Greek GSX-R forum
Να το παρω το κοριτσι Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Να το παρω το κοριτσι Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Να το παρω το κοριτσι Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 
JIMK7
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 
nasos-v
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 
T.R.E
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 
k8 600 kk
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 
kostaskr6
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 
κολτρέϊν
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 
Leroy
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 
ripper
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Να το παρω το κοριτσι Poll_l10Να το παρω το κοριτσι Poll_c10Να το παρω το κοριτσι Poll_r10 

 

 Να το παρω το κοριτσι

Πήγαινε κάτω 
+6
T.R.E
Miou
boutser
ghost
STELIOS
MAK
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MAK
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΜΑΡΚΟΣ
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Αγωνιζόμενος : Με γυναικα και παιδια.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2011

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 02:39

Καλος σας βρικα ,γνοριζουμε οτιδιποτε για το gsx650f

καταναλοση κτλ hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 09:36

kalowhrthes στην παρεα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 09:44

καλως ηρθες κατ'αρχην ... περνα κι απο την ενοτητα ''νεα μελη'' να πεις ενα γεια...το GSX 650 F ειναι το
SUZUKI BANDIT με ολοσωμο φαιρινγκ και ρυθμισμενο ν'αποδιδει λιγο ψηλοτερα την δυναμη του.
σιγουρα το πιο τιμιο μηχανακι για τα λεφτα του φιλε μου...δες το πρωτο βιντεο και σιγουρα θα το αγορασεις.

http://www.cityauto.gr/moto/article.citymoto.gr?aid=1859

http://www.motorcycle.com/manufacturer/suzuki/2008-suzuki-gsx650f-review-83478.html

http://www.motorcycle.com/specs/suzuki/sport/2009/gsx/650f.html







Να το παρω το κοριτσι GSX650F
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 16:28

καλά ρε αλήτη το κοροϊδεύεις το κορίτσι γρήγορα να πας να το πάρεις. Σοβαρά τώρα είναι πολύ καλό εύκολο στη χρήση δυνατό ευέλικτο οικονομικό και άνετο ακόμη και για 2 άτομα όχι σαν κάτι άλλους γάιδαρους με μονοσελα...(Εμένα εννοώ) και πάνω από όλα suzuki. Α και καλός ήρθες στην παρέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 22:23

boutser έγραψε:
καλά ρε αλήτη το κοροϊδεύεις το κορίτσι γρήγορα να πας να το πάρεις. Σοβαρά τώρα είναι πολύ καλό εύκολο στη χρήση δυνατό ευέλικτο οικονομικό και άνετο ακόμη και για 2 άτομα όχι σαν κάτι άλλους γάιδαρους με μονοσελα...(Εμένα εννοώ) και πάνω από όλα suzuki. Α και καλός ήρθες στην παρέα.


και μοιαζει και με τα γρηγορα gsxr....(λευκα....)
πλακα στην πλακα φιλε ειναι πολυ καλη επιλογη να το παρεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 22:54

xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 23:02

Μόνο σε εμένα φαίνεται μαλακία επιλογή να πάρει κάποιος ένα ντυμένο γυμνό που να προσπαθεί να μοιάσει στα "μεγάλα" του αδέλφια? silent silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 23:11

Εξαρτατε για τι δουλια το θελεις. Αν το θελεις για να τα κανεις ολα για καποιον μπορει να ειναι καλο. Αν ειναι θεμα χρηματων η θεμα εμπειριας θα συμφονησω μαζι σου. Μπορεις να βρεις και καποιο 600 -750 σε καλη τιμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 23:12

T.R.E έγραψε:
Μόνο σε εμένα φαίνεται μαλακία επιλογή να πάρει κάποιος ένα ντυμένο γυμνό που να προσπαθεί να μοιάσει στα "μεγάλα" του αδέλφια? silent silent

περι ορεξεως......σ'αυτη την κατηγορια χρηματων σε καινουριο ειναι απο τις καλυτερες επιλογες...
ταξιδιαρικο αλλα και καθημερινο μηχανακι,τιμιο,φθηνο και αξιοπιστο...δεν φταιει το καημενο που
μοιαζει στα μεγαλα του αδερφακια και ουτε πιστευω ο φιλος απο εδω το θελει για την ομοιοτητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΣαβ 29 Ιαν 2011, 23:25

ghost έγραψε:
T.R.E έγραψε:
Μόνο σε εμένα φαίνεται μαλακία επιλογή να πάρει κάποιος ένα ντυμένο γυμνό που να προσπαθεί να μοιάσει στα "μεγάλα" του αδέλφια? silent silent

περι ορεξεως......σ'αυτη την κατηγορια χρηματων σε καινουριο ειναι απο τις καλυτερες επιλογες...
ταξιδιαρικο αλλα και καθημερινο μηχανακι,τιμιο,φθηνο και αξιοπιστο...δεν φταιει το καημενο που
μοιαζει στα μεγαλα του αδερφακια και ουτε πιστευω ο φιλος απο εδω το θελει για την ομοιοτητα.
+ 1000.Ειναι φθηνοτερο σε σχεση με τους ανταγωνιστες του με την μεγαλυτερη τελικη και με σπορ υφος.
Αν το παρεις για σπορ οδηγηση και track days θα σε απογοητευσει.
Αν το παρεις για καθημερινη μετακινηση,ταξιδακια και κανα χαλαρο στροφιλικι,θα σου κανει μια χαρα τη δουλεια σου και οικονομικα σε ολους τους τομεις.
Καθε μοτοσυκλετα εχει τη χρηση της.Η συγκεκριμενη στην κατηγορια της ειναι μια πολυ καλη επιλογη.
Να πουμε καλοριζικο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAK
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΜΑΡΚΟΣ
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Αγωνιζόμενος : Με γυναικα και παιδια.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2011

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΚυρ 30 Ιαν 2011, 11:34

Ειμαι φιλος της βολτας, οσο υπαρχει (μπαμπακι) .Στα 31 κ με διπλομα μολις δυο χρονον δεν με

βλεπω να γινομε στριφτις ουτε ξιστης.Δεν θα ειθελα ενα μιχανακι ρουφιχτρα, εχω ακουση

για 315 χιλ αυτονομια αλιθεβει!!! Και οταν θα πεφτω να μη θελω μηα περιουσηα για επισκευη!

Εξαρχης μαρεσαν τα γυμνα,οταν πηρα με φερειν,αλαξα γνωμη,εχεις προστασηα απο αερα

βροχη και εχει καλητερη αεροδιναμηκη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΚυρ 30 Ιαν 2011, 11:46

MAK έγραψε:
Ειμαι φιλος της βολτας, οσο υπαρχει (μπαμπακι) .Στα 31 κ με διπλομα μολις δυο χρονον δεν με

βλεπω να γινομε στριφτις ουτε ξιστης.Δεν θα ειθελα ενα μιχανακι ρουφιχτρα, εχω ακουση

για 315 χιλ αυτονομια αλιθεβει!!! Και οταν θα πεφτω να μη θελω μηα περιουσηα για επισκευη!

Εξαρχης μαρεσαν τα γυμνα,οταν πηρα με φερειν,αλαξα γνωμη,εχεις προστασηα απο αερα

βροχη και εχει καλητερη αεροδιναμηκη.
Οταν θα πεφτεις?Laughing
Αν πεσεις τα ιδια σκ@τα ειναι.Μην το βλεπεις ετσι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΚυρ 30 Ιαν 2011, 13:22

αμα γινει το κακο και πεσεις δεν θα εχει μεγαλη διαφορα στην τιμη των πλαστικων νομιζω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΚυρ 30 Ιαν 2011, 16:23

T.R.E έγραψε:
Μόνο σε εμένα φαίνεται μαλακία επιλογή να πάρει κάποιος ένα ντυμένο γυμνό που να προσπαθεί να μοιάσει στα "μεγάλα" του αδέλφια? silent silent
Και μένα έτσι με φαίνεται Νίκο.
Αλλά για τα ευρά του καλό ειναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΚυρ 30 Ιαν 2011, 19:41

Απ'οτι λες καλυπτει τις απαιτησεις σου!Σαν μηχανακι ειναι αξιοπιστο και πιστευω οτι θα σε καλυψει,οποτε δεν μενει κατι αλλο πριν περασεις στην αγορα απο το να το οδηγησεις ! file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MAK
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΜΑΡΚΟΣ
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Αγωνιζόμενος : Με γυναικα και παιδια.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2011

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΔευ 31 Ιαν 2011, 23:55

Πολη σοστα μια δοκιμη ειναι το καλητερο,δοκιμη τουλαχιστον δυο ντεποζητα.

Σας ευχαριστω ολους για τι βοηθηα,παντος δεν βλεπεις πολα α'παυτα στους

δρομους.κατι μου λεει πως μονω εγω θα το εχω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Να το παρω το κοριτσι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το παρω το κοριτσι   Να το παρω το κοριτσι EmptyΤρι 01 Φεβ 2011, 00:16

MAK έγραψε:
Πολη σοστα μια δοκιμη ειναι το καλητερο,δοκιμη τουλαχιστον δυο ντεποζητα.

Σας ευχαριστω ολους για τι βοηθηα,παντος δεν βλεπεις πολα α'παυτα στους

δρομους.κατι μου λεει πως μονω εγω θα το εχω.


το GSXF φιλε μου κουβαλαει ιστορια σαν ονομα...μην κοιτας τωρα που λογω κοστους εχει
δανεισει τ'ονομα του σ'ενα ντυμενο Bandit...οταν κοντραρονταν οι ινδιανοι με τα GSXR 750
και GSXR 1100 ξερεις ποσοι αλλοι ινδιανοι εκαναν αμετρητα χιλιομετρα με το παρακατω?

Να το παρω το κοριτσι 1988_GSX750F_450
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
 
Να το παρω το κοριτσι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» να το παρω ναι η οχι????
» θελω να παρω gsxr 1000 κ7 η κ8 rizzla η ασπρο μπλε?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com