Greek GSX-R forum
Μανίσια δισκόπλακα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Μανίσια δισκόπλακα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Μανίσια δισκόπλακα Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 
JIMK7
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 
nasos-v
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 
T.R.E
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 
k8 600 kk
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 
kostaskr6
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 
κολτρέϊν
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 
Leroy
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 
ripper
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Μανίσια δισκόπλακα Poll_l10Μανίσια δισκόπλακα Poll_c10Μανίσια δισκόπλακα Poll_r10 

 

 Μανίσια δισκόπλακα

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Μανίσια δισκόπλακα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μανίσια δισκόπλακα   Μανίσια δισκόπλακα EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 20:33

Ήθελα απλά να κάνω μια ερώτηση γιατί εσείς σίγουρα θα γνωρίζεται. Εγώ τώρα άρχισα να ψάχνομαι στον κόσμο του gixxer και έτσι δεν έχω ιδέα.
Μανίσια αριστερή μπροστά δισκόπλακα καινούργια στα 208 € χωρίς τα περαστικά, είναι καλά;

Edit: Σόρρυ ξέχασα το σημαντικότερο. Είναι για K8 1000.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Μανίσια δισκόπλακα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανίσια δισκόπλακα   Μανίσια δισκόπλακα EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:38

δεν ξερω σαν τιμη πως ειναι αλλα εγω θα εβαζα ακομα 150ε και θα επερνα καινουργιες ebc ... 350ε μου βγηκαν... και τα περαστικα δικα μου... σιγα την δουλεια ... 10 βιδες ηταν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Μανίσια δισκόπλακα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανίσια δισκόπλακα   Μανίσια δισκόπλακα EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:43

350 € οι δύο έτσι;
Γιατί η τιμή που έγραψα εγώ, είναι 208 € μόνο η αριστερή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Μανίσια δισκόπλακα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανίσια δισκόπλακα   Μανίσια δισκόπλακα EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:48

Schumi έγραψε:
350 € οι δύο έτσι;
Γιατί η τιμή που έγραψα εγώ, είναι 208 € μόνο η αριστερή.

scratch scratch scratch
ε ναι τι θα εβαζα μονο τον ενα??

αλλα τι ακριβως θελεις να μαθεις? τιμες ανταλακτικων γενικα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkourv
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gkourv


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 543
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

Μανίσια δισκόπλακα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανίσια δισκόπλακα   Μανίσια δισκόπλακα EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:48

no no no no no no
αν είναι να βάλεις μανίσια τότε ebay, αλλιώς όπως είπε ο Miou, βάλε άλλα 150 και πάρε ebc...ζευγάρι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Μανίσια δισκόπλακα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανίσια δισκόπλακα   Μανίσια δισκόπλακα EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:50

Όχι. Η αλήθεια είναι ότι χρειάζομαι μία δισκόπλακα. Αριστερή. Γι αυτό και πήγα ρώτησα για την μαμά και με είπαν αυτήν την τιμή. Και ήθελα να μάθω αν είναι πιάσιμο κ@λομερίου ή καλή τιμή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Μανίσια δισκόπλακα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανίσια δισκόπλακα   Μανίσια δισκόπλακα EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:54

Schumi έγραψε:
Όχι. Η αλήθεια είναι ότι χρειάζομαι μία δισκόπλακα. Αριστερή. Γι αυτό και πήγα ρώτησα για την μαμά και με είπαν αυτήν την τιμή. Και ήθελα να μάθω αν είναι πιάσιμο κ@λομερίου ή καλή τιμή.

αγορασες gsxr ? gsr δεν ειχες? scratch
τελος παντων θελεις ντε και καλα την μαμα παρε καλυτερα του κ5 ... εχουν ιδιο πατερν στις βιδες και ποτε δεν ειχαν προβλημα με τα πριτσινια οπως των κ7
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.E.B. R-09
Normal gixxer
Normal gixxer
G.E.B. R-09


Όνομα: : giorgos
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 355
Hμερομηνία εγγραφής : 17/08/2009

Μανίσια δισκόπλακα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανίσια δισκόπλακα   Μανίσια δισκόπλακα EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 21:55

Schumi έγραψε:
Όχι. Η αλήθεια είναι ότι χρειάζομαι μία δισκόπλακα. Αριστερή. Γι αυτό και πήγα ρώτησα για την μαμά και με είπαν αυτήν την τιμή. Και ήθελα να μάθω αν είναι πιάσιμο κ@λομερίου ή καλή τιμή.

Ναι αυτη ειναι η τιμη καπου στα 210Ε αστα να πανε... hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

Μανίσια δισκόπλακα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανίσια δισκόπλακα   Μανίσια δισκόπλακα EmptyΤρι 31 Ιαν 2012, 22:06

GSR είχα. Όπως το είπες. Αλλά το πούλησα. Έχει 2-2μιση βδομάδες.
Και τώρα είμαι για να πάρω gsxr. Το συγκεκριμένο που θέλω να πάρω, είναι ψιλοστραβομένη η αριστερή δισκόπλακα. Και ψάχνομαι για τιμές και τα τιαύτα...
Όχι δεν θέλω ντε και καλά τις μαμά. Ότι με συμφέρει θα αγοράσω. Το ψάχνω γενικώς το θέμα. Ρωτάω τιμές από εδώ και από εκεί. Ιντερνετομάγαζα, μαγαζιά εδώ Θεσσαλονίκη και είπα να ρωτήσω αν οι τιμές που με είπαν, είναι νορμάλ.
Αν μπορέσω και βρω κάτι καλύτερο value for money από τις μαμά (που σίγουρα κάτι θα υπάρχει) δεν με χαλάει να βάλω και aftermarket. Θα δείξει φίλε Miou. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μανίσια δισκόπλακα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 1 δισκοπλακα
» Δισκοπλακα
» Πισω δισκοπλακα Gsxr 600 k7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com