Greek GSX-R forum
καλησπερα καλως σας βρηκα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
καλησπερα καλως σας βρηκα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
καλησπερα καλως σας βρηκα Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 
JIMK7
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 
nasos-v
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 
T.R.E
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 
k8 600 kk
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 
kostaskr6
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 
κολτρέϊν
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 
Leroy
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 
ripper
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_l10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_c10καλησπερα καλως σας βρηκα Poll_r10 

 

 καλησπερα καλως σας βρηκα

Πήγαινε κάτω 
+15
T.R.E
amorfotos
JIMK7
Leroy
valentinosgsxr
AggelosK8
kostaskr6
teo46
lakisman46
gat0s
Hamamatsu
stavrosrodo
Miou
kontos 750
κολτρέϊν
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΣαβ 01 Ιαν 2011, 17:52

Καλησπερα, καλως σας βρηκα.
Καλη χρονια να εχουμε. santa rendeer
Διαβαζω τα θεματα στο φορουμ απο τον Σεπτεμβρη σαν επισκεπτης γιατι ειχα προβληματα με το mail ενεργοποιησης(λεπτομερειες σε αλλη ενοτητα), και σημερα κατορθωσα να μπω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΣαβ 01 Ιαν 2011, 18:12

kalowhrthes και xroniapola

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΣαβ 01 Ιαν 2011, 18:15

kalowhrthes στο gixxer ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΣαβ 01 Ιαν 2011, 18:28

xroniapola kai kalowhrthes oraios souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΣαβ 01 Ιαν 2011, 19:01

kalowhrthes στο gixxer και xroniapola
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΣαβ 01 Ιαν 2011, 19:04

kalowhrthes Ποτε δεν ειναι αργα. beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΣαβ 01 Ιαν 2011, 19:33

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΚυρ 02 Ιαν 2011, 19:22

kalowhrthes και xroniapola !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΚυρ 02 Ιαν 2011, 21:07

καλως ηρθες στην gixxeroπαρέα!!

kalowhrthes kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 02:04

kalowhrthes στην παρεα μας φιλαρακι κ καλη χρονια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 08:33

kalowhrthes στο gixxer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 09:21

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 10:35

kalowhrthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
????????
Επισκέπτης




καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 20:05

Καλησπερα και ευχαριστω για την υποδοχη.
Θα ηθελα να ενημερωσω οτι δεν ειμαι κατοχος gsxr (ακομα) αλλα ελπιζω να γινω συντομα (αν ολα πανε καλα).
Εξετειας των οικονομικων εχω καταληξει στο Κ3-Κ4 1000. Εχω βρει καμια 10αρια αγγελιες μεσω car.gr και περιμενω να περασουν λιγο οι γιορτες για να ξεκινησω εντατικα το ψαξημο. Αν θελεται να προτεινεται κατι, καποιο site, καποια tips θα ηταν φυσικα καλοδεχουμενα.
Οι αποριες μου ειναι οι εξης:
1)Λογο της απειριας μου (κατοχος παπιου και μαλιστα 50 κ.εκ. με τελικη 55-60 χλμ/ωρα Mad) ρωτησα γνωστους και φιλους αν "πρεπει" να παω για το 600 ή το 1000 και κατεληξα στο 1000 για διαφορους λογους, απο βενζινες, μεχρι οτι θα κρατησω το 600 για 1 χρονο, και μετα θα θελω το 1000 (το τελευταιο μου το ειπανε, και επειδη με ξερω, ισως και να εχουν δικιο). Επειδη δεν ειμαι και πολυ των αλαγων και αφου λεω να το κανω το βημα...ε ειπα να γινει αλμα. doin fafoutis Εξάλου την ιδια τιμη εχουν. Γιατι να μην παω για το 1000; Ερχονται και δυσκολοι καιροι και δεν ξερεις αν θα μπορεις να το πουλησεις μετα για να αλαξεις. Θα συμφωνησω 1000/100 με αυτους που θα πουν να παω για κατι ποιο μικρο ακομα και απο το 600 αλλα ειπαμε, δεν μου το επιτρεπουν τα οικονομικα μου, visa eyro και ο χαρακτηρας μου (θα μεινω με το πρωτο μοντελο που θα παρω ειτε ειναι 400κ.εκ. ειτε 600κ.εκ. χωρις να σημαινει παντως οτι ειναι και αρνητικο)

2)Ενα αλλο θεμα ειναι το υψος. Εκει τι παιζει; Ειμαι 1,65μ, θα εχω προβλημα με την συγκεκριμενη μηχανη; Θα φτανω κατω κανονικα ή με τις μύτες; Εσεις τι υψος εχετε; Υπαρχει ιδανικο υψος; Εχω ακουσει οτι οι ψηλοί (πανω απο 1,80-1,90) εχουν προβλημα γιατι βρισκουν τα γονατα τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 20:16

Να παρεις το 1000 με την προυποθεση οτι θα το σεβεσαι και θα εισαι περα για περα συγκρατημενος στην οδηγηση. Ο,τι ηξερες με το παπι...ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ! Εδω σπανια θα εχει τερμα γκαζι και χουφτωματα στο γκριπ. Οσο για το υψος, δεν νομιζω οτι θα χεις προβλημα, απλως σταματημενος δεν θα εχεις ολο το πελμα κατω αλλα τις μυτες. Σκεψου τον Pedrosa και παρηγορησοου...lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 20:38

Ειναι μεγαλο το αλμα ειτε ειναι 600 ειτε 1000.Τα χιλιομετρα ανεβαινουν πολυ γρηγορα και αυτο θελει πολυ εξοικειωση.
Αν εισαι συγκρατημενος και υπομονετικος ολα θα πανε καλα.
Με το καλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 20:47

valentinosgsxr έγραψε:
Να παρεις το 1000 με την προυποθεση οτι θα το σεβεσαι και θα εισαι περα για περα συγκρατημενος στην οδηγηση. Ο,τι ηξερες με το παπι...ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ! Εδω σπανια θα εχει τερμα γκαζι και χουφτωματα στο γκριπ. Οσο για το υψος, δεν νομιζω οτι θα χεις προβλημα, απλως σταματημενος δεν θα εχεις ολο το πελμα κατω αλλα τις μυτες. Σκεψου τον Pedrosa και παρηγορησοου...lol!

Εννοειτε για τον σεβασμο και την αυτοσυγκρατηση. Ακομα και με το παπι δεν πηγαινα ολη την ωρα τερμα γκαζι, οσο και να σου φαινεται περιεργο. Ειμαι κατοχος παπιου αλλα εχω οδηγηση και μηχανες μεγαλυτερου κυβισμου (μεχρι 500κ.εκ) και καταλαβαινω καποια βασικα πραγματα. Σιγα τα λαχανα θα μου πεις μπροστα σε ενα 1000. Οκ θα συμφωνησω, απλα το λεω μην νομιζεις οτι ειμαι και κανα 16χρονο που τωρα πηρε το διπλωμα και αφηνει τα μυαλα σπιτι του καθε φορα που το καβαλαει. Οσο για τον Pedrosa ειναι οντως μια παρηγορια Smile με υψος 1,58μ. Δεν ελεγε ομως με κρανος ή χωρις Very Happy fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 20:57

Hamamatsu έγραψε:
Ειναι μεγαλο το αλμα ειτε ειναι 600 ειτε 1000.Τα χιλιομετρα ανεβαινουν πολυ γρηγορα και αυτο θελει πολυ εξοικειωση.
Αν εισαι συγκρατημενος και υπομονετικος ολα θα πανε καλα.
Με το καλο.

Ειμαι και απο τα 2 αλλιως θα πηγαινα για κατι μικροτερο. Ευτυχως 2 απο τα προτερηματα μου ειναι η αυτογνωσια και η μετριοφροσυνη fafoutis smileee fafoutis
Σε ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΔευ 03 Ιαν 2011, 22:30

kalowhrthes Αν θες τη γνωμη μου παρε ενα 600 που ειναι οπλο στις στροφες file

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

καλησπερα καλως σας βρηκα 10p7ousκαλησπερα καλως σας βρηκα Icnsl4καλησπερα καλως σας βρηκα 2dhxn3kκαλησπερα καλως σας βρηκα 2lbdx0jκαλησπερα καλως σας βρηκα 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΤρι 04 Ιαν 2011, 00:58

JIMK7 έγραψε:
kalowhrthes Αν θες τη γνωμη μου παρε ενα 600 που ειναι οπλο στις στροφες file
Καλως σας βρηκα. Καλοδεχουμενη η γνωμη σου αν και δεν καταλαβα ακριβως τι ενοεις οπλο στις στροφες. Το 1000 δηλαδη δεν ειναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΤρι 04 Ιαν 2011, 01:17

ποσα λεφτα σκεφτεσε να χαλασεις για την αγορα που θελεις

μηπως μπορουμε να σε βοηθησουμε στην καλητερη επιλογη hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΤρι 04 Ιαν 2011, 02:40

kostaskr6 έγραψε:
ποσα λεφτα σκεφτεσε να χαλασεις για την αγορα που θελεις

μηπως μπορουμε να σε βοηθησουμε στην καλητερη επιλογη hallo
Μεχρι περιπου 4.000 ευρω. Εχω βρει καμια 10αρια αγγελιες μονο απο car.gr με τιμη μεχρι 4.500 (εκει παιζουν περιπου) αντε να βρεθουν και κανα δυο ακομα απο αλλα σαϊτ. Ευχαριστω για την προσφορα. euxaristo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΤρι 04 Ιαν 2011, 11:25

Επισκέπτ έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
kalowhrthes Αν θες τη γνωμη μου παρε ενα 600 που ειναι οπλο στις στροφες file
Καλως σας βρηκα. Καλοδεχουμενη η γνωμη σου αν και δεν καταλαβα ακριβως τι ενοεις οπλο στις στροφες. Το 1000 δηλαδη δεν ειναι;

Οχι δεν ειναι οπως ενα 600 Evil or Very Mad και επειδη εισαι νεος οδηγος θα τα βρεις πολυ σκουρα τα πραγματα με ενα 1000ρι Twisted Evil

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

καλησπερα καλως σας βρηκα 10p7ousκαλησπερα καλως σας βρηκα Icnsl4καλησπερα καλως σας βρηκα 2dhxn3kκαλησπερα καλως σας βρηκα 2lbdx0jκαλησπερα καλως σας βρηκα 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΤρι 04 Ιαν 2011, 15:08

Επισκέπτ έγραψε:
valentinosgsxr έγραψε:
Να παρεις το 1000 με την προυποθεση οτι θα το σεβεσαι και θα εισαι περα για περα συγκρατημενος στην οδηγηση. Ο,τι ηξερες με το παπι...ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ! Εδω σπανια θα εχει τερμα γκαζι και χουφτωματα στο γκριπ. Οσο για το υψος, δεν νομιζω οτι θα χεις προβλημα, απλως σταματημενος δεν θα εχεις ολο το πελμα κατω αλλα τις μυτες. Σκεψου τον Pedrosa και παρηγορησοου...lol!

Εννοειτε για τον σεβασμο και την αυτοσυγκρατηση. Ακομα και με το παπι δεν πηγαινα ολη την ωρα τερμα γκαζι, οσο και να σου φαινεται περιεργο. Ειμαι κατοχος παπιου αλλα εχω οδηγηση και μηχανες μεγαλυτερου κυβισμου (μεχρι 500κ.εκ) και καταλαβαινω καποια βασικα πραγματα. Σιγα τα λαχανα θα μου πεις μπροστα σε ενα 1000. Οκ θα συμφωνησω, απλα το λεω μην νομιζεις οτι ειμαι και κανα 16χρονο που τωρα πηρε το διπλωμα και αφηνει τα μυαλα σπιτι του καθε φορα που το καβαλαει. Οσο για τον Pedrosa ειναι οντως μια παρηγορια Smile με υψος 1,58μ. Δεν ελεγε ομως με κρανος ή χωρις Very Happy fafoutis

Κατσε κατσε τωρα.
Εισαι 16 Χρονων??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amorfotos
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Στον κόσμο μου.
Αριθμός μηνυμάτων : 631
Αγωνιζόμενος : Στην εκπαιδευση.
Hμερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

καλησπερα καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα καλως σας βρηκα   καλησπερα καλως σας βρηκα EmptyΤρι 04 Ιαν 2011, 18:04

gat0s έγραψε:
Επισκέπτ έγραψε:
valentinosgsxr έγραψε:
Να παρεις το 1000 με την προυποθεση οτι θα το σεβεσαι και θα εισαι περα για περα συγκρατημενος στην οδηγηση. Ο,τι ηξερες με το παπι...ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ! Εδω σπανια θα εχει τερμα γκαζι και χουφτωματα στο γκριπ. Οσο για το υψος, δεν νομιζω οτι θα χεις προβλημα, απλως σταματημενος δεν θα εχεις ολο το πελμα κατω αλλα τις μυτες. Σκεψου τον Pedrosa και παρηγορησοου...lol!

Εννοειτε για τον σεβασμο και την αυτοσυγκρατηση. Ακομα και με το παπι δεν πηγαινα ολη την ωρα τερμα γκαζι, οσο και να σου φαινεται περιεργο. Ειμαι κατοχος παπιου αλλα εχω οδηγηση και μηχανες μεγαλυτερου κυβισμου (μεχρι 500κ.εκ) και καταλαβαινω καποια βασικα πραγματα. Σιγα τα λαχανα θα μου πεις μπροστα σε ενα 1000. Οκ θα συμφωνησω, απλα το λεω ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι ειμαι και κανα 16χρονο που τωρα πηρε το διπλωμα και αφηνει τα μυαλα σπιτι του καθε φορα που το καβαλαει. Οσο για τον Pedrosa ειναι οντως μια παρηγορια Smile με υψος 1,58μ. Δεν ελεγε ομως με κρανος ή χωρις Very Happy fafoutis

Κατσε κατσε τωρα.
Εισαι 16 Χρονων??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καλησπερα καλως σας βρηκα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα και καλως σας βρήκα
» Καλησπερα Παιδια και καλως σας βρηκα!
» καλως σας βρηκα!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com