Greek GSX-R forum
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 
JIMK7
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 
nasos-v
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 
T.R.E
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 
k8 600 kk
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 
kostaskr6
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 
Leroy
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 
ripper
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Poll_r10 

 

 ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13

Πήγαινε κάτω 
+75
k8 600 kk
stoui
johnkapin
geo k10
ivan93
kentaurosk8
JIMK7
krosfala
RIGO
zed660
enchanter
breakdancer
No Cash
tsasbi
Lelos69
petros67
leontas
x4m3n0s
susukakiask7
Batzio
amstaff
Nitoras
goctor
maikstain
Black Eagle
sak1s20zuki
Koliolios
nikolhs1
gsxr power k8
drakos j.
Vortex
george k6
Zuki
panikas
spyroszx
κολτρέϊν
sxlogo
lotinia
gphellas
potis
Big Daddy
georgeIII
Hlektrologos
bagos
pakis
Chrisk6
kouzinas
kontos 750
platonas
achilles_r
kostaskr6
GIXXERAKIAS
DrIoannis
kapnias
dimmoy
chrivas
theatiss
Georgio
noodles
Gixxerm@n
Leroy
TheVeteran
Miou
boutser
louk6
black diamond
giannis_suzuki
totoulis
Darksoul
FLASKAS
Schumi
giannisK6
sfikaaa
mistiriodis_tsantakias
Sotoner
79 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 15:24

potis έγραψε:
εμεις που εχουμε παραδωσει αδεια τι γινεται?

εγω δεν γνοριζω θα τον ρωτησω κ θα σου πω ρε πανο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 15:39

Kωστα δε τον παιρνεις ενα τηλ να τον ρωτησεις να μας πεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 15:57

αν γνωριζουμε ολα τα στοιχεια τις μηχανης δηλ πινακιδα, ημερονηνια πρωτης αδειας, αρ.πλαισιου,
χιλιομετρα κ ονοματεπωνυμο κ τα παμε στον σακη δεν εχουμε προβλημα Very Happy 
αυτο το κανει στους πελατες του κ σε εμας αλλα θα πρεπει φυσικα να παει το μηχανακι εκει.
για ευννοητους λογους να το δει κ να ειναι καλυμενος κ εκεινοςhallo 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gphellas
Normal gixxer
Normal gixxer
gphellas


Άντρας Όνομα: : Γεωργιος
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Αγωνιζόμενος : GPHELLAS
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 17:07

εγω πηγα εχτες στον σκουρτα και μου ειπε να μαζευτουν 5-6 μηχανες να κανει μια ομαδικη μη τα κανει ενα ενα το παληκαρι... αφησα στοιχεια και απλα παιρημενω να με παρει οταν θα τις εχει παραγγηλει. μια φωτοτυπια την αδεια εβγαλε και κομπλε.... αναμονη... ελπιζω να μην παρει πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 17:22

kostaskr6 έγραψε:
αν γνωριζουμε ολα τα στοιχεια τις μηχανης δηλ πινακιδα, ημερονηνια πρωτης αδειας, αρ.πλαισιου,
χιλιομετρα κ ονοματεπωνυμο κ τα παμε στον σακη δεν εχουμε προβλημα Very Happy 
αυτο το κανει στους πελατες του κ σε εμας αλλα θα πρεπει φυσικα να παει το μηχανακι εκει.
για ευννοητους λογους να το δει κ να ειναι καλυμενος κ εκεινοςhallo 
δεν μπορω να καταλαβω γιατι θα πρεπει να παει εκει το μηχανακι μου απο την στιγμη που θα του στειλω με ενα φαξ την αδεια κυκλοφοριας ...

τι ονοματεπωνυμα και ημερομηνιες πρωτης αδειας και χιλιομετρα και παπαριες ... σιγα μην του παω και το ε9

ασε οτι δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει να μαζευτουν 5-6 και παραπανω μηχανες ... ειναι εξουσιοδοτημενο ή δεν ειναι ? αμα ειναι θα ειναι και για 1 μηχανη ...


και φυσικα δεν μιλαω μονο για τον σκουρτα αλλα για το καθε ενα εξουσιοδοτημενο συζυκι ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 17:25

Πηρα και εγω τηλ.Αλεξ στον Καπερνεκα και μου ειπε το ιδιο.Για τυπικους λογους πρεπει να παει η μοτοσυκλετα εκει,για να γινει η δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 17:27

αντε ξεκινηστε να βγαζετε τις brembo......xaxaxaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 17:31

giannisK6 έγραψε:
Πηρα και εγω τηλ.Αλεξ στον Καπερνεκα και μου ειπε το ιδιο.Για τυπικους λογους πρεπει να παει η μοτοσυκλετα εκει,για να γινει η δουλεια.
μα τι λεμε τωραααααα ... ποια δουλεια να γινει δλδ? να βγαλω την βρεμπο απο πανω και να μου βαλει την νισσιν?παμε καλα ? και εγω το εχω ανασφαλιστο το μηχανακι θα με υποχρεωσουν να το παω εκει ? θα με υποχρεωσουν να παω να βγαλω ασφαλεια για να παω να αλλαξω την τρομπα που δεν την εχω καν πανω στο μηχανακι ? ρε δε παμε καλα ....
ασε θα παω στον χαβελα που δεν θελει τετοιες μαλακι@ς ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 18:18

ρε μην λετε τρελες οποιος εχει αλλαξει δεν θα την βγαλουνEvil or Very Mad 

κ αλλα δεν μπορω να γραψω αλλα οσοι ερθετε το βραδυ θα σας εξιγησω απο κοντα Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 18:26

Miou έγραψε:
giannisK6 έγραψε:
Πηρα και εγω τηλ.Αλεξ στον Καπερνεκα και μου ειπε το ιδιο.Για τυπικους λογους πρεπει να παει η μοτοσυκλετα εκει,για να γινει η δουλεια.
μα τι λεμε τωραααααα ... ποια δουλεια να γινει δλδ? να βγαλω την βρεμπο απο πανω και να μου βαλει την νισσιν?παμε καλα ? και εγω το εχω ανασφαλιστο το μηχανακι θα με υποχρεωσουν να το παω εκει ? θα με υποχρεωσουν να παω να βγαλω ασφαλεια για να παω να αλλαξω την τρομπα που δεν την εχω καν πανω στο μηχανακι ? ρε δε παμε καλα ....
ασε θα παω στον χαβελα που δεν θελει τετοιες μαλακι@ς ...
αλεξ αν πας με την brembo πανω και την μαμα σε ενα σακουλακι δεν θα εχεις κανενα προβλιμα ρωτισα τον καβαλιοτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 22:13

Εγω παντως πηρα τηλ,στο πρωτο που μου δωσατε,μιας κ ειναι πιο κοντα στην εθνικη(κ για την ακριβεια εβαλα να παρει η γυναικα γτ δουλευα),κ της ειπαν να κλεισω ραντεβου 2-3 μερες πιο πριν,δευτετα-πατασκευη,κ να κατεβω να την αλλαξουν.δε ζητησαν ουτε αδεια να στειλω με φαξ,ουτε τιποτα,απλα τι μοντελο ειναι το μηχανακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 22:51

Αυτό έγινε γιατί μπορεί να παραγγείλει όσο σετ θέλει ο μάστορας αλλά για να μην το χρεωθεί πρέπει να τους στείλει άδεια . Αφμ και τηλ του πελάτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013, 18:30

Παιδιά σήμερα μίλησα με τον αντιπρόσωπο για την ανάκληση και μου είπε οτι δεν βρίσκουν το μηχανάκι μου βάσει του αριθμού πλαισίου και οτι συγκρίνωντας τον αριθμό που του έδωσα με τον πρώτο της ανάκλησης δεν είναι σε αυτά τα μοτο που καλύπτονται.Το πρόβλημα με την εύρεση βάσει πλαισίου το ξαναντιμετώπισα όταν έπρεπε να βρω αυτοκόλλητα αλλα δεν έδωσα σημασία τότε.Πως γίνετε να μην βρίσκετε;Το μηχανάκι είναι από οτι ξέρω παραεισαγωγή,έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο;Επίσης υπάρχουν μηχανάκια π.χ. Κ7 σαν το δικό μου που να μην καλύπτονται από την ανάκληση;Τι διάολο απομίμηση αγόρασα.....Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013, 18:45

πρεπει να στο περασουν στα κομπιουτερ επιδει ειναι παραεισαγωγη τιποτα κακο
απλα πρεπει να πας στα κεντρικα η θα το κανει ο αντιπροσωπος για σεναWink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΣαβ 16 Νοε 2013, 22:00

Ευχαριστώ.Ελπιζω να είναι τόσο απλό και να μην με ζαλίσουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black diamond
Normal gixxer
Normal gixxer
black diamond


Άντρας Όνομα: : κώστας
Τόπος : Athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 185
Αγωνιζόμενος : και μετά ξύπνησα
Hμερομηνία εγγραφής : 17/07/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΔευ 18 Νοε 2013, 09:41

Δοκίμασε κανείς τον Ντάκα στου Ζωγράφου (στην Ξενίας λέει το site της SUZUKI) ;
Γνωρίζει κανείς για συμπεριφορά και αντιμετώπιση;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrivas
Jr.gixxer
chrivas


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Αγωνιζόμενος : Τρεχω μονος κ βγαινω 2ος
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΔευ 18 Νοε 2013, 13:35

lotinia έγραψε:
Παιδιά σήμερα μίλησα με τον αντιπρόσωπο για την ανάκληση και μου είπε οτι δεν βρίσκουν το μηχανάκι μου βάσει του αριθμού πλαισίου....Το μηχανάκι είναι από οτι ξέρω παραεισαγωγή,έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο;Επίσης υπάρχουν μηχανάκια π.χ. Κ7 σαν το δικό μου που να μην καλύπτονται από την ανάκληση;Τι διάολο απομίμηση αγόρασα.....Laughing 
Το ιδιο εγινε περιπου κ με το δικο μου(Κ5-παραεισαγωγης),οταν πηγα κ ρωτησα την προηγουμενη Πεμπτη με την αδεια κυκλοφοριας στο δικο μου συνεργειο,την εστειλε mail στην αντιπροσωπεια κ το μεσημερι του απαντησαν οτι απο μεταγενεστερους αριθμ. πλαισιου κ μετα ειναι για ανακληση!Σημερα ομως με ξαναπηρε τηλ. κ μου ειπε οτι τελικα ειμαι για ανακληση aswew  κ να ξαναπαω με την αδεια για να τα παραγγειλει!Οποτε ή περιμενεις κ εσυ να γινει το ιδιο ή πας κ ρωτας κ σε καποιον αλλο!xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lotinia
Normal gixxer
Normal gixxer
lotinia


Άντρας Όνομα: : Σωκράτης
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΔευ 18 Νοε 2013, 15:03

Η αλήθεια είναι οτι σήμερα έστειλε και εμένα την άδεια για να "βρεθεί".Θα πάρω πάντως και σε ένα ακόμα να δω τι θα μου πούνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΤρι 19 Νοε 2013, 17:55

πηγα ρωτησα και εγω σημερα με την αδεια και μ ειπαν πως ειναι και το δικο μου...την παραγγειλε και θα με παρει τηλ...

στον ρακκα πηγα..,..το θεμα ειναι τωρα τι θα μ πει οταν δει shifter τελικο κτλ..............χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hlektrologos
Normal gixxer
Normal gixxer
Hlektrologos


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Hμερομηνία εγγραφής : 22/10/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΤρι 19 Νοε 2013, 19:18

Πριν απο λιγο γυρισα και εγω απο το συνεργειο οπου μου αλλαξαν την τρομπα.Ολα μια χαρα με την καινουργια.Δεν εκανα πολλα χιλιομετρα αλλα ειδα διαφορα.Η ανακληση μου εκατσε κουτι μιας και σκευτομουν για σετ επισκευης τρομπας γιατι ενοιωθα να υποχωρει αρκετα μετα απο ζεσταμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΤετ 20 Νοε 2013, 02:56

giannis_suzuki έγραψε:
πηγα ρωτησα και εγω σημερα με την αδεια και μ ειπαν πως ειναι και το δικο μου...την παραγγειλε και θα με παρει τηλ...

στον ρακκα πηγα..,..το θεμα ειναι τωρα τι θα μ πει οταν δει shifter τελικο κτλ..............χαχαχα
Τίποτα δεν θα σου πει. Γιατί να σου πει κάτι;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΤετ 20 Νοε 2013, 08:39

αφου ειναι περιεργος ρε συ με τις μετατροπες-βελτιωσεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΤετ 20 Νοε 2013, 09:32

giannis_suzuki έγραψε:
αφου ειναι περιεργος ρε συ με τις μετατροπες-βελτιωσεις.....
τοπολυπολυ να σου πει να βγαλεις το σιφτερ και το τελικο για να σου κανει την ανακληση ...lol! 

xaxa xaxa xaxa 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΤετ 20 Νοε 2013, 10:25

ικανο τον εχω........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 6 EmptyΤετ 20 Νοε 2013, 11:19

Θες να το πάω εγώ για σένα να παίξουμε και λίγο ξύλο; :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΝΑΚΛΗΣΗ GSXR 1000 K5-K6
» Ανακληση κ5-κ6 .( Ναυτερμπορικι. Gr)
» Ανακληση ελαστικων continental

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com