Greek GSX-R forum
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_l10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_c10Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Πρόβλημα με τρόμπα φρένου

Πήγαινε κάτω 
+18
georgeIII
Gixxerm@n
Feelgood
vd
Chrisk6
fotis_rizla
demk6
cpantelo
giannisK6
valkyrion 84
TheVeteran
susukakiask7
magiaklaniakeksatmisi
GIXXERAKIAS
JIMK7
Miou
kontos 750
lotinia
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fotis_rizla
Normal gixxer
Normal gixxer
fotis_rizla


Άντρας Όνομα: : fotis
Τόπος : a8hna-menidi-kalamata
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 257
Αγωνιζόμενος : stis pistes ton dromwn ante k kanan trackday
Hμερομηνία εγγραφής : 03/06/2011

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 29 Ιουλ 2012, 17:41

για να μην ανοιγω αλλο θεμα μια και εχουμε την κουβεντα για την τρομπα φρενου...........ΡΩΤΑΩ εγω τωρα τρομπα φρενου απο Kawasaki ZX 10 R κανει για κ7 1000???????? ευχαριστωωωωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 29 Ιουλ 2012, 21:26

Universal είναι οι τρομπες το πολυ πολυ να θέλει μια άλλη βιδουλα στο ρακορ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 00:53

Καλημερα παιδια, για να μην ανοιγω θεμα εχω μια ερωτησουλα κρισιμη. Εβαλε καποιος το κιτ επισκευης κ δουλεψε κανονικα η κ παλι η τρομπα παραδιδει πνευμα λογω μη αντοχης των υλικων? Λογω της προιστοριας των φρενων των gixxer τουλαχιστον μεχρι το κ8. Λεφτα δεν πολυπαιζουν για αφτερμαρκετ αλλα αν ειναι να παει στραφι το κιτ να το ψαξουμε λιγο παραπανω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 09:07

Chrisk6 έγραψε:
Καλημερα παιδια, για να μην ανοιγω θεμα εχω μια ερωτησουλα κρισιμη. Εβαλε καποιος το κιτ επισκευης κ δουλεψε κανονικα η κ παλι η τρομπα παραδιδει πνευμα λογω μη αντοχης των υλικων? Λογω της προιστοριας των φρενων των gixxer τουλαχιστον μεχρι το κ8. Λεφτα δεν πολυπαιζουν για αφτερμαρκετ αλλα αν ειναι να παει στραφι το κιτ να το ψαξουμε λιγο παραπανω.


Εχω βαλει σε πολλες το κιτ και δουλευουν ακομα μια χαρα Very Happy

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 10p7ousΠρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Icnsl4Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 2dhxn3kΠρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 2lbdx0jΠρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vd
Normal gixxer
Normal gixxer
vd


Άντρας Όνομα: : BΛΑΣΣΗΣ ΔΗΜΟΥ
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Ηλικία : 62
Αριθμός μηνυμάτων : 269
Αγωνιζόμενος : ΚΑΠΟΤΕ
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2010

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤετ 09 Ιαν 2013, 09:59

195 Radial Master Magura 20 mm τιμη 215 στοκ 2 τεμ.
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Magura195

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.motovd.gr
Feelgood
Normal gixxer
Normal gixxer
Feelgood


Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2011

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 10 Ιαν 2013, 06:46

fotis_rizla έγραψε:
για να μην ανοιγω αλλο θεμα μια και εχουμε την κουβεντα για την τρομπα φρενου...........ΡΩΤΑΩ εγω τωρα τρομπα φρενου απο Kawasaki ZX 10 R κανει για κ7 1000???????? ευχαριστωωωωωωωω

Και στο ZX10R η τρόμπα για τον .ούτσο είναι. Δεν θα δεις τεράστια διαφορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 10 Ιαν 2013, 16:45

εγώ μέχρι 45.000km δεν είχα πρόβλημα...μετά την άλλαξα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 27 Ιουλ 2013, 10:09

παιδια S O S που θα βρω κιτ επισκευης τρομπας φρενου στην πατρα γτ η δικια μου τα εφτυσε... επειγει :(

ακυρο !! εκανα ενα ψευτοσερβις στην ηδη υπαρχουσα (καθαρισμα και λιγο τεντωμα στο ελατηριακι που εχει μεσα... ) τωρα δουλευει καλα μεχρι στιγμης. Να αντεξει να ανεβω αθηνα που θελω την δευτερα το πρωι και μετα παω για brembo απο R1 να βρω την ησυχια μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Ιουλ 2013, 11:54

παιδες βλεπω πολυ κοσμο να λεει τον πονο του για την τρομπα............ετσι και εγω να πω τον δικο μου!!!!!!!!!!!!!!!!
απο τοτε που εβαλα τα υψηλης εχω και εγω θεματακι......μηπως ειναι τυχαιο ή μηπως ζοριστικε με τα σωλινακια και εκλασε?
συνεχεια εξαερωση και μετα απο λιγες ωρες μπορει και κανα δυο μερες παλι η πιεση στο μηδεν!!!!!!!!μου ειπαν για το κιτ επισκευης οτι εχει κανα 70€ αλλα πιστευω πως ειναι πολλα...ακομα δεν εχω αποφασησει τι θα κανω αλλα μαλλον θα βρω καμια μεταχειρω απο αλλο εργοστασιο........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Ιουλ 2013, 12:46

Με μικρή τροποποίηση στο δεξί clip-on έβαλα όλο το σετ φρένων απο CBR 1000 του '11...δλδ τρόμπα,δοχείο,σωληνάκια και monoblock δαγκάνες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Ιουλ 2013, 16:14

Γιατι χρειαστηκε τροποποιηση,που κολλησε το εγχειρημα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Ιουλ 2013, 16:48

και ποσο βγηκε ολο το νταβαντουρι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Ιουλ 2013, 19:29

εγω ρε παιδια εχω αλλαξει 4 gsxr και 1 cbr και ποτε μου δεν ειχα κανενα θεμα με καμια τρομπα ...
και αλλαξα και σωληνακια ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Ιουλ 2013, 19:46

giannisK6 έγραψε:
Γιατι χρειαστηκε τροποποιηση,που κολλησε το εγχειρημα;

Είναι λίγο διαφορετικό το σχήμα της τρόμπας εκεί που βιδώνει το ρακόρ...τίποτα το σπουδαίο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Ιουλ 2013, 20:52

εσυ ρε αλεξ εισαι απο τους τυχερους..................βεβαια παιζει και το αλλο να πηγαινεις συνεχεια ταπα και να μην τα πολυδουλευεις τα φρενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mastigio mastigio mastigio mastigio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
kristoferlado
Jr.gixxer
kristoferlado


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 24/02/2010

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΔευ 12 Αυγ 2013, 10:37

Καλημερα κι απο μενα! Εχω κι εγω ενα K8 600 που το αγαπαω, οπως ολοι εδω μεσα αλλωστε, και δεν τ αλλαζω! Σε μενα εμφανισε το ιδιο προβλημα στην μπροστινη τρομπα κοντα στις 19000 στροφες και δυο γνωμες που πηρα απο μηχανικους(εναν Αθηνα κι εναν Θεσσαλονίκη) ελεγαν το ιδιο πραγμα (για την τρομπα). Στη Θεσσαλονίκη οπου τελικα ασχοληθηκα για να το φτιαξω, ο μηχανικος, γνωστο όνομα αλλης γιαπωνεζικης φιρμας,με περισσότερες λεπτομερειες μ εξηγησε οτι μετα το K4 η τρομπα βγαζει αυτο το ελαττωμα και γι αυτο υπαρχει το κιτ επισκευης, το οποίο το δινει ο εν λογω για 40 ευρω (πολυ καλυτερη τιμη απ οσες ειδα πιο πανω). Δεν το εβαλε ομως απ την αρχη για να δει αν μπορουσε να ερθει σρα κανονικα της με αλλο τροπο, με ειπε οτι το ανοιξε,το καθαρισε,το εξαερωσε κι επαιξε λιγο με καποιο ελατηριο για ν ανεβει η πιεση στο κυκλωμα. Η μανετα οντως ανεβηκε, οχι 100% αλλα για βολτες πας, οχι ομως απαιτητικα. Με ειπε αν θελω, το βαζει το κιτ για να φτιαξει κι αλλο, αλλα εμενα με εχουν ηδη μπει διαολια για να αλλαξω το συστημα ολικά, κατι που με προτεινε κι ο ιδιος, αν και μονο για τρομπα.Οντως με προτεινε του R1 τη 19αρα αλλα βλεπω οτι υπαρχουν κι αλλες καναδυο αξιοπιστες επιλογες...μετα το καλοκαιρι θα επανελθω για ενημερωση. Καλα να περνατε οπου ειστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΔευ 12 Αυγ 2013, 10:44

εχω διαβασει 3 φορες το κειμενο και ακομα προσπαθω να καταλαβω που κολλανε οι 19000 σαλ με το προβλημα της τρομπας ...aswew 

ασε οτι το μηχανακι δεν ανεβαζει τοσες σαλ ... aswew 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brwmogazos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
brwmogazos


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 528
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΔευ 12 Αυγ 2013, 12:10

προφανως εννοει 19 000 χιλιομετρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kristoferlado
Jr.gixxer
kristoferlado


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 24/02/2010

Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με τρόμπα φρένου   Πρόβλημα με τρόμπα φρένου - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Αυγ 2013, 09:12

Ναι σορρυ,εκ παραδρομης γραφτηκαν οι στροφες. Χιλιομετρα εννοουσα ,και το εγραψα γιατι διαβασα κι απο αλλον με το ιδιο προβλημα οτι μεταξυ 18-19,000 χμ του το εμφανισε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόβλημα με τρόμπα φρένου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Προτάσεις για τρόμπα φρένου
» Τρομπα Φρενου BREMBO RCS
» Τρομπα πισω φρενου απο GSXR750

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com