Greek GSX-R forum
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 
JIMK7
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 
nasos-v
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 
T.R.E
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 
k8 600 kk
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 
kostaskr6
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 
κολτρέϊν
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 
Leroy
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 
ripper
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_l10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_c10κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Poll_r10 

 

 κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mr.marino
Jr.gixxer
mr.marino


Άντρας Τόπος : Somewhere in Time
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 19
Hμερομηνία εγγραφής : 08/05/2009

κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ   κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ EmptyΠαρ 22 Μάης 2009, 20:35

Mad κουραστηκα φιλοι μου....ταχω ψαξει ολα....ταχω δει όλα ...κανω εξωνυχιστηκες αναζητησεις
και δεν εχω ακριβο-καταλήξει! στην αρχη ήθελα κατι που καθημερινά να κάνω αρκετά χιλιόμετρα
λογο δουλειάς πολη - και εθνικη κατα 70%, 25% για εξορμήσεις Σ.Κ και εκδρομές και 5% για μεγάλες
αποστάσεις ταξίδια! ενα μοτόρι να μήν μασάει απο καθημερινά νερά/λασπουριά να μην μασάει στον καιρό
.και εκει που κατεληγα σε κατι on/off λεω κατσε ρε νιάτο affraid που πας... αφου το γουσταρεις και
το παιχνιδάκι και το γκαζάκι...οπως με το ρ6...θυμάσαι? εκει μπαινει η φωνη της λογικης-Ναι αλλα θυμασαι
το κουραστικό ρ6?? υστερα ειπα να κοιταξω πιο street καταστασεις κατι σε FZ1 , TDM σε τετοιο στυλ...αλλα λιγο τα προβληματα τους, τα ραγισμενα τους πλαισια...αλλα πανβαρα και πολυ μπουγιο για την κινηση...με κανανε να ξανασκεφτω τον παράγωντα SS. ωσπου πετυχα καλη τιμη στο gsxr750k8....και κολησα. και κατι μεσα μου με σπρωχνει προς τα κει...αλλα σκεφτομαι την κούραση (εαν υπαρξη!) απο το δικαβαλο....και τον παράγοντα φόρτωμα της μοτο με κάνα βαλιτσάκι να βάζουμε κανα μπλουζακι μεσα για καμια εκδρομή. αυτο με κραταει. αλλα απτην αλλη λεω gsxr1000k8 και αντε γεια. τι προτείνετε. aprilia δεν αγγιζω με την καμια...απλα το αναφέρω. ειδα και το SV1000s το φερινγκατο αλλα σταματησαν να το παραγουν. το ειδα σαν μια πιο sport tour λυση. το σιγουρο ειναι οτι παω για πρωτο χερι αυτη την φορα ναχω το κεφαλι μου ησυχο. τα streetfighter τα απορίπτω για την μη αεροκαλυψη.οπως και ναχει μετα τα 160 παιζεις μπουνιες με τον ανεμο.
μια βοήθεια στον αναποφά ρε μάγγες.... bounce

με βλεπω για gsxr 1000k8 πουναι και σε καλη τιμη tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ   κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ EmptyΠαρ 22 Μάης 2009, 20:45

GSXR 750 K8 Twisted Evil Twisted Evil

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ 10p7ousκουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Icnsl4κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ 2dhxn3kκουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ 2lbdx0jκουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ   κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ EmptyΠαρ 22 Μάης 2009, 20:52

JIMK7 έγραψε:
GSXR 750 K8 Twisted Evil Twisted Evil

Σωστός ο Δημήτρης.... :fvsg: :fvsg:

______________________________________________________
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Ae255310

κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Sotos27
Normal gixxer
Normal gixxer
Sotos27


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ   κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ EmptyΠαρ 22 Μάης 2009, 21:21

Φίλε μου πρέπει να αποφασίσεις τι θες πρώτα Smile

Αν θες καθαρά καυλα. Οπως λεει και ο Δημητρης κ8-9.. 750 η 1000 μια η άλλη είναι.. Όσον αφόρα τα γυμνά... συμφωνώ μαζί σου..
Ομως
το Fz1 Fazer το αδικείς.... Τα κάνει όλα... δεν βγάζει κανένα πρόβλημα είναι πολύ όμορφο αν πάρεις και τα έχτρα φερινκ (700Ε) γίνεται κούκλα , έχει πολύ γκάζι... το έχει κολλητός μου 3 χρόνια είχε το 05.. το δωσε πριν 10 μέρες και μετά απος αρκετό ψάξιμο ξαναπαίρνει Fz1 Fazer... 08... το χω οδηγήσει και θεωρώ προσωπικά ότι τα χει όλα... .. πας 260-70 χαλαρά... στρίβει αρκετά καλά.. και είναι και άνετο.. και φορτώνεις και την προίκα σου πάνω.. να πας όπου θες Very Happy και μες την πολη.. βασηλιας..
Το περασμένο Σκ με πέρασε ένας τύπος στην εθνική (εγώ πήγαινα 245...2καβαλο ) με ένα Fz1 Μπορντό 2 καβάλο τριπλετες.. Τανκ βανκ Σάκο.. μόνο το αντίσκηνο και η ψησταριά ....του έλειπε...
Αν αλαζα απο SS θα πηγαινα στο Fz1 Fazer..
Ριξε μια ματια..

http://d.yimg.com/eur.yimg.com/xp/infomoto/20071113/14/538696110.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ   κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ EmptyΠαρ 22 Μάης 2009, 22:18

JIMK7 έγραψε:
GSXR 750 K8 Twisted Evil Twisted Evil

+10000000 είναι η καλύτερη κατηγορία φίλε μου!!! :fvsg: :fvsg:

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mr.marino
Jr.gixxer
mr.marino


Άντρας Τόπος : Somewhere in Time
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 19
Hμερομηνία εγγραφής : 08/05/2009

κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ   κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ EmptyΣαβ 23 Μάης 2009, 11:56

δεν αδικω το fazer... αντιθετως το γουσταρω....αλλα το πλαισιο ραγιζει...και εχει τυχει σε αρκετους...αλλα επειδη η yamaha εχει πολυ καλο σερβις... πεφτει μουγγα.... αν ηταν κανα απριλια..να δεις τι θα ακουγες....
τεσπα...στο θεμα μας....

τι ενοεις ιδιο gsxr 750 με gsxr 1000? πως ιδια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos27
Normal gixxer
Normal gixxer
Sotos27


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ   κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ EmptyΣαβ 23 Μάης 2009, 14:38

Δεν έχω ξανακούσει για ραγισμένα σασί... τεσπά.. για να το λες μάλλον κάτι ξες..

Ίδια από την άποψη ότι αν σε βολεύει η θέση οδήγησης στο 750 το 1000 είναι απλά Toο mutch.. και με το 750 είσαι υπερκαλυμμένος σε όλα..
Και λιγότερα λεφτά . Εσύ ξέρεις φίλε μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κουράστηκα απο την αναζήτηση νέας μοτό....ααααααχχχχχχ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» αναζητηση Undertail K5
» ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ
» Αναζητηση κωδικου χρωματος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com