οτι ειναι καλυτερος απο τους παλιους.(οπου πιλοτος βαλτε μεγαλα ονοματα οπως Swantz και λοιποι παλιοι πιλοτοι. Wink )

Eτσι και τωρα εχουν βγει καινουργια πολλα υποσχομενα ονοματα και δινουν θεαμα.Ακουω καποιους και λενε για Λορενθο,Στονερ,Πεντροσα και λοιπους οτι εξαφανιζονται μπροστα τωρα και δεν εχει μαχη...ΚΑΙ?Το ιδιο δεν εκανε παλιοτερα και ο Ροσσι?Αλλα ο Ροσσι πιλοτος οταν το εκανε αυτο.....Και μενα δεν μου αρεσει να εξαφανιζονται μπροστα χωρις μαχη αλλα ας ειμαστε αντικειμενικοι.

Το μονο που θελω ειναι να βλεπω αγωνα,αν ειναι απο τον Ροσσι η εστω και απο τον αντικαταστατη του δεν με πολυαπασχολει,θελω ξανα να μου κοβεται η ανασα σε προσπερασματα και σε περασματα να μου σηκωνεται η τριχα.

ps:Δειτε και λιγο moto2 και αγωνες wsbk θα δειτε πολλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 09:38

GIXXERAKIAS έγραψε:
Eλα βρε Αγγελε τα παραλες τωρα....αν ειναι αν σταματησουν τοτε οι αγωνες απο τωρα γιατι σε 2-3 χρονακια θα παρει συνταξη ο γιατρος.Αναγνωριζω το μεγαλο αυτο ταλεντο που περασε απο τα motogp αλλα δεν πρεπει να ξεχναμε οτι απο παλια υπηρχε αυτο.
.................Το μονο που θελω ειναι να βλεπω αγωνα,αν ειναι απο τον Ροσσι η εστω και απο τον αντικαταστατη του δεν με πολυαπασχολει,θελω ξανα να μου κοβεται η ανασα σε προσπερασματα και σε περασματα να μου σηκωνεται η τριχα.
ps:Δειτε και λιγο moto2 και αγωνες wsbk θα δειτε πολλα....


Γιάννη δεν έχει να κάνει με το ταλέντο του μόνο σαν οδηγός, αλλά και την μαχητικότητα του την συμπεριφορά του, τον τρόπο που τον αντιμετωπίζει "Ο Dornas", δηλαδή έχει να κάνει με τό πόσο δημοφιλής είναι σε κόσμο πέρα από εμάς τους μοτοοπαδούς!

Διάβασε και εδώ:
Παράθεση :
Η απουσία του Rossi από το πρωτάθλημα δημιούργησε πτώση στην τηλεθέαση και στο ενδιαφέρον του κόσμου, όμως ο Ezpeleta πιστεύει πως αυτό ήταν φυσιολογικό διότι δεν ήταν προγραμματισμένο το γεγονός. «Αυτή η κατάσταση ήταν χειρότερη για το MotoGP από ότι να είχε σταματήσει να αγωνίζεται. Όταν αποσυρθεί, θα γνωρίζουν όλοι από το ξεκίνημα της σεζόν ότι δεν θα υπάρχει ο Valentino. Αλλά τώρα ήταν απρογραμμάτιστη η απουσία του στους 3 αγώνες και οι φήμες άρχισαν να διαρρέουν ταχύτατα».

Στα δικά μου μάτια δεν είναι απλά ένας κορυφαίος οδηγός, έχει άλλη αίγλη.
Σαν οδηγούς θαυμάζω και άλλους μέσα στα gp, βλέπε Lorengo, που ο άνθρωπος δεν ξέρει τι κάνει αλλά νομίζω ότι θα είναι μικρό το κενό που θα δημιουργήσει αν απουσιάσει !!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 09:50

papagym έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Eλα βρε Αγγελε τα παραλες τωρα....αν ειναι αν σταματησουν τοτε οι αγωνες απο τωρα γιατι σε 2-3 χρονακια θα παρει συνταξη ο γιατρος.Αναγνωριζω το μεγαλο αυτο ταλεντο που περασε απο τα motogp αλλα δεν πρεπει να ξεχναμε οτι απο παλια υπηρχε αυτο.
.................Το μονο που θελω ειναι να βλεπω αγωνα,αν ειναι απο τον Ροσσι η εστω και απο τον αντικαταστατη του δεν με πολυαπασχολει,θελω ξανα να μου κοβεται η ανασα σε προσπερασματα και σε περασματα να μου σηκωνεται η τριχα.
ps:Δειτε και λιγο moto2 και αγωνες wsbk θα δειτε πολλα....


Γιάννη δεν έχει να κάνει με το ταλέντο του μόνο σαν οδηγός, αλλά και την μαχητικότητα του την συμπεριφορά του, τον τρόπο που τον αντιμετωπίζει "Ο Dornas", δηλαδή έχει να κάνει με τό πόσο δημοφιλής είναι σε κόσμο πέρα από εμάς τους μοτοοπαδούς!

Διάβασε και εδώ:
Παράθεση :
Η απουσία του Rossi από το πρωτάθλημα δημιούργησε πτώση στην τηλεθέαση και στο ενδιαφέρον του κόσμου, όμως ο Ezpeleta πιστεύει πως αυτό ήταν φυσιολογικό διότι δεν ήταν προγραμματισμένο το γεγονός. «Αυτή η κατάσταση ήταν χειρότερη για το MotoGP από ότι να είχε σταματήσει να αγωνίζεται. Όταν αποσυρθεί, θα γνωρίζουν όλοι από το ξεκίνημα της σεζόν ότι δεν θα υπάρχει ο Valentino. Αλλά τώρα ήταν απρογραμμάτιστη η απουσία του στους 3 αγώνες και οι φήμες άρχισαν να διαρρέουν ταχύτατα».

Στα δικά μου μάτια δεν είναι απλά ένας κορυφαίος οδηγός, έχει άλλη αίγλη.
Σαν οδηγούς θαυμάζω και άλλους μέσα στα gp, βλέπε Lorengo, που ο άνθρωπος δεν ξέρει τι κάνει αλλά νομίζω ότι θα είναι μικρό το κενό που θα δημιουργήσει αν απουσιάσει !!




+ 100000000000 Στο Κωστα good good good αυτα ακριβος θα εγραφα κι εγω okk

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi 10p7ousEzpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Icnsl4Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi 2dhxn3kEzpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi 2lbdx0jEzpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 10:01

Πολυ απλα δεν ειπα οτι θα σταματησουν οι αγωνες αλλα ειναι ηλιου φαεινοτερον και
καταγεγραμμενο απο τον παγκοσμιο τυπο οτι υπαρχει αυτη η καμψη στην τηλεθεαση
και προσελευση του κοσμου λογω της απουσιας του valentino.
Yπαρχουν οδηγοι τους οποιους προσωπικα θαυμαζω και ειχα δηλωσει και σε παλαιοτερο
post μου οτι θα ηθελα πολυ να δω τον spies στην σελα της εργοστασιακης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 11:39

Προσωπικα παιδια ειπα και γω τον θαυμαζω,αλλα το οτι ειχε πτωση η τηλεθεαση κτλ κτλ κτλ τα θεωρω κοινως κουραφεξαλα...οποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θελει να βλεπει motogp δεν θα κοιταξει αν τρεχει ο Rossi η οποιοσδηποτε αλλος.Θα το δει για την κ@βλ@ του και μονο.

Να το βρασω αν το βλεπουν και οι νοικοκυρες επειδη γουσταρουν Ροσσι η Ντε Πουνιε επειδη πεταει εξω ξυρισμενο στηθος καθε φορα.Τι θελω να πω?Η πτωση ειναι γιατι καποιοι κολλημενοι ΜΟΝΟ με τον Ροσσι σταματησαν να βλεπουν χ@στηκε η φοραδα στο αμπελι δηλαδη.

Αν το παμε ετσι και οι γιαμαχακηδες θα σταματησουν να το βλεπουν γιατι παει Ντουκατι ο Ροσσι πλεον.

Νομιζω οτι τωρα εγινα πιο κατανοητος. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 11:58

GIXXERAKIAS έγραψε:
Προσωπικα παιδια ειπα και γω τον θαυμαζω,αλλα το οτι ειχε πτωση η τηλεθεαση κτλ κτλ κτλ τα θεωρω κοινως κουραφεξαλα...οποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θελει να βλεπει motogp δεν θα κοιταξει αν τρεχει ο Rossi η οποιοσδηποτε αλλος.Θα το δει για την κ@βλ@ του και μονο.

Να το βρασω αν το βλεπουν και οι νοικοκυρες επειδη γουσταρουν Ροσσι η Ντε Πουνιε επειδη πεταει εξω ξυρισμενο στηθος καθε φορα.Τι θελω να πω?Η πτωση ειναι γιατι καποιοι κολλημενοι ΜΟΝΟ με τον Ροσσι σταματησαν να βλεπουν χ@στηκε η φοραδα στο αμπελι δηλαδη.

Αν το παμε ετσι και οι γιαμαχακηδες θα σταματησουν να το βλεπουν γιατι παει Ντουκατι ο Ροσσι πλεον.

Νομιζω οτι τωρα εγινα πιο κατανοητος. Very Happy

Και εγώ συμφωνώ μαζί σου, αλλά δυστυχώς για να συνεχίσουν να μεταδίδονται τα motogp στην Ελλάδα και σε άλλες χώρες πρέπει να τα βλέπουν και οι νοικοκυρές και όλοι. Κοινώς να υπάρχει τηλεθέαση και αυτό μόνο στην εποχή του Rossi μπορεί να γίνει. Με την οικονιμική κρίση που υπάρχει (δες ποσες λίγες διαφημίσεις υπάρχουν φέτος στον ΣΚΑΙ) λίγο να πέσει η τηλεθέαση, δεν πρόκειται να ξαναδούμε αγώνες στην Τιβί. Μετά μόνο στο Internet επι πληρωμή.
Εμείς οι λίγοι θα συνεχίσουμε να βλέπουμε αγώνες και να τους ευχαριστιώμαστε και χωρίς τον Ρόσι, αλλά ο χαρακτήρας του και το ταλέντο του είναι αυτά που έφεραν τον κόσμο στα MotoGP. Μέχρι και οι γιαγιάδες ξέρουν τον Ρόσι, ενώ πριν δεν ήξερε κανένας τον Doohan και τον Schwantz.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 12:00

Είδατε φωτογραφίες του Ρόσι με την R1. (motograndprix.gr) Τάπα πήγαινε στο τεστ χθες. Αλλά τελικά θέλει λίγο ακόμη για να επιστρέψει στα GP, οπότε το Sachsering το ξεχνάει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 12:16

gianni έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Προσωπικα παιδια ειπα και γω τον θαυμαζω,αλλα το οτι ειχε πτωση η τηλεθεαση κτλ κτλ κτλ τα θεωρω κοινως κουραφεξαλα...οποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θελει να βλεπει motogp δεν θα κοιταξει αν τρεχει ο Rossi η οποιοσδηποτε αλλος.Θα το δει για την κ@βλ@ του και μονο.

Να το βρασω αν το βλεπουν και οι νοικοκυρες επειδη γουσταρουν Ροσσι η Ντε Πουνιε επειδη πεταει εξω ξυρισμενο στηθος καθε φορα.Τι θελω να πω?Η πτωση ειναι γιατι καποιοι κολλημενοι ΜΟΝΟ με τον Ροσσι σταματησαν να βλεπουν χ@στηκε η φοραδα στο αμπελι δηλαδη.

Αν το παμε ετσι και οι γιαμαχακηδες θα σταματησουν να το βλεπουν γιατι παει Ντουκατι ο Ροσσι πλεον.

Νομιζω οτι τωρα εγινα πιο κατανοητος. Very Happy

Και εγώ συμφωνώ μαζί σου, αλλά δυστυχώς για να συνεχίσουν να μεταδίδονται τα motogp στην Ελλάδα και σε άλλες χώρες πρέπει να τα βλέπουν και οι νοικοκυρές και όλοι. Κοινώς να υπάρχει τηλεθέαση και αυτό μόνο στην εποχή του Rossi μπορεί να γίνει. Με την οικονιμική κρίση που υπάρχει (δες ποσες λίγες διαφημίσεις υπάρχουν φέτος στον ΣΚΑΙ) λίγο να πέσει η τηλεθέαση, δεν πρόκειται να ξαναδούμε αγώνες στην Τιβί. Μετά μόνο στο Internet επι πληρωμή.
Εμείς οι λίγοι θα συνεχίσουμε να βλέπουμε αγώνες και να τους ευχαριστιώμαστε και χωρίς τον Ρόσι, αλλά ο χαρακτήρας του και το ταλέντο του είναι αυτά που έφεραν τον κόσμο στα MotoGP. Μέχρι και οι γιαγιάδες ξέρουν τον Ρόσι, ενώ πριν δεν ήξερε κανένας τον Doohan και τον Schwantz.


Μιλας σωστα Γιαννη τωρα.Αντικιμενεικα ναι,θα πονεσουμε ολοι αν σταματησουν οι μεταδοσεις αλλα δεν θα σταματησουμε να βλεπουμε οταν με το καλο φυγει ο Ροσσι η ο καθε οδηγος που θα εχει φθασει στο επιπεδο του.Τον Doohan kai ton Schwantz δεν τον ηξερε ουτε ο ΔΙατσιδης και πλεον κανει εκπομπη.Αλλες εποχες τοτε δεν ειχαμε τετοιες πολυτελειες. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 12:23

Σιγουρα ενας fan των αγωνων δεν θα σταματησει να βλεπει τους αγωνες γιατι λειπει
ενας οδηγος αλλα μιλαμε για το γενικο συνολο το οποιο δεν ειναι απαραιτητα
και παντα αντικειμενικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 12:31

Επειδή τυγχάνει να ξέρω τον Διατσίδη, ξέρω καλά ότι παρακολουθεί από κοντά (στις πίστες) τα GP πριν από το 1990, που οι περισσότεροι από εμάς τα βλέπαμε μόνο από περιοδικά. Ξέρω ότι πολλοί δεν τον συμπαθούν αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι γνώστης των πραγμάτων. Εγώ προσωπικά έχω πάθει πλάκα με τις γνωριμίες που έχει με ανθρώπους στα GP, και ότι έχει άκρες να μαθαίνει τις πληροφορίες πρώτος από όλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 12:57

GIXXERAKIAS έγραψε:

Μιλας σωστα Γιαννη τωρα.Αντικιμενεικα ναι,θα πονεσουμε ολοι αν σταματησουν οι μεταδοσεις αλλα δεν θα σταματησουμε να βλεπουμε οταν με το καλο φυγει ο Ροσσι η ο καθε οδηγος που θα εχει φθασει στο επιπεδο του.Τον Doohan kai ton Schwantz δεν τον ηξερε ουτε ο ΔΙατσιδης και πλεον κανει εκπομπη. Αλλες εποχες τοτε δεν ειχαμε τετοιες πολυτελειες. lol!



Και όμως το 1994 ή το 95 υπήρχε ζωντανή μετάδοση των gp στην tv!!! kapelo

Ρώτα και κανά μεγαλύτερο!! eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 13:17

gianni έγραψε:
Επειδή τυγχάνει να ξέρω τον Διατσίδη, ξέρω καλά ότι παρακολουθεί από κοντά (στις πίστες) τα GP πριν από το 1990, που οι περισσότεροι από εμάς τα βλέπαμε μόνο από περιοδικά. Ξέρω ότι πολλοί δεν τον συμπαθούν αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι γνώστης των πραγμάτων. Εγώ προσωπικά έχω πάθει πλάκα με τις γνωριμίες που έχει με ανθρώπους στα GP, και ότι έχει άκρες να μαθαίνει τις πληροφορίες πρώτος από όλους.
Κοιτα Γιαννη και γω τον εχω γνωρισει πανω στις Σερρες και οντως το εκτιμω πολυ αυτο που εχει κανει για την μεταδοση των αγωνων,για γαι την γνωση που εχει περασει σε πολλους εξου και εμενα,απλα δεν κανει οτι μπορει σαν speaker.Εχει πεταξει καποια μαργαριταρια ενιοτε ολοι τα εχουμε ακουσει-γελασει με αυτα,ακομα και οι φιλοι του. trella

Απλα δυστηχως δεν υπαρχει καποιος που να παρει την αναμεταδοση και ειναι ταυτοχρονα και speaker πολυ καλος.Οποτε το βαρος εχει πεσει σε εκεινον.file


papagym έγραψε:


Και όμως το 1994 ή το 95 υπήρχε ζωντανή μετάδοση των gp στην tv!!! kapelo

Ρώτα και κανά μεγαλύτερο!! eleison

K@λογερα εσυ μην μιλας προδιδεσαι.... fafoutis fafoutis

Ειλικρινα δεν το ηξερα αυτο,τοτε ισως γιατι ασχολιομουν ακοαμ με παπακια και βολτες,καθομασταν και καθολου μεσα? ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 17:01

gianni έγραψε:
Επειδή τυγχάνει να ξέρω τον Διατσίδη, ξέρω καλά ότι παρακολουθεί από κοντά (στις πίστες) τα GP πριν από το 1990, που οι περισσότεροι από εμάς τα βλέπαμε μόνο από περιοδικά. Ξέρω ότι πολλοί δεν τον συμπαθούν αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι γνώστης των πραγμάτων. Εγώ προσωπικά έχω πάθει πλάκα με τις γνωριμίες που έχει με ανθρώπους στα GP, και ότι έχει άκρες να μαθαίνει τις πληροφορίες πρώτος από όλους.

Οτι εκανε αρκετα πραγματα για τα motogp για την Ελλαδα δεν νομιζω να εχει κανεις αντιρηση.
Αλλα το σπικαρισμα δεν το εχει καθολου.....................Μα καθολου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠαρ 09 Ιουλ 2010, 09:23

Αυτό που συμβαίνει με τον Ρόσι είναι απίστευτο. Μετά από ένα μηνα από το φοβερό σπασιμο που είχε στο δεξί πόδι, ανέβηκε σε μοτοσυκλέτα SBK και τώρα το σκέφτεται για την επόμενη εβδομάδα να επιστρέψει. Εκτός από φοβερούς γιατρούς, ο άνθρωπος έχει φοβερή θέληση να ξαναοδηγήσει. Respect.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠαρ 09 Ιουλ 2010, 09:38

gianni έγραψε:
Αυτό που συμβαίνει με τον Ρόσι είναι απίστευτο. Μετά από ένα μηνα από το φοβερό σπασιμο που είχε στο δεξί πόδι, ανέβηκε σε μοτοσυκλέτα SBK και τώρα το σκέφτεται για την επόμενη εβδομάδα να επιστρέψει. Εκτός από φοβερούς γιατρούς, ο άνθρωπος έχει φοβερή θέληση να ξαναοδηγήσει. Respect.

Αχ Doctor Costa mou Costa mou!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠαρ 09 Ιουλ 2010, 09:49

GIXXERAKIAS έγραψε:
gianni έγραψε:
Αυτό που συμβαίνει με τον Ρόσι είναι απίστευτο. Μετά από ένα μηνα από το φοβερό σπασιμο που είχε στο δεξί πόδι, ανέβηκε σε μοτοσυκλέτα SBK και τώρα το σκέφτεται για την επόμενη εβδομάδα να επιστρέψει. Εκτός από φοβερούς γιατρούς, ο άνθρωπος έχει φοβερή θέληση να ξαναοδηγήσει. Respect.

Αχ Doctor Costa mou Costa mou!! lol! lol!

χαχαχα xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠαρ 09 Ιουλ 2010, 10:05

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroulis
Normal gixxer
Normal gixxer
stavroulis


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : ΧΑΝΙΑ!!
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 350
Αγωνιζόμενος : Προσπαθω.....
Hμερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΠαρ 09 Ιουλ 2010, 18:23

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 08:15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 16:00

respekt respekt respekt respekt respekt
στον Γιατρο αλλα και στον γιατρο του Γιατρου Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi   Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 17:06

stavrosrodo έγραψε:
respekt respekt respekt respekt respekt
στον Γιατρο αλλα και στον γιατρο του Γιατρου Very Happy


+10000 fafoutis fafoutis fafoutis

______________________________________________________
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi DgnfjaEzpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi X3ww74Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi 25k1wusEzpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi 2nqcwidEzpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
Ezpeleta: Επιστρέφει στη Γερμανία ο Rossi
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Επίσημο: Επιστρέφει ο Rossi στη Γερμανία
» Ολο rossi rossi rossi...το βαρεθηκα!
» Honda Ten Kate: Ο Neukircnher επιστρέφει

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com