Greek GSX-R forum
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....

Πήγαινε κάτω 
+41
lKiNG
stairwayth
InSaNeRiDeR
ENDURASX
chris8790
fab
κολτρέϊν
Akis_s3
mitsos
stam911
nikosath
boutser
lakisman46
kostas-1000k9
kahi
Leroy
kouzinas
dimitris750
potis
kostaskr6
valentinosgsxr
HUMANGOUS
Painterz
nikosR1
AggelosK8
mike
Opeth
mistiriodis_tsantakias
GOGOS
kentaurosk8
sporoskaterini
Cube Capacity
totoulis
JIMK7
panosk8
riderspower
stavrosrodo
Darksoul
crockh2001
nasos-v
ktm_21
45 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Σεπ 2010, 01:17

fatsa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Σεπ 2010, 03:39

gs500f έγραψε:
την κληση φιλαρακι δεν την γλυτωνεις!μεσα σε 10 μερες αν την πληρωσεις θα δωσεις τα μισα!εχε υποψιν σου ομως οτι θα ακολουθηση και αφερεση διπλωματος για 60 ημερες!
για να μην σου αφερεσουν το διπλωμα επρεπε οταν την παρελανβανες την κληση να δηλωνες οτι ειχες παραχωρηση την οδηγηση σε αλλον[αν αυτο ισχυει και δεν υπαρχει δηνατοτητα να το ελενξουν] που βεβαιως θα εχει διπλωμα και δεν χρειαζετε το διπλωμα του....
στην ευχερεια του διοικητη τροχαιας ειναι τον αν σου κρατηση το διπλωμα για 60 ημερες η βαζωντας διαφορους λογους[απαρετητη μετακινηση λογω εργασιας λογω επαγγελματος λογω ασθενειας συγγενους κλπ]να σου το κρατηση εστω 10 ημερο.


+1000 σε αυτό που λέει το παλικάρι έχει δίκιο αλλά αν πεις ότι το οδηγούσε άλλος θα κληθεί σε απολογία κ αυτός κ εσύ Twisted Evil

το έχω περάσει γι’ αυτό το ξέρω (εγώ πάντως μπάτσος δεν είμαι Evil or Very Mad ) κ από τότε ξήλωσα την πινακίδα ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 66599 ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 66599 good good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Σεπ 2010, 09:58

ΕΔΩ ΝΟΙΚΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ, ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ 'Η ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ΤΙΜΕΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ! ΔΙΑΛΙΕΧΤΕΕΕΕΕ!

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Σεπ 2010, 11:21

valentinosgsxr έγραψε:
ΕΔΩ ΝΟΙΚΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ, ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ 'Η ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ΤΙΜΕΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ! ΔΙΑΛΙΕΧΤΕΕΕΕΕ!

lol!

Βάλε 2 κιλά για Αττική Οδό και αν είναι΄εντάξει θα πάρουμε και την άλλη βδομάδα μερικά.... fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris750
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Hμερομηνία εγγραφής : 25/06/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γεια σου φιλε! εμενα μου πηραν το διπλωμα σε οριο 70 κ πηγαινα 143.....και 350 ευρω προστιμο...εισαι σιγουρος οτι δεν σ παιρνουν το διπλωμα?? γιατι για πανω απο 40-50 χλμ το καταθετεις για κανα 2 μηνο.για ρωτα καλυτερα.   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 04 Οκτ 2010, 14:01

ktm_21 έγραψε:
Κατ ευθειαν συστημενη με το περιπολικο σπιτι μου 350 ευροπουλα απο τον 4ο μηνα του 09.......

Και τωρα την κατσαμε.... Φοβαμαι μην αρχισει και ερχεται φωτο αλμπουμ..... Κανα τιπ ? Υπαρχει περιπτωση να την αποφυγω διπλωμα και αδεια δεν μου πηραω.... Οριο 100 εγω 185..... και το θεμα ειναι οτι εχω περασει καμποσες φορες απο τοτε και με παραπανω.....
Ωρα να φυγει η πινακιδα σιγα σιγα..... Θυμαμαι κατι για μια ηλεκτρικη που ανοιγοκλεινει....
Ολα τα σχολια και οι γνωμες ειναι ευπροσδεκτα......


sorry :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 04 Οκτ 2010, 14:43

Αργουν τοσο πολυ να ερθουν οι κλησεις???????? :( Χλωμιασα τωρα....Πιστευα οτι σου ερχεται η κληση και η φωτο στους 2 μηνες.Τον Μαιο που πηρα το gixxer με τραβηξανε 2-3 φορες στην Αττικη οδο,ειχα την πινακιδα γυρισμενη με ValterMoto βαση,αλλα και παλι ειχα αγχωθει μηπως φαινεται απο τις "χαμηλες" καμερες....μετα απο αυτο το αγχος την βγαζω τελειως καθε φορα που θελω να παω γρηγορα!προτιμω να φαω 150 euro προστιμο για πινακιδα παρα αφαιρεση διπλωματος 2 μηνες + 350Ε!Οποτε το αγχος μου συνεχιζεται για κανα χρονο ακομη απο οτι καταλαβα!! neura

Τι να γινεται αραγε αμα σου ερθει φωτο αλλα δεν εχεις πινακιδα "υπουργειου" πανω?Αθωος λογω αμφιβολιων? :o
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 04 Οκτ 2010, 15:01

kouzinas έγραψε:

Τι να γινεται αραγε αμα σου ερθει φωτο αλλα δεν εχεις πινακιδα "υπουργειου" πανω?Αθωος λογω αμφιβολιων? :o

Και πως θα σε βρουνε βρε χωρις να τραβιξουν την πινακιδα σου? Απο τον αριθμο πλαισιου? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 04 Οκτ 2010, 17:00

υπουργειου ρωτησε ο κουζινας ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 04 Οκτ 2010, 17:12

kouzinas έγραψε:
Αργουν τοσο πολυ να ερθουν οι κλησεις???????? :( Χλωμιασα τωρα....Πιστευα οτι σου ερχεται η κληση και η φωτο στους 2 μηνες.Τον Μαιο που πηρα το gixxer με τραβηξανε 2-3 φορες στην Αττικη οδο,ειχα την πινακιδα γυρισμενη με ValterMoto βαση,αλλα και παλι ειχα αγχωθει μηπως φαινεται απο τις "χαμηλες" καμερες....μετα απο αυτο το αγχος την βγαζω τελειως καθε φορα που θελω να παω γρηγορα!προτιμω να φαω 150 euro προστιμο για πινακιδα παρα αφαιρεση διπλωματος 2 μηνες + 350Ε!Οποτε το αγχος μου συνεχιζεται για κανα χρονο ακομη απο οτι καταλαβα!! neura

Τι να γινεται αραγε αμα σου ερθει φωτο αλλα δεν εχεις πινακιδα "υπουργειου" πανω?Αθωος λογω αμφιβολιων? :o

Το πολύ πολύ να την φας και για την πινακίδα geek lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 04 Οκτ 2010, 17:17

Στανταρ θα την φας για παραποιηση! ninza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 04 Οκτ 2010, 17:32

kahi έγραψε:
υπουργειου ρωτησε ο κουζινας ?
Ααα, καλα απο στραβομαρα καλα τα παμε, sory δεν το ειδα ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 66599

Παντως το πολυ πολυ να σου κανουν παρατηρηση, σιγα μη σε γραψουν κιολας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Οκτ 2010, 17:40

ρε παιδιά τι πίκρα είναι αυτή στα πόσα βγάζει φωτό κ μετά από πόσο καιρό έρχεται η κλίση. Εχω πάει μέχρι 170 όμως με το αμάξι αν μου έρθει τίποτα τέτοιο καταστράφηκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosath
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Nikos
Τόπος : Athens
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 27/06/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ 27 Ιουν 2011, 23:55

Καπου το εχω ξανα ακουσει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosath
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Nikos
Τόπος : Athens
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 27/06/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 28 Ιουν 2011, 00:03

riderspower έγραψε:
Και ενας φιλος μου με ενα 999 ducati απο αττικη στον περιφερειακο,τον πηραν τηλεφωνο απο τροχαια αττικης οδου και του ειπαν να περασει απο εκει για καποια παραβαση οταν πηγε του εδειξε την φωτο ο αστυνομικος,ο φιλος εμενε μ@λ@κ@ς φαινοταν ακομα κ η κολλα που ειχε μεινει πανω στην πινακιδα απο παλιο αυτοκολητο.....2 μηνες το διπλωμα κ 350 ευρω ninza

Αυτο κατι μου θυμιζει αλλα δεν μπορω να θυμηθω τι... scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 28 Ιουν 2011, 17:33

Κατι παρομοιο να ρωτησω??Στα διοδια οταν περναμε χωρις να πληρωνουμε βγαινει επισης φωτογραφια της πινακιδας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 28 Ιουν 2011, 18:06

εχει καμερα αν δεν κανω λαθος. σιγουρα σε μερικα δεν ξερω σε ολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis_s3
Normal gixxer
Normal gixxer
Akis_s3


Άντρας Όνομα: : Akis
Τόπος : Larisa
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 255
Αγωνιζόμενος : Στο Βαθύ Μπλε!
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 28 Ιουν 2011, 18:34

stam911 έγραψε:
Κατι παρομοιο να ρωτησω??Στα διοδια οταν περναμε χωρις να πληρωνουμε βγαινει επισης φωτογραφια της πινακιδας?

Αν φαινεται η πινακιδα απο πισω τοτε λογικα σε φωτογραφιζουν γιατι απ'οτι εχω παρατηρησει στα περισσοτερα διοδια εχει καμερες οταν μπαινεις κ οταν φευγεις απο τα διοδια, οποτε μαλλον παιζει και φωτο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤρι 28 Ιουν 2011, 23:19

την παρασκευη το βραδυ περασαμε με ενα φιλαρακι απο πατρα αθηνα ολα τα διοδια χωρις να πληρωσουμε,ευτυχως εχω την πινακιδα απο κατω .το φιλαρακι με το bking παλι την εχει πανω κανονικα ας ελπισουμε να μην μας ερθει τιποτα συστημενο!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 29 Ιουν 2011, 09:29

πριν 6-7 μηνες ειχα παει απο Αθηνα Καβαλα και δεν πλειρωσα ΚΑΝΕΝΑ διοδιο πιγενα δεξια απ τα αυτοκινιτα που πλειρωναν και εφευγα σφερα! οποτε μην αγχωνεσε δεν θα σου ερθει τιποτα ουτε σε εμενα ηρθε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 29 Ιουν 2011, 20:31

γνωμη μου ειναι αν δεν θελεις να την βγαλεις τελειως την πινακιδα, οταν πηγαινεις ταξιδακια η βολτες κοντηνες να την βγαζεις.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 29 Ιουν 2011, 22:40

κολτρέϊν έγραψε:
γνωμη μου ειναι αν δεν θελεις να την βγαλεις τελειως την πινακιδα, οταν πηγαινεις ταξιδακια η βολτες κοντηνες να την βγαζεις.
και αυτη ειναι μια καλη ιδεα..πολη δεν μπαινει σχεδον ποτε η μηχανη να τραβιεμαι με τους διας οποτε παιζει και να βγει τελιως..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 29 Ιουν 2011, 23:56

εγω δεν την εχω βαλει καθολου την πινακιδα. ομως εδω ειναι λιγο χαλαρα τα πραγματα (σε σχεση με εκει κατω). Wink

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fab
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Άρης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 48
Αγωνιζόμενος : ελπίζω στο μέλλον!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 30 Ιουν 2011, 00:02

Για μέσα στην πόλη δεν υπάρχει λόγος να μην την φοράς.
Εγώ την βγάζω μόνο αν θέλω να πάω καμιά βολτούλα και να τρέξω αλλά μέσα στην πόλη την έχω πάντα πάνω(τσάμπα θα φας την κλήση από κάναν δίας άμα σε δει μέσα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 30 Ιουν 2011, 18:49

fab έγραψε:
Για μέσα στην πόλη δεν υπάρχει λόγος να μην την φοράς.
Εγώ την βγάζω μόνο αν θέλω να πάω καμιά βολτούλα και να τρέξω αλλά μέσα στην πόλη την έχω πάντα πάνω(τσάμπα θα φας την κλήση από κάναν δίας άμα σε δει μέσα).


κι ομως φιλε. ισως για μας με τις μηχανες ισως να ειναι οι καλυτεροι οι Διας. ειναι και αυτοι μηχανοβιοι και γουσταρουν. τουλαχιστον μεχρι στιγμης δεν ειχα κανενα προβλημα.
οι χειροτεροι ειναι με τα περιπολικα. εκει εχουμε προβλημα. και αντε αμα ειναι ανοιχτος ο δρομος φευγεις. αμα εισαι μεσα στο κεντρο την εκατσες..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 30 Ιουν 2011, 18:52

kouzinas έγραψε:
Αργουν τοσο πολυ να ερθουν οι κλησεις???????? :( Χλωμιασα τωρα....Πιστευα οτι σου ερχεται η κληση και η φωτο στους 2 μηνες.Τον Μαιο που πηρα το gixxer με τραβηξανε 2-3 φορες στην Αττικη οδο,ειχα την πινακιδα γυρισμενη με ValterMoto βαση,αλλα και παλι ειχα αγχωθει μηπως φαινεται απο τις "χαμηλες" καμερες....μετα απο αυτο το αγχος την βγαζω τελειως καθε φορα που θελω να παω γρηγορα!προτιμω να φαω 150 euro προστιμο για πινακιδα παρα αφαιρεση διπλωματος 2 μηνες + 350Ε!Οποτε το αγχος μου συνεχιζεται για κανα χρονο ακομη απο οτι καταλαβα!! neura

Τι να γινεται αραγε αμα σου ερθει φωτο αλλα δεν εχεις πινακιδα "υπουργειου" πανω?Αθωος λογω αμφιβολιων? :o

ξερω ατομο που τον εγραψε δημοτικη αστυνομια για παρκαρισμα χωρις πινακιδες υπουργειου. του την πηραν και οταν πηγε στο δημο εκανε φασαρια οτι και καλα δεν ειχε παρκαρει ποτε εκει και αυτη η πινακιδα δεν ειναι δικια του.
την γλυτωσε.

τωρα ψεμματα μ λεει ψεμματα σας λεω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Ελβετική πτωσο-κλήση!!
» Η ΠΡΩΤΗ ΣΑΒΟΥΡΑ.......
» Πρωτη Τουμπα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com