Greek GSX-R forum
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 
JIMK7
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 
nasos-v
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 
T.R.E
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 
k8 600 kk
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 
kostaskr6
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 
κολτρέϊν
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 
Leroy
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 
ripper
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_l10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_c10Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Poll_r10 

 

 Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 00:18

Ψαχνω για ενα καλο εργαλειο για να μπορω ανα πασα στιγμη να "επεμβω" στο μηκος της αλυσιδας.

Μεχρι στιγμης εχω βρει τα εξης στο διαδικτυο,θα ηθελα την βοηθεια καποιου που εχει το συγκεκριμενο
εργαλειο ετσι ωστε να με βοηθησει στην επιλογη ssss

http://www.ebay.com/itm/Cycling-Bicycle-Bike-Steel-Chain-Breaker-Splitter-Cutter-Solid-Repair-Tool-New-/140608680560?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20bcee3270#shId

http://www.ebay.com/itm/Lezyne-Chain-Drive-Mini-Tool-/290585292765?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43a83bafdd

http://www.ebay.com/itm/PARK-BIKE-BICYCLE-CT-3-CHAIN-BREAKER-REPAIR-TOOL-NEW-/300656827934?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item46008b1e1e

http://www.ebay.com/itm/Lezyne-Chain-Drive-Shop-Quality-Chain-Tool-93g-/300652886722?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item46004efac2

http://www.ebay.com/itm/BMX-Bicycle-Bike-Master-Steel-Chain-Breaker-Repair-Tool-/300655507642?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item460076f8ba

Κ εχει πολλα ακομα...εγω λεω για το πρωτο xmmm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 00:26

και γιατι το σκεφτεσαι ακομα ????? Χτυπα το αλυπητα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 00:36

k8 600 kk έγραψε:
και γιατι το σκεφτεσαι ακομα ????? Χτυπα το αλυπητα !


lol! lol! lol!

Δεν το συζηταω κ ειδικα στην τιμη που ειναι... ssss

Απλα δεν το εχω ξαναδουλεψει το συγκεκριμενο εργαλειο κ ηθελα την γνωμη καποιου που εχει ηδη το ιδιο ή καποιο
παρομοιο ετσι ωστε να σιγουρευτω οτι κανει για τον σκοπο που το θελω. euxaristo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
popay
Normal gixxer
Normal gixxer
popay


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Βόλος Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 263
Hμερομηνία εγγραφής : 23/03/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 02:49

για ποδήλατο το θελεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
popay
Normal gixxer
Normal gixxer
popay


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Βόλος Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 263
Hμερομηνία εγγραφής : 23/03/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 02:50

αν όχι τότε θα πρεπει να αναφέρει ότι είναι κατάλληλο για αλυσίδες 520, 525, 530 κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 09:44

μπαμπη μην παρεις κανενα φθηνιαρικο - κινεζικο γιατι θα παραδωσει συντομα....
τραβανε πολυ ζοτι με 530-520 αλυσιδα για τα μηχανακια μας.... ειχε ενας φιλος
ενα φθηνιαρικο και την τριτη φορα που το δουλεψε στραβωσε ο πυρος ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 09:48

popay έγραψε:
αν όχι τότε θα πρεπει να αναφέρει ότι είναι κατάλληλο για αλυσίδες 520, 525, 530 κλπ


Eχεις δικιο αδερφε... Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας 406105 δεν το ειχα προσεξει καλα Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας 341461

Οποτε παω μαλλον για αυτο

http://www.ebay.com/itm/STANDARD-MOTORCYCLE-CHAIN-BREAKER-TOOL-MOST-CHAINS-/220597017187?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item335c9b5a63


Αλεξ γι'αυτο εκανα το ποστ για να ακουσω γνωμες απο οποιον εχει παρομοιο εργαλειο,εγω πρωτη φορα
θα το δουλεψω... Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας 837612

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας 901866
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
popay
Normal gixxer
Normal gixxer
popay


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Βόλος Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 263
Hμερομηνία εγγραφής : 23/03/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 12:11

επειδή είμαι της άποψης ότι τα εργαλεία θα πρέπει να αγοραστούν μία φορά εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις κατι καλό όπως πχ κλικ!

βέβαια για να βγάλει τα λ7 του θα πρέπει να αλλάξεις ποοοολλλλέεεες αλυσίδες!

καλύτερα για αλλαγή αλυσίδας να το πήγαινεις σ' ένα συνεργείο, θα σου βγεί πιο φθηνά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 12:44

popay έγραψε:
επειδή είμαι της άποψης ότι τα εργαλεία θα πρέπει να αγοραστούν μία φορά εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις κατι καλό όπως πχ κλικ!

βέβαια για να βγάλει τα λ7 του θα πρέπει να αλλάξεις ποοοολλλλέεεες αλυσίδες!

καλύτερα για αλλαγή αλυσίδας να το πήγαινεις σ' ένα συνεργείο, θα σου βγεί πιο φθηνά.



Παραγγειλα αυτο,οταν το χρησιμοποιησω θα σας πω εντυπωσεις...

http://www.ebay.com/itm/STANDARD-MOTORCYCLE-CHAIN-BREAKER-TOOL-MOST-CHAINS-/220597017187?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item335c9b5a63&fb_source=message

Ειδομεν Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας 337132
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 13:24

babis k8 έγραψε:



Παραγγειλα αυτο,οταν το χρησιμοποιησω θα σας πω εντυπωσεις...

http://www.ebay.com/itm/STANDARD-MOTORCYCLE-CHAIN-BREAKER-TOOL-MOST-CHAINS-/220597017187?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item335c9b5a63&fb_source=message

Ειδομεν Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας 337132
επειδη την ''δουλεια'' την κανω συχνα-πυκνα να σου πω οτι δυτυχως χρειαζεται σοβαρο-στοιβαρο εργαλειο γι'αυτην την δουλεια.
νομιζω οτι αυτο που πηρες θα παραδωσει πνευμα πολυ νωρις και θα σε παιδευει κιολας.Το ξεπερτσινωμα ειναι πιο ευκολο απο το περτσινωμα. sorry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 13:57

stavrosrodo έγραψε:
babis k8 έγραψε:



Παραγγειλα αυτο,οταν το χρησιμοποιησω θα σας πω εντυπωσεις...

http://www.ebay.com/itm/STANDARD-MOTORCYCLE-CHAIN-BREAKER-TOOL-MOST-CHAINS-/220597017187?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item335c9b5a63&fb_source=message

Ειδομεν Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας 337132
επειδη την ''δουλεια'' την κανω συχνα-πυκνα να σου πω οτι δυτυχως χρειαζεται σοβαρο-στοιβαρο εργαλειο γι'αυτην την δουλεια.
νομιζω οτι αυτο που πηρες θα παραδωσει πνευμα πολυ νωρις και θα σε παιδευει κιολας.Το ξεπερτσινωμα ειναι πιο ευκολο απο το περτσινωμα. Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας 796657

Ειναι αργα τωρα...το εχω παραγγειλει Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Τεσπα,θα δειξει η..."νεκροψια"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 17:00

popay έγραψε:
επειδή είμαι της άποψης ότι τα εργαλεία θα πρέπει να αγοραστούν μία φορά εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις κατι καλό όπως πχ κλικ!

βέβαια για να βγάλει τα λ7 του θα πρέπει να αλλάξεις ποοοολλλλέεεες αλυσίδες!

καλύτερα για αλλαγή αλυσίδας να το πήγαινεις σ' ένα συνεργείο, θα σου βγεί πιο φθηνά.


+100000000000000000000000


και εγω αυτης της αποψης ειμαι ... πανε πολλα χρονια που ελυνα το chally και τα ζετακια
και καθε φορα χαλαγα απο 1 10ρακι... ο μαγαζατορας εκει στην γειτονια μου με ειχε κανει χρυσο να μου λεει να αγορασω ενα καλο για να μην εχω τετοια προβληματα αλλα δεν ειχα τα λεφτα με τιποτα (ειχε 4-5 φορες παραπανω) στο τελος μου το εκανε δωρο ... μολις ελυσα 3 μηχανακια και δεν ειχε παθει τιποτα αγορασα και αλλα εργαλεια σε τετοια ποιοτητα και τα εχω ακομα ....15 χρονια τωρα.....πλεον δεν υπαρχει περιπτωση να αγορασω εργαλειο που να μην εχει εγγυηση οφ ορου ζωης... δεν υπαρχει λογος να παρει κανενας facom αλλα ο καραισκος φερνει και αλλα ποιοτηκα εργαλεια με το 1/3 της τιμης των facom....
τα ks tools που εχει ειναι με εγγυηση για παντα και ειναι σε πολυ καλες τιμες....και οταν λεω με εγγυηση εννοω οτι εαν καταφερεις και το χαλασεις πας στο μαγαζι και επιτοπου σου δινουν αλλο καινουργιο...


αυτος που αγορασες δεν τον κοβω να αντεχει και πολλες χρησεις.... το ξεπριτσινομα μπορεις να το κανεις και με τροχο εαν εχεις λιγο σταθερο χερι....εαν δεν εχεις αστο καλυτερα ... μην σε παρω στο λαιμο μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΚυρ 18 Μαρ 2012, 19:36

Λοιπον μιας κ το εχω παρει το εργαλειο στα χερια μου κ το εχω δουλεψει,μπορω να σας πω την γνωμη μου μην τυχον θελει καποιος να παρει κατι αντιστοιχο...

Αυτο που πηρα κανει ΜΟΝΟ για ξεπριτσινομα σε περιπτωση που θες να ανοιξεις την αλυσιδα κ να την κοντινεις π.χ.

Απο 'κει κ περα για πριτσινομα ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.

Στον πηγασο μου που ηθελα να κοντινω την αλυσιδα το εφτιαξα μια χαρα (η αλυσιδα ηταν με ασφαλεια οποτε δεν ειχα προβλημα)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας   Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας EmptyΚυρ 18 Μαρ 2012, 21:55

babis k8 έγραψε:
Λοιπον μιας κ το εχω παρει το εργαλειο στα χερια μου κ το εχω δουλεψει,μπορω να σας πω την γνωμη μου μην τυχον θελει καποιος να παρει κατι αντιστοιχο...

Αυτο που πηρα κανει ΜΟΝΟ για ξεπριτσινομα σε περιπτωση που θες να ανοιξεις την αλυσιδα κ να την κοντινεις π.χ.

Απο 'κει κ περα για πριτσινομα ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ.

Στον πηγασο μου που ηθελα να κοντινω την αλυσιδα το εφτιαξα μια χαρα (η αλυσιδα ηταν με ασφαλεια οποτε δεν ειχα προβλημα)

stavrosrodo έγραψε:




επειδη την ''δουλεια'' την κανω συχνα-πυκνα να σου πω οτι δυτυχως χρειαζεται σοβαρο-στοιβαρο εργαλειο γι'αυτην την δουλεια.
νομιζω οτι αυτο που πηρες θα παραδωσει πνευμα πολυ νωρις και θα σε παιδευει κιολας.Το ξεπερτσινωμα ειναι πιο ευκολο απο το περτσινωμα. sorry
ropalo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εργαλειο για ρυθμισμα μηκους της αλυσιδας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΡΥΘΜΙΣΜΑ ΜΙΓΜΑΤΟΣ ΣΕ GSXR 1000 K5
» Ποσα κατεβαζει το εργαλειο σου ρε μαστορα ????
» επιλογη αλυσιδας?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com