Greek GSX-R forum
ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
    JIMK7
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
    nasos-v
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
    T.R.E
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
    k8 600 kk
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
    kostaskr6
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
    κολτρέϊν
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
    Leroy
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
    ripper
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_l10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_c10ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Poll_r10 

     

     ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ

    Πήγαινε κάτω 
    +12
    nktr
    nasos-v
    riderspower
    mistiriodis_tsantakias
    stavrosrodo
    gsxr1000nitro
    Opeth
    adrenalinestavros
    theatiss
    Hamamatsu
    mike
    arturo
    16 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Αυγ 2010, 13:15

    riderspower έγραψε:
    Οποτε τα suzuki ειναι κ τα ποιο γρηγορα....... Laughing Laughing
    οχι ακριβως.το πιο γρηγορο......... ειναι το δικο μας fafoutis fafoutis
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mistiriodis_tsantakias
    Full gixxer
    Full gixxer
    mistiriodis_tsantakias


    Άντρας Όνομα: : Stefanos
    Τόπος : Athina
    Ηλικία : 40
    Αριθμός μηνυμάτων : 3236
    Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Αυγ 2010, 13:15

    απο ολα αυτα που υποθικαν αυτο το συμπερασμα εβγαλες ?????

    το μονο που βγενει απο την συζυτιση ειναι οτι τα suzuki ειναι πιο σεξουλιαρικα και πιο καβλιαρικα ιδικα οταν σημετεχει κ ο νασσος εκει γινεται σκλιρο πορνο
    αυτα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.myspace.com/stefanosk
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Αυγ 2010, 13:28

    mistiriodis_tsantakias έγραψε:


    επισης πεζει απιρα τεραστιο ρολο ο τροπος που κουμπονεις ταχυτιτες ,εχω πιασει πολλες φορες τον εαυτο μου σε ανιγματα να χαμογελα υπουλα με τυπους που πανε να ανιξουνε κ δεν βαζουνε καρφοτες.
    η διαφορα ειναι μερα με την νυχτα οσο γριγορι κ να ειναι στο πατιμα του συμπλεκτι ,ιδια μηχανακια διπλα διπλα κ με το που φτανει η στιγμι να κουμποσης εσυ πεταγεσε 1 μηχανακη μπροστα κ σε καθε αλαγη ολο κ πιο περα ;P οποτε ψαχνουμε ψιλους στα αχιρα
    αν ησουνα Σαλονικιος θα μπορουσα να σου κανω μια επιδειξη για το πως αλλαζουν γρηγορα με συμπλεκτη διπλα σε μηχανες με σιφτερ. Twisted Evil
    εσυ για να βαλεις καρφωτες λογικα κλεινεις λιγο το γκαζι για να χαλαρωσει το σασμαν και να παρει την επομενη,οποτε εχεις και εσυ χασιμο.euxaristo
    αν καποιος που δεν εχει σιφτερ προπονησει το χερι και το ποδι του σε γρηγορες αλλαγες με συμπλεκτη και φουλ ανοιχτο γκαζι δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τα σιφτερ.
    απλα τα σιφτερ βοηθουν στην αλλαγη απο πρωτη σε δευτερη(αφου κρεμιεσαι απο τα γκριπ για να μην φυγεις απο το μοτο και ειναι δυσκολο να αφησεις δυο δακτυλα για να πατησουν λιγο συμπλεκτη). κανουν συνεχεια την ιδια αλλαγη χωρις λαθη,και ειναι ξεκουραστα αφου εχεις -1 λογο και συγκεντρωνεσαι σε αλλα πραματα.
    εχω κανει 9.501 με φιλτρο -προγραμμα-εξατμηση και χειροκινητες αλλαγες με χρηση συμπλεκτη.


    υ.γ τα zx10 απο 08 και πανω ΕΙΝΑΙ δυνατα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mistiriodis_tsantakias
    Full gixxer
    Full gixxer
    mistiriodis_tsantakias


    Άντρας Όνομα: : Stefanos
    Τόπος : Athina
    Ηλικία : 40
    Αριθμός μηνυμάτων : 3236
    Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Αυγ 2010, 13:33

    yep ετσι το κανο βεβεος ξερο κ αλαγη με τερμα γκαζι κ τσιμπας ελαχιστα τον συμπλεκτι για να εχει μια ανοχι το σασμαν κ μπενει παλυ αλλα προτιμο να κανω αλλαγη καρφοτι που δεν εχει καμια επιπτοση σε φθορα συμπλεκτι ;P
    zxr 08+ exoyne κολοσασμαν γιαυτο βγαζουνε αλογα κ οχι ροπι gsxr με yoshi σασμαν τα παταει απο πανο :P γνομι μου παντα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.myspace.com/stefanosk
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Αυγ 2010, 13:40

    beer beer beer beer
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    theatiss
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    theatiss


    Άντρας Όνομα: : Αποστολος
    Τόπος : Πατρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 775
    Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Αυγ 2010, 17:02

    mistiriodis_tsantakias έγραψε:
    επιδι ειδα αναφορα σε ZXR-1000 απλος το μηχανακη ειναι ΓΤΠ κιταχτε της σχεσεις που εχει το κιβοτιο του κ θα καταλαβεται γιατι διχνει δυνατο .....
    επισις οταν κανετε ρολαριστες το καθε μηχανακη (διαφορετικες μαρκες ενοο)εχει αλλη σχεσει με την ιδια ταχητιτα δλδ ενα μηχανακι μπορει να εχει κοντι δευτερα κ ενα αλλο μακρια οποτε σε ρολαριστες δεν φενεται ....

    επισης πεζει απιρα τεραστιο ρολο ο τροπος που κουμπονεις ταχυτιτες ,εχω πιασει πολλες φορες τον εαυτο μου σε ανιγματα να χαμογελα υπουλα με τυπους που πανε να ανιξουνε κ δεν βαζουνε καρφοτες.
    η διαφορα ειναι μερα με την νυχτα οσο γριγορι κ να ειναι στο πατιμα του συμπλεκτι ,ιδια μηχανακια διπλα διπλα κ με το που φτανει η στιγμι να κουμποσης εσυ πεταγεσε 1 μηχανακη μπροστα κ σε καθε αλαγη ολο κ πιο περα ;P οποτε ψαχνουμε ψιλους στα αχιρα


    δν ειδα να γραφεις κατι διαφορετικο απ οτι εχουμε πει μεχρι ωρας , αλλα αυτο που λες για τις σχεσεις δν τον καλαταβαινω .Δλδ αν πατησει ενα ΖΧ10 με ενα GSXR ρολαριστα κ βγαινει μπροστα το 10αρι θα φταιει επειδη θα μας φαινεται δυνατο απο τισ κοντες σχεσεις του????
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    adrenalinestavros
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    adrenalinestavros


    Τόπος : THESSALONIKI
    Αριθμός μηνυμάτων : 122
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Αυγ 2010, 20:51

    stavrosrodo έγραψε:
    adrenalinestavros έγραψε:
    theatiss έγραψε:
    alex-k7 έγραψε:

    Οταν ανοιξες για πρωτη φορα το θεμα σε ειδα πολυ απαισιοδοξο και ηξερα οτι κανεις λαθος.
    Ευτυχως φανηκε η αληθεια και αποκατασταθηκε το κ9 στα φιλαρακια σου.
    Εγω εχω ενα τελικο των 300 ευρω και δεν μπορουν να με περασουν R1 και zx 10 με ολοσωμες
    και εγκεφαλους.
    Δεν τιθεται θεμα και σε γκαζι αλλα και στην πιστα.Το κ9 ειναι φοβερο και χωρις βελτιωσεις. no1


    Μιας κ αναφερθηκες σε ανοιγματα ρολλαριστα με τα ΖΧ10 δοκιμαστε κ μια απο ψηλες στροφες απο 9 -10 χιλιαδες
    Εγω με οσα Σουζουκι κ να εχω ανοιξει Κ5-6-7-8 αν ανοιγουμε απο χαμηλα φευγουν κ δν τα πιανω πουθενα αλλα απο τις 8-9χιλιαδεσ στο στροφομετρο μου παιζω εγω μπαλα.
    Εχουν τεραστια διαφορα δυο μηχανακια οταν πανε ρολλαριστα ακομα κ με ενα γραναζι

    Συμφωνω με το θεατη,κ επισης να σε ρωτησω τι εχει το κ9 σου;
    παιδια οι ''δοκιμες'' αυτου του ειδους μονο ενδεικτικες δεν ειναι.
    παιζουν πολλα πραματα σημαντικο ρολο οπως το γραναζωμα,το βαρος του οδηγου,το ποσο γρηγορα γινονται οι αλλαγες,αν ειναι με σιφτερ η' οχι κ.α.
    αν θελετε σωστες δοκιμες θα πρεπει να τα ανοιγετε σε διαφορετικες στροφες (πχ ενα ανοιγμα με 6, ενα ανοιγμα με 8, ενα ανοιγμα με 10χιλ στροφες) και μετα να αλλαζετε οδηγους.Δηλαδη ο ενας να περνει του αλλου(αν ειναι φιλοι σας).
    ειχαμε ξανασυζητησει το θεμα παλαιοτερα.
    αν και δεν εχω τεσταρει κ9 θα πω για ολα τα αλλα σε πρωτο σταδιο δηλαδη φιλτρο-προγραμμα-εξατμηση
    οι διαφορες ειναι παρα μα παρα πολυ μικρες και ειναι περιπου ετσι.....
    cbr('08)-zx10('08)-k7-k5.... χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν τα παλιοτερα ζχ10 δεν ειχαν τυχη πουθενα με τα μηχνακια που παρεθεσα προηγουμενως.(προφανως εισαι πολυ καλυτερος οδηγος απο αυτους που δοκιμασατε και ισως πιο ελαφρυς).
    το κ9 το υπολογιζω να ειναι πιο μπροστα απο ολα.
    να ξερετε αυτο που ''ερχεται'', δηλαδη σας μαζευει απο πισω, οτι ειναι πιο δυνατο απο το δικο σας αλλα ισως με πιο βαρυ οδηγο η πιο μακρυ γραναζωμα και χανει τα πρωτα μετρα.


    υ.γ για ασφαλη και αντικειμενικα συμπερασματα να αλλαζετε και οδηγους και να ξαναδοκιμαζετε (ο ενας να παιρνει του αλλου μετα την πρωτη δοκιμη).
    το μεσο αποτελεσμα αυτου που θα δειτε θα ειναι η αληθεια. kapelo

    Σταυρο οι δοκιμες που κανατε με cbr zx10 k5 k7 ηταν ρολλ;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 00:33

    adrenalinestavros έγραψε:

    Σταυρο οι δοκιμες που κανατε με cbr zx10 k5 k7 ηταν ρολλ;
    ναι συνονοματε ρολ.εδω στα μερη μου εχει πολλα ''φρουτα'' ο μπαχτσες και ετυχε να δοκιμασω παρα πολλα.
    το σταματημενο ειναι....... αλλου παπα ευαγγελιο. Very Happy
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    theatiss
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    theatiss


    Άντρας Όνομα: : Αποστολος
    Τόπος : Πατρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 775
    Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 07:09

    mistiriodis_tsantakias έγραψε:

    zxr 08+ exoyne κολοσασμαν γιαυτο βγαζουνε αλογα κ οχι ροπι gsxr με yoshi σασμαν τα παταει απο πανο :P γνομι μου παντα

    Θα θελα να μου πεις τι εννοεις?εννοεις οτι εχουν πολυ μακρυ σασμαν ή πολυ κοντο γι αυτο κ βγαζουν αλογα που λες??
    gsxr με yoshi σασμαν δν ειναι gsxr νορμαλ
    κ για την ιστορια καθως πολλοι δν το ξερουν αυτο κ η καβασακι βγαζει ολοκληρο race kit για ολα τα ζχ10 που εχει βγαλει απο εγκεφαλους , πιστονια ,μπιελες,εκκεντροφορους, σασμαν
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mistiriodis_tsantakias
    Full gixxer
    Full gixxer
    mistiriodis_tsantakias


    Άντρας Όνομα: : Stefanos
    Τόπος : Athina
    Ηλικία : 40
    Αριθμός μηνυμάτων : 3236
    Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 09:36

    θεατις δεν ειπα πουθενα οτι εγραψα κατι διαφορετικο .....δεν εχει κατι να καταλαβης για της σχεσις οταν κανεις ρολαριστες 2ερες κ το ενα ειναι πι κοντο απο το αλλο λογικο ειναι να πεταγετε μπροστα το κοντο ....ναι απο οσο εχο δει το kawa πρεπει σε σχεσει με ενα suzuki να εχει πιο κοντη 2ρα και 3η ......

    αναφερθικα σε yoshi σασμαν μαλακισμενα ,απλος το ειπα σε φαση με οτι με κοντοτερο σασμαν το suzuki θα φενετε πιο δυνατο .....

    και επισεις στα 8+ kawa οσες δυναμομετρισις εχω δει βγαζουνε 2-3 αλογα πανο απο suzuki αλλα το suzuki βγαζει παραπανο ροπη ,απο οσο ξερο αυτο διχνει οτι εχει πιο κοντο σασμαν ....ασε που γενικα τα suzukia παντα εβλεπα ννα εχουνε τα μακριτερα σασμαν ....

    τεσπα δεν εγραφα σε αυτο το θεμα καθολου γιατι δεν θελο να αναλοθο σε μια συζιτησει του πιο ειναι πιο δυνατο κτλπ κτλπ ,δεν θελο να γινι dragster.gr εδω μεσα ....απλος λεο την αποψιμου κ δεν λεο οτι ειναι σωστη ουτε επιμενο ;P
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.myspace.com/stefanosk
    nasos-v
    Full gixxer
    Full gixxer
    nasos-v


    Άντρας Όνομα: : Νασος
    Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
    Ηλικία : 45
    Αριθμός μηνυμάτων : 6282
    Αγωνιζόμενος :

    Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 10:04

    mistiriodis_tsantakias έγραψε:
    απο ολα αυτα που υποθικαν αυτο το συμπερασμα εβγαλες ?????

    το μονο που βγενει απο την συζυτιση ειναι οτι τα suzuki ειναι πιο σεξουλιαρικα και πιο καβλιαρικα ιδικα οταν σημετεχει κ ο νασσος εκει γινεται σκλιρο πορνο
    αυτα


    τωρα το ειδα αυτο......

    καλως ηρθες στο club της τζουλιας..... :P :P
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.gixxer.gr
    mistiriodis_tsantakias
    Full gixxer
    Full gixxer
    mistiriodis_tsantakias


    Άντρας Όνομα: : Stefanos
    Τόπος : Athina
    Ηλικία : 40
    Αριθμός μηνυμάτων : 3236
    Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 10:09

    τι νικιαζεις κ την τζουλια για σεξ?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.myspace.com/stefanosk
    adrenalinestavros
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    adrenalinestavros


    Τόπος : THESSALONIKI
    Αριθμός μηνυμάτων : 122
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 10:17

    stavrosrodo έγραψε:
    adrenalinestavros έγραψε:

    Σταυρο οι δοκιμες που κανατε με cbr zx10 k5 k7 ηταν ρολλ;
    ναι συνονοματε ρολ.εδω στα μερη μου εχει πολλα ''φρουτα'' ο μπαχτσες και ετυχε να δοκιμασω παρα πολλα.
    το σταματημενο ειναι....... αλλου παπα ευαγγελιο. Very Happy

    Ξερω φιλε μου ερχομαι συχνα στα μερη σου,κ σημερα θα μαι,
    τα λεγαμε κ με ενα φιλο σου (η ξαδερφο σου)που εχει Κ6 κ ενα civic turbo
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nasos-v
    Full gixxer
    Full gixxer
    nasos-v


    Άντρας Όνομα: : Νασος
    Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
    Ηλικία : 45
    Αριθμός μηνυμάτων : 6282
    Αγωνιζόμενος :

    Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 10:20

    mistiriodis_tsantakias έγραψε:
    τι νικιαζεις κ την τζουλια για σεξ?


    μπα νταβατσης δεν εχω γινει... εχω μαθει να δουλευω για να εχω αυτα που θελω

    ειναι απο της κοπελες που προσφαιρετε οικειοθελος....... lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.gixxer.gr
    theatiss
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    theatiss


    Άντρας Όνομα: : Αποστολος
    Τόπος : Πατρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 775
    Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 10:33

    mistiriodis_tsantakias έγραψε:
    θεατις δεν ειπα πουθενα οτι εγραψα κατι διαφορετικο .....δεν εχει κατι να καταλαβης για της σχεσις οταν κανεις ρολαριστες 2ερες κ το ενα ειναι πι κοντο απο το αλλο λογικο ειναι να πεταγετε μπροστα το κοντο ....ναι απο οσο εχο δει το kawa πρεπει σε σχεσει με ενα suzuki να εχει πιο κοντη 2ρα και 3η ......

    ενα γραναζι να χει αλλαξει ενα απο τα δυο μηχανακια δν καταλαβενεις τπτ.εδω ιδια μηχανακια κ με ενα γραναζι αλλαζουν πολυ

    αναφερθικα σε yoshi σασμαν μαλακισμενα ,απλος το ειπα σε φαση με οτι με κοντοτερο σασμαν το suzuki θα φενετε πιο δυνατο .....

    και επισεις στα 8+ kawa οσες δυναμομετρισις εχω δει βγαζουνε 2-3 αλογα πανο απο suzuki αλλα το suzuki βγαζει παραπανο ροπη ,απο οσο ξερο αυτο διχνει οτι εχει πιο κοντο σασμαν ....ασε που γενικα τα suzukia παντα εβλεπα ννα εχουνε τα μακριτερα σασμαν ....

    εχουν μακρυτερα σασμαν αλλα θελουν κ κοντα γραναζακια για να μεταμορφωθουν.δλδ συνηθως τα σουζουκι βαζουν ενα δοντι εμπρος τα καβασακι βαζουν ενα δοντι πισω

    τα 2-3αλογα δν λενε τπτ απολυτως γτ οι Καβασακαιοι υποστηριζουν οτι τα ραμ αιρ τους στο δυναμομετρο χαντακωνεται οποτε δν βγαζεις ακρη ποτε με τις δυναμομετρησεις

    τεσπα δεν εγραφα σε αυτο το θεμα καθολου γιατι δεν θελο να αναλοθο σε μια συζιτησει του πιο ειναι πιο δυνατο κτλπ κτλπ ,δεν θελο να γινι dragster.gr εδω μεσα ....απλος λεο την αποψιμου κ δεν λεο οτι ειναι σωστη ουτε επιμενο
    καλα κανεις κ λες την αποψη σου οπως λε κ εγω τη δικη μου . δν το κανουμε κοντροσαιτ .
    ;P
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 11:25

    adrenalinestavros έγραψε:

    τα λεγαμε κ με ενα φιλο σου (η ξαδερφο σου)που εχει Κ6 κ ενα civic turbo
    τον Νικο εννοεις(φιλος).αν ερθεις ξανα(γιατι το μηνυμα τωρα το ειδα) ψαξε με να τα πουμε απο κοντα. beer
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    adrenalinestavros
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    adrenalinestavros


    Τόπος : THESSALONIKI
    Αριθμός μηνυμάτων : 122
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 26 Αυγ 2010, 11:57

    stavrosrodo έγραψε:
    adrenalinestavros έγραψε:

    τα λεγαμε κ με ενα φιλο σου (η ξαδερφο σου)που εχει Κ6 κ ενα civic turbo
    τον Νικο εννοεις(φιλος).αν ερθεις ξανα(γιατι το μηνυμα τωρα το ειδα) ψαξε με να τα πουμε απο κοντα. beer

    o.k !τωρα εχω ενα zx12r μαυρο
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nktr
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    nktr


    Άντρας Όνομα: : Nίκος
    Τόπος : Piraeus
    Αριθμός μηνυμάτων : 1596
    Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Αυγ 2010, 13:42

    μετά από ένα dyno party με 18 μοτό, μέσα σε δύο Σάββατα, που κάναμε τον Μάρτη
    έχουμε τα κορυφαία 10άρια με τα ενδεικτικά γραφήματά τους:
    μετρήθηκαν συνολικά 3 zx10-09 το ένα στοκ με μόνο τελικό akrapa, το άλλο με bazzaz, ολόσωμη akrapa αντικόφτες κλπ μπιχλιμπίδια Very Happy και το τρίτο με ολόσωμη arata, commander pc5, αντικόφτες κλπ φο-αξεσοράιζ Very Happy και ένα φρεσκοστρωμένο κ9 με μία ολόσωμη akrapa ΧΩΡΙΣ παράλληλο εγκέφαλο.....μαντέψτε τι και ποιός...το κ2 μου μην το λάβετε υπόψιν που είναι στο γράφημα και κρεμάει σαν καλάμι ψαρέματος... fafoutis

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 K9zx10zx10k2
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    andreasarxo
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    andreasarxo


    Άντρας Όνομα: : ανδρεας
    Τόπος : ευοσμος
    Ηλικία : 38
    Αριθμός μηνυμάτων : 138
    Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Αυγ 2010, 13:56


    υ.γ ξεχασα να βαλω στον συναγωνισμο και το B.M.W 1000RR. που σε πρωτο σταδιο μαλλον τα ''κουδουνιαζει'' ολα. lol! [/quote]
    Τι μαλλον ρε Σταυρο 20 παραπανω εχει το μαμημενο.

    ασχημο πραγμα να μαλωνεις για την δευτερη και τριτη θεση....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    panosk8
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    panosk8


    Άντρας Όνομα: : Πανος
    Ηλικία : 40
    Αριθμός μηνυμάτων : 2447
    Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Αυγ 2010, 14:03

    αφου τα μαυρα ειναι τα πιο γρηγορα ,τι την ψαχνετε? ssss lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Αυγ 2010, 14:05

    αν και δεν ειμαι φαν του δυναμομετρου οσον αφορα την σχεση του με την αληθεια στο δρομο.....
    αφου λες οτι το ενα zx10 φοραει αντικοφτη και φουλ μαλλον ειναι αυτο που βγαζει και μεγαλυτερη τελικη.
    αλλα βαλε καλυτερα το ποιο ειναι τι γιατι με μαντεψιες θα χασουμε πολλες σελιδες Very Happy

    αυτο που λιγο με μπερδευει ειναι οτι η καφε και η μπλε εχουν τις ιδιες ''τρυπες'' αρα μαλλον μιλαμε για ιδιο κινητηρα αρα ειναι και τα δυο zx10.
    αν εχω δικιο ο χαρτης του gsxr που ειναι? aswew
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    andreasarxo
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    andreasarxo


    Άντρας Όνομα: : ανδρεας
    Τόπος : ευοσμος
    Ηλικία : 38
    Αριθμός μηνυμάτων : 138
    Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Αυγ 2010, 15:40

    1ον, το κ9 δεν πρεπει να ειναι μεσα στο διαγραμμα και 2ον γιατι βγαζουν μεχρι 155μιλια?? με 4η τα μετρανε? aswew
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nktr
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    nktr


    Άντρας Όνομα: : Nίκος
    Τόπος : Piraeus
    Αριθμός μηνυμάτων : 1596
    Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Αυγ 2010, 16:10

    stavrosrodo έγραψε:
    αν και δεν ειμαι φαν του δυναμομετρου οσον αφορα την σχεση του με την αληθεια στο δρομο.....
    αφου λες οτι το ενα zx10 φοραει αντικοφτη και φουλ μαλλον ειναι αυτο που βγαζει και μεγαλυτερη τελικη.
    αλλα βαλε καλυτερα το ποιο ειναι τι γιατι με μαντεψιες θα χασουμε πολλες σελιδες Very Happy

    αυτο που λιγο με μπερδευει ειναι οτι η καφε και η μπλε εχουν τις ιδιες ''τρυπες'' αρα μαλλον μιλαμε για ιδιο κινητηρα αρα ειναι και τα δυο zx10.
    αν εχω δικιο ο χαρτης του gsxr που ειναι? aswew

    έτσι good

    το πρώτο το στόκ ZX-10 με την akrapa έβγαλε 169,1 = μπλέ διάγραμμα
    το 2ο νομίζω έβγαλε 171 αλλά δεν την έχω βάλει την δυναμομέτρηση
    το 3ο έβγαλε 172,3 = μπορντώ διάγραμμα
    και το K9 170,2 αλλά με τη κόκκινη λεπτή γραμμή δυναμομέτρηση που ρίχνει ξύλο από τις 4000 στροφές και κάποια στιγμή έχει και +8 άλογα !!

    θα τα πούμε αργότερα γιατί πρέπει να φύγω hallo
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Αυγ 2010, 19:22

    andreasarxo έγραψε:
    1ον, το κ9 δεν πρεπει να ειναι μεσα στο διαγραμμα και 2ον γιατι βγαζουν μεχρι 155μιλια?? με 4η τα μετρανε? aswew
    σωστοςςςςςςςςςςςςςς.
    εγω νομιζα οτι ηταν με 6η.αλλα ειναι με τεταρτη.τωρα ειδα οτι ειναι 160 μιλια δηλδ 260χλμ.
    αρα το gsxr ειναι η κοκκινη που ειναι στις μεσαιες πιο πανω απο ολα και εχει πιο μακρυα σχεση.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Hamamatsu
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    Hamamatsu


    Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
    Ηλικία : 46
    Αριθμός μηνυμάτων : 1640
    Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ   ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Αυγ 2010, 20:45

    Γεια σου ρε Gixxer με την ροπη σου.Και με ενα ρυθμισμα ξυλο και ψηλα.
    Αυριο παω στον Gato με ενα φιλο με ζχ 10 08 να περασουμε τα bazzazια μας.
    Θα εκθεσω λεπτομεριες οταν μπορω.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Ιστορίες καθημερινότητας, τρέλας, φιλικά ανοίγματα κλπ....

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com