Greek GSX-R forum
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 
JIMK7
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 
nasos-v
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 
T.R.E
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 
k8 600 kk
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 
kostaskr6
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 
κολτρέϊν
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 
Leroy
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 
ripper
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_l10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_c10ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Poll_r10 

 

 ισχυροτερη τρομπα μπροστινου

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zinos
Normal gixxer
Normal gixxer
zinos


Αριθμός μηνυμάτων : 216
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ισχυροτερη τρομπα μπροστινου   ισχυροτερη τρομπα μπροστινου EmptyΠεμ 25 Αυγ 2011, 19:58

γεια σας παιδες..
ξερει καποιος να μου πει ποιο μοντελο εχει την πιο δυνατη τρομπα μπροστινου;
(εχω GSR 600 με μπροστινο απο 1000κ5, και τρoμπα απο 1000κ4).γενικα ικανοποιητικο το φρενο,αλλα μπορει να γινει καλυτερο πιστευω.
υπαρχει διαφορα στα επομενα μοντελα οσο αφορα την δυναμη της τρομπας;
η αν ξερει καποιος να μου προτεινει απο καποιο αλλο μηχανακι.
οχι επωνυμη after market,απλα ψαχνω κατι με μικρο κοστος,σας ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ισχυροτερη τρομπα μπροστινου   ισχυροτερη τρομπα μπροστινου EmptyΠαρ 26 Αυγ 2011, 00:48

εαν αυτα που εχεις τα συνδυασεις με δαγκανες απο κ9 8α εχεις ενα καλυτερο αποτελεσμα με τοο χαμηλοτερο κοστος... μετα θα πρεπει να αλλαξεις και τρομπα για ακομα πιο δυνατο,και μετα πας και για αλλους δισκους... αλλα δεν πιστευω οτι θα σου χρειαστει...

η δυναμη της τρομπας αλλαζει στα πιο νεα μοντελα(απο το κ4)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ισχυροτερη τρομπα μπροστινου   ισχυροτερη τρομπα μπροστινου EmptyΠαρ 26 Αυγ 2011, 02:40

Miou έγραψε:
εαν αυτα που εχεις τα συνδυασεις με δαγκανες απο κ9 8α εχεις ενα καλυτερο αποτελεσμα με τοο χαμηλοτερο κοστος... μετα θα πρεπει να αλλαξεις και τρομπα για ακομα πιο δυνατο,και μετα πας και για αλλους δισκους... αλλα δεν πιστευω οτι θα σου χρειαστει...

η δυναμη της τρομπας αλλαζει στα πιο νεα μοντελα(απο το κ4)

Συμφωνώ,αντλία φρένου από Κ5 1000 και μετά και δαγκάνες από Κ9-L1 και θα είσαι σούπερ.

Επίσης την ίδια αντλία φοράνε τα GSX-R K6 600/750 και έπειτα,τα ΖΧ10 08+ ΖΧ6 επίσης,το BMW S1000RR και ίσως μερικά ακόμα που μου διαφεύγουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zinos
Normal gixxer
Normal gixxer
zinos


Αριθμός μηνυμάτων : 216
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

ισχυροτερη τρομπα μπροστινου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ισχυροτερη τρομπα μπροστινου   ισχυροτερη τρομπα μπροστινου EmptyΠαρ 26 Αυγ 2011, 18:04

ευχαριστω,χρησιμες οι πληροφοριες σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ισχυροτερη τρομπα μπροστινου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πρόβλημα μπροστινού
» λαδι μπροστινού Κ6 1000
» χαμήλωμα μπροστινού συστήματος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com