Greek GSX-R forum
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_c101η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)

Πήγαινε κάτω 
+34
bolek76
Miou
gixxermak
spastos
fotis_rizla
rizla k6
lakisman46
wtfrmlk
sam 1000k9
fab
Agelosgm
abrestas
stam911
kokorestis
Mtec
Hlektrologos
kentaurosk8
Akis_s3
valentinosgsxr
chris8790
ghost
Sotoner
mike
tati
ENDURASX
T.R.E
kontos 750
Opeth
TheoDo R
maikstain
totoulis
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
black rider
κολτρέϊν
38 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

που και ποτε;;
Βολος
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l10 32% 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10
 32%  [ 26 ]
Κατερινη
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l10 7% 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10
 7%  [ 6 ]
Καραβομηλος
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l10 5% 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10
 5%  [ 4 ]
Καμενα Βουρλα
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l10 6% 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10
 6%  [ 5 ]
Αγιος Κων/νος
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l10 5% 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10
 5%  [ 4 ]
μεσα Ιουνιου
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l10 20% 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10
 20%  [ 16 ]
μεσα Ιουλιου
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_l10 25% 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Poll_r10
 25%  [ 21 ]
Σύνολο Ψήφων : 82
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 02:05

Παιδες ειμαι μεσα αρκει να κατασταλαξουμε τουλαχιστων 1 με 1.5 βδομαδα νωριτερα γιατι εγω δεν εχω αργιες!!
Αν μαζευτουμε γκρουπακι απο αθηνα τοτε δεν με νοιαζουν και πολυ τα χλμ!!
Θα ειναι μεσα στην κ@υλα αν βρεθουμε τοσα gixxer !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 09:55

ωωωωωωωωωωω τόσα gixxer μαζεμένα, θα ναι τέλεια. Μέσα σίγουρα. Απλά το θέμα είναι να το βρούμε στις ημερομηνίες.
25-26 Ιουνίου ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ για εμένα.
Για το σκ του Αγίου Πνεύματος ίσως θα λείπω με τη δουλειά, αλλά δεν είναι ακόμα σίγουρο, με το που μάθω ενημερώνω

Ιούλιος για εμένα είναι πιο ελεύθερος μηνας

Τώρα το που και για μένα τα χιλιόμετρα δε με νοιάζουν αν είμαστε παρέα, μου αρέσει ομως Βόλος καλύτερα, αρα η ψήφος μου πάει εκεί :P



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tati στις Τρι 24 Μάης 2011, 10:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 10:33

μεσα κ εγω 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 419247
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 24 Μάης 2011, 14:23

Εγώ παίδες θα ήθελα Βόλο αλλα και αλλού να γίνει δέν έχω πρόβλημα.Αρκεί να είναι μέσα Ιουλίου γιατί το 3ημερο του Αγίου Πνέυματος θα είμαι Σέρρες για trackday.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Μάης 2011, 16:17

Ψηφισα μεσα Ιουνιου αλλα λογο ενως οικονομικου προβληματος θελω να αλλαξω την ψηφο μου για μεσα ιουλιου!!
ευχαριστω εκ των προτερων!!
Παντως δεν θελω να το χασω με τιποτα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Μάης 2011, 16:30

παιδια εγω θελω παρα πολυ να ερθω αλλα ολα θα παιχτουν λιγες μερες πριν...δεν μ'ενδιαφερει ο τοπος
και η ημερομηνια γι'αυτο οπουδηποτε και οποιαδηποτε ημερομηνια, αν ειμαι ελευθερος, ειμαι μεσα oraios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
chris8790
Normal gixxer
Normal gixxer
chris8790


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Μάης 2011, 20:32

ειμαι μεσα με τα 1000 (κ10)..!!!!!! αρκει να μην δουλευω..!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Μάης 2011, 20:41

Ψηθηκα...δεν εχω καμια ιδιαιτερη προτιμηση ουτε για το μερος ουτε για την ημερομηνια. Θα ηθελα μονο να εχει ομορφες διαδρομες τριγυρω για να γουσταρουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Akis_s3
Normal gixxer
Normal gixxer
Akis_s3


Άντρας Όνομα: : Akis
Τόπος : Larisa
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 255
Αγωνιζόμενος : Στο Βαθύ Μπλε!
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2011

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Μάης 2011, 21:07

valentinosgsxr έγραψε:
Ψηθηκα...δεν εχω καμια ιδιαιτερη προτιμηση ουτε για το μερος ουτε για την ημερομηνια. Θα ηθελα μονο να εχει ομορφες διαδρομες τριγυρω για να γουσταρουμε!

Ο Βολος εχει κ γ@μω τις διαδρομες πχ. Πηλιο!!!
Κ εχει κ πολυ ωραια μερη να γνωρισουν οσοι δν εχουν παει. Wink

Αααα... παρτε κ κανενα μαγιο να γεμισουμε καμια παραλια με gsxr να γουστ@ρουμε!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Μάης 2011, 23:35

Akis_s3 έγραψε:
Αααα... παρτε κ κανενα μαγιο να γεμισουμε καμια παραλια με gsxr να γουστ@ρουμε!!!!!!

αυτο εννοειτε, αλλα κατσε πρωτα να μαζευτουμε.. οι καιροι ειναι δυσκολοι.. Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 27 Μάης 2011, 23:42

Επειδή τυγχάνει να είμαι απο Πήλιο και το ξέρω ψιλοαπέξω οι διαδρομές είναι μαγικές όπως και οι παραλίες.
Στροφίδι full αλλα δυστυχώς παίζουν ελάχιστα μέρη με καλή άσφαλτο. Αν κάποιος Βολιώτης έχει κανα update με στρωμένο δρόμο σχετικά κοντά ας ρίξει ιδέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hlektrologos
Normal gixxer
Normal gixxer
Hlektrologos


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Hμερομηνία εγγραφής : 22/10/2009

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 28 Μάης 2011, 03:35

Αντε ρε παιδια να γινει καμια εκδρομουλα να σας γνωρισω.Βεβαια αμα γινει Ιουνιο δεν θα μπορεσω να ερθω μιας και το διπλωμα θα μου το δωσουν πισω απο την τροχαια στις 5 Ιουλιου.Κανονιστε και ελπιζω να ειναι Ιουλιο και να μπορω να λειψω απο την δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 07 Ιουν 2011, 12:44

μηπως πρεπει να αποφασισουμε σιγα σιγα????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mtec
Normal gixxer
Normal gixxer
Mtec


Άντρας Όνομα: : Manos
Τόπος : Turboland
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Hμερομηνία εγγραφής : 17/02/2011

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 07 Ιουν 2011, 16:16

Και εγω μεσα εφοσον ομως μπορω εκεινη την ημερομηνια που θα αποφασιστει μιας και ειναι βασικο να ξερω το ποτε για να δω αν μπορω Η οχι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 08 Ιουν 2011, 01:43

περναει ο καιρος και δεν βλεπω να καταληγουμε!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Ιουν 2011, 13:24

ναι να καταλήξουμε Βόλο, μέσα Ιουλίου περίπου ναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Ιουν 2011, 17:04

tati έγραψε:
ναι να καταλήξουμε Βόλο, μέσα Ιουλίου περίπου ναι?
ναι σε ολα!!! okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kokorestis
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 13
Hμερομηνία εγγραφής : 17/03/2011

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Ιουν 2011, 17:13

μεσα ιουλιου για βολο ειναι μια χαρα..σαββατοκυριακο 16-17 ας πουμε ειναι οτι πρεπει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam911
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stam911


Άντρας Όνομα: : Βασιλης
Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 606
Αγωνιζόμενος : στο κουβαλημα κιβωτιων!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 12/05/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Ιουν 2011, 19:34

ghost έγραψε:
παιδια εγω θελω παρα πολυ να ερθω αλλα ολα θα παιχτουν λιγες μερες πριν...δεν μ'ενδιαφερει ο τοπος
και η ημερομηνια γι'αυτο οπουδηποτε και οποιαδηποτε ημερομηνια, αν ειμαι ελευθερος, ειμαι μεσα oraios
Ειμαι και εγω μεσα αν βεβαια δεν δουλευω παμε παρεα κωστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrestas
Normal gixxer
Normal gixxer
abrestas


Άντρας Όνομα: : ΑΚΗΣ
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 191
Hμερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Ιουν 2011, 20:41

tati έγραψε:
ναι να καταλήξουμε Βόλο, μέσα Ιουλίου περίπου ναι?

Δεν κρατιεσε βλεπω, απο την μια στην αλλη εισαι.(εκδρομη εννοω).
παντως και εγω μεσα ειμαι αν κανονιστει παντως.
(οχι σε ολα ομως maikstain θα ειμαι κατα πασα πιθανοτητα διπλος!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 16 Ιουν 2011, 23:51

abrestas έγραψε:
tati έγραψε:
ναι να καταλήξουμε Βόλο, μέσα Ιουλίου περίπου ναι?

Δεν κρατιεσε βλεπω, απο την μια στην αλλη εισαι.(εκδρομη εννοω).
παντως και εγω μεσα ειμαι αν κανονιστει παντως.
(οχι σε ολα ομως maikstain θα ειμαι κατα πασα πιθανοτητα διπλος!!!)
τι διπλος?εγκυος θα εισαι? xaxa xaxa
φυσικα εννοουσα σε χρονο και τοπο ετσι,μη παρεξηγηθω κιολας fatsa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abrestas
Normal gixxer
Normal gixxer
abrestas


Άντρας Όνομα: : ΑΚΗΣ
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 191
Hμερομηνία εγγραφής : 18/01/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Ιουν 2011, 08:27

maikstain έγραψε:
abrestas έγραψε:
tati έγραψε:
ναι να καταλήξουμε Βόλο, μέσα Ιουλίου περίπου ναι?

Δεν κρατιεσε βλεπω, απο την μια στην αλλη εισαι.(εκδρομη εννοω).
παντως και εγω μεσα ειμαι αν κανονιστει παντως.
(οχι σε ολα ομως maikstain θα ειμαι κατα πασα πιθανοτητα διπλος!!!)
τι διπλος?εγκυος θα εισαι? xaxa xaxa
φυσικα εννοουσα σε χρονο και τοπο ετσι,μη παρεξηγηθω κιολας fatsa
Πως το καταλαβες,κριση βλεπεις παω για το χρημα.
Και εγω πλακα εκανα δεν υπαρχει παρεξηγηση.
Διπλος εννοω δικαβαλο(θα εχω μαλλον την γυναικα μου μαζι αν βρουμε να αφησουμε καπου το μωρο)
hallo hallo hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Ιουν 2011, 09:08

abrestas έγραψε:
tati έγραψε:
ναι να καταλήξουμε Βόλο, μέσα Ιουλίου περίπου ναι?

Δεν κρατιεσε βλεπω, απο την μια στην αλλη εισαι.(εκδρομη εννοω).
παντως και εγω μεσα ειμαι αν κανονιστει παντως.
(οχι σε ολα ομως maikstain θα ειμαι κατα πασα πιθανοτητα διπλος!!!)

Very Happy έτσι ακριβώς....δώσμου οδήγηση με το gixxer για διάφορα μέρη και είμαι καλά fafoutis

λοιπόν θέλω να επιβεβαίωσω κατι ημερομηνίες και θα πω συγκεκριμένα αν μπορώ και εγώ για το σκ 16-17 Ιούλη beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike
Adv. gixxer
Adv. gixxer
mike


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 732
Αγωνιζόμενος : σε καποια k θεατης
Hμερομηνία εγγραφής : 21/06/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Ιουν 2011, 09:58

abrestas έγραψε:

φυσικα εννοουσα σε χρονο και τοπο ετσι,μη παρεξηγηθω κιολας 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 315309
Πως το καταλαβες,κριση βλεπεις παω για το χρημα.
Και εγω πλακα εκανα δεν υπαρχει παρεξηγηση.
Διπλος εννοω δικαβαλο(θα εχω μαλλον την γυναικα μου μαζι αν βρουμε να αφησουμε καπου το μωρο)
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 645933 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 645933 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 645933 [/quote]

αφεισε το στον κουμπαρο σου ειναι gay δεν θα ερθει το πολυ πολυ να σε παρει τηλ ο μικρος κ να σου πει μπαμπα ειμαι γαρδενια Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)   1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Ιουν 2011, 10:36

abrestas έγραψε:
tati έγραψε:
ναι να καταλήξουμε Βόλο, μέσα Ιουλίου περίπου ναι?

Δεν κρατιεσε βλεπω, απο την μια στην αλλη εισαι.(εκδρομη εννοω).
παντως και εγω μεσα ειμαι αν κανονιστει παντως.
(οχι σε ολα ομως maikstain θα ειμαι κατα πασα πιθανοτητα διπλος!!!)

ωχ Ακη εσύ είσαι????? τώρα το κατάλαβα, δεν ήξερα το ψευδώνυμό σου! Ναι να ρθείς διπλός!!!! Τέλεια θα είναι beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
1η πανελληνια συναντηση ''GIXXER.GR'' (συζητηση)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση
» 6η πανελληνια συναντηση GIXXER
» ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER.GR (ΣΥΖΗΤΗΣΗ)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com