Greek GSX-R forum
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_l10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_c10Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Προστασία σώματος ...

Πήγαινε κάτω 
+11
tsasbi
Painterz
topetwrx
ghost
gsxrk71000
nasos-v
cpantelo
Miou
mx5
louk6
usabug
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 10:43

αν το μονο σου προβλημα ειναι η προστασια στους γοφους δεν τρεχει τιποτα... αυτο το λυνεις με τα ειδικα ποδηλατικα βρακακια .... :P
ειναι ειδικες βερμουδες που εχουν αφρωδες στον kolos και στους γοφους ...μερικες εχουνκαι στα μπουτια . το θεμα ειναι να σου μπαινει η φορμα οταν φορας αυτο το βερμουδακι...

αμα η φορμα ειναι σε καλη κατασταση και σου καθετε καλα και σου αρεσει παρτην ...
αυτες που κοστιζουν 400ε συνηθως δεν εχουν καμια σχεση με αυτες που κοστιζουν 1200ε....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 11:19

Αλέξανδρε μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!! Very Happy Με βοηθάς που να επενδύσω τα 400 μου ευρώ!!

Γενικά συνηθίζεται οι φόρμες ή τα παντελόνια να μην έχουν προστατευτικά και στους γοφούς;; Υπάρχει κάτι άλλο πέρα για προστασία πέρα από τα ποδηλατικά παντελόνια; Το παράξενο είναι πως και η στολή εντούρο που έχω δεν έχει προστασία στους γοφούς, παρόλο που έψαχνα να βρω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 13 Σεπ 2012, 13:13

περιεργο μου φαινεται οτι η εντουρο στολη που εχεις δεν εχει προστασια σε γοφους .... 3 παντελονια ειχα αλλαξει οσα χρονια εκανα εντουρο και τα 3 ειχαν ... και ποτε μου δεν αγορασα τα ακριβα μοντελα των φιρματων- επωνυμων εταιρειων ... πηγενα στον καρρερ και αγοραζα τα φθηνα του ... μονο ενα freestyle( ξερεις αυτα με τα πατζακια εξω απο τις μποτες) αγορασα καποια στιγμη που δεν ειχε τετοιες προστασιες αλλα και γενικα το παντελονι δεν ειχε καμια σχεση με τις κλασικες στολες που μπαινουν μεσα απο τις μποτες...ουτε σε ποιοτητα ουτε σε προστασιες ....

τωρα για τα δικα μας... η ολοσωμη που εχω ( της ταξεως των 700-800ε) δεν εχει προστασια στους γοφους ...το παλιο δερματινο παντελονι μου ( το delta αν θυμαμαι καλα) εχει ...
εκτος απο τα ποδηλατικα εχουν βγει και απο αλλες εταιρειες παρομοια βερμουδακια-βρακακια κυριως για το εντουρο αλλα κανουν την ιδια ακριβως δουλεια ... εξαλου η τουμπα ειναι τουμπα και στο χωμα και στην ασφαλτο ... και ο kolos ειναι ο ιδιος και στις 2 περιπτωσεις ... fafoutis

αμα κοιταξεις σε dainese , first racing, shot , fox ισως και ufo πιστευω οτι θα βρεις πολλα... αν δεν βρεις φτιαξε εσυ δικα σου προστατευτικα γοφων ... δεν ειναι τιποτα...θα σου ελεγα να ερθεις να δεις τα δικα μου αλλα εισαι λιγο μακρυα... lol!

στην ουσια θελεις αφρολεξ λεπτο το οποιο το κοβεις στο σχημα του γοφου σου και το ντυνεις με φοδρα . το κολλας εσωτερικα της φορμας σου με ενα μικρο κομματι βελκρο ( ξερεις το χρατς χρατς που λεμε) και εισαι ετοιμος ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 11:08

Άντε να γράψω πάλι εγώ σε αυτό θέμα μετά από 2+ χρόνια!!

Έχω διαιρούμενη δερμάτινη DAINESE. Το μπουφάν είναι με αφαιρούμενη επένδυση για το χειμώνα. Έχει και προστασία πλάτης. Το μόνο που δεν έχει και με προβληματίζει για την κούφια την ώρα (φτου φτου φτου!!!!), είναι προστασία θώρακα.

Η ερώτηση είναι εξής, υπάρχει κάτι (είχα δει κάπου κάτι κάποια στιγμή) για προστασία και του θώρακα και κατά πόσο δυσκολεύει η οδήγηση;;; Έχει κανείς σας;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 11:49

Οι alpinestars έχουν προβλεπόμενο χώρο για προστασίες θώρακα. Αν και νομίζω περισσότερο ψυχολογικό είναι το θέμα, γιατί με τις ταχύτητες που πιάνουν τα ss... Και γενικά οι τραυματισμοί είναι στα άκρα στα ατυχήματα με τις μηχανές. Αν κάνανε έστω και λίγο δουλειά θα το είχανε αντιγράψει όλες οι εταιρίες.

Αν θες δοκίμασε γιλέκο με αερόσακο. Προς το παρόν κάτι καλύτερο δεν έχει βγει. Χαλάει βέβαια τη μούρη πολύ γιατί γίνεσαι σα σημαδούρα (σε διαστάσεις). Εδώ στη Γαλλία σιγά σιγά αρχίζουν να τα φοράνε. Σε όρθιες μηχανές δεν ενοχλεί καθόλου, τώρα σε σκυφτές λογικά θα εμποδίζει λίγο στο ντεπόζιτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 15:13

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 17072_whit2

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Thorax_4

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 94his

πανω κατω καπως ετσι ειναι οι προστασιες για τον θωρακα .
φυσικα καθε εταιρεια εχει βγαλει τους δικους της ...
2 που εχω δοκιμασει δεν ενοχλουν  στην οδηγηση .
φυσικα πρεπει το μπουφαν να μην σου ειναι τσιμα τσιμα γιατι δεν χωραει να μπει . σαν τον κροκοδειλο ενα πραγμα ...

αναλογα με την μαρκα και το μοντελο μπουφαν μπορει και να εχει ειδικες υποδοχες για να το βαλεις . αλλοιως το στηριζεις στο στηθος και κλεινεις το μπουφαν και μενει εκει ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 18:51

Να είστε καλά παιδιά!Wink Αν τύχει να βρω κάτι σε μαγαζί θα δοκιμάσω, γιατί χωρίς δοκιμή δεν..... Η στολή μου είναι σχετικά στενή ήδη και μάλλον δύσκολο το κόβω να μην με ενοχλεί, χωρίς την εσωτερική επένδυση φυσικά για να δώσω λίγο χώρο. Λέτε να βάλω το γιλέκο της ACCERBIS που έχω από το εντούρο που περιλαμβάνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ;;; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 19:04

ειναι μια πολυ καλη επιλογη αλλα δεν χωραει μεσα απο το δερματινο εκτος και εαν το εχεις αγορασει 2 νουμερα μεγαλυτερο

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 19:09

Μπα Αλέξανδρε, ούτε κατά διάννοια δεν χωρά το μπουφάν μετά!!! 'Εχει πολύ όγκο! Για ταινία με τον ΡΟΜΠΟΚΟΠ θα είναι άψογη!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 19:13

μιλας γιαυτο εδω ?

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 17178

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 23 Οκτ 2014, 19:16

Ίδια σχεδόν σχεδίαση έχει και το δικό μου, αλλά μάλλον είναι πιο παλιό, μια που το πήρα το 2007.... Έτσι είναι όμως!!! Wink

Αυτό πάντως έχει ακριβώς τα χρώματα που μου αρέσουν!!!! Λες;;;; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 24 Οκτ 2014, 01:04

δεν υπάρχει κάτι καλύτερο , κατά την άποψή μου. δεν ενοχλεί πουθενά.
[img]Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Nn1v6p[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 24 Οκτ 2014, 09:21

Ωραίο και αυτό Γιώργο. Wink Τιμή από ότι είδα κάπου στα 90 ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 25 Οκτ 2014, 02:47

Εγώ έχω ενα της alpinestars αλλά επειδή ο θώρακας με πίεζε πολύ όταν έσκυβα πάνω στο ντεπόζιτο, τον έχω βγάλει και έχω κρατήσει μόνο τη ράχη. Δεν θυμάμαι πως λέγεται το μοντέλο και δεν υπάρχει πια στο site της. Θέλει να το δοκιμάσεις και να δεις αν κάθεται καλά μέσα στο μπουφάν στη πορεία και όχι απλά σταματημένος, γιατί όταν σκύβεις ανεβαίνει και πιέζει προς τα πάνω. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 25 Οκτ 2014, 13:37

topetwrx έγραψε:
Ωραίο και αυτό Γιώργο. Wink  Τιμή από ότι είδα κάπου στα 90 ευρώ.

κάτω από 200€ αν τη βρεις είσαι αρχηγός Απόστολε...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστασία σώματος ...   Προστασία σώματος ... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 25 Οκτ 2014, 20:15

Black Eagle έγραψε:
Εγώ έχω ενα της alpinestars αλλά επειδή ο θώρακας με πίεζε πολύ όταν έσκυβα πάνω στο ντεπόζιτο, τον έχω βγάλει και έχω κρατήσει μόνο τη ράχη. Δεν θυμάμαι πως λέγεται το μοντέλο και δεν υπάρχει πια στο site της. Θέλει να το δοκιμάσεις και να δεις αν κάθεται καλά μέσα στο μπουφάν στη πορεία και όχι απλά σταματημένος, γιατί όταν σκύβεις ανεβαίνει και πιέζει προς τα πάνω. Wink

Νίκο κατάλαβα πολύ καλά τι λες και αυτό είναι που φοβάμαι και εγώ. Σε μια μηχανή που κάθεσαι όρθια προφανώς δεν εί αι πρόβλημα, αλλά σε μηχανές σαν τις δικές μας αν δεν κάθετε καλά, τότε άστα! Μόνο με δοκιμή όπως λες, όποτε και αν μου τύχει.

Gixxerm@n έγραψε:
topetwrx έγραψε:
Ωραίο και αυτό Γιώργο. Wink  Τιμή από ότι είδα κάπου στα 90 ευρώ.

κάτω από 200€ αν τη βρεις είσαι αρχηγός Απόστολε...!!!

Γιώργο αυτή που βρήκα έχει 90 ευρώ. Ίσως να μην είναι ακριβώς η ίδια, αλλά παραπλήσια φαντάζομαι. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
 
Προστασία σώματος ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» προστασια .. της μοτο
» Προστασια μοτο σε πιστα
» Επιλογή racing γαντιών Alpinestars vs Knox ποια προσφέρουν την καλύτερη προστασία?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com