Greek GSX-R forum
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 
JIMK7
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 
nasos-v
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 
T.R.E
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 
k8 600 kk
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 
kostaskr6
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 
Leroy
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 
ripper
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_l10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_c10ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Poll_r10 

 

 ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13

Πήγαινε κάτω 
+75
k8 600 kk
stoui
johnkapin
geo k10
ivan93
kentaurosk8
JIMK7
krosfala
RIGO
zed660
enchanter
breakdancer
No Cash
tsasbi
Lelos69
petros67
leontas
x4m3n0s
susukakiask7
Batzio
amstaff
Nitoras
goctor
maikstain
Black Eagle
sak1s20zuki
Koliolios
nikolhs1
gsxr power k8
drakos j.
Vortex
george k6
Zuki
panikas
spyroszx
κολτρέϊν
sxlogo
lotinia
gphellas
potis
Big Daddy
georgeIII
Hlektrologos
bagos
pakis
Chrisk6
kouzinas
kontos 750
platonas
achilles_r
kostaskr6
GIXXERAKIAS
DrIoannis
kapnias
dimmoy
chrivas
theatiss
Georgio
noodles
Gixxerm@n
Leroy
TheVeteran
Miou
boutser
louk6
black diamond
giannis_suzuki
totoulis
Darksoul
FLASKAS
Schumi
giannisK6
sfikaaa
mistiriodis_tsantakias
Sotoner
79 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΤετ 20 Νοε 2013, 11:45

εχεις προηγουμενα μαζι του??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Schumi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Schumi


Άντρας Όνομα: : Οδυσσέας
Τόπος : Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 715
Αγωνιζόμενος : Έγινε τα λέμε...
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΤετ 20 Νοε 2013, 11:46

Από το GSR ακόμα... Πήγα για ένα μαρπιε συνοδηγού και με ζητούσε 192 €!!!
Και όταν εννοείται απόρρησα με την τιμή, τσατίστηκε κιόλας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis_suzuki
Full gixxer
Full gixxer
giannis_suzuki


Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 1057
Αγωνιζόμενος : στην μασα.........
Hμερομηνία εγγραφής : 17/10/2012

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΤετ 20 Νοε 2013, 11:56

μου φαινετε λιγο περιεργο ρε συ παντως...σε σχεση με αλλους εχει πολυ καλες τιμες....

εγω να δεις οαν ειχα παει με το gsr και τον ρωτησα αν εχει τα χωνια μεσα απο το κουτι απο το gsxr...και οταν τον ειπα οτι φοραω εκκεντροφορους και για τι το θελω αρχισε να χτυπιετε......χαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΤετ 20 Νοε 2013, 12:39

έχει κανείς μαμά τρόμπα περίσσια..??Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠεμ 21 Νοε 2013, 15:47

Και μενα μεσα στην ανακληση.Πήρα τον Στοικοτιδη στην Ορεστιαδα και πολυ εξυπηρετικος το παιδι.Μου την παρηγγειλε και μολις ερθει θα με παρει τηλ να παω.Θα αλλαξω και λαδια φιλτρο επι της ευκαιριας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠεμ 21 Νοε 2013, 17:47

σημερα μου ηρθε το χαρτι απο τον σφακιανακη ...
ειναι τελειως mal@kies  οι ανθρωποι .... το τηλ τους το εχουν γραψει λαθος ... 2000 + επιστολες με το τηλ της αντιπροσωπια λαθος ... ηθελα να ηξερα ποιος το τσεκαρε ...
θελεις δεν θελεις δεν μπορεις να τους παρεις τηλ ... lol! 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 22 Νοε 2013, 10:40

απιστευτοι! λαθος τηλ αντιπρωσοπειας? μονο στην ελλαδα γινονται αυτα! Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 22 Νοε 2013, 10:57

Το χαρτί είναι για την επίσημη ανακοίνωση της ανάκλησης Άλεξ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 22 Νοε 2013, 11:48

GIXXERAKIAS έγραψε:
Το χαρτί είναι για την επίσημη ανακοίνωση της ανάκλησης Άλεξ?
ναι ... ειναι 2 χαρτια ... το 1 εχει ολο το στορυ για την ανακληση ... μου αρεσει που γραφουν καπου : σε εξαιρετικα ακραιες περιπτωσεις και κατοπιν μακροχρονιας χρησης .... και μπλα μπλα

το αλλο χαρτι εχει γραμενο το δικτυο εξουσιοδοτημενων επισκευαστων ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sxlogo
Full gixxer
Full gixxer
sxlogo


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : Κρήτη
Αριθμός μηνυμάτων : 982
Αγωνιζόμενος : 3B Racing team(Bikes,Beer,Bed)
Hμερομηνία εγγραφής : 26/09/2011

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 22 Νοε 2013, 11:54

Miou έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Το χαρτί είναι για την επίσημη ανακοίνωση της ανάκλησης Άλεξ?
ναι ... ειναι 2 χαρτια ...  το 1 εχει ολο το στορυ για την ανακληση ... μου αρεσει που γραφουν καπου : σε εξαιρετικα ακραιες περιπτωσεις και κατοπιν μακροχρονιας χρησης .... και μπλα μπλα

το αλλο χαρτι εχει γραμενο το δικτυο εξουσιοδοτημενων επισκευαστων ...
mal@kies piano mal@kies 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 22 Νοε 2013, 16:01

ακουστε και το καλυτερο..........
με πηραν απο τη σουζουκι στη συγγρου και μαλιστα μου εκαναν και χαρη γιατι λεει εχω καλεσει αρκετες φορες και με εβαλαν πρωτο στη λιστα.η μια εκδοχη ηταν να του το παω τη δευτερα το πρωι να το αφησω και να το παρω στο κλεισιμο......του λεω τοσες ωρες?δεν ξερω του λεω γιατι εργαζομαι και δεν εξυπηρετει να στο αφησω τοσες ωρεσ............η αλλη που εκλασα στα γελια ηθελε λεει να του το παω τωρα και να το κρατησει μεσα να το παρω παλι τη δευτερα.τι να πω ρε παιδες οι τυποι ειναι για φυλακη απορω ποιος μαλακας του εδωσε αδεια για να ανοιξουν ενα απο τα πιο κεντρικα συνεργεια στην αθηνα.

υ.γ φανταστειτε να ηθελα ν'αλλαξω κανα τακακι η τπτ λαδια μαζι με την ανακληση της τρομπας.........το 2014 θα μου ελεγαν να παω να το παρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 22 Νοε 2013, 17:09

γιωργο φιλε ... αμα θελεις ελα απο το μαγαζι να σου δωσω ενα αντιγραφο του επισημου χαρτιου που μοιραζει η συζυκι ...
το γραφει ΞΕΚΑΘΑΡΑ οτι δεν υπαρχει καμια οικονομικη επιβαρυνση και οτι η ολη διαδικασια δεν ξεπερνα την μιαμιση ωρα ...

εδω που τα λεμε και πολυ ειναι 1.5 ωρα για αλλαγη σε τρομπα και 1 σωληνακι ( αν δεν εχει βαλει υψηλης )
αλλα μπορουν να επικαλεστους φορτο εργασιας ...

σε καθε περιπτωση μπορεις να προσπαθησεις να ερθεις σε επικοινωνια με τον Β.Θεοδωρου - προισταμενος Σερβις συζυκι Auto - Moto και να του πεις το προβλημα ... αλλα το τηλ που γραφει πανω το χαρτι ειναι λαθος ...lol! xaxa xaxa 

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 22 Νοε 2013, 17:39

ασε θα καλεσω εναν αριθμο στη τυχη μπορει να βρω ακρη.................eleison eleison eleison 

περιμενω απο το παλικαρη απο το σκουρτα μου φανηκε σωστος......ασε που στη συγγρου δεν θα το αφηνα ουτε 1 λεπτο χωρις να ημουν απο πανω..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 22 Νοε 2013, 18:00

κι εγω ειμαι μεσα. εχθες μου ηρθε το χαρτι.
ξερει κανεις αν ειναι υποχρεωτικο να παμε τωρα για την αλλαγη η μπορω να παω και την Ανοιξη ας πουμε, που εχει καλο καιρο.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ 23 Νοε 2013, 12:53

εμενα μου ειπε ο μηχανικος πως δεν ειμαι στην ανακληση? η τρομπα φρενου εχει
προβλημα παντως. μπορω να μαθω αν ειμαι στην ανακληση περνωντας τηλεφωνο στη suzuki?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΣαβ 23 Νοε 2013, 12:59

Μπορουμε να βρουμε μονοι μας καπου τος αριθμους πλαισιου που ειναι για ανακληση;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 24 Νοε 2013, 16:47

vaggelisK8600 έγραψε:
εμενα μου ειπε ο μηχανικος πως δεν ειμαι στην ανακληση? η τρομπα φρενου εχει
προβλημα παντως. μπορω να μαθω αν ειμαι στην ανακληση περνωντας τηλεφωνο στη suzuki?
ναι..εγω ετσι εκανα για να ειμαι σιγουρος..σου ζητανε αριθμο πλαισιου κτλ και σου λενε...μου το επαιζε βεβαια λιγο τρελιτσα στο τηλεφωνο αλλα απαιτησα να μαθω και μου το ειπε για ειμαι σιγουρος..ποτε δεν ξερεις με τους επισημους αντιπροσωπους τι σου ξημερωνει...αν και στο παλικαρι που πηγα ηταν σπαθι και εξυπηρετικοτατος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 24 Νοε 2013, 22:08

δυο ερωτησεις
-εγω που εχω καταθεσει πινακιδες,αν τους δωσω τον αριθμο πλαισιου θα μπορεσω να βγαλω ακρη?
-διαβασω στην αρχη του ποστ,οτι στα 750 αλλαζουν και τις ντιζες γκαζιου,ισχυει και αν ναι γιατι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 24 Νοε 2013, 22:10

ωραια. θα παρω τηλεφωνο αυριο.

@spyroszx δεν νομιζω να εχεις προβλημα. δε θα σου ζητησουν αριθμο πινακιδας. απλα πρεπει
να φορτωσεις τη μηχανη σε φορτηγακι για να την παρεις στο συνεργειο γιατι χωρις πινακιδα
δε μπορεις να κυκλοφορησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΔευ 25 Νοε 2013, 12:50

πιαδες για εσας που εχετε παραδωσει πινακιδες νομιζω πως υπαρχει ενα χαρτι προσωρινο το οποιο ειναι για 3 μερες και το παιρνεις απο τη δ.ο.υ που εχεις καταθεσει τις πινακιδες.σαν αιτιολογια τους λες οτι πρεπει να το παω επαρχια για πουλημα...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΔευ 25 Νοε 2013, 13:17

totoulis έγραψε:
πιαδες για εσας που εχετε παραδωσει πινακιδες νομιζω πως υπαρχει ενα χαρτι προσωρινο το οποιο ειναι για 3 μερες και το παιρνεις απο τη δ.ο.υ που εχεις καταθεσει τις πινακιδες.σαν αιτιολογια τους λες οτι πρεπει να το παω επαρχια για πουλημα...........


http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=27199&subid=2&pubid=113140437


http://www.fimes.gr/2013/11/telhh-kykloforias-tekmiria/

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΔευ 25 Νοε 2013, 13:19

Μολις πηρα την αντιπροσωπια τηλεφωνο και τους ρωτησα για το μηχανακι αν ειμαι στην ανακληση. Ειναι παραεισαγωγης μου ειπαν και δεν το βρισκουν. Βεβαια πολυ εξυπηρετικος ο κυριος στο τηλεφωνο μου ζητησε τον αριθμο πλαισιου να το κοιταξει πιο καλα και θα με παρει τηλεφωνο. Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει στην Πατρα εξουσιοδοτημενο συνεργειο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΤρι 26 Νοε 2013, 10:12

georgeIII έγραψε:
Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει στην Πατρα εξουσιοδοτημενο συνεργειο....

ελα ντε ... εχει στην λερο και στην μυκονο και στα σκυδρα ( καλαλ αυτο πρεπει να ειναι για τον κολτρειν μονο !!! χεαεαχ0εχα0εχα0 )

το πιο κοντινο σου πρεπει να ειναι πυργο ... πασχαλακης 2621030671

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΤρι 26 Νοε 2013, 13:36

Μαλλον θα το ανεβασω αθηνα να κανω και την ενισχυση στο πλαισιο που την εχω αμελησει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13   ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13 - Σελίδα 7 EmptyΤρι 26 Νοε 2013, 16:47

και το δικο μου ειναι παραεισαγωγης και δε βρησκω ακρη. θα με ενημερωσουνε λενε (χλωμο το κοβω).
τοσο δυσκολο ειναι να βρουνε αν ειναι στην ανακληση? ακομα και αυτοι θελουν να τους αγριεψεις
για να κανουν κατι? elladara 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ GSXR ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ 04-13
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΝΑΚΛΗΣΗ GSXR 1000 K5-K6
» ΑΝΑΚΛΗΣΗ SUZUKI
» ανακληση σε φωτα??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com