Greek GSX-R forum
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_l104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_c104το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση

Πήγαινε κάτω 
+35
Nikos11
lKiNG
Leroy
vaggosk7
gostrider
giannisp
papatomy
kostaskr6
thodorisk
poulitzer
Menidiatis_gsxr
ripper
gsxrk71000
Darksoul
No Fear
Vortex
BillyGsxR
fotis_rizla
kentaurosk8
Petros-K5
vd
mike
georgeIII
rsv4aprc
mistiriodis_tsantakias
cpantelo
fatsas k5
alou
Nitoras
platonas
k8 600 kk
busa respect
magfaria
kouzinas
Miou
39 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thodorisk
Normal gixxer
Normal gixxer
thodorisk


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης
Τόπος : Κορυδαλλος......εξω...
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 81
Αγωνιζόμενος : Στις μπυρες.....
Hμερομηνία εγγραφής : 16/02/2010

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 09 Μάης 2013, 14:44

magfaria έγραψε:
στα του td , εχει καμια τυχη το σεναριο ?

Εχω μιλήσει ήδη με το ζαφειροπουλο, περιμένω να μου απαντήσει ποτέ έχει κενές ημερομηνίες για να καταλήξουμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 09 Μάης 2013, 15:22

thodorisk έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
Miou έγραψε:
στεφανε το ειπαμε και πριν ...
βαλε το χερι στην τσεπη αντι να λες mal@kies κλεισε εσυ την πιστα
και κανονιζουμε τδ για παρτυ σου με ο,τι μηχανακι θελεις ...

στην τελικη γιατι δεν προσπαθεις να το οργανωσεις εσυ και να μας φωναξεις???


φιλακια αγαπουλααααα με το χοντα ....

επιδει τα ειπαμε και πρην και εισαι μαλακασ και επιθετικος και δεν γουσταρο τα ειπα εδο να πουνε και αλλη τιν αποψει τους ....σου ξανα λεο οπος εγινε και τις αλλες φορες να γινει και τωρα δεν λεο κατι παραλογο
επιδει σονι και καλα θελετε σαββατο ....
αυτα που λεο δεν ειναι καθολου μαλακιες πιο πολυ αυτα που λες εσυ ειναι γιατι εγω εχω βαση εσυ λες οτι νανε και προσπαθεις απλος να μου την πεις ...
και ναι κλινο και εγω δεν εχω κανενα προβλιμα
δεν υπαρχει βαλε το χερι στην τσεπι ουτε τπτ απο αυτα ...απλος εσχος για τους καφασακιδες δεν ειναι εμεις και εμεις γιαυτο ειτανε καλα τα TD τορα που θα αρχισουνε η μαλακις γιατι μια παπαργια να γινει μεταξιμας θα τα βρουμε με τους καφασακιδες δεν προκιτε
παρε σοβαρα αυτο που σου λεο και θα κταλαβεις....αμα ειναι να ειμαι με ξενους παω σε απλο TD

και σε εντιτ:
αμα μαζευες 30 ατομα για καθημερινες τορα που ειναι σαββατο κανονικα θα επρεπενα μαζεψουμε περισοτερους βαση οπος τα λετε αρα δεν χριαζετε ....αλιος τι να πω ...

Το πρόβλημα σου με τους ΚΑΒΑΣΑΚΙΔΕΣ ποιο είναι δηλαδη;;; Η ιδέα της συνδιοργανωσης έπεσε για να μαζευτεί αρκετός κόσμος ώστε να μπορέσουμε να κλείσουμε αργία και να συμπληρώσουμε τα άτομα για να μην βγει η συμμετοχή 80 ευρώ...

Και στην τελική, απ´οτι φαίνεται μόνο εσυ έχεις πρόβλημα... Αν δεν θες, να σου δώσω ένα μαντήλι να μας χαιρετας απο μακρυά... Τι ακριβώς έχουμε να χωρισουμε ρε πστη μου.....


Στεφανε τα θελες κ τα ακουσες εισαι λαθος οπως κ να το παρεις εδω με ducatisti ειχε γινει κ ειμασταν πενα οι ιαπωνες θα κολλησουμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 09 Μάης 2013, 16:04


flower

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Miou στις Πεμ 09 Μάης 2013, 16:04, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : .)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 09 Μάης 2013, 16:33

@Darksoul: Δεν θυμάμαι πότε το GIXXER έκανε TD μαζι με τους Ντουβαρίστι. Απο όσο ξέρω δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alou
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Αριθμός μηνυμάτων : 86
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2013

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 09 Μάης 2013, 16:42

Προφανως ο φιλιππος εννοει το td των ντουκατιστι στισ σερρες,
που ειμασταν ξλο κιολο 6 ιαπωνικα αναμεσα σε 50 ιταλικα και πραγματικα δν δημιουργηθηκε κανενα θεμα.ισα ισα ηταν απο τα καλυτερα td π εχω κανει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 09 Μάης 2013, 16:47

OK έλειπε απλά η διευκρίνηση για τους λοιπούς συνφορουμίτες του Gixxer που προφανώς και δεν γνωρίζουν τι γίνεται σε άλλα φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 09 Μάης 2013, 17:55

kentaurosk8 έγραψε:
@Darksoul: Δεν θυμάμαι πότε το GIXXER έκανε TD μαζι με τους Ντουβαρίστι. Απο όσο ξέρω δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο....

για το Kawasaki-bikers λεω ειχε κανει με το dugatisti το πρωτο νομιζω δεν ειχαμε κανενα μα κανενα προβλημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petros-K5
Normal gixxer
Normal gixxer
Petros-K5


Άντρας Όνομα: : Πετρος
Τόπος : Χαιδάρι-Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Αγωνιζόμενος : ...του κωλου!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/11/2008

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 09 Μάης 2013, 21:52

Εγω δηλαδη που ειμαι Kawasaκιας αλλα εχω gixxerαδικο nickname "χωραω" ή οχι.... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 01:10

Petros-K5 έγραψε:
Εγω δηλαδη που ειμαι Kawasaκιας αλλα εχω gixxerαδικο nickname "χωραω" ή οχι.... lol! lol!


εσυ στην πυρα 4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 53917με τις ξενερωτες 4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 79988 4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 79988
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 01:32

Petros-K5 έγραψε:
Εγω δηλαδη που ειμαι Kawasaκιας αλλα εχω gixxerαδικο nickname "χωραω" ή οχι.... lol! lol!

μονο απο τη πορτα ! οχι απο τη τζαμαρια ! xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 01:34

k8 600 kk έγραψε:
Petros-K5 έγραψε:
Εγω δηλαδη που ειμαι Kawasaκιας αλλα εχω gixxerαδικο nickname "χωραω" ή οχι.... lol! lol!

μονο απο τη πορτα ! οχι απο τη τζαμαρια ! 4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 60125 4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 60125 4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 60125



με τον πετρο ποτε δεν ξερεις 4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 837612
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 01:50

[quote="thodorisk"]
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
Miou έγραψε:
στεφανε το ειπαμε και πριν ...
βαλε το χερι στην τσεπη αντι να λες mal@kies κλεισε εσυ την πιστα
και κανονιζουμε τδ για παρτυ σου με ο,τι μηχανακι θελεις ...

στην τελικη γιατι δεν προσπαθεις να το οργανωσεις εσυ και να μας φωναξεις???


φιλακια αγαπουλααααα με το χοντα ....

επιδει τα ειπαμε και πρην και εισαι μαλακασ και επιθετικος και δεν γουσταρο τα ειπα εδο να πουνε και αλλη τιν αποψει τους ....σου ξανα λεο οπος εγινε και τις αλλες φορες να γινει και τωρα δεν λεο κατι παραλογο
επιδει σονι και καλα θελετε σαββατο ....
αυτα που λεο δεν ειναι καθολου μαλακιες πιο πολυ αυτα που λες εσυ ειναι γιατι εγω εχω βαση εσυ λες οτι νανε και προσπαθεις απλος να μου την πεις ...
και ναι κλινο και εγω δεν εχω κανενα προβλιμα
δεν υπαρχει βαλε το χερι στην τσεπι ουτε τπτ απο αυτα ...απλος εσχος για τους καφασακιδες δεν ειναι εμεις και εμεις γιαυτο ειτανε καλα τα TD τορα που θα αρχισουνε η μαλακις γιατι μια παπαργια να γινει μεταξιμας θα τα βρουμε με τους καφασακιδες δεν προκιτε
παρε σοβαρα αυτο που σου λεο και θα κταλαβεις....αμα ειναι να ειμαι με ξενους παω σε απλο TD

και σε εντιτ:
αμα μαζευες 30 ατομα για καθημερινες τορα που ειναι σαββατο κανονικα θα επρεπενα μαζεψουμε περισοτερους βαση οπος τα λετε αρα δεν χριαζετε ....αλιος τι να πω ...

Το πρόβλημα σου με τους ΚΑΒΑΣΑΚΙΔΕΣ ποιο είναι δηλαδη;;; Η ιδέα της συνδιοργανωσης έπεσε για να μαζευτεί αρκετός κόσμος ώστε να μπορέσουμε να κλείσουμε αργία και να συμπληρώσουμε τα άτομα για να μην βγει η συμμετοχή 80 ευρώ...

Και στην τελική, απ´οτι φαίνεται μόνο εσυ έχεις πρόβλημα...

θωδορα δεν εχο καμια ορεξη,για να μην τσακοθουμε πολυ χοντρα και εχω μετα εγω και εσυ προβλημα προσοπικο κοφτο,
βλεπεις οτι εσυ ανακατεβεσε και το σκαλιζεις , εγω το αφησα και το ανεφερα σε αυτους που με ενδιεφερε.
δεν με νιαζει τι κανεις εσυ ειπαμε gixxer track day αμα δεν ξερω με πιους θα ειμαι δεν ερχομε ...δεν νομιζο οτι ειπα τπτ για εσενα προσοπικα? γιατι το περνεις λυπον ετσι?
και γιατι ανακατευεσε στην τελικη σε αυτα που λεο για αυτους που ειναι στο φορουμ και οχι που απλος εχουνε εναν λογαργιασμο ?
δεν γουσταρο να ειμαι με αλους αμα θελο αλους παω σε κανονικο τρακντει .
το προβλημα το εχεις εσυ με εμενα και οχι εγω με εσενα γιατι ασχολισε ξερεις οτι δεν εχω κατι μαζι σου οστοσο ομος ερχεσε να μου την πεις ...
δεν με ενδιαφερει αμα θα βγει 80 η 100 ειθελα TD με την γνοστη παρεα και θα πληρονα δεν θα γινει ετσι δεν πληρονο και δεν ερχομε ειμουνα πολυ ξεκαθαρος και χορις καμια προσοπικη αναφορα

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mistiriodis_tsantakias στις Παρ 10 Μάης 2013, 02:23, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 01:56

Darksoul έγραψε:
thodorisk έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
Miou έγραψε:
στεφανε το ειπαμε και πριν ...
βαλε το χερι στην τσεπη αντι να λες mal@kies κλεισε εσυ την πιστα
και κανονιζουμε τδ για παρτυ σου με ο,τι μηχανακι θελεις ...

στην τελικη γιατι δεν προσπαθεις να το οργανωσεις εσυ και να μας φωναξεις???


φιλακια αγαπουλααααα με το χοντα ....

επιδει τα ειπαμε και πρην και εισαι μαλακασ και επιθετικος και δεν γουσταρο τα ειπα εδο να πουνε και αλλη τιν αποψει τους ....σου ξανα λεο οπος εγινε και τις αλλες φορες να γινει και τωρα δεν λεο κατι παραλογο
επιδει σονι και καλα θελετε σαββατο ....
αυτα που λεο δεν ειναι καθολου μαλακιες πιο πολυ αυτα που λες εσυ ειναι γιατι εγω εχω βαση εσυ λες οτι νανε και προσπαθεις απλος να μου την πεις ...
και ναι κλινο και εγω δεν εχω κανενα προβλιμα
δεν υπαρχει βαλε το χερι στην τσεπι ουτε τπτ απο αυτα ...απλος εσχος για τους καφασακιδες δεν ειναι εμεις και εμεις γιαυτο ειτανε καλα τα TD τορα που θα αρχισουνε η μαλακις γιατι μια παπαργια να γινει μεταξιμας θα τα βρουμε με τους καφασακιδες δεν προκιτε
παρε σοβαρα αυτο που σου λεο και θα κταλαβεις....αμα ειναι να ειμαι με ξενους παω σε απλο TD

και σε εντιτ:
αμα μαζευες 30 ατομα για καθημερινες τορα που ειναι σαββατο κανονικα θα επρεπενα μαζεψουμε περισοτερους βαση οπος τα λετε αρα δεν χριαζετε ....αλιος τι να πω ...

Το πρόβλημα σου με τους ΚΑΒΑΣΑΚΙΔΕΣ ποιο είναι δηλαδη;;; Η ιδέα της συνδιοργανωσης έπεσε για να μαζευτεί αρκετός κόσμος ώστε να μπορέσουμε να κλείσουμε αργία και να συμπληρώσουμε τα άτομα για να μην βγει η συμμετοχή 80 ευρώ...

Και στην τελική, απ´οτι φαίνεται μόνο εσυ έχεις πρόβλημα... Αν δεν θες, να σου δώσω ένα μαντήλι να μας χαιρετας απο μακρυά... Τι ακριβώς έχουμε να χωρισουμε ρε πστη μου.....


Στεφανε τα θελες κ τα ακουσες εισαι λαθος οπως κ να το παρεις εδω με ducatisti ειχε γινει κ ειμασταν πενα οι ιαπωνες θα κολλησουμε!!

ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ? χαχαχ ναι τωρα εβαλα την γατα μου να κλεει ...
ρε φιλλιπα χεσεμας και εσυ τορα κρυφο καβασακια, ειπα ειμαι εξω.-
ειπα τιν αποψιμου τελιοσε, επιδι ομος το κανετε προσοπικο
για να μην χεστουμε πολυ ασχιμα η καβασακιδες μοκο στο φορουμ αυτο γκεγκε?
δεν παει να πει οτι επιδει εχετε ενα λογαργιασμο εδω οτι ειστε και του φορουμ .
προσοπικα στο τιλεφονομου και απο κοντα 16 μαιου ερχομε 6936918670 το τηλεφονο ειναι γνοστο με περνετε και σας αναλιω τι και πως

ΕΧΩ ΠΡΩΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟ καφασακιδες ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ?γιατι εχω δικιμου προσοπικη εμπιρια και αποψη σχετικα με το ιδος δεν εχω προβλημα με τα παιδια που γνοριζω εχω με αυτους που δεν γνοριζο μεχρει να σας μαθο δεν σας γουσταρο πος το λενε αλιος δλδ
ΔΙΚΕΟΜΑΜΟΥ για να μην γινουμε κολος και εδω μεσα και εκει εξω προσεχτε τι λετε, εγω εκδηλοσα την δυσαρεσκια μου και αφερεσα την συμετοχι μου οποτε γιατι το σκαλιζετε? τοσο πολυ θα σας λυψω ?και σας διαβεβεωνο οτι ανετα δεν γουσταρουνε και αλλα ατομα απλος δεν μιλανε ...
και χεστικα εδω για τους καφασακιδες και yamaha να ειτανε παλυ τα ιδια θα ελεγα δεν τους γνωριζω δεν παω .-

και για οπιον βιαστη να πει μαλακια ΔΕΝ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΙΝΕΧΙΣΑ ΕΓΩ
ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ και ΑΥΤΟΙ το συνεχισανε εγω δεν διαβαζα καν το θεμα τοσες μερες και μπικα κατα τυχη να δω τι θα κανετε μιπος αλαξε τπτ και βλεπο οτι ακομα σχολιστε με την παρτη μου σε προσοπικο επιπεδο

λυπον η το κλινουμε εδω η θα το τραβιξο παρα πολυ ασχιμα και μην πει κανεις οτι δεν προιδοπιοισα
και εχω ολα τα δικια με το μερος μου ....
αντε να παρετε και τον νταβινσι μαζι σας να κανετε ορεο TD

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mistiriodis_tsantakias στις Παρ 10 Μάης 2013, 02:33, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 02:17

τρικυμία εν κρανίω

No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 02:51

χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 02:55

Για να μην ξεχνιόμαστε, ανανεώνω την λίστα..... βάζετε τα ονόματα σας ρε παιδιά όταν δηλώνετε! Άντε να οργανωθούμε να κάνουμε ένα TD της προκοπής!!

1 miou
2 kouzinas
3 magfaria
4 giannisp (αν δεν ειμαι στα βερυκοκα)
5 busa respect (αρκει να γινει κυριακη ... καθ/νες ... δουλεια...)
6 Platonas
7 cpantelo
8 VDJ
9 Fatsask5
10 Mike
11 Petros-K5 (σιγουρος αν γινει Κυριακη 50-50 για καθημερινη)
12 Kentauros
13 Αποστολης (φιλος cpantelo)
14 fotis_rizla
15 Panikas
16 Vartholomaios
17 Demplar (φιλος Varth)
18 Menidiatis_gsxr
19 Poulitzer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 02:58

και για να παω και ον τοπικ γιατι μερικοι δεν εχουνε καταλαβει

το βασικο μου θεμα ειναι οτι δεν ειθελα ασχετους οχι συγκεκριμενα καβασακιδες (οχι οτι δεν εχω προβλημα και το κρυβο)
στην τελικη αμα το κανετε τορα με καφασακιδες μετα θα το κανετε και με ντουβαρακιδες και στο τελος θα εχετε ενα ανιχτο TD και θα το κανετε και επαγγελμα και θα ειστε σοστο TD (χορις να ενοο ενοιτε οτι θελετε να βγαλετε λευτα και οτι γινετε σκοπιμα απλος το αναφερο σαν παραδιγμα)

και οσο για τον μιου ξανα λεω ναι κληνω και εγω td οταν γυρισο δεν εχω πρωβλημα και ξερει πολυ καλα οτι θα εκανα οτι παραπανο μπορουσα γιατι εχω free time .
το κανετε σαββατο το τδ γιαυτο ειναι ακριβοτερο και αυτο γινετε γιατι λετε δεν θελετε να κλησετε τα μαγαζια ...
κανενα προβλημα ,να πληροσουμε ολοι κατι παραπανω
εγω χεστικα να κανω td και να δωσο 10-20 ευρο παρακατο η μια η αλλη ειναι ...
αμα πας σε αλλο td σ/κ θα φας τον απιστευτο κοσμο και θα πληροσεις και κανα 55-60αρι
οποτε, δεν ειναι καλυτερα να πληροσεις 80 αλλα να ειμαστε λιγοι και γνωστοι??
τοσο δυσκολο και ακατανοιτο ειναι αυτο που θελω να καταλαβεται?
πρεπει καθε φορα να καθωσπρεπιζω των λογω μου μονο και μονο για να με καταλαβενετε?
λες και δεν με ξερεται και μιλαμε πρωτη φορα ...βεβεα αυτο υσχει για τους εξωφορουμικους και γιαυτο δεν τους θελω ...

δεν ασχολιθικα γιατι αφου αυτο θελατε αυτο θα κανατε και δεν ξανα εγραψα για 3 σελιδες και γυρναv και βλεpω οτι μου την λετε προσοπικα επιδει ειπα οτι δεν γουσταρο το οτι γινεται...


______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 10 Μάης 2013, 03:01

1 miou
2 kouzinas
3 magfaria
4 giannisp (αν δεν ειμαι στα βερυκοκα)
5 busa respect (αρκει να γινει κυριακη ... καθ/νες ... δουλεια...)
6 Platonas
7 cpantelo
8 VDJ
9 Fatsask5
10 Mike
11 Petros-K5 (σιγουρος αν γινει Κυριακη 50-50 για καθημερινη)
12 Kentauros
13 Αποστολης (φιλος cpantelo)
14 fotis_rizla
15 Panikas
16 Vartholomaios
17 Demplar (φιλος Varth)
18 Menidiatis_gsxr
19 Poulitzer
20 ΝτονΤονιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papatomy
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Hμερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 11 Μάης 2013, 00:25

1 miou
2 kouzinas
3 magfaria
4 giannisp (αν δεν ειμαι στα βερυκοκα)
5 busa respect (αρκει να γινει κυριακη ... καθ/νες ... δουλεια...)
6 Platonas
7 cpantelo
8 VDJ
9 Fatsask5
10 Mike
11 Petros-K5 (σιγουρος αν γινει Κυριακη 50-50 για καθημερινη)
12 Kentauros
13 Αποστολης (φιλος cpantelo)
14 fotis_rizla
15 Panikas
16 Vartholomaios
17 Demplar (φιλος Varth)
18 Menidiatis_gsxr
19 Poulitzer
20 ΝτονΤονιο
21 papatomy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisp
Normal gixxer
Normal gixxer
giannisp


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Στην πλατεια του χωριου
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Αγωνιζόμενος : Για το μεροκάματο
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2010

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 11 Μάης 2013, 00:39

Κουζινακο.... Θα σε ropalo ... Ξερεις εσυ.. Θα σε ψεκασω καθαριστικο φουρνου, θα σου βγαλω τα ματια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 11 Μάης 2013, 04:25

giannisp έγραψε:
Κουζινακο.... Θα σε ropalo ... Ξερεις εσυ.. Θα σε ψεκασω καθαριστικο φουρνου, θα σου βγαλω τα ματια...

xaxaxaxaxa


4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Verikoko
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 12 Μάης 2013, 15:51

1 miou
2 kouzinas
3 magfaria
4 giannisp (αν δεν ειμαι στα βερυκοκα)
5 busa respect (αρκει να γινει κυριακη ... καθ/νες ... δουλεια...)
6 Platonas
7 cpantelo
8 VDJ
9 Fatsask5
10 Mike
11 Petros-K5 (σιγουρος αν γινει Κυριακη 50-50 για καθημερινη)
12 Kentauros
13 Αποστολης (φιλος cpantelo)
14 fotis_rizla
15 Panikas
16 Vartholomaios
17 Demplar (φιλος Varth)
18 Menidiatis_gsxr
19 Poulitzer
20 ΝτονΤονιο
21 papatomy
22 Κοnstantinos79
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gostrider
Normal gixxer
Normal gixxer
gostrider


Θηλυκό Όνομα: : gostrider
Τόπος : κυψελη αθηνα
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Αγωνιζόμενος : μακαρι....!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 02/03/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 12 Μάης 2013, 16:31

1 miou
2 kouzinas
3 magfaria
4 giannisp (αν δεν ειμαι στα βερυκοκα)
5 busa respect (αρκει να γινει κυριακη ... καθ/νες ... δουλεια...)
6 Platonas
7 cpantelo
8 VDJ
9 Fatsask5
10 Mike
11 Petros-K5 (σιγουρος αν γινει Κυριακη 50-50 για καθημερινη)
12 Kentauros
13 Αποστολης (φιλος cpantelo)
14 fotis_rizla
15 Panikas
16 Vartholomaios
17 Demplar (φιλος Varth)
18 Menidiatis_gsxr
19 Poulitzer
20 ΝτονΤονιο
21 papatomy
22 Κοnstantinos7
23 Gostrider Να ξερω ομως γρηγορα πιο Σαββατο ειναι για να κανονισω με τη δουλεια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 12 Μάης 2013, 16:45

cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaggosk7
Normal gixxer
Normal gixxer
vaggosk7


Άντρας Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 53
Hμερομηνία εγγραφής : 15/05/2012

4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση   4το   gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 12 Μάης 2013, 21:11

1 miou
2 kouzinas
3 magfaria
4 giannisp (αν δεν ειμαι στα βερυκοκα)
5 busa respect (αρκει να γινει κυριακη ... καθ/νες ... δουλεια...)
6 Platonas
7 cpantelo
8 VDJ
9 Fatsask5
10 Mike
11 Petros-K5 (σιγουρος αν γινει Κυριακη 50-50 για καθημερινη)
12 Kentauros
13 Αποστολης (φιλος cpantelo)
14 fotis_rizla
15 Panikas
16 Vartholomaios
17 Demplar (φιλος Varth)
18 Menidiatis_gsxr
19 Poulitzer
20 ΝτονΤονιο
21 papatomy
22 Κοnstantinos7
23 Gostrider Να ξερω ομως γρηγορα πιο Σαββατο ειναι για να κανονισω με τη δουλεια!!!!
24 vaggosk7 (δεν μπορω στις 15/6 ολα τα αλλα σαββατα μεσα)
25
26
27
28
29
30
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
4το gixxer track day -- εκδηλωση ενδιαφεροντος - συζητηση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 3ο GIXXER TRACK DAY ΤΕΤΑΡΤΗ 14 -11
» 3o GIXXER track day(φωτο βιντεο σπαμ και κραξιμο)
» 4το gixxer track day

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com