Greek GSX-R forum
Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 
    JIMK7
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 
    nasos-v
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 
    T.R.E
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 
    k8 600 kk
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 
    kostaskr6
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 
    κολτρέϊν
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 
    Leroy
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 
    ripper
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_l10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_c10Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Poll_r10 

     

     Λάμπες Philips

    Πήγαινε κάτω 
    +8
    GIXXERAKIAS
    Leroy
    bonepeeler
    black diamond
    Gixxerm@n
    Chrisk6
    Miou
    lotinia
    12 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Miou
    Full gixxer
    Full gixxer
    Miou


    Όνομα: : Alexandros
    Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 47
    Αριθμός μηνυμάτων : 13448
    Αγωνιζόμενος : Nop...
    Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Σεπ 2013, 10:10

    δεν αξιζει κιολας τον κοπο για 1ε διαφορα ... ας κατσουν εδω τα λεφτα...

    ______________________________________________________
    Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

    www.facebook.com/optovision            ... join us...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Leroy
    Elite gixxer
    Elite gixxer
    Leroy


    Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
    Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 44
    Αριθμός μηνυμάτων : 4497
    Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΤετ 25 Σεπ 2013, 10:36

    Miou έγραψε:
    να παρεις ρε μλκ γιαννη να δοκιμασεις .. καποιος παντα πρεπει να κανει την δοκιμη και για τους αλλους ...
    Ναι ρε Γιάννη, 2 ευρώ έχουνε και θα σε κηρύξουμε εθνικό ήρωα του φόρουμ lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
    brwmogazos
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    brwmogazos


    Άντρας Όνομα: : Δημητρης
    Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 528
    Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 19 Ιουλ 2014, 09:41

    Παιδες για μπουσα Gen 2 θελουμε Η7 για μεσαια και W5W ψειρες?

    Τα ιδια ακριβως παιρνει και το αμαξι μου + εχω και ενα σετ ξενον spare αλλα δεν θελω να το φορτωνω με μλκιες.

    Θα βαλω 2 ψειρες και 1 λαμπα H7 αν ειναι να φυγει αυτη η κιτρινιλα των μαμα.

    Θελουμε συγκεκριενου τυπου για τις Μοτο?

    Στο αμαξι παλιοτερα ειχα παρει τις blue vision philips οι οποιες μπλεδιζαν λιγο και μετα αφου εβαλα ξενον τις ζαρισα σε φιλο...

    (Αν εκαναν για το μπουσα, τωρα θα ημουν καβατζωμενος και για του αδερφου την μοτο...)

    Βλεπω παιζουν διαφορες τιμες και για Μοτο τις πουλανε πιο ακριβα.

    Αλλιως παιρνω ενα ζευγαρι για αμαξι και βολευω 2 μοτο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    the_Phantom
    Jr.gixxer
    the_Phantom


    Άντρας Όνομα: : Πέτρος
    Τόπος : AΘΗΝΑ
    Ηλικία : 45
    Αριθμός μηνυμάτων : 34
    Αγωνιζόμενος : Συλλογος Νταρτς Ελληνικου (ΣΥ.ΝΤ.ΕΛ.)

    http://darts-hellinikon.gr/
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2013

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΔευ 21 Ιουλ 2014, 18:43

    Προσωπιικα φοραω Diamond Vision μια βδομαδα αφοτου πηρα το μηχανακι ητοι εδω και 1 χρονο.

    Ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο το φως τους,δεν εχει καει (εννοειται...) και η αποχρωση της ειναι προς το μπλεδακι.

    Εχω βαλει και 2 ψειρουλες μπλε και ειμαι κομπλε  geek 

    Οσο για τιμη? 23 ευρω το ζευγαρι απο Φραντζη (δεν θυμαμαι το ονομα του κυριου αλλα εχει πολλους ετσι κι αλλιως που τις πουλανε).Τη μια την εβαλα εγω και την αλλη φιλος με CBR 1000.Και εκεινου μια χαρα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.phantom-darts.com
    brwmogazos
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    brwmogazos


    Άντρας Όνομα: : Δημητρης
    Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 528
    Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Ιουλ 2014, 08:52

    Ωραια...
    Δεν με ενδιαφερει η φωτεινοτητα για να πω την αληθεια γιατι δεν ταξιδευω νυχτα...

    Με ενδιαφερει να φυγει αυτη η ακυρη κιτρινιλα.

    Λευκο φως να βγαζει μου αρκει...αντε να φερνει και ελαχιστα προς το μπλε αλλα οχι καγκουριλες...

    θα τις κοιταξω.

    Πηρες σετ για αμαξι η συγκεκριμενα για Μοτο?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    the_Phantom
    Jr.gixxer
    the_Phantom


    Άντρας Όνομα: : Πέτρος
    Τόπος : AΘΗΝΑ
    Ηλικία : 45
    Αριθμός μηνυμάτων : 34
    Αγωνιζόμενος : Συλλογος Νταρτς Ελληνικου (ΣΥ.ΝΤ.ΕΛ.)

    http://darts-hellinikon.gr/
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2013

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΤρι 22 Ιουλ 2014, 17:46

    Το ιδιο πραγμα ειναι.

    Πηρα ζευγαρι (οπως τις πουλαει ο κυριος) και χρησιμοποιησαμε απο μια εγω και ο φιλος που προανεφερα με το CBR.

    Tο ετερο ζευγος που αγορασαμε (ιδιες παλι,diamond vision) τις εβαλε ο αδελφος μου στο αυτοκινητο.

    Με λιγα λογια,δεν εχει διαφοροποιηση σε μοτο/τουτου.  Wink


    Υ.Γ. Το βραδυ θα βγαλω και μια φωτο να δειτε πως φαινονται και τι αποχρωση εχουν.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.phantom-darts.com
    nktr
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    nktr


    Άντρας Όνομα: : Nίκος
    Τόπος : Piraeus
    Αριθμός μηνυμάτων : 1596
    Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Ιουλ 2014, 09:51

    the_Phantom έγραψε:
    Προσωπιικα φοραω Diamond Vision μια βδομαδα αφοτου πηρα το μηχανακι ητοι εδω και 1 χρονο.

    Ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο το φως τους,δεν εχει καει (εννοειται...) και η αποχρωση της ειναι προς το μπλεδακι.

    Εχω βαλει και 2 ψειρουλες μπλε και ειμαι κομπλε  geek 

    Οσο για τιμη? 23 ευρω το ζευγαρι απο Φραντζη (δεν θυμαμαι το ονομα του κυριου αλλα εχει πολλους ετσι κι αλλιως που τις πουλανε).Τη μια την εβαλα εγω και την αλλη φιλος με CBR 1000.Και εκεινου μια χαρα

    και εγώ τις ίδιες πήρα αλλά μου κάηκε σε 3 μήνες με χρήση μία βόλτα στα 2 σαββατοκύριακα....
    Τώρα έχω βάλει τη δεύτερη από το κουτί και βλέπουμε

    Στο κ2 είχα πάρει κάτι noname και τις έχω πάνω με καθημερινή χρήση 7 χρόνια και δεν έχει καεί καμμία...αλλά δεν τις βρήκα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    brwmogazos
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    brwmogazos


    Άντρας Όνομα: : Δημητρης
    Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 528
    Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Ιουλ 2014, 13:21

    Ισως να εχουν οντως θεμα με τους κραδασμους. Γιαυτο και οι Μοτο ναναι πιο ακριβες.

    Αναμενω φοτο λοιπον Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    the_Phantom
    Jr.gixxer
    the_Phantom


    Άντρας Όνομα: : Πέτρος
    Τόπος : AΘΗΝΑ
    Ηλικία : 45
    Αριθμός μηνυμάτων : 34
    Αγωνιζόμενος : Συλλογος Νταρτς Ελληνικου (ΣΥ.ΝΤ.ΕΛ.)

    http://darts-hellinikon.gr/
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2013

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Ιουλ 2014, 18:36

    Tι να πω ρε μαγκες...Ελλατωματικη παρτιδα,οντως θεμα κραδασμων...Προσωπικα δεν εχω κανενα απολυτως θεμα ουτε στο μηχανακι ουτε στο αυτοκινητο.

    Τεσπα...Παρακατω ειναι οι φωτο που σας εταξα  Wink  (εχω βαλει ''φιλτρο'' για τον ηλιο στο κινητο για να τραβηξει οσο γινεται καλυτερα το κατοπτρο του φαναριου φωτιζομενο.Οι ψειρουλες δεξια αριστερα ειναι μπλε led,απο τα βαθη της Ασιας! Και αυτες απροβληματιστες  geek )


    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Jjsaqw

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 1olx51
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.phantom-darts.com
    Chrisk6
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    Chrisk6


    Άντρας Όνομα: : Χρηστος
    Ηλικία : 40
    Αριθμός μηνυμάτων : 276
    Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
    Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΤετ 23 Ιουλ 2014, 20:26

    Philips ειχα κ δεν μου αρεσανε καθολου κ σε αποδοση κ σε χρωμα.Εδω κ 2 χρονια εχω βαλει osram nightbreaker κ μπορω να πω πως ειναι απο τις καλυτερες που εχω δοκιμασει. Γυρω στα 12-13 ευρω παιρνω τη μια.Απλα σαν lifetime δεν εχουν τρομερη διαρκεια.
    Στο σκουτερ στον 1.5 χρονο καηκε κ μπηκε καινουρια. Αλλα οπως εχω ξαναπει προηγουμενως εχω δει τρελη διαφορα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    drakos j.
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    drakos j.


    Άντρας Όνομα: : Γιάννης
    Ηλικία : 38
    Αριθμός μηνυμάτων : 140
    Αγωνιζόμενος : προσπαθώ στο playstation
    Hμερομηνία εγγραφής : 22/09/2013

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 24 Ιουλ 2014, 22:31

    να πω και εγω μια εμπειρια απο τις diamond vision εδω και ενα χρονο τωρα αλλα σε v-strom φιλου μου το οποιο κινητε καθημερινα εχει φαει και ενα σκασμο κραδασμους απο χωματα στις βολτες που το παει και αυτες δεν εχουν παθει τιποτα μεχρι στιγμης...ενα 20αρικο τις πηρα απο μαγαζι εδω στο ναυπλιο το ζευγαρι.αλλαγη σε σχεση με την κιτρινηλα ειδαμε προς το καλητερο και πολυ καλα μαλιστα απλα θα ηθελα λιγο παραπανω λευκο φως να ηταν αλλα δεν θυμαμε αν βγαινει ακομα πιο ασπρο το φως τους η ειναι στανταρ ενας τυπος και τελος..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    brwmogazos
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    brwmogazos


    Άντρας Όνομα: : Δημητρης
    Τόπος : Χαιδαρι - Καλαματα
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 528
    Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Ιουλ 2014, 07:18

    Μια χαρα εκατσαν στο Κ5 οι λαμπες!

    Λευκο χρωμα αρκετα!

    Θα παρω και εγω τοτε 2 αυτοκινηταδικες και βλεπουμε....

    Ψειρες κλασσικα λεντ λευκα απο "Τσαο μει" :p

    Τα μηχανακια εχουν can bus? και θελουν συγκεκριμενες ψειρες? η κουμπωνεις οποιαδηποτε W5W επανω?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    the_Phantom
    Jr.gixxer
    the_Phantom


    Άντρας Όνομα: : Πέτρος
    Τόπος : AΘΗΝΑ
    Ηλικία : 45
    Αριθμός μηνυμάτων : 34
    Αγωνιζόμενος : Συλλογος Νταρτς Ελληνικου (ΣΥ.ΝΤ.ΕΛ.)

    http://darts-hellinikon.gr/
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2013

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Ιουλ 2014, 16:54

    Ολες οι W5W ψειρουλες κανουν φιλε.Εβαλα καμια 10αρια ετσι για το ονορε !!!

    Oσο για τον Γιαννη απο το Ναυπλιο παραπανω...Οι Diamond Vision ειναι συγκεκριμενες φιλαρακι και εχουν αυτον τον χρωματισμο μονο (ελαφρως μπλεδακι).

    Για πιο λευκο φως,πας σε Xtreme Vision απο Philips.Ή αλλιως Nightbraker απο Osram.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.phantom-darts.com
    drakos j.
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    drakos j.


    Άντρας Όνομα: : Γιάννης
    Ηλικία : 38
    Αριθμός μηνυμάτων : 140
    Αγωνιζόμενος : προσπαθώ στο playstation
    Hμερομηνία εγγραφής : 22/09/2013

    Λάμπες Philips - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λάμπες Philips   Λάμπες Philips - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 25 Ιουλ 2014, 18:05

    οκ ευχαριστω ρε πετρο γιατι λεω να βαλω και εγω τωρα μηπως δοκιμασω τις xtreme που ειπες για πιο λευκο φως ακομα..τουλαχιστον στην μικρη σκαλα γιατι για την μεγαλη για τον προτζεκτορα φοραω αλλο τυπο και δεν ξερω τι να κανω με αυτην την λαμπα και αν βγαινει κατι αντιστοιχο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Λάμπες Philips
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
     Παρόμοια θέματα
    -
    » λαμπες για ξενων

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com