Greek GSX-R forum
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_l10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_c10Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Θορυβος Συμπλεκτη SOS!

Πήγαινε κάτω 
+8
landen
boutser
kostaskr6
stavrosrodo
panosk8
Darksoul
nktr
Sotos27
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 21:24

Sotos27 έγραψε:

Καποιος μου ειπε οτι τα δισκακια πρεπει να αλαζονται ολα μαζι... ποτε 1 η 2...
Δεν μπορεσα να καταλαβω απο τη γινεται αυτο. Αλλα και τον μηχανικο που ρωτησα ουτε αυτος μπορεσε να μου δωσει μια απαντηση....
Η ολη ιστορια μου κοστισε 100ευρω η πρωτη ρυ8μιση+ 60ελατηρια και περαστικα... + 280 (195 δισκακια 95 εργασια) .Ολες οι τιμες ειναι χωρης αποδειξη γιατι μου ζητουσε επιπλεον το ΦΠΑ Δεν σας φαινονται πολλα? γιατι το σκεφτομαι το ξανασκεφτομαι και μου καθονται στο λαιμο.

Σωτο αλλαζονται ολα μαζι γιατι ειναι οπως ο δισκος πλατω στο αμαξι.Ποτε δεν αλλαζεις μονο το ενα απο τα δυο γιατι πατανε σαν ζευγος και αν αλλαξεις μονο το ενα, μετα... χανεται η ''χημεια'' Very Happy
το σκορτσαρισμα στο εκανε απο συνδιασμο ολων οσων ανεφερες και σου ειχα πει, αλλα ο πιο σημαντικος ειναι τα σκαλοπατακια στην καμπανα(λιγοτερο στην καμπανα την ιδια αφου τα φιμπερ δεν προκαλουν εντονα σκαλοπατια-εκτος και αν το πιεζετε πολυ με εκκινησεις, και περισσοτερο στα σκαλοπατακια που κανουν στο εσωτερικο καρε τα μεταλλικα δισκακια).
Οσον αφορα την τιμη, νομιζω οτι.... αντε οι δισκοι να χουν 195 ευρω λιανικη αλλα η εργασια μου φαινεται αρκετα τσιμπιμενη και διπλα πληρωμενη.
kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 21:34

Σταυρο αυτα τα σκαλοπατακια λες αν δεν κανω λαθως ΕΕ?

[img]Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Clutch20wear[/img][img]Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Clutch20basket20wear[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 21:46

gat0s έγραψε:
Σταυρο αυτα τα σκαλοπατακια λες αν δεν κανω λαθως ΕΕ?

[img]Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Clutch20wear[/img][img]Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Clutch20basket20wear[/img]
affraid affraid ναι βρε ΔΟΛΟΦΟΝΕ... fafoutis
θα ηθελα και μια φωτο απο το εσωτερικο καρε αυτης της καμπανας.Αν αυτο εκαναν τα φιμπερ, αναρωτιεμαι τι θα εκαναν τα μεταλλα... xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos27
Normal gixxer
Normal gixxer
Sotos27


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 22:05

ΔΙκια σου ειναι αυτη Ανεστη? Εναι ετσι και δεν εχεις τριξιματα κροταλιασμα στις εκινησεις? θα τρελαθω ..... εμενα η στην καμπανα που πατανε τα φιμπερ ηταν τελεια... μονο στο κοματι που πατανε τα μεταλα ειχε 2 μικρα σκαλια αλλα οχι σαν αυτο που εχει η φωτο σου !! ti? ti? ti?

Καπως ετσι ηταν σε πιο μικρο βαθμο

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Kambana


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sotos27 στις Δευ 21 Μαρ 2011, 01:45, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos27
Normal gixxer
Normal gixxer
Sotos27


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 15 Μαρ 2011, 22:19

[/quote]
Σωτο αλλαζονται ολα μαζι γιατι ειναι οπως ο δισκος πλατω στο αμαξι.Ποτε δεν αλλαζεις μονο το ενα απο τα δυο γιατι πατανε σαν ζευγος και αν αλλαξεις μονο το ενα, μετα... χανεται η ''χημεια'' Very Happy
το σκορτσαρισμα στο εκανε απο συνδιασμο ολων οσων ανεφερες και σου ειχα πει, αλλα ο πιο σημαντικος ειναι τα σκαλοπατακια στην καμπανα(λιγοτερο στην καμπανα την ιδια αφου τα φιμπερ δεν προκαλουν εντονα σκαλοπατια-εκτος και αν το πιεζετε πολυ με εκκινησεις, και περισσοτερο στα σκαλοπατακια που κανουν στο εσωτερικο καρε τα μεταλλικα δισκακια).
Οσον αφορα την τιμη, νομιζω οτι.... αντε οι δισκοι να χουν 195 ευρω λιανικη αλλα η εργασια μου φαινεται αρκετα τσιμπιμενη και διπλα πληρωμενη.
kapelo [/quote]

Δεν το ξερα ρε Σταυρο στην αρχη πηγα σαν το μαλακα εσκασα τα πρωτα 100 και ειπα και ευχαριστω. Τεσπα τα παθηματα μαθηματα.... 3 φορες ανοιχτηκε η καμπανα..... Μηπως να την κλεισω την καβα και να κανω και γω κανα συνεργειο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Μαρ 2011, 07:39

stavrosrodo έγραψε:
gat0s έγραψε:
Σταυρο αυτα τα σκαλοπατακια λες αν δεν κανω λαθως ΕΕ?

[img]Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Clutch20wear[/img][img]Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Clutch20basket20wear[/img]
affraid affraid ναι βρε ΔΟΛΟΦΟΝΕ... fafoutis
θα ηθελα και μια φωτο απο το εσωτερικο καρε αυτης της καμπανας.Αν αυτο εκαναν τα φιμπερ, αναρωτιεμαι τι θα εκαναν τα μεταλλα... xmmm

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Δεν ειναι δικια μου αυτη ρε παιδια.
Απο το google την βρηκα και την εδωσα για παραδηγμα
97 ευρο Σοτο ηταν παρα πολλα.Αν παρακολουθουσες τι εκανε, πιστευω την επομενη φορα θα τους αλλαξεις μονος σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Μαρ 2011, 09:26

Αυτη ειναι απο ξηροκαπανο DUCATI :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Μαρ 2011, 10:04

stavrosrodo έγραψε:
μπορει καποιος να μου πει ποιος σβηνει μηνυματα μου? vroxi
απαντησα κατι σε αυτο που εγραψε ο κωστας και τωρα δεν υπαρχει.
Και το κακο ειναι οτι εχει γινει και στο παρελθον με αλλα μου μηνυματα αλλα ειπα δεν γ@μεις........
τουλαχιστον αυτος που τα σβηνει ας μου στειλει ενα π.μ και τον λογο..............

εχεις πμ.






δεν το εχω κανει εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μαρ 2011, 21:45

stavrosrodo έγραψε:
Sotos27 έγραψε:

Καποιος μου ειπε οτι τα δισκακια πρεπει να αλαζονται ολα μαζι... ποτε 1 η 2...
Δεν μπορεσα να καταλαβω απο τη γινεται αυτο. Αλλα και τον μηχανικο που ρωτησα ουτε αυτος μπορεσε να μου δωσει μια απαντηση....
Η ολη ιστορια μου κοστισε 100ευρω η πρωτη ρυ8μιση+ 60ελατηρια και περαστικα... + 280 (195 δισκακια 95 εργασια) .Ολες οι τιμες ειναι χωρης αποδειξη γιατι μου ζητουσε επιπλεον το ΦΠΑ Δεν σας φαινονται πολλα? γιατι το σκεφτομαι το ξανασκεφτομαι και μου καθονται στο λαιμο.

Σωτο αλλαζονται ολα μαζι γιατι ειναι οπως ο δισκος πλατω στο αμαξι.Ποτε δεν αλλαζεις μονο το ενα απο τα δυο γιατι πατανε σαν ζευγος και αν αλλαξεις μονο το ενα, μετα... χανεται η ''χημεια'' Very Happy
το σκορτσαρισμα στο εκανε απο συνδιασμο ολων οσων ανεφερες και σου ειχα πει, αλλα ο πιο σημαντικος ειναι τα σκαλοπατακια στην καμπανα(λιγοτερο στην καμπανα την ιδια αφου τα φιμπερ δεν προκαλουν εντονα σκαλοπατια-εκτος και αν το πιεζετε πολυ με εκκινησεις, και περισσοτερο στα σκαλοπατακια που κανουν στο εσωτερικο καρε τα μεταλλικα δισκακια).
Οσον αφορα την τιμη, νομιζω οτι.... αντε οι δισκοι να χουν 195 ευρω λιανικη αλλα η εργασια μου φαινεται αρκετα τσιμπιμενη και διπλα πληρωμενη.
kapelo
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Dsc00117ym
Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Dsc00118kx
αυτα ειναι τα σκαλοπατακια στο εσωτερικο καρε που πρεπει να λιμαριστουν-λειανθουν.
βεβαια μετα απο μερικα λιμαρισματα καλο ειναι το εσωτερικο καρε να αντικαθισταται με καινουριο.(γιατι λιμα στη λιμα θα παρουν πολλα κενα τα μεταλλα).Βεβαια τοσο ασχημα σημαδια γινονται απο πολυ αγριες και επανειλημενες εκκινησεις.....



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 17 Μαρ 2011, 22:39

Μπορουμε να αμολυσουμε λιγο το φρενο του κινητηρα απ τον μονοδρομο με καποια ρυθμιση ρε παιδια...Σταυρο μιιιιιλα δεν μπορει κατι θα ξερεις εσυ εκει στα αδυτα της καμπανας ookkk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μαρ 2011, 13:05

ripseventh έγραψε:
Μπορουμε να αμολυσουμε λιγο το φρενο του κινητηρα απ τον μονοδρομο με καποια ρυθμιση ρε παιδια...Σταυρο μιιιιιλα δεν μπορει κατι θα ξερεις εσυ εκει στα αδυτα της καμπανας ookkk
πανω στο πιατελακι εχει 3 βιδες με κοντρα παξιμαδι.Ξεβιδωνεις το παξιμαδι-κοντρα και βιδωνεις την βιδα-αλεν κατα 1/4 της στροφης.Επειτα σφιγγεις το κοντρα παξιμαδι παλι και δοκιμαζεις.Αν σφιξεις λιγο παραπανω θα αρχησει να πατιναρει στα φορτωματα.Οποτε σφιξε 1/4 ,δοκιμασε και ισως να σε παιρνει για λιγο σφιξιμο ακομα αν δεν πατιναρει στο φορτιο.
Ετσι οι βιδες πανε πιο βαθια και ο μονοδρομος ενεργοποιειται πιο ευκολα.
Βεβαια εγω θα δοκιμαζα να αφαιρεσω ενα ελασμα απο πισω απο την καμπανα(εχει τρια) και για να διορθωσω το κενο που θα εμενε σε δισκους και μεταλλα, θα εβαζα ενα εξτρα μεταλικο δισκακι η' στο κεντρο(δηλαδη δυο μεταλλικα μαζι) η' ενα αλουμινενιο(της hyperplate-αν δεν κανω λαθος) στην αρχη.Ετσι θα ισσοροπουσα το υψος του συνολου δισκοι-μεταλλα. kapelo αλλα η δευτερη λυση ειναι λιγακι πατεντιαρικη-αλλα νομιζω πληρως εφαρμοσημη. good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θορυβος Συμπλεκτη SOS!   Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 18 Μαρ 2011, 19:29

Σταυρο αυτο που λες επειρεαζει και το φρενο αλλα και το φορτιο του κινητηρα.Μηπως υπαρχει καποια ρυθμιση του lifter μονο ωστε να επειρεαζει μονο το φρενο... Θορυβος Συμπλεκτη SOS! - Σελίδα 2 4214
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θορυβος Συμπλεκτη SOS!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» θορυβος
» Θόρυβος Κινητήρα
» Μεταλλικός Θόρυβος Κ9 1000

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com