Greek GSX-R forum
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_l10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_c10Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)

Πήγαινε κάτω 
+17
Vortex
GIXXERAKIAS
panos1313
stavrosrodo
T.R.E
Darksoul
nasos-v
stam911
ripseventh
PORDALAS69
mike
Hamamatsu
κολτρέϊν
theatiss
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
mistiriodis_tsantakias
mizer0s
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 10:49

εγω ενα θα πω οτι το 2011 τοGSXR 600 θα ναι αναλογο του ΖΧ αλλα το 750 θα ναι ακομα καλυτερο με αυτα τα περιφερειακα που θα φοραει !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 10:55

mistiriodis_tsantakias έγραψε:


ρε μαλακα νασσο ...ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ παρτο χαμπαρει ...και ναι ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΠΕΧΝΙΔΙ ΜΟΥ ...και αμα δεν πενεψεις το σπιτισου θα πεσει να σε πλακοσει ...και ναι μαρεσει να την λεο σε καβασακιδες χορις λογο και να φερομε 10 χρονον ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟ ...και δεν εχω προσβαλη κανενα ...μιλαο αντικιμενικα ...λυπαμε αλλα ειμαστε οτι μηχανακη οδιγαμε ....πασιγνοστο κ ολοι θα συμφονισουμε TDM= kangkoyres Ζ=Γαμπροι ...και παει λεγοντας ...δεν ειναι 100% αυτο που λεο στην ζοιμας τπτ δεν ειναι 100% αλλα το μεγαλιτερο ποσοστο ειναι ετσι ....οπος οσοι εχουνε BMW εχουνε ενα σιγκεκριμενο τουπε ...αυτο δεν το βλεπεις αμα εισαι κενουργιος στης μηχανες ...οποτε νασσο ελπιζο να με καταλαβενεις ....


ρε μαλακα στεφανε .... λες μαλακιες!!!

το να την πεις σε καποιον επειδη δεν εχετε το ιδιο παιχνιδι , ειναι απο παιδικο ως βρεφικο, την στιγμη που δεν τον γνωριζεις και δεν ειστε φιλοι!

το οτι απο τα 100 suzuki τα 90 ειναι αραγμενα εξω απο καφετεριες με φαγομενο πισω λαστιχο στη μεση και απατητο παραδυπλα..... το οτι τα κυκλοφορουν ακρανοτοι , με σαγιοναρα , και ζελε στο μαλι .... αυτο δεν ειναι καγκιουριες για σενα???

τουλαχιστον αυτοι με τα dtm kai ta Z δεν πηραν "racing" μηχανακι και να το παιζουν ετσι.....


οταν βριζεις βαζε @#$
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 11:14

ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:
Σορρυ ρε παιδες αλλα το TOPIC λεει: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09.
Και καταληξαμε να συζηταμε για το ΖΧ-10 :!:
Εκτος το οτι ξεφυγαμε απο το θεμα.....Αποστολε εχεις ενα πολυ καλο μηχανακι το οποιο εχει φανατικους υποστιρικτες παντου, αλλα εχει και τα αναλογα FORUM του. Τι περιμενεινες να γινει? Ηρθες στην φωλια του λυκου να καταθεσεις τις αποψεις σου! Δεν νομιζεις οτι οι απαντησεις που παιρνεις ειναι φυσιολογικες?

Φιλε Χρηστο ειμαι απο αυτους που πιστευουν οτι τα gsxr 1000 ειναι καλυτερα απο τα zx 10 σε γενικες γραμμες,
αλλα με επιχειρηματα.Με το να πεις "τι περιμενες να ακουσεις στο gixxer",του δινεις το δικαιωμα να πει οτι ειμαστε κολλημενοι και δεν εχουμε ιδεα απο μοτοσυκλετες.
Το συγκεκριμενο ζχ10 04-05 για μενα ειναι λειαν επειηκως επικυνδυνο.(το ειχε ο αδερφος μου)
Εχει καλυτερα φρενα απο τα κ4-κ5-κ6 οπως ειπε ο φιλος theatis,αλλα αυτο ειναι κατι που διορθωνεται ευκολα
και φθηνα.Το να χτυπαει τιμονια με 290 δεν διορθωνεται ουτε με το καλυτερο σταμπιλιζατερ.
Για το zx 10 06-07 τι να πω..Ειναι μονο για ευθεια.
Το zx 10 08-09 ειναι η μονη αξιολογη προσπαθεια της kawasaki,και το zx 2011 πιστευω οτι θα ειναι ακομα καλυτερο.Να σημειωσω οτι εχω οδηγησει ολα zx πολυ,και δεν λεω οτι λεω απο φημες.
Αυτα ετσι για να γινεται κουβεντα.
Τελος συμφωνω με το Νασο οτι ολοι ειναι ευπροσδεκτοι οτι και να οδηγουν,μια παρεα ειμαστε και δεν
βαζουμε ταμπελες σε κανενα και εχω γνωρισει πολλους καγκουρες και καραγκιοζηδες με gsxr..αυτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 11:29

Hamamatsu έγραψε:

Το συγκεκριμενο ζχ10 04-05 για μενα ειναι λειαν επειηκως επικυνδυνο.(το ειχε ο αδερφος μου)
Εχει καλυτερα φρενα απο τα κ4-κ5-κ6 οπως ειπε ο φιλος theatis,αλλα αυτο ειναι κατι που διορθωνεται ευκολα
και φθηνα.Το να χτυπαει τιμονια με 290 δεν διορθωνεται ουτε με το καλυτερο σταμπιλιζατερ.


To ZX10 04 καλύτερα φρένα από το Κ5? Shocked


Έχει επεξεργασθεί από τον/την T.R.E στις Πεμ 11 Νοε 2010, 12:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 11:48

Hamamatsu έγραψε:


Φιλε Χρηστο ειμαι απο αυτους που πιστευουν οτι τα gsxr 1000 ειναι καλυτερα απο τα zx 10 σε γενικες γραμμες,
αλλα με επιχειρηματα.Με το να πεις "τι περιμενες να ακουσεις στο gixxer",του δινεις το δικαιωμα να πει οτι ειμαστε κολλημενοι και δεν εχουμε ιδεα απο μοτοσυκλετες.
Το συγκεκριμενο ζχ10 04-05 για μενα ειναι λειαν επειηκως επικυνδυνο.(το ειχε ο αδερφος μου)
Εχει καλυτερα φρενα απο τα κ4-κ5-κ6 οπως ειπε ο φιλος theatis,αλλα αυτο ειναι κατι που διορθωνεται ευκολα
και φθηνα.Το να χτυπαει τιμονια με 290 δεν διορθωνεται ουτε με το καλυτερο σταμπιλιζατερ.
Για το zx 10 06-07 τι να πω..Ειναι μονο για ευθεια.
Το zx 10 08-09 ειναι η μονη αξιολογη προσπαθεια της kawasaki,και το zx 2011 πιστευω οτι θα ειναι ακομα καλυτερο.Να σημειωσω οτι εχω οδηγησει ολα zx πολυ,και δεν λεω οτι λεω απο φημες.
Αυτα ετσι για να γινεται κουβεντα.
Τελος συμφωνω με το Νασο οτι ολοι ειναι ευπροσδεκτοι οτι και να οδηγουν,μια παρεα ειμαστε και δεν
βαζουμε ταμπελες σε κανενα και εχω γνωρισει πολλους καγκουρες και καραγκιοζηδες με gsxr..αυτα
+1000 στον Αλεξ. (εκτος του ''καλυτερα φρενα''.απο τα κ1-κ4 ναι.Αλλα οχι απο τα κ5-6).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 12:09

stavrosrodo έγραψε:
Hamamatsu έγραψε:


Φιλε Χρηστο ειμαι απο αυτους που πιστευουν οτι τα gsxr 1000 ειναι καλυτερα απο τα zx 10 σε γενικες γραμμες,
αλλα με επιχειρηματα.Με το να πεις "τι περιμενες να ακουσεις στο gixxer",του δινεις το δικαιωμα να πει οτι ειμαστε κολλημενοι και δεν εχουμε ιδεα απο μοτοσυκλετες.
Το συγκεκριμενο ζχ10 04-05 για μενα ειναι λειαν επειηκως επικυνδυνο.(το ειχε ο αδερφος μου)
Εχει καλυτερα φρενα απο τα κ4-κ5-κ6 οπως ειπε ο φιλος theatis,αλλα αυτο ειναι κατι που διορθωνεται ευκολα
και φθηνα.Το να χτυπαει τιμονια με 290 δεν διορθωνεται ουτε με το καλυτερο σταμπιλιζατερ.
Για το zx 10 06-07 τι να πω..Ειναι μονο για ευθεια.
Το zx 10 08-09 ειναι η μονη αξιολογη προσπαθεια της kawasaki,και το zx 2011 πιστευω οτι θα ειναι ακομα καλυτερο.Να σημειωσω οτι εχω οδηγησει ολα zx πολυ,και δεν λεω οτι λεω απο φημες.
Αυτα ετσι για να γινεται κουβεντα.
Τελος συμφωνω με το Νασο οτι ολοι ειναι ευπροσδεκτοι οτι και να οδηγουν,μια παρεα ειμαστε και δεν
βαζουμε ταμπελες σε κανενα και εχω γνωρισει πολλους καγκουρες και καραγκιοζηδες με gsxr..αυτα
+1000 στον Αλεξ. (εκτος του ''καλυτερα φρενα''.απο τα κ1-κ4 ναι.Αλλα οχι απο τα κ5-6).
Σταυρο δεν θυμαμαι τα φρενα του κ5,αλλα αν δεν ειναι καλυτερα απο του κ7 τα οποια ειναι για τον Φουτσο
δεν τα λες και φρεναρες
Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 12:53

Eπειδη οντως το μαμησαμε το τοπικ εγω δν εχω κανενα απολυτως προβλημα με τα οσα ειπωθηκαν ... Ουτε θεωρω οτι μπορει να μου την πει ο μυστηριωδης τσαντακιασ πιδω απο ενα πληκτρολογιο ... Αυτα για μενα ειναι παιδικα...Κατανοω οτι ο καθενας θα υποστηριξει το παιχνιδι του αλλα εγω δν ειμαι κατα καμμιας μαρκας καθως πιστευς οτι σε αυτη τη κατηγορια ειναι ολα αξιολογα μηχανακια κ θα μπορουσα να εχω το οποιοδηποτε εκτος απο Yamaha που δν μ αρεσει καθολου σαν εταιρεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos1313
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 109
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 13:44

Η νοοτροπια του Στεφανου ειναι οπαδικη (οχι παιδικη) και ως οπαδος (ομαδας) την καταλαβαινω απολυτα Very Happy Τωρα για το αν ειναι σωστη ή λαθος , δεν σχολιαζω :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 13:54

XAXA τηνχ ρε πανο ...με καταλαβενεις ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ...συγνομη ρε νασσο δεν εβρησα κανενα νομιζο .....
και ενταξει οταν εχουνε 1 εκατομιριο ατομα κατι που απλος το περνουνε λογο μαζας και διαφιμισης δεν μπορις να ξεχορισεις καγκουργια ...αλοστε παρε απο το φορουμ τα περισοτερα παιδια ειναι γαματα ;P

παραμενο μπεμπις και παιδι γιατι τετιες συζιτισις δεν ειναι για φορουμ κ ειναι μονο για πλακα ;P

οστοσο διαβεβεονο οτι τα φρενα του ζχ10 ειναι κλασις ανοτερα απο του κ7/κ8 .....
και αμα μιλισο σοβαρα θα δοσο επιχιριματα ..αλλα πραγματικα πιστευετε
οτι πλεον με οσα εχουνε γινει στα φορουμ εχο την ορεξει να ανιγο θεματα κ να συζιταο σοβαρα σε αντιπαραθεσεις ???? αλοστε εχει πεσει κ το μοτο ...που θα κανο εγω την αντιπαραθεσιμου χορις επιχιριματα ???? πος θα ζισο χορις να τσατισο εναν καΦασακια ??? ....
ασε να γινει κ καμια αντιπαραθεσει να πεσουνε μερικες καρεκλες και μερικα κεφαλια ...πολυ υσιχο ειναι το φορουμε δεν νομιζς ρε νασσο ????

:P :P :P :P

sex sex sex να σας σπασουνε ολα τα καφασακια ρεεεεεεε ουουουουο 666 ξου ξου σαταναδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 13:59

theatiss έγραψε:
Eπειδη οντως το μαμησαμε το τοπικ εγω δν εχω κανενα απολυτως προβλημα με τα οσα ειπωθηκαν ... Ουτε θεωρω οτι μπορει να μου την πει ο μυστηριωδης τσαντακιασ πιδω απο ενα πληκτρολογιο ... Αυτα για μενα ειναι παιδικα...Κατανοω οτι ο καθενας θα υποστηριξει το παιχνιδι του αλλα εγω δν ειμαι κατα καμμιας μαρκας καθως πιστευς οτι σε αυτη τη κατηγορια ειναι ολα αξιολογα μηχανακια κ θα μπορουσα να εχω το οποιοδηποτε εκτος απο Yamaha που δν μ αρεσει καθολου σαν εταιρεια


ερχεσε στα λογιαμου φιλε αποστολη ....και εγω δεν θα επερνα ποτε καβασακι γιατι δεν μαρεσει σαν ετερια κ σαν σχεδιασμο ...μεχρι τορα ομος ...μπορει αυριο να βγαλει κατι που να μου αρεσει ;P επισεις σου ξεκαθαρισα δεν ειναι προσοπικη επιθεση σε κανενα ....πλακιτσα κανο να τσιγκλιθουμε λιγο να γουσταρουμε ...οπος εγραψα κ απο πανω δεν με ενδιαφερι να μιλισο για τετιο θεμα σοβαρα στο φορουμ γιατι ποτε δεν προκιτε να βρουμε λυση ...γιατι απλος ειναι οτι μας αρεσει και γιατι ολα τα μηχανακια καλα ειναι ...ο καθενας θα υποστιριξη την μαρκατου ...αλοστε γιαυτο το πιρε γιατι το θεορισε καλητερο ;P

ομος οπος ειπα και στο προτο ποστ δεν μπορεις να κανεις τετια εροτιση σε τετιο φορουμ γιατι απλος δεν θα παρεις αντικιμενικι απαντηση ;P
γινομε κατανοιτος τορα ????

σεξ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 14:31

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
XAXA τηνχ ρε πανο ...με καταλαβενεις ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ...συγνομη ρε νασσο δεν εβρησα κανενα νομιζο .....
και ενταξει οταν εχουνε 1 εκατομιριο ατομα κατι που απλος το περνουνε λογο μαζας και διαφιμισης δεν μπορις να ξεχορισεις καγκουργια ...αλοστε παρε απο το φορουμ τα περισοτερα παιδια ειναι γαματα ;P

παραμενο μπεμπις και παιδι γιατι τετιες συζιτισις δεν ειναι για φορουμ κ ειναι μονο για πλακα ;P

οστοσο διαβεβεονο οτι τα φρενα του ζχ10 ειναι κλασις ανοτερα απο του κ7/κ8 .....
και αμα μιλισο σοβαρα θα δοσο επιχιριματα ..αλλα πραγματικα πιστευετε
οτι πλεον με οσα εχουνε γινει στα φορουμ εχο την ορεξει να ανιγο θεματα κ να συζιταο σοβαρα σε αντιπαραθεσεις ???? αλοστε εχει πεσει κ το μοτο ...που θα κανο εγω την αντιπαραθεσιμου χορις επιχιριματα ???? πος θα ζισο χορις να τσατισο εναν καΦασακια ??? ....
ασε να γινει κ καμια αντιπαραθεσει να πεσουνε μερικες καρεκλες και μερικα κεφαλια ...πολυ υσιχο ειναι το φορουμε δεν νομιζς ρε νασσο ????

:P :P :P :P

sex sex sex να σας σπασουνε ολα τα καφασακια ρεεεεεεε ουουουουο 666 ξου ξου σαταναδες


μαλλον εισαι ο μονος που θες διαμαχες!
μια χαρα ήσυχοι ειμαστε. μπαινουμε να διασκεδασουμε , οχι να τσαντιστούμε εδω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 15:00

εγο διασκεδαζο ...και ετσι οπος θα το παω ο μονος που θα τσατιστη ειναι ο καθε κακος καβασακιας και εμεις θα γελαμε ;P am i evolllllllllllllllllll yessss i ammmmmmmmmmmmmmm :P
sex
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 16:32

mistiriodis_tsantakias έγραψε:

ερχεσε στα λογιαμου φιλε αποστολη ....και εγω δεν θα επερνα ποτε καβασακι γιατι δεν μαρεσει σαν ετερια κ σαν σχεδιασμο ...μεχρι τορα ομος ...μπορει αυριο να βγαλει κατι που να μου αρεσει ;P επισεις σου ξεκαθαρισα δεν ειναι προσοπικη επιθεση σε κανενα ....πλακιτσα κανο να τσιγκλιθουμε λιγο να γουσταρουμε ...οπος εγραψα κ απο πανω δεν με ενδιαφερι να μιλισο για τετιο θεμα σοβαρα στο φορουμ γιατι ποτε δεν προκιτε να βρουμε λυση ...γιατι απλος ειναι οτι μας αρεσει και γιατι ολα τα μηχανακια καλα ειναι ...ο καθενας θα υποστιριξη την μαρκατου ...αλοστε γιαυτο το πιρε γιατι το θεορισε καλητερο ;P

ομος οπος ειπα και στο προτο ποστ δεν μπορεις να κανεις τετια εροτιση σε τετιο φορουμ γιατι απλος δεν θα παρεις αντικιμενικι απαντηση ;P
γινομε κατανοιτος τορα ????

σεξ

δν ειδα καπου να ερχομαι στα λογια σου κ πιστεψε με πλεον δν μπορω να τσαντσιστω με τπτ μεσα απο ενα φορουμ .
γι αυτο αδικα προσπαθεις ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 16:50

Μην τρελενεστε παιδες ο Στεφανος ειναι απλα μουρλοκομειο και οτι λεει το λεει για χαβαλε.Ηρεμηστε λιγο δεν τρεχει κατι.Wink

Καντε και σεις λιγο ΣΕΞ ημαρτον! :P :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 17:15

τι δεν ειδες αποστολη? ειπες δεν σου αρεσει η γιαμαπα ...εε ετσι κ εμενα η καφασακι ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 23:10

Ρε μηπως σε τσαγιαζουν τα Καβασακι και τα μισεις???

Νομιζω το ΖΧ 6 ειναι πολυ καβλα μηχανημα οπως κ το ΖΧ 10 το παλιο αλλα και το νεο ειναι πανεμορφο.

Οσο Στεφανε για το τι κανει το καθε μηχανακι ειναι αρμοδιος αυτος που το καβαλαει.Μια χαρα παει το Ζ μεσα στην πιστα και παντου.Μην τα τσουβαλιαζουμε ολα...Γιατι με την ιδια λογικη τα περισσοτερα πουλμουρ ειναι τα ss απο τα TDMia κλπ και περισσοτερα ss θα δεις σε καφετεριες ABC
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Νοε 2010, 00:42

σοσιπατρε κιτα ....το Ζ ασπουμε δεν παει τοσο καλα στην πιστα οσο ενα fazer και τεσπα δεν παει αμα δεν του βαλειςς αναρτισης κ παλη εχει χαλια πλαισιο ...
οταν μιλαο για καπια μηχανακια δεν μιλαο απλος ετσι γιατι το διαβασα αλλα γιατι τα εχω οδηγηση το εχο διαβαση και εχω μιληση με ατομα που ιδι το εχουνε .....
φυσικα πολυ ξερουνε κ τον βουρκ που το παει πολυ καλα ...αλλα τι στησιμο εχει κανει ...και τι ορια εχει ...απο μονοστου θα μπορουσε να μας δοσι μια εμπεριστατομενι απαντιση μιας κ εχει μεγαλητερη εμπιρια ...αλλα σε διαβεβεονο δεν παει οπος θα πιγενε ενα SS ....

οστοσο το ΤΔΜ ειναι ενα μηχανακη που απλος ειναι αχρηστο και δεν ανικι σε καμια κατιγορια ...προσπαθη να γινει ον οφ αλλα δεν μπορει λογο τροχον, προσπαθει να στρηψει με τους τροχουστου αλλα δεν γινετε γιατι δεν εχει πλαισιο ....μη αναφερο την 18αρα μπροστα κ την 17 πισο ζαντα ...μην σχολιασο οτι ειναι 900 κιβικα κ δεν βγαζι ουτε 65 αλογα τροχο ....
το μονο που προσφερει ειναι βαβουρα ....δυστιχος θελουμε η δεν θελουμε καπια πραματα ειναι απλα μαθιματικα ...και δυστιχος η ευτιχος καθε μηχανακη εχει τον ανθροποτου ....οχι παντα αλλα μιλαμε κατα κανονα ....αλος τυπος θα οδιγαει BMW αλλος suzuki και αλλος harley .

επισεις δεν τιθετε θεμα τσαγιασματος γιατι αμα κατι ειναι γρηγοροτερο ...ειναι γριγοροτερο και δεν μπορεις να το αποκριψεις ....

φετος καλος η κακος το καλητερο ΣΥΝΟΛΟ και το τονιζο κατα εμε εχει το σουζουκι και οχι δεν ειμαι κολιμενος ....αν με ροταγες το 08 το καλητερο συνολο θα σου ελεγα οτι το εχει το χοντα ....φετος το σουζουκι εγινε πιο χοντα με τα καθαρα στιχια ενος μοτερ σουζουκι (τραβιγμα απο χαμιλα,δυναμι,αξιοπιστια κτλπ κτλπ )

το ΖΧ10 θα το εβαζα 3ο σε συρα αλλα απο οσο εχω δει κ απο το αγονιστικο που εχουμε στην ομαδα αλλα κ καπια αλλα δεν το θεορο τοσο αξιοπιστο ...

πραγματικα εχουμε ξεφιγει απο το θεμα αλλα πιστευο οτι αξιζει η σηζητηση ...οστοσο την σταματαο εδω γιατι οπος ειπα τετιες συζιτισις δεν αξιζουνε να γινοντε σε ενα φορουμ αλλα απο κοντα ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Νοε 2010, 02:17

λοιπων νασο δεν παει αλλο πρεπει να μπαναρεις το στεφανο fotia

κ στην επομενη καφεδοσυναντηση που θα ερθει να του κανουμε αγριο σεχ fuck για να στανιαρη fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Νοε 2010, 02:23

κοστακη κρατα εκει το πλαισιο μην κοψη εσυ και ασε εμενα να κανο σουζες με το εργαλιομ xexexexe ;P

SEX
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Νοε 2010, 02:55

ναι αλλα για να κανεις σουζες πρωτα πρεπει να βαλεις μπροστα εεεεεεεεε?

κ αν δεν εχει κατηφορα χιχχιχι geek lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Νοε 2010, 03:04

δεν χριαζετε φιλε κοστα ...αφου υπαρχουνε κ η εξοτερικες μιζες Wink βιαζεστε ολοι πολυ και τροτε τα μουτρασαςςςςςςςςςς ;P συντομα το θιριο σε μια πιστα κοντασας ...ερχετε η ορα ;P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Νοε 2010, 03:18

αντε να δουμε στεφανε γιατι ο νικος δεν θα σε αφηση σε ησυχια κ θα σου βαλει κ καραμουζες mpanana lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Νοε 2010, 03:30

αστονα να τραγουδαει ρε ....θα μιλισουνε η αριθμη ;P

εμπρος εμπρος καλομου πριονηηηηηηηηηηηη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Lelos69
Normal gixxer
Normal gixxer
Lelos69


Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Αγωνιζόμενος : ναι στανταρ....
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Νοε 2010, 03:51

Suzuki εισαι ρε.... 8) To kawa στην πιστα μπορει να ειναι καλυτερο ετσι οπως βγαινει...αλλα πανω απ ολα για μενα παιζει ρολο ο οδηγος...Αν εισαι μαγκας και γνωστης κυριε.... afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)   Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 12 Νοε 2010, 04:28

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
αστονα να τραγουδαει ρε ....θα μιλισουνε η αριθμη ;P

εμπρος εμπρος καλομου πριονηηηηηηηηηηηη

o σχιζοφρενεις ...... με το ninza xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Gixxer 600 κ8 vs Kawasaki zx6r 09 (SPAM)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Γνωστος συνφορουμιτης διακριθηκε στην πανελληνηνια. (spam)
» kawasaki για........
» Πηρα την δυσκολη αποφαση (σχόλια και spam)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com