Greek GSX-R forum
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_l10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_c10ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....

Πήγαινε κάτω 
+41
lKiNG
stairwayth
InSaNeRiDeR
ENDURASX
chris8790
fab
κολτρέϊν
Akis_s3
mitsos
stam911
nikosath
boutser
lakisman46
kostas-1000k9
kahi
Leroy
kouzinas
dimitris750
potis
kostaskr6
valentinosgsxr
HUMANGOUS
Painterz
nikosR1
AggelosK8
mike
Opeth
mistiriodis_tsantakias
GOGOS
kentaurosk8
sporoskaterini
Cube Capacity
totoulis
JIMK7
panosk8
riderspower
stavrosrodo
Darksoul
crockh2001
nasos-v
ktm_21
45 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 01 Ιουλ 2011, 18:47

Εψαξα λιγο το θεμα και απο οτι μου ειπαν μπωρεις να μην δεχτεις την φωτο λεγοντας οτι δεν εισαι εσυ ο οδηγος και οτι την ειχες δανειση!
Δεν μπωρουν να σε αναγκασουν να τους πεις σε ποιον την ειχες δανεισει γιατι η παραβαση κοκ για ταχυτητα σε εθνικη, αττικη και καθε λογης τετοιου ειδους οδων θεωρειτε πταισμα και οχι πλημμελημα!!
Δεν ξερω κατα ποσο στεκει παντως ακομα τρεχουν στα δικαστηρια και μεχρι στιγμης δεν εχει επιβληει καποιο προστιμο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
InSaNeRiDeR
Normal gixxer
Normal gixxer
InSaNeRiDeR


Άντρας Όνομα: : Giannhs
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 112
Αγωνιζόμενος : Sto Dromo... Panta Kai Pantou!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/04/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Ιουλ 2011, 19:13

μια πολυ καλη λυσει ειναι και το εξις.... το εχω δει και εχω μεινει μ@λακ@ς απσιμο με φοσφορουχο χρωμα η πινακιδα παραμενει οπως ειναι και μολις πεσει φως πανο τις ος διαμαγιας γινετε λευκη σαν τον παγο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stairwayth
Jr.gixxer



Ηλικία : 30
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 16 Αυγ 2011, 16:39

υπάρχει κ αυτό: tomtom.com/plus/service.php?ID=8&Lid=48
youtube.com/watch?v=ENdBnyHKCBw(δεν επιτρέπεται παραθέσω συνδέσμους σαν νέο μέλος..)
υποστηρίζει:(Αυστρία, Βέλγιο, Γαλλία, Δημοκρατία της Τσεχίας, Ελλάδα, Εσθονία, Ηνωμένο Βασίλειο, Ιρλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Λεττονία, Λιθουανία, Λουξεμβούργο, Νορβηγία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Πολωνία, Πορτογαλία, Ρουμανία, Σλοβακία, Σλοβενία, Σουηδία και Φινλανδία)
με 300-400 Ευρώ κ ασύρματα ακουστικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lKiNG
Normal gixxer
Normal gixxer
lKiNG


Άντρας Όνομα: : Κυριάκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 16 Αυγ 2011, 17:33

Database με κάμερες μπλόκα κλπ για GPS, όχι μόνο για tomtom αλλά για όλα τα προγράμματα υπάρχει δωρεάν και ανανεώνεται συχνά ( http://index.pois.gr/SpeedCameras.aspx )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 16 Αυγ 2011, 19:38

λοιπον δεν ξερω αν το ξερει καενανας η το χει κανει κανενας πηγαινα να παρω το μοτο μου απο το μερεμετη στην κηφισιας καποια στιγμη βλεπω ενα passat καινουργιο μαυρο φιμε τσαμια πενα ζαντικα πολυ μουρατο οχι καγκουρικο βλεπω κ την πινακιδα απο πισω μια χαρα μολις πηγαινε το λεωφορειο απο πλαγια κοιταω πινακιδα γτ μου φαινοταν κατι περιεργο κ εχω μεινιε παγωτο λεω ρε φιλε δεν μπορει θα φαινεται δεν γινετε τι εκανε ο ετσι!!!μολις κοβει λιγο το λεωφορειο παλι απο πισω η πινακιδα κομπλε!!
λεω δεν υπαρχει τι εχει κανει ο τυπος!
ηταν η πινακιδα κομπλε κ ειχε ενα καλημμα πλαστικο απο πανω δεν ξερω κ μολις πηγαινες πλαγια δεν φαινοταν τπτ γενικως μονο απο ακριβως πισω φαινοταν κ απο ψηλα που εκανα δεν την εβλεπα κ παλι!τι ειναι αυτο που χε κανει!ξερει κανενας?
πως να το πω λες κ ειχε ενα φιλμ απο πανω με το οποιο απο αριστερα δεξια πανω δεν την εβλεπες με τπτ!απο πισω ομως πενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 16 Αυγ 2011, 19:39

και γω στην πολη πανω την εχω μονο οταν ειναι καμια περιεργη βολτα βραδινη η τσαρκα εθνικη ταπα κ φευγει απο πανω!αλλα διοδια πληρωνω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 16 Αυγ 2011, 20:48

εγω αυτη την φορα που εκανα το ταξιδακι Καβαλα Αθηνα ειχα κωλλησει πανω στην πινακιδα ενα διαφιμιστικο του λιντλ και δεν φενοταν τιποτα lol! [και αν μου την πευταν οι μπατσοι θα σταματουσα πριν απο αυτους και θα το εβγαζα] Θα ειναι καταζιτουμενο απο ολα τα διοδια κ5 με λιντλ πινακιδα!!! xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 16 Αυγ 2011, 21:29

xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stairwayth
Jr.gixxer



Ηλικία : 30
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 17 Αυγ 2011, 00:13

σορρυ για τν ασχετοσυνη μου αλλά υπάρχουν κρυφές κάμερες;γιατι απ οτι εχω δει οι περισσότερες εχουν προειδοποιητική πινακίδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 17 Αυγ 2011, 10:34

stairwayth έγραψε:
σορρυ για τν ασχετοσυνη μου αλλά υπάρχουν κρυφές κάμερες;γιατι απ οτι εχω δει οι περισσότερες εχουν προειδοποιητική πινακίδα.

στις εθνικες οδους οι καμερες εχουν προειδοποιητικη ταμπελα οπως λες αλλα υπαρχουν μερικες που δεν εχουν...νομιζω οτι και στην αττικη οδο υπαρχουν μερικες "κρυφες" και μην ξεχνας οτι οι τσεοι πολλες φορες βγαινουν παγανια με τα πιστολια ρανταρ που εχουν και αυτοι δεν εχουν ταμπελα μπροστα τους...κρυμενοι σε θαμνους και πισω απο στροφες ειναι οι ρουφιανοι...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stairwayth
Jr.gixxer



Ηλικία : 30
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 13/08/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 17 Αυγ 2011, 11:25

Κααατάλαβα...Οπότε το βράδυ φαίνεται να είναι η πιο εύκολη λύση.Εκτός κ αν διανυκτερεύουν και τα θυμαράκια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K4
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 14
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 03 Νοε 2011, 01:00

και εγω σημερα ειπα να φορεσω την πινακιδα μου να κατεβω μια βολτα προς βαρκιζα αλλα τελικα κατεληξα αττικη οδο κ απ οτι μου ειπε το παλικαρι που παταγαμε με το αυτοκινητο αστραψε οποτε μαλλον περιμενω κ εγω την κλησουλα μου.....με γειες....το εχει ψαξει κανεις να μην υπογραψει την κληση κ να το παει δικαστικα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 03 Νοε 2011, 07:19

δεν νομιζω να υπαρχει περιπτωση να αστραψε και να μην το ειδες... γινεται η νυχτα μερα πραγματικα(5-6 φορες μουχει γινει ουτε σταρ ναμουν :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 03 Νοε 2011, 15:51

mitsos έγραψε:
δεν νομιζω να υπαρχει περιπτωση να αστραψε και να μην το ειδες... γινεται η νυχτα μερα πραγματικα(5-6 φορες μουχει γινει ουτε σταρ ναμουν :P)

με την μηχανη αν πας γρηγορα δεν περνεις χαμπαρι ποτε αναβουν τα φλας....εκτος και αν ακολουθας τον μπροστινο σου και βλεπεις τα φλας που αναβουν γιαυτον....

αλλα τοτε μαλλον εχεις χασει το πατημα και δεν το λες... fafoutis fafoutis fafoutis

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 03 Νοε 2011, 16:24

Miou έγραψε:
τοτε μαλλον εχεις χασει το πατημα και δεν το λες... fafoutis fafoutis fafoutis

xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K4
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 14
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 03 Νοε 2011, 20:58

το εχει παει κανεις δικαστικα το θεμα ξερετε κατι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 03 Νοε 2011, 21:49

gsxrk71000 έγραψε:
Miou έγραψε:
τοτε μαλλον εχεις χασει το πατημα και δεν το λες... fafoutis fafoutis fafoutis

xaxa xaxa xaxa xaxa
σωστοσ ο φωτογραφοςςςςςςςςςςςςς....αχαχαχ xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....   ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ.... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 03 Νοε 2011, 23:23

Miou έγραψε:
mitsos έγραψε:
δεν νομιζω να υπαρχει περιπτωση να αστραψε και να μην το ειδες... γινεται η νυχτα μερα πραγματικα(5-6 φορες μουχει γινει ουτε σταρ ναμουν :P)

με την μηχανη αν πας γρηγορα δεν περνεις χαμπαρι ποτε αναβουν τα φλας....εκτος και αν ακολουθας τον μπροστινο σου και βλεπεις τα φλας που αναβουν γιαυτον....

αλλα τοτε μαλλον εχεις χασει το πατημα και δεν το λες... fafoutis fafoutis fafoutis

πιστεψε με το εχω φαει τις 3 τουλαχιστον κοντα σε τελικη και οχι μονο τοδα ... ετριβα τα ματια μου που λει ο λογος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΟΥ ΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Ελβετική πτωσο-κλήση!!
» Η ΠΡΩΤΗ ΣΑΒΟΥΡΑ.......
» Πρωτη Τουμπα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com