Greek GSX-R forum
εξατμίσεις  yosimura gp Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
εξατμίσεις  yosimura gp Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
εξατμίσεις  yosimura gp Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 
JIMK7
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 
nasos-v
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 
T.R.E
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 
k8 600 kk
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 
kostaskr6
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 
κολτρέϊν
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 
Leroy
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 
ripper
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
εξατμίσεις  yosimura gp Poll_l10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_c10εξατμίσεις  yosimura gp Poll_r10 

 

 εξατμίσεις yosimura gp

Πήγαινε κάτω 
+5
JIMK7
bagos
Miou
giannisK6
nikman
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikman
Normal gixxer
Normal gixxer
nikman


Άντρας Όνομα: : Μανόλης
Τόπος : Χανιά
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2013

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠεμ 14 Νοε 2013, 18:10

Παιδιά να ρωτήσω για τις yosimura gp τις λεπτές τις εργοστασιακές τις χρέωνε η εταιρεία παραπάνω ή τις έδινε δώρο? γιατί έχω ακούσει και τις δύο εκδοχές. Αυτές έχουν καταλύτη ή τις έβαζε το εργοστάσιο χωρίς? Έχουν καλύτερη απόδοση απο τις κλασσικές της εταιρείας?
Μου είπαν ότι έχουν και κάποιο σιγαστήρα, αυτός είναι εσωτερικός προσταφαιρείται εύκολα?

Και δύο ερωτήσεις για το μοτέρ, πόσο περίπου στοιχίζει μια ρύθμιση βαλβίδων. Πόσο στοιχίζουν τα μπουζί τις μηχανής?

Αναφέρομαι πάντα σε Κ7 1000cc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠεμ 14 Νοε 2013, 18:18

Hταν δωρο,αλλα νομιζω οτι τις εδιναν αντι για τις μαμα και οχι μαζι (χωρις να ειμαι σιγουρος).Καταλυτη Κ7 εχει πριν τα τελικα (εκει που βαζουν το Υ οταν τον καταργουν) και οχι μεσα οπως τα Κ5/Κ6.Ο σιγαστηρας ειναι σαν ταπα.Αποδοση απο ενα τελικο μη περιμενεις τρελα πραματα,πιο πολυ παιρνεις απο την καταργηση του καταλυτη. 50+ κατι ψιλα και ρυθμιση 100+ (βγαινουν οι εκκεντροφοροι).Μπουζι 45 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠεμ 14 Νοε 2013, 19:09

στα κ7 στην αρχη τις εδιναν δωρο . εδιναν και τις μαμα μαζι ...
ποιες ειναι οι κλασικες της εταιρειας που λες???
ο καταλυτης και σιγαστηρας οπως σου λεει ο γιαννης .

τα μπουζι ειναι ιριδιου και θα τα βρεις απο 36 εως 55 ισως και παραπανω αναλογα το συνεργειο

τωρα τι ειναι αυτο το 50+ και κατι ψιλα που γραφει ο γιαννης δεν καταλαβαινω ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisK6
Hero gixxer
Hero gixxer
giannisK6


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1323
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠεμ 14 Νοε 2013, 19:11

Αν προκειται για απλο τσεκαρισμα,που δε θα xρειαστει ρυθμιση,τοτε ειναι αναλογως τον μαστορα,ο καθενας θα του πει εκει κοντα μια τιμη.Για τα μπουζι,λαθος μου,μπερδευτηκα απο τα δικα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikman
Normal gixxer
Normal gixxer
nikman


Άντρας Όνομα: : Μανόλης
Τόπος : Χανιά
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2013

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠεμ 14 Νοε 2013, 20:18

Κλασικές εννοώ τις μαμά αυτές τις τεράστιες. Άρα να καταλάβω ότι κάποια στιγμή η εταιρεία έδινε το μηχανάκι με τις yosimura χωρίς επιπλέον επιβάρυνση και όχι αυτοί που είχαν αγοράσει το μηχανάκι παλαιότερα ή μετέπειτα με τις χοντρές μαμά ότι μπορούσαν να ζητήσουν από την αντιπροσωπεία να τους δώσει χωρίς πληρωμή κι σε αυτούς.
Τώρα σχετικά με τον σιγαστήρα των gp
εγώ μπορώ να καταλάβω αν φοράει ή όχι? Δηλαδη φαίνεται εξωτερικά ή είναι εσωτερικά?
Τα μπουζιά μόνο ιριδίου έτσι?Άλλα δεν κάνουν?
Για ρύθμιση βαλβίδων 100-150 ευρώ? Κάπου εκεί?
Παιδιά ο κινητήρας των Κ7 καίνε λάδια για κάποιο λόγο? πχ παλαιότητα,κακή ρύθμιση, πίεση στα κόκκινα του μοτέρ, λάθος λάδι, ή από τη μάνα τους κλπ
Λάδι συνθετικό ή ημισυνθετικό?

Ζητώ συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά έχω βρει ένα Κ7 από Ηράκλειο και είμαι πολύ κοντά στην αγορά του. Θέλω να υπολογίσω πόσο περίπου θα μου στοιχίσει ένα μεγάλο σέρβις γιατί τα χιλιόμετρα του κοντέρ, εμένα τουλάχιστον δε μου βγαίνουν πραγματικά. Το θετικό είναι ότι δε θέλει λάστιχα το μηχανάκι οπότε αν δεν βρει κάποιο πρόβλημά ο μηχανικός που θα το πάω να το τσεκάρει του κάνω ένα μεγάλο σέρβις κι έχω το κεφάλι μου ήσυχο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bagos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : βαγγελης
Τόπος : χαλκιδα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2013

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠεμ 14 Νοε 2013, 21:57

τις εδιναν δωρο στην αρχη για τα σουζουκι που ηταν αγορασμενα απο ελλαδα,οχι στα παραεισαγωγης....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠεμ 14 Νοε 2013, 23:36

nikman έγραψε:
Κλασικές εννοώ τις μαμά αυτές τις τεράστιες. Άρα να καταλάβω ότι κάποια στιγμή η εταιρεία έδινε το μηχανάκι με τις yosimura χωρίς επιπλέον επιβάρυνση και όχι αυτοί που είχαν αγοράσει το μηχανάκι παλαιότερα ή μετέπειτα με τις χοντρές μαμά ότι μπορούσαν να ζητήσουν από την αντιπροσωπεία να τους δώσει χωρίς πληρωμή κι σε αυτούς.
Τώρα σχετικά με τον σιγαστήρα των gp
εγώ μπορώ να καταλάβω αν φοράει ή όχι? Δηλαδη φαίνεται εξωτερικά ή είναι εσωτερικά?
Τα μπουζιά μόνο ιριδίου έτσι?Άλλα δεν κάνουν?
Για ρύθμιση βαλβίδων 100-150 ευρώ? Κάπου εκεί?
Παιδιά ο κινητήρας των Κ7 καίνε λάδια για κάποιο λόγο? πχ παλαιότητα,κακή ρύθμιση, πίεση στα κόκκινα του μοτέρ, λάθος λάδι, ή από τη μάνα τους κλπ
Λάδι συνθετικό ή ημισυνθετικό?

Ζητώ συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά έχω βρει ένα Κ7 από Ηράκλειο και είμαι πολύ κοντά στην αγορά του. Θέλω να υπολογίσω πόσο περίπου θα μου στοιχίσει ένα μεγάλο σέρβις γιατί τα χιλιόμετρα του κοντέρ, εμένα τουλάχιστον δε μου βγαίνουν πραγματικά. Το θετικό είναι ότι δε θέλει λάστιχα το μηχανάκι οπότε αν δεν βρει κάποιο πρόβλημά ο μηχανικός που θα το πάω να το τσεκάρει του κάνω ένα μεγάλο σέρβις κι έχω το κεφάλι μου ήσυχο...

Εχεις βρει κ7 ? αν εχεις βρει φερτο να δω file αν οχι πουλαει ενας φιλος και ειναι στη πενα Very Happy του εχει κανει και το μεγαλο service file

Oσο για τις gp μπορεις να το καταλαβεις αν εχουν σιγαστηρα μονο αν εχεις καποιες γνωσεις Very Happy πρωτον απο το θορυβο και δευτερων θα δεις οτι η τρυπα ειναι αρκετα μεγαλη ssss

Μπουζια φοραει ιριδιου και δεν ειναι ακριβα οπως τα χοντα ssss

Βαλβιδες καπου εκει στα 100 με 150 αναλογα

Κανονικα δεν καινε λαδι ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikman
Normal gixxer
Normal gixxer
nikman


Άντρας Όνομα: : Μανόλης
Τόπος : Χανιά
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2013

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 10:37

Δημήτρη σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου. Ο φίλος σου που πουλάει το Κ7 είναι από Κρήτη? Θα ήθελα να δω το μηχανάκι του. Το πρόβλημα μου είναι ότι τα μετρητά που έχω δεν φτάνουν για να κάνω παιχνίδι μόνο με αυτά κι έτσι ψάχνω κάποιον που να δεχτεί να πάρει το Hornetάκι μου. Με το άλλο παιδί από το Ηράκλειο, Δημήτρη τον λένε κι έχει ένα μαύρο Κ7 δεν έχουμε δώσει τα χέρια, αλλά το σκέφτεται σοβαρά για ανταλλαγή. Βέβαια κι εγώ του είπα ότι θέλω να το δει το μηχανάκι του άτομο της εμπιστοσύνης μου που να είναι περισσότερο γνώστης από εμένα. Το μηχανάκι του εμφανισιακά είναι πολύ καλό και μου αρέσει που είναι και μαύρο, έχει δε και πολύ καλά λάστιχα, όμως ένα δύο πραγματάκια δεν μου κάθονται όπως τα χιλιόμετρα που είναι λίγα και σαν να παίρνει και λίγο αριστερά το τιμόνι. Το μηχανάκι αυτο έχει αλλάξει δύο χέρια και σε 6 χρόνια έχει γράψει 21000 χιλ. Για τις εξατμίσεις μου είπε ότι έβαλε σιγαστήρα αλλά βιδώνει εσωτερικά και δε φαίνεται αλλά εμένα μου φαίνεται δυνατός ο θόρυβος. Τέλος πάντων αυτό είναι και λεπτομέρεια, εμένα με ενδιαφέρει να μην έχει κάποιο θέμα το μηχανάκι κι αν απλά έχει αλλάξει τα χιλιόμετρα για να γλιτώσει από ένα μεγάλο σέρβις δε με πειράζει γιατί τα λάστιχα του είναι τζιτζί και γλυτώνω μια 300άρα από εκεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 11:48

κανε εναν κοπο να το δει ο δημητρης απο πανω και να εισαι σιγουρος οτι θα σου πει θα παντα για το μηχανακι.......τα χλμ ειναι περιεργο οτι εχουν κολλησει στις 21.000 αλλα καμια φορα δεν ξερεις............εγω το αγορασα ιουλιο του 2010 και ειχε 10.000 πραγματικα(ηταν φιλου)σημερα εχει 36.000. ο φιλος σε 3 χρονια εκανε 10 χιλιαδες εγω σε 3 χρονια 25 χιλιαδες.
το κ7 το εδινε δωρο με τις gp και τις μαμα στην κουτα.....ο καταλυτης ηταν πανω νομιζω........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 14:21

nikman έγραψε:
Δημήτρη σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου. Ο φίλος σου που πουλάει το Κ7 είναι από Κρήτη? Θα ήθελα να  δω το μηχανάκι του. Το πρόβλημα μου είναι ότι τα μετρητά που έχω δεν φτάνουν για να κάνω παιχνίδι μόνο με αυτά κι έτσι ψάχνω κάποιον που να δεχτεί να πάρει το Hornetάκι μου. Με το άλλο παιδί από το Ηράκλειο, Δημήτρη τον λένε κι έχει ένα μαύρο Κ7 δεν έχουμε δώσει τα χέρια, αλλά το σκέφτεται σοβαρά για ανταλλαγή. Βέβαια κι εγώ του είπα ότι θέλω να το δει το μηχανάκι του άτομο της εμπιστοσύνης μου που να είναι περισσότερο γνώστης από εμένα. Το μηχανάκι του εμφανισιακά είναι πολύ καλό και μου αρέσει που είναι και μαύρο, έχει δε και πολύ καλά λάστιχα, όμως ένα δύο πραγματάκια δεν μου κάθονται όπως τα χιλιόμετρα που είναι λίγα και σαν να παίρνει και λίγο αριστερά το τιμόνι. Το μηχανάκι αυτο έχει αλλάξει δύο χέρια και σε 6 χρόνια έχει γράψει 21000 χιλ. Για τις εξατμίσεις μου είπε ότι έβαλε σιγαστήρα αλλά βιδώνει εσωτερικά και δε φαίνεται αλλά εμένα μου φαίνεται δυνατός ο θόρυβος. Τέλος πάντων αυτό είναι και λεπτομέρεια, εμένα με ενδιαφέρει να μην έχει κάποιο θέμα το μηχανάκι κι αν απλά έχει αλλάξει τα χιλιόμετρα για να γλιτώσει από ένα μεγάλο σέρβις δε με πειράζει γιατί τα λάστιχα του είναι τζιτζί και γλυτώνω μια 300άρα από εκεί...
Ναι απο τα Χανια ειναι κι αυτος αλλα για ανταλλαγη δεν γνωριζω αν θελει scratchοσο για τα χιλιομετρα αν ειναι αληθεια η οχι αν μου το φερεις απο εδω θα σου πω αν ειναι πραγματικα file παρεμπιπτοντως και το δικο μου καπου τοσα εχει Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 15:08

Να αναφέρω εδώ σαν πρώτος κάτοχος του κ8 μου έχω 20.000 χιλιομετρα επίσης και του χρόνου θα εχω δεν θα έχω 21.000χλ όπως πάμε.....και είναι αληθινότατα και όλα από εμένα.kapelo 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 16:15

καλα και εμενα το κ5 μου τωρα φλερταρει με τα 30000 χλμ ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 17:10

εμενα φλερταρει στα 40
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikman
Normal gixxer
Normal gixxer
nikman


Άντρας Όνομα: : Μανόλης
Τόπος : Χανιά
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2013

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 18:04

Δημήτρη το μηχανάκι που λες είναι Κ7 ή Κ5. Θα με ενδιέφερε σε περίπτωση που πουληθεί το Hornet και θα ήθελα να το δω.
Έχω σκοπό να πω στο φίλο από το Ηράκλειο να φέρει Χανιά τη μηχανή για να κάνουμε δουλειά.
Τα χιλιόμετρα δε πρέπει να είναι πραγματικά αλλά προέχουν να δω άλλα. Μην έχει κανένα χούι το μηχανάκι, μην είναι βαμμένο, στραβό κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 18:06

nikman έγραψε:
Δημήτρη το μηχανάκι που λες είναι Κ7 ή Κ5. Θα με ενδιέφερε σε περίπτωση που πουληθεί το Hornet και θα ήθελα να το δω.
Έχω σκοπό να πω στο φίλο από το Ηράκλειο να  φέρει Χανιά τη μηχανή για να κάνουμε δουλειά.
Τα χιλιόμετρα δε πρέπει να είναι πραγματικά αλλά προέχουν να δω άλλα. Μην έχει κανένα χούι  το μηχανάκι, μην είναι βαμμένο, στραβό  κλπ
Το μηχανακι ειναι Κ7 Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasosgsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
nasosgsxr


Άντρας Όνομα: : Θανασης
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 76
Hμερομηνία εγγραφής : 22/08/2013

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 18:48

Φιλε αν το μηχανακι ειναι στο ηρακλειο μπορεις να το πας στο Δροσο που ειναι στην ικαρων ειναι εμπιστος και αν πας εκει θα μου το πεις να μιλισω εγω μαζι τουgood 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikman
Normal gixxer
Normal gixxer
nikman


Άντρας Όνομα: : Μανόλης
Τόπος : Χανιά
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2013

εξατμίσεις  yosimura gp Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εξατμίσεις yosimura gp   εξατμίσεις  yosimura gp EmptyΠαρ 15 Νοε 2013, 19:04

JIMK7 έγραψε:
Το μηχανακι ειναι Κ7 Very Happy 
ok! Αν έχεις το τηλέφωνο του στείλε μου το με πμ, ή κανονίστε κάποιο τρόπο να βρεθούμε. Εγώ μπορώ από το μεσημέρι και μετά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εξατμίσεις yosimura gp
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» εξατμισεις
» εξατμισεις απορια..
» Εξατμισεις ''μαμα'' 4-2-1???????

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com