Greek GSX-R forum
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 
JIMK7
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 
nasos-v
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 
T.R.E
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 
k8 600 kk
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 
kostaskr6
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 
κολτρέϊν
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 
Leroy
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 
ripper
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_l10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_c10Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Poll_r10 

 

 Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????

Πήγαινε κάτω 
+7
poulitzer
T.R.E
Miou
GOGOS
Darksoul
teo46
koi
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
koi
Jr.gixxer
koi


Άντρας Όνομα: : Βασιλης

Τόπος : Λαρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Αγωνιζόμενος : μπααααααααααα
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 10:05

Σκεφτομαι να βαλω πολυεστερικο κουστουμι σε gsxr 1000 k9.......Εχω βρει διαφορα στο ιντερνετ αλλα για να μην μπλεξω με τελωνια..κατεληξα στον perfect fairing η στο Σπηλιωτη(τα φερνει απο Τσεχια νομιζω...)Εχει δοκιμασει κανεις φερινγκ απο αυτους τους δυο...?????Εσεις γενικα τι προτεινετε...????? scratch scratch scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 10:21

του perfect που έχω και εγώ είναι πολύ καλά,τώρα για του σπηλιωτη δεν ξέρω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 10:23

pro-fiber προτεινω σλοβενικα ειναι παραγγελνεις απο το σιτε τους κανονικοτατα κ εχουν κ μαγαζι στο ebay.co.uk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOGOS
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 12
Hμερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 10:23

teo46 έγραψε:
του perfect που έχω και εγώ είναι πολύ καλά,τώρα για του σπηλιωτη δεν ξέρω!

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 11:30

οταν ειχα ρωτησει στον σπηλιωτη μου ειχαν φανικαν ψιλοακριβα για πολυεστερας
και δεν ειχαν και τοσο καλη εφαρμογη και ειναι και αβαφα...
εγω εβαλα απο εβαυ κινεζικα(λευκo corona replica)ουτε αυτα εχουν πολυ καλη εφαρμογη στο μουτρο μπροστα αλλα διορθωνετε(περιπου 420-450ε κοστισαν μαζι με τα μεταφορικα βαμενα και με αυτοκολλητα)με τα τελωνια μην φοβασε και τοσο αν δεν στα στειλουν με κουριερ(DHL-feddex κτλ)μαλλον δεν εχεις και προβλημα.οτι εχω φερει απο εβαυ δεν ειχα ποτε προβλημα και τελωνιο πληρωνω μονο 3ε ανεξαρτητα μεγεθος-βαρος. ζηταω παντακαι μου τα στελνουν με το απλο ταχυδρομιο της καθε χωρας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 12:43

koi έγραψε:
Σκεφτομαι να βαλω πολυεστερικο κουστουμι σε gsxr 1000 k9....... scratch

Κάρμπον πιστεύω θα του πάει πολύ! :o :o
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 13:15

μην ακους τον ΤΡΕ αυτος ο ανθρωπος θα μας τρελανει..... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkourv
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gkourv


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 543
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 13:21

Miou έγραψε:
οταν ειχα ρωτησει στον σπηλιωτη μου ειχαν φανικαν ψιλοακριβα για πολυεστερας
και δεν ειχαν και τοσο καλη εφαρμογη και ειναι και αβαφα...
εγω εβαλα απο εβαυ κινεζικα(λευκo corona replica)ουτε αυτα εχουν πολυ καλη εφαρμογη στο μουτρο μπροστα αλλα διορθωνετε(περιπου 420-450ε κοστισαν μαζι με τα μεταφορικα βαμενα και με αυτοκολλητα)με τα τελωνια μην φοβασε και τοσο αν δεν στα στειλουν με κουριερ(DHL-feddex κτλ)μαλλον δεν εχεις και προβλημα.οτι εχω φερει απο εβαυ δεν ειχα ποτε προβλημα και τελωνιο πληρωνω μονο 3ε ανεξαρτητα μεγεθος-βαρος. ζηταω παντακαι μου τα στελνουν με το απλο ταχυδρομιο της καθε χωρας.

Πλαστικό ή πολυεστερικό; Γιατί άλλο τα 3-4 κομμάτια πολυεστέρα και άλλο τα 22...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koi
Jr.gixxer
koi


Άντρας Όνομα: : Βασιλης

Τόπος : Λαρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Αγωνιζόμενος : μπααααααααααα
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 13:32

teo46 έγραψε:
του perfect που έχω και εγώ είναι πολύ καλά,τώρα για του σπηλιωτη δεν ξέρω!
Ναι εχει κ φωτο το μηχανακι σου στο facebook.....ολα τα fraga δεν το συζητω...!!!!Κουμπωσαν καλα τα κομματια η χρειαστηκε να κανεις πατεντες...?????Το προτζεκτορακι κανει δουλεια το βραδυ......η απλα υπαρχει για να σε βλεπουν οι αλλοι...?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 17:19

teo46 έγραψε:
του perfect που έχω και εγώ είναι πολύ καλά,τώρα για του σπηλιωτη δεν ξέρω!

ποσο τα πηρες για να εχουμε καμια ιδεα

κ πες μας ειχαν καλη εφαρμογη ηταν βαμενα η οχι για να εχουμε μια εικονα kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 17:27

Miou έγραψε:
οταν ειχα ρωτησει στον σπηλιωτη μου ειχαν φανικαν ψιλοακριβα για πολυεστερας
και δεν ειχαν και τοσο καλη εφαρμογη και ειναι και αβαφα...
εγω εβαλα απο εβαυ κινεζικα(λευκo corona replica)ουτε αυτα εχουν πολυ καλη εφαρμογη στο μουτρο μπροστα αλλα διορθωνετε(περιπου 420-450ε κοστισαν μαζι με τα μεταφορικα βαμενα και με αυτοκολλητα)με τα τελωνια μην φοβασε και τοσο αν δεν στα στειλουν με κουριερ(DHL-feddex κτλ)μαλλον δεν εχεις και προβλημα.οτι εχω φερει απο εβαυ δεν ειχα ποτε προβλημα και τελωνιο πληρωνω μονο 3ε ανεξαρτητα μεγεθος-βαρος. ζηταω παντακαι μου τα στελνουν με το απλο ταχυδρομιο της καθε χωρας.

σε τι μηχανακι τα εβαλες κ δωσε μας το λινκ γιατι εγω που ρωτησα μου ειπαν οτι ειναι δυο η κινεζοι που τα φτιαχνουν

ο 1 ο γνωστος που τον βλεπεις παντου δεν εχει καλη εφαρμογη

κ ο 2 ειναι που εχει τα καλα κ μπαινουν μπαμ πανω

αν καποιος γνωριζει κ μας διαφοτισει σωθηκαμε ολοι γιατι η τιμες τους δεν παιζωνται
αντε λοιπων παιδεια λετε οτι ξερετε κ εχετε δοκιμασει να βγαλουμε καμια ακρη sos sos sos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koi
Jr.gixxer
koi


Άντρας Όνομα: : Βασιλης

Τόπος : Λαρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Αγωνιζόμενος : μπααααααααααα
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 17:33

kostaskr6 έγραψε:
teo46 έγραψε:
του perfect που έχω και εγώ είναι πολύ καλά,τώρα για του σπηλιωτη δεν ξέρω!

ποσο τα πηρες για να εχουμε καμια ιδεα

κ πες μας ειχαν καλη εφαρμογη ηταν βαμενα η οχι για να εχουμε μια εικονα kapelo
επειδη κ μενα με ενδιαφερουν....πηρα τηλ στον περφεκτ κ ειπε οτι το κουστουμι κοστιζει 350 eyro κ ειναι αβαφο.....απο εφαρμογη δεν ξερω.....ας απαντησουν τα παιδια που εχουν αγορασει........!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΔευ 22 Νοε 2010, 22:01

και εγώ 350 το έχω πάρει..το βάψιμο το έκανα μόνος μου...και από εφαρμογή είναι μια χαρά κανένα πρόβλημα!

υπόψιν οι τρύπες είναι σημαδεμένες αλλά τις ανοίγεις μόνος σου.

ο προτζεκτορας απλά υπάρχει για να σε βλέπουν περισσότερο οι άλλοι..αλλά έχει ικανοποιητικό φως!

hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΤρι 23 Νοε 2010, 05:01

teo46 έγραψε:
και εγώ 350 το έχω πάρει..το βάψιμο το έκανα μόνος μου...και από εφαρμογή είναι μια χαρά κανένα πρόβλημα!

υπόψιν οι τρύπες είναι σημαδεμένες αλλά τις ανοίγεις μόνος σου.

ο προτζεκτορας απλά υπάρχει για να σε βλέπουν περισσότερο οι άλλοι..αλλά έχει ικανοποιητικό φως!

hallo

εσυ φιλαρακι απο που το πηρες? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koi
Jr.gixxer
koi


Άντρας Όνομα: : Βασιλης

Τόπος : Λαρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Αγωνιζόμενος : μπααααααααααα
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΤρι 23 Νοε 2010, 10:20

teo46 έγραψε:
και εγώ 350 το έχω πάρει..το βάψιμο το έκανα μόνος μου...και από εφαρμογή είναι μια χαρά κανένα πρόβλημα!

υπόψιν οι τρύπες είναι σημαδεμένες αλλά τις ανοίγεις μόνος σου.

ο προτζεκτορας απλά υπάρχει για να σε βλέπουν περισσότερο οι άλλοι..αλλά έχει ικανοποιητικό φως!

hallo
thanks για τις πληροφοριες.....μαλλον αυτη τη λυση θα ακολουθησω κ γω....!!!! Αυτος ο προτζεκτορας ειναι καλος....?????http://www.rider-world.com/rider/store/catalogue/10033667.action
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenthing
Normal gixxer
Normal gixxer
greenthing


Αριθμός μηνυμάτων : 54
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΤρι 23 Νοε 2010, 16:29

Darksoul έγραψε:
pro-fiber προτεινω σλοβενικα ειναι παραγγελνεις απο το σιτε τους κανονικοτατα κ εχουν κ μαγαζι στο ebay.co.uk
+ στον darksoul... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΤρι 23 Νοε 2010, 16:40

kostaskr6 έγραψε:
Miou έγραψε:
οταν ειχα ρωτησει στον σπηλιωτη μου ειχαν φανικαν ψιλοακριβα για πολυεστερας
και δεν ειχαν και τοσο καλη εφαρμογη και ειναι και αβαφα...
εγω εβαλα απο εβαυ κινεζικα(λευκo corona replica)ουτε αυτα εχουν πολυ καλη εφαρμογη στο μουτρο μπροστα αλλα διορθωνετε(περιπου 420-450ε κοστισαν μαζι με τα μεταφορικα βαμενα και με αυτοκολλητα)με τα τελωνια μην φοβασε και τοσο αν δεν στα στειλουν με κουριερ(DHL-feddex κτλ)μαλλον δεν εχεις και προβλημα.οτι εχω φερει απο εβαυ δεν ειχα ποτε προβλημα και τελωνιο πληρωνω μονο 3ε ανεξαρτητα μεγεθος-βαρος. ζηταω παντακαι μου τα στελνουν με το απλο ταχυδρομιο της καθε χωρας.

σε τι μηχανακι τα εβαλες κ δωσε μας το λινκ γιατι εγω που ρωτησα μου ειπαν οτι ειναι δυο η κινεζοι που τα φτιαχνουν

ο 1 ο γνωστος που τον βλεπεις παντου δεν εχει καλη εφαρμογη

κ ο 2 ειναι που εχει τα καλα κ μπαινουν μπαμ πανω

αν καποιος γνωριζει κ μας διαφοτισει σωθηκαμε ολοι γιατι η τιμες τους δεν παιζωνται
αντε λοιπων παιδεια λετε οτι ξερετε κ εχετε δοκιμασει να βγαλουμε καμια ακρη sos sos sos

σε 1000 κ5 τα εβαλα ο μηχανικος δηλαδη οχι εγω... απο οτι μου ειπε κουμποσαν ευκολα και χωρις να τον παιδεψουν
καθολου.μου τα ειχε προτινει φιλος με κ7 600 και ο δικος του μηχανικος του τα εβαλε χωρις ταλαιπωρια
εγω τα αγορασα απο το σιτε του κατευθιαν και μου εκανε δωρο 1 ζελατινα και 1 αυτοκολιτο για το ντεποζιτο
http://gundamhost.com/auctmarts/login.php?osCsid=ea1559f7437b2d6fe7f0ac6451e5ab4f
μπορεις ομως να τα παρεις και απο το εβαυ εχει και εκει μαγαζι ο κινεζος...
http://stores.ebay.com/auctmarts
ηρθαν μεσα σε κουτα τεραστια ντυμενα ολα με αυτο το ναιλον το φουσκοτο με τις μπαλιτσες(δεν εχω ιδεα πως το λενε σωστα)ουτε σπασμενα ουτε χτυπημενα 1 σημειο μονο δεν ηταν πολυ καλα βαμενο σε σημειο που κουμπωνει με το αλλο πλαστικο.το μονο θεμα ειναι οτι δεν εχει πολυ καλη εφαρμογη στο μουτρο και αμα βαρας τελικες ξεκουμπωνει λιγο μπροστα μπροστα αλλα διορθωνετε ευκολα.αμα πηγενω με 250 δεν παθενει τιποτα ολα στην θεση τους...δεν ειναι σαν τα οεμ σιγουρα αλλα με την τιμη των οεμ περνεις 4-5 απο τον κινεζο και σου μενουν και μερικα λεφτα...δεν ειναι 3-4 κομματια σαν τα πολυεστερικα αλλα 22 κομματια απο abs πλαστικο λιιιγο πιο σκληρο απο τα οεμ
αυτο ειναι που εβαλα εγω... http://gundamhost.com/auctmarts/product_info.php?cPath=56_60_83&products_id=178&osCsid=dd00d72fdda1fe79ad8604aa23cee5aa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΤρι 23 Νοε 2010, 17:08

Απο aucmarts εχω και εγω. Αλλα θα προτεινα perfect good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
koi
Jr.gixxer
koi


Άντρας Όνομα: : Βασιλης

Τόπος : Λαρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Αγωνιζόμενος : μπααααααααααα
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2010

Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????   Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......?????? EmptyΠαρ 26 Νοε 2010, 15:00

ξερει κσνεις για τα πολυεστερικα της SEBIMOTO.......???? scratch scratch Ειναι γερμανικη εταιρεια κ κατασκευαζει κ carbon κουστουμια....!!!!!Θα τα φερνει ο Μουρατης Ελλαδα...!!!!Το ειδα τυχαια σε διαφημιστικο φυλλαδιο του Μουρατη κ τον πηρα τηλ κ το επιβεβαιωσαι...!!!!Δεν ξερω τιποτα αλλο xmmm xmmm xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι κουστουμακι να βαλω στο κοριτσι......??????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Να το παρω το κοριτσι
» νεο κουστουμακι κ8
» τι φιλτρο να βαλω???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com