Greek GSX-R forum
yishimura trc - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
yishimura trc - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
yishimura trc - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_l10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_c10yishimura trc - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 yishimura trc

Πήγαινε κάτω 
+18
gphellas
latsis
mitsos
maikstain
babis k8
2wheels
AggelosK8
fotis_rizla
andRewR
No Fear
alaska
Vortex
kontos 750
κολτρέϊν
Miou
magfaria
k8 600 kk
ENDURASX
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 09 Οκτ 2012, 16:20

andRewR έγραψε:
ρε λετε να "κυνηγανε" τα 750?

Κριμα φιλε που την ξαναπατησες Crying or Very sad

Αλλα σε οτι αφορα το κλειστο γκαραζ, σε καταλαβαινω γιατι κι εγω ξαχνω και δεν βρισκω τιποτα σε αποσταση "περπατηματος" απο το σπιτι μου...

Μεχρι που τελικα σκεφτομαι να βαλω της βαλω συναγερμό και καμερα με φως στη πυλωτη για να μην πλησιαζει κανενας...

Ετσι θα κανω μπανιστηρι και στην ομορφη γειτονισα που επιστρεφει αργα το βραδυ... What a Face rabbit
να βαλεις τοτε να βαλεις. fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ENDURASX
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ENDURASX


Άντρας Όνομα: : Παντελης
Τόπος : Περιστερι
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : θα θελα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 05/01/2011

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 10 Οκτ 2012, 01:51

βρηκα γκαραζ με 35 το μηνα και εχει και συστημα πυροσβεσης αλλα δεν εχει καμερες και απο τοτε που το εκλεισα εχει αναρτηση ενα χαρτι που λεει οτι για οποιαδηποτε κλοπη η δολιοφθορα το η διευθηνση του γκαραζ δεν φερει καμια ευθηνη...!
Ξερει κανεις τιποτα πανω σε αυτο το θεμα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 10 Οκτ 2012, 17:54

δεν ξερω πως πανε τα πραγματα αλλα το θεωρω απαραδεκτο να μην εχουν ευθηνη για κλοπη και δολιοφθορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
latsis
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : αττικη
Αριθμός μηνυμάτων : 133
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 12:07

Λογικά κάτι θα. παίζεται για να το γράφει αυτό. αυτός που. έχει γκαράζ κ είναι εντάξει στην δουλεια. του ξέρει κ τι άτομα προσλαμβάνει κ τι δουλειά πρέπει να γίνεται για την καλύτερη εξυπηρέτηση οποτε ούτε καν. να το κοιτάς αυτό το πράγμα.για μένα εάν ένεις. σε πολυκατοικία όπως εγώ κ χωρίς πυλωτη αυτό που. έχεις να κανεις είναι σκύλος!εγώ έκανα τον σκύλο βόλτα με την μηχανή αρκετές φορές .τώρα οποτε τον παω βόλτα με τα πόδια πάει κατευθειαν. στην μηχανή κ περιμένει να ανέβω. Έβαλα έναν φιλο μοστην αρχή να πειράξει την μηχανή όσο εγώ καθόμουν στο σαλόνι με τον σκύλο. Στην αρχή κόκαλολωσε κ κοίταζε το παράθυρο που βλέπει στην μηχανή. μετά έκανε σαν τρελός να βγει κ μόλις ανοιξα την εξώπορτα έτρεξε κ άρπα ξε. Το πόδι του φίλου μου. 2 ράμματακια. ακόμα μπύρες τον κερνάω.απλά παίδες. έχει κάνει κ το μηχανάκι κάτι σαν χώρο δικό του; δέν ξέρω πάντως τρελαίνεται οποτε κάποιος εκτός από εμένα κάνει κάτι στην μηχανή. Κ ένα άλλο γεγονός. πριν 5 μήνες είχα την μηχανή κάτω από το σπίτι στις 4 το βράδυ καθώς έβλεπα ξαπλωμένος τηλεόραση σηκώνει το κεφάλι του κ τ αυτιά του. και κοιτούσε την πόρτα του δωματίου. ανοίγω την πόρτα κ πάει στην μπαλκονόπορτα. κ γρυλιζε κοιτάω μουλωχτα να μην κάνω φασαρία κ για να μην ακουστεί ο σκύλος κ βλέπω 2 τύπους πείραζαν. την κλειδαριά. ξυπόλυτος εγώ ανοίγω πόρτες αμολαω τον σκύλο κατεβαίνω. ο ένας έφυγε με το μηχανάκι τον άλλον τον έπιασε ο σκύλος. αφού κατέβηκε κ είπα στο σκύλο να τον αφήσει καταλαβαίνετε νομίζω τι επακολούθησε. βέβαια βρήκα τον μπελά. μου στο τέλος. πηγα. κ εγώ μέσα αυτόφωρο αλλά το ευχαριστηθήκά. αλλά δέν μπήκα. για το ξύλο παρα μόνο για τον σκύλο. Μακάρι. όλοι αυτοί να πάθουν τα χειρότερα στην ζωή τους κ να μην χαρούν πότε τα κλεμμένα. σκύλο μάγκες ο πιο πιστός φίλος κ φύλακας. με τις κατάλληλες προετοιμασίες στο μυαλό του κανεις παπάδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gphellas
Normal gixxer
Normal gixxer
gphellas


Άντρας Όνομα: : Γεωργιος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Αγωνιζόμενος : GPHELLAS
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 16:41

και εγω με σκυλο την προστατευω Very Happy κουκουλα δεμενη γυρο απο τη μηχανη δεμενη η μοτο στο πατωμα δισκοφρενα κλειδωμενα, περιμετρικος ενεργοποιημενος μια καμερα που δειχνει απευθειας στην κρεβατοκαμαρα μου και η φριντεξ σκοπια τρελη!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 16:49

η φριντεξ ειναι κανις ή πιτμπουλ?????

lol! fafoutis fafoutis xaxa xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gphellas
Normal gixxer
Normal gixxer
gphellas


Άντρας Όνομα: : Γεωργιος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Αγωνιζόμενος : GPHELLAS
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 17:09

yishimura trc - Σελίδα 2 1002083v
οχι οτι και οτι κανις!!!! ουκ το εστειλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 17:11

ρε φιλε πλακα μας κανεις ?? αυτο ειναι εκπαιδευμενο απο τους καταδρομεις .....
ειναι δολοφονος το σκυλι αυτο.......

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 17:18

Αν εισελθει καποιος σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ χωρο και το σκυλι τον ξεσκισει,υπαρχουν επιπτωσεις στον ιδιοκτητη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gphellas
Normal gixxer
Normal gixxer
gphellas


Άντρας Όνομα: : Γεωργιος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Αγωνιζόμενος : GPHELLAS
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 17:19

εγω το εκπαιδευσα....


φριντα... προσοχη

yishimura trc - Σελίδα 2 1002088c

φριντα... αναπαυση

yishimura trc - Σελίδα 2 1002086t
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gphellas
Normal gixxer
Normal gixxer
gphellas


Άντρας Όνομα: : Γεωργιος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Αγωνιζόμενος : GPHELLAS
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 17:20

αν τον τεμαχισεις και δεν τον βρει ποτε κανεις δεν εχεις προβλημα. τωρα αν τον δαγκωσει δεν ξερω εγω θα ελεγα οτι ο σκυλος ηταν δικος του και δεν τα βρηκαν στη μοιρασια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 17:25

καλα και εσυ εστειλες αυτο το σκυλι και τους δαγκωσε και σου εκαναν και μανουρα οι κλεφτες?????

γιαυτο λεω οτι πιτμπουλ χρειαζετε ωστε να μην βρεθει τιποτα... κατι σαν τα καρτελ στο μεξικο ενα πραγμα..... σε πετανε και σε τρωνε οι γυπες και μενουν μονο τα κοκκαλα....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gphellas
Normal gixxer
Normal gixxer
gphellas


Άντρας Όνομα: : Γεωργιος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Αγωνιζόμενος : GPHELLAS
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 17:28

οχι ρε γιατρε εγω το ειπα για το παληκαρι που ειπε τι γεινετε σε περιπτωση που δαγκωσει... εμενα δεν εχουν πλησιασει καν στην πορτα που ειναι η μηχανη. πιστευω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 18:19

Eνα παιδι εδω μεσα θυμαμαι πριν καιρο που ειχε γραψει την ιστορια του.Μπηκα γυφτοι να κλεψουν τη μηχανη και τους εσκισαν τα pitbull του και μετα του εκαναν και μηνυση...Ξερω πως εξω εχεις προβλημα αλλα αν αποδεδειγμενα ο αλλος εισβαλλει στο χωρο σου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Georgio
Full gixxer
Full gixxer
Georgio


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Αγωνιζόμενος : Να μη τρελαθώ...
Hμερομηνία εγγραφής : 16/09/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 18:36

Εγώ έχω 2 Doberman fotia των Drak και τη Lady
yishimura trc - Σελίδα 2 N1530706578_30031808_334
yishimura trc - Σελίδα 2 NTARKLADY030
yishimura trc - Σελίδα 2 172354_1842039860667_8243668_o
yishimura trc - Σελίδα 2 NTARKLADY026
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/Mitakidis.Georgio
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 18:55

Να τα χαιρεσαι....Οτι καλυτερο να εχεις δυο ή και περισσοτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Georgio
Full gixxer
Full gixxer
Georgio


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Αγωνιζόμενος : Να μη τρελαθώ...
Hμερομηνία εγγραφής : 16/09/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤρι 06 Νοε 2012, 19:48

giannisK6 έγραψε:
Να τα χαιρεσαι....Οτι καλυτερο να εχεις δυο ή και περισσοτερα.
thanks thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/Mitakidis.Georgio
latsis
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : αττικη
Αριθμός μηνυμάτων : 133
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Νοε 2012, 01:50

Διέκρινα μία. ειρωνεία; έναν χλευασμό;Smile κι όμως βρίσκεις τον μπελά. Σου. για εμένα μου είπαν πως δέν είναι ιδιωτικός χώρος γιατί δέν είναι μονοκατοικία. στην μονοκατοικία έχεις τον ιδιωτικό χώρο αλλά οπωσδήποτε ταμπέλα. Δηλαδή εάν σε περίπτωση παραβιάσουν τον χώρο σου. κ τους δαγκώσει ο σκύλος κ δέν έχεις ταμπέλα την έκατσεσ .εγώ το σκυλί που εχω ονόματί σου. από το ιησού .{παλιό ανέκδοτο ο ιησούσε βλέπει κ θα. σ τιμρήσει Smile )κ. γιατί έχει ένα σταύρο δι χρώμια. στο θώρακα τον βγάλαμε έτσι. τον είχα βρει σε ηλικια. Δύο μηνών στα σκαουπίδια στη σαλαμίνα μαζί. με αλλά τρία λογικά τ αδέρφια του τα οποία κ τα έδωσα σε φίλους. είναι διασταύρωση ποιμενικο. με ροντβαιλερ.κ εγώ απόρησα όταν μου το πε. η κτηνίατρος. Αλλά είναι πολύ πιστό σκυλί.κ πανέξυπνος σκέφτομαι να τον στείλω αλεξιπτωτιστή. και μετα. για βατραχοσκυλο. χε χε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Νοε 2012, 03:29

εγω εχω την γιαγιακα ειναι pit bull τιγρε και ειναι 13 χρονων..


εδω ποζαρει..
[img]yishimura trc - Σελίδα 2 145[/img]
εδω εδω χαζοκοιμαται
[img]yishimura trc - Σελίδα 2 2012_08_23_491[/img]
και εδω απλα αραζει!!
[img]yishimura trc - Σελίδα 2 2012_09_13_530[/img]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Georgio
Full gixxer
Full gixxer
Georgio


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Αγωνιζόμενος : Να μη τρελαθώ...
Hμερομηνία εγγραφής : 16/09/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Νοε 2012, 08:52

latsis έγραψε:
Διέκρινα μία. ειρωνεία; έναν χλευασμό;Smile κι όμως βρίσκεις τον μπελά. Σου. για εμένα μου είπαν πως δέν είναι ιδιωτικός χώρος γιατί δέν είναι μονοκατοικία. στην μονοκατοικία έχεις τον ιδιωτικό χώρο αλλά οπωσδήποτε ταμπέλα. Δηλαδή εάν σε περίπτωση παραβιάσουν τον χώρο σου. κ τους δαγκώσει ο σκύλος κ δέν έχεις ταμπέλα την έκατσεσ .εγώ το σκυλί που εχω ονόματί σου. από το ιησού .{παλιό ανέκδοτο ο ιησούσε βλέπει κ θα. σ τιμρήσει Smile )κ. γιατί έχει ένα σταύρο δι χρώμια. στο θώρακα τον βγάλαμε έτσι. τον είχα βρει σε ηλικια. Δύο μηνών στα σκαουπίδια στη σαλαμίνα μαζί. με αλλά τρία λογικά τ αδέρφια του τα οποία κ τα έδωσα σε φίλους. είναι διασταύρωση ποιμενικο. με ροντβαιλερ.κ εγώ απόρησα όταν μου το πε. η κτηνίατρος. Αλλά είναι πολύ πιστό σκυλί.κ πανέξυπνος σκέφτομαι να τον στείλω αλεξιπτωτιστή. και μετα. για βατραχοσκυλο. χε χε
Μπράβο ρέ φίλε πού τών μάζεψες από τό δρόμο καί τού έδωσες σπίτι καί αγάπη μπράβο καί γιά τά υπόλοιπα πού ασχολήθηκες νά τούς βρείς σπίτι. Δέν έχει σημασία άν είναι ημίαιμο ή καθαρόαιμο θά είναι πιστός γιά πάντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/Mitakidis.Georgio
Georgio
Full gixxer
Full gixxer
Georgio


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Αγωνιζόμενος : Να μη τρελαθώ...
Hμερομηνία εγγραφής : 16/09/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Νοε 2012, 08:58

louk6 έγραψε:
εγω εχω την γιαγιακα ειναι pit bull τιγρε και ειναι 13 χρονων..


εδω ποζαρει..
[img]yishimura trc - Σελίδα 2 145[/img]
εδω εδω χαζοκοιμαται
[img]yishimura trc - Σελίδα 2 2012_08_23_491[/img]
και εδω απλα αραζει!!
[img]yishimura trc - Σελίδα 2 2012_09_13_530[/img]

Ωραία ή γιαγιά σού φίλε νά τή χαίρεσαι. Είναι τό american staffordshire; δέν φαίνεται πολύ καλά στίς φωτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/Mitakidis.Georgio
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Νοε 2012, 14:52

Χμ ...... πιτ μπουλ ..... ντοπερμαν ....κτλ ..... μαλλον ναι .....
γιαυτο και εγω εδω και ενα μηνα αυξησα τα μελη τη οικογενειας με ενα ακομη μωρό ....
το οποιο βεβαια μολις σταματησει να ειναι μωρο θα ζυγιζει +- 45κ , θα ειναι 65cm ....
kαι βεβαιως ΔΕΝ θα υπαρχει προειδοποιηση ....
Ονομα (της μικρης ... μαμπα ...)
Ρατσα Dogo argentino ....
Aυτα τα λιγα .... και βλεπουμε ....


yishimura trc - Σελίδα 2 Img0135l

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Νοε 2012, 14:59

Georgio έγραψε:
louk6 έγραψε:
εγω εχω την γιαγιακα ειναι pit bull τιγρε και ειναι 13 χρονων..


εδω ποζαρει..
[img]yishimura trc - Σελίδα 2 145[/img]
εδω εδω χαζοκοιμαται
[img]yishimura trc - Σελίδα 2 2012_08_23_491[/img]
και εδω απλα αραζει!!
[img]yishimura trc - Σελίδα 2 2012_09_13_530[/img]

Ωραία ή γιαγιά σού φίλε νά τή χαίρεσαι. Είναι τό american staffordshire; δέν φαίνεται πολύ καλά στίς φωτό.

ειναι το american pit bull terier γραμμη tigro σειρα αλιγατορα...

ετσι ειναι η πληρης ονομασια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Νοε 2012, 15:03

busa respect έγραψε:
Χμ ...... πιτ μπουλ ..... ντοπερμαν ....κτλ ..... μαλλον ναι .....
γιαυτο και εγω εδω και ενα μηνα αυξησα τα μελη τη οικογενειας με ενα ακομη μωρό ....
το οποιο βεβαια μολις σταματησει να ειναι μωρο θα ζυγιζει +- 45κ , θα ειναι 65cm ....
kαι βεβαιως ΔΕΝ θα υπαρχει προειδοποιηση ....
Ονομα (της μικρης ... μαμπα ...)
Ρατσα Dogo argentino ....
Aυτα τα λιγα .... και βλεπουμε ....


yishimura trc - Σελίδα 2 Img0135l


πολυ ομορφο το σκυλακι σου... πραγματικα οταν βλεπω dogo, ειναι σαν να λεμε pit bull με αναβολικα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
latsis
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : αττικη
Αριθμός μηνυμάτων : 133
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2012

yishimura trc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: yishimura trc   yishimura trc - Σελίδα 2 EmptyΤετ 07 Νοε 2012, 15:24

Εννοείται πωςθα. ναι. γιατί δέν είναι τυχαίο που. λένε ότι. ο σκύλος είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. εγώ κ μόνος μου που κάθομαι κάποιες φορές είναι καλύτερη παρέα από την γυναίκα. χε χε. πάντως είναι ντι καλύτερο να προσπαθείς να κανεις τον σκύλο να νοιώθει δικό του ντι είναι κ δικό σου .γιατί πάντα ια προστατεύει οτι. είναι και θεωρεί ιδιωτικό του χώρο . αλλά όλα αυτα να γίνονται όταν είναι κουταβι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
yishimura trc
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΚΛΟΠΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com