Greek GSX-R forum
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 
JIMK7
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 
nasos-v
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 
T.R.E
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 
k8 600 kk
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 
kostaskr6
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 
κολτρέϊν
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 
Leroy
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 
ripper
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_l10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_c10GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Poll_r10 

 

 GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Πήγαινε κάτω 
+4
JIMK7
potis
maikstain
mizer0s
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mizer0s
Jr.gixxer
mizer0s


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Hμερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 20:35

Γεια σας παιδια!Πριν 2 μέρες αποκτησα ενα gsxr 600 k8 με 10000 χιλιομετρα.Το μηχανακι το είδε και μηχανικος μ πριν το παρω και μ ειπε οτι ειναι κομπλε.Στο δρομο για το γυρισμο (αρκετα χιλιομετρα περιπου 300 μεχρι το σπιτι μ)αρχισα να παρατηρω στις 10000-120000 στροφες το μηχανακι αρχισε να κανει κατι σκορτσαρισματα σαν να ρεταρει επεφτε περιπου 500-1000 στροφες κατω αλλα μετα εδινε κανονικα.Το τι μου εχει περασει απο το μυαλο εχω βγαλει απιθανα σεναρια μονος μ κοντεψα να τρελαθω γιατι μόλις το είχα παρει.Στη αρχη σκεφτομουνα οτι κατι γινεται με την
αλυσιδα μετά σκεφτομουνα οτι κατι πέζει με το ρευμα η με την βενζινη.Διαβασα μερικα παρομοια τοπικ εδω και πολλοι βγαλανε το συναγερμο και λυθηκε.Το μηχανακι μ εχει Meta συναγερμο και ειναι εντελως μαμα.Λετε να φταιει αυτο η θα εχω κανα σοβαρο προβλημα?Μιλησα με το παιδι που το πηρα και μου ειπε οτι δεν ειχε κανενα προβλημα αυτος.Να ενημερωσω οτι οταν εχω κενο και το μαρσαρω δεν κανει τπτ ειναι οκ.Μονο οταν στροφαλει ψηλα και το κανει σε ολες τις ταχυτητες αλλα οχι παντα.Τα φωτα σας παρακαλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 21:54

10-12 χιλιαδες με τι ταχυτητα?μηπως θες δισκους?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
potis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
potis


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Πειραιάς
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Αγωνιζόμενος : Ωραία θα ήταν...
Hμερομηνία εγγραφής : 27/10/2009

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 22:27

για τσέκαρε το συναγερμό όπως λες. βάλε του και καμια 100αρα κανά 2 φορές μήπως είναι καμια βενζίνη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mizer0s
Jr.gixxer
mizer0s


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Hμερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 23:23

maikstain έγραψε:
10-12 χιλιαδες με τι ταχυτητα?μηπως θες δισκους?

Οποιαδηποτε ταχυτητα αλλα οχι πάντα.Μερικες φορες δεν το κανει και καθολου..Δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι απο ρευμα η αν πεζει τπτ με την αλυσιδα και τα γραναζια γιατί δεν ειναι και στη καλυτερη κατασταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΤετ 17 Νοε 2010, 23:28

κανε ενα τεστ για δισκους που ειναι ευκολο και γρηγορο και επιτα κανε αυτα που σου λεει ο potis.ενα ενα να φευγει να καταληξεις καπου χωρις να χαλας fraga ασκοπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 00:03

mizer0s έγραψε:
Γεια σας παιδια!Πριν 2 μέρες αποκτησα ενα gsxr 600 k8 με 10000 χιλιομετρα.Το μηχανακι το είδε και μηχανικος μ πριν το παρω και μ ειπε οτι ειναι κομπλε.Στο δρομο για το γυρισμο (αρκετα χιλιομετρα περιπου 300 μεχρι το σπιτι μ)αρχισα να παρατηρω στις 10000-120000 στροφες το μηχανακι αρχισε να κανει κατι σκορτσαρισματα σαν να ρεταρει επεφτε περιπου 500-1000 στροφες κατω αλλα μετα εδινε κανονικα.Το τι μου εχει περασει απο το μυαλο εχω βγαλει απιθανα σεναρια μονος μ κοντεψα να τρελαθω γιατι μόλις το είχα παρει.Στη αρχη σκεφτομουνα οτι κατι γινεται με την
αλυσιδα μετά σκεφτομουνα οτι κατι πέζει με το ρευμα η με την βενζινη.Διαβασα μερικα παρομοια τοπικ εδω και πολλοι βγαλανε το συναγερμο και λυθηκε.Το μηχανακι μ εχει Meta συναγερμο και ειναι εντελως μαμα.Λετε να φταιει αυτο η θα εχω κανα σοβαρο προβλημα?Μιλησα με το παιδι που το πηρα και μου ειπε οτι δεν ειχε κανενα προβλημα αυτος.Να ενημερωσω οτι οταν εχω κενο και το μαρσαρω δεν κανει τπτ ειναι οκ.Μονο οταν στροφαλει ψηλα και το κανει σε ολες τις ταχυτητες αλλα οχι παντα.Τα φωτα σας παρακαλω.

Η ο συναγερμος ειναι η θελει καθαρισμα η τρομπα βενζινας hallo

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ 10p7ousGSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Icnsl4GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ 2dhxn3kGSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ 2lbdx0jGSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mizer0s
Jr.gixxer
mizer0s


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Hμερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 00:41

[/quote] Η ο συναγερμος ειναι η θελει καθαρισμα η τρομπα βενζινας hallo [/quote]
Αν ηταν η τρομπα βενζινης πιστευω θα το εκανε και οταν εχω νεκρα ετσι δεν ειναι ?Τους δισκους πως μπορω να τους τεσταρω μονος μ ?Εχω την εντυπωση πως και ο μηχανικος θα δυσκολευτει
να βρει τη φταιει και θα αλλαζω λαθος πραγματα με την γκαντεμια που με κυνηγαει.Το μηχανακη φαινετε τοσο καινουργιο που τρελενομε με την ιδεα οτι εχει βγαλει καποιο προβλημα απο τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 02:03

600 750 08-10 οπως κ το δικο μου με τον μαμα λαμδα εχουν κατι σαν κομπλεξ,
ολοι οι αμερικανοι ειχαν αλλαξει λαμδα γτ δε δουλευε σωστα σε σταθερο γκαζι,
δηλαδη πηγαινεις πορεια με 6000 στροφες κ ξαφνηκα εχανε δυναμη κ μολις παταγες λιγο γκαζι επανερχοταν!στην αμερικη βρηκαν οτι εφτεγε ο λαμδα πηγαιναν κ τους αλλαζαν με καινουργιας γενιας σενσορα λαμδα κ δουλευε μια χαρα απο τα λεγομενα τους!
εχω 2 τροπους που μπορεις να το κανεις να σταματησει αν ειναι αυτο βεβαια!κατα 90% λογικα αυτο ειναι!
το πεταλουδακι που εχει στην εξατμηση για ποιο ομαλη λειτουργια στις χαμηλομεσαιες και μειωση του θορυβου μολις το εβγαλα δουλευε μια χαρα με τον μαμα λαμδα και οταν εβαλα ελιμινατορ στον λαμδα (με το πεταλουδακι στην θεση του ) για να δοκιμασω αν φταιει ο λαμδα,τελικα εφταιγε!! το μοτορι δουλευε μια χαρα σε σταθερες στροφες!!

εγω βεβαια τωρα δεν εχω ουτε πεταλουδακι ουτε λαμδα μαμα γτ φοραω pcv!!
η περνεις pcv καταργεις τον λαμδα τον μαμα
η πας αν εχεις εγγυηση το μηχανακι αντιπροσωπιας κ ζητας αλλον λαμδα γτ αυτο το προβλημα το ξερει κ η suzuki στην ιαπωνια!
η καταργεις το πεταλουδακι που για εμενα μαλλον θορυβο αποτρεπει κ οχι δυναμη στα χαμηλομεσαια!

το θεμα στο gixxer,c@m:με λιγα αγγλικα μπορεις να καταλαβεις τι λενε!!
http://www.gixxer.com/forums/showthread.php?t=193494
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 10:54

mizer0s έγραψε:
Η ο συναγερμος ειναι η θελει καθαρισμα η τρομπα βενζινας hallo [/quote]
Αν ηταν η τρομπα βενζινης πιστευω θα το εκανε και οταν εχω νεκρα ετσι δεν ειναι ?Τους δισκους πως μπορω να τους τεσταρω μονος μ ?Εχω την εντυπωση πως και ο μηχανικος θα δυσκολευτει
να βρει τη φταιει και θα αλλαζω λαθος πραγματα με την γκαντεμια που με κυνηγαει.Το μηχανακη φαινετε τοσο καινουργιο που τρελενομε με την ιδεα οτι εχει βγαλει καποιο προβλημα απο τωρα.[/quote]

αν ειναι τρομπα δεν θα το κανει με νεκρα.ειχα 1 srad 600 παλια και ειχα το ιδιο προβλημα.οταν εβγαινα εθνικη και
πηγενα γρηγορα εμενα απο βενζινη το φλοτερ και ξαφνικα δεν πηγενε βημα το μηχανακι/επρεπε να κοψω και να περιμενω για να κατεβασει βενζινη.σε οσους μ@λ@κ@ς μηχανικους ειχα παει κανενας δεν το σκεφτικε να μου το πει καν
πιππες μου ελεγαν λαθος χρονισμος προβλημα σε βαλβιδες και οτι παπαρια μπορειτε να φανταστειτε ειχα ακουσει...τελικα μου το ειπε 1 φιλος βγαλαμε ντεποζιτο βγαλαμε τρομπα την ανοιξαμε και οταν ειδαμε το φιλτρο καταλαβαμε ... ποιο μαυρο και ποιο βουλομενο δεν γινοταν...καθαριστικε και κανενα προβλημα μετα...το ιδιο επαθε και φιλος με 600 κ7 αλλα αυτο μου ειπε οτι εχει 2 φιλτρα στην τρομπα.1 μηχανικος θα ξερει καλλιτερα ποσα ειναι και που.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΠεμ 18 Νοε 2010, 18:12

mizer0s έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Η ο συναγερμος ειναι η θελει καθαρισμα η τρομπα βενζινας hallo
Αν ηταν η τρομπα βενζινης πιστευω θα το εκανε και οταν εχω νεκρα ετσι δεν ειναι ?Τους δισκους πως μπορω να τους τεσταρω μονος μ ?Εχω την εντυπωση πως και ο μηχανικος θα δυσκολευτει
να βρει τη φταιει και θα αλλαζω λαθος πραγματα με την γκαντεμια που με κυνηγαει.Το μηχανακη φαινετε τοσο καινουργιο που τρελενομε με την ιδεα οτι εχει βγαλει καποιο προβλημα απο τωρα.
+1000 στον JIM
Αν η αντλια ειναι σχετικα βουλωμενη η' στην.... αρχη του τελους της, στο ρελαντι, ΟΧΙ ,δεν θα σου παρουσιαζει προβλημα γιατι η παροχη της βενζινης φτανει.Αλλα με φορτιο και οταν οι απαιτησεις αυξανονται.... αρχιζουν τα προβληματα.Και οσο ζεστενεται, τοσο χειροτερα. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mizer0s
Jr.gixxer
mizer0s


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Hμερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΠεμ 09 Δεκ 2010, 23:48

Τελικα το πρόβλημα ηταν σε ενα αισθητηρα στα μπεκ απ'ότι μου ειπε ο μηχανικος
μου και το προβλημα λυθηκε ευκολα και γρηγορα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
user5a0ea6d37fdd4
Jr.gixxer
user5a0ea6d37fdd4


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2017

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Gsxr   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΠαρ 17 Νοε 2017, 11:17

A
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
user5a0ea6d37fdd4
Jr.gixxer
user5a0ea6d37fdd4


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2017

GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PROVLIMA   GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ EmptyΠαρ 17 Νοε 2017, 11:21

Pedia exw ena gsxr 750 k3 kai edw kai mia evdomada akougete kati san triglisma molis paei 70 vaumous evala mixaniko tentotira mipos einai kadena tpt evala filtro mipos den sikinei piesei tpt riumisa valvides tpt kitaxa exatmisei tpt t stodialo nadw allo


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miou στις Παρ 17 Νοε 2017, 15:52, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : γραφουμε ελληνικα ΜΟΝΟ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
GSXR 600 ΠΡΟΒΛΗΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Gsxr 750 k7 προβλημα
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΣΕ GSXR-750 K6
» ΠΡΟΒΛΗΜΑ GSXR 600 K7 SOS

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com