Greek GSX-R forum
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_l10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_c10καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!!

Πήγαινε κάτω 
+14
ghost
achilles_r
noodles
amstaff
Black Eagle
maiandros9
black diamond
Nitoras
k8 600 kk
magfaria
Miou
Aristosk8
JIMK7
ksesalonikios
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ksesalonikios
Jr.gixxer
ksesalonikios


Άντρας Όνομα: : baggelis
Τόπος : thessaloniki
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 33
Hμερομηνία εγγραφής : 05/02/2014

καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!!   καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 EmptyΔευ 10 Φεβ 2014, 04:31

βαγγελη ενταξει οσο να'ναι με ενοχλησε λιγο οπως ειναι λογικο πιστευω αλλα οκ... οσο για zx12 που λες ναι ωραια μηχανακι (για το 03+ το μοντελο), εχει γκαζι, βαρη στην οδηγηση δεν μου φανικα ασχετα που ειναι βαρη.. ο μονος λογος που δεν το περνω ειναι οτι με κουραζει τα χερια, πονανε οι παλαμες μου κ μου μουδιαζει τα δαχτιλα.. μαλλον επειδη δεν εχω υψος γιατι κατι αλλο δεν μπορω να σκεφτω.. το gsxr που καθετε πιο στροτα, θεση και τιμονι ειναι πιο κοντα αλλα δεν εχω καβαλησει ποτε να κανω χιλιομετρα.. σημερα ειδα ενα κ7 ασπρο απο πολυκαστρο στα 4 αλλα το εδωσε.. οπως και ενα κ6 μαυρο στα 3μιση απο αθηνα που παλι το εδωσε.. απλα τωρα μαλλον θα μπαινω καθημερινα στο car να βλεπω τι παιζει κ μολις βρω το τσιμπαω... αν κ απογοητευτηκα λιγο γιατι αυριο ελεγα να παω επερνα ενα απο τα δυο... :/ παντος αν ακουσει καποιος κατι σε αυτα τα λεφτα ας πει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Georgio
Full gixxer
Full gixxer
Georgio


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Αγωνιζόμενος : Να μη τρελαθώ...
Hμερομηνία εγγραφής : 16/09/2012

καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!!   καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 EmptyΔευ 10 Φεβ 2014, 19:55

kalowhrthes kapelo 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/Mitakidis.Georgio
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!!   καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 EmptyΤρι 11 Φεβ 2014, 16:15

καλως ηρθες.
τωρα για την μηχανη. θα παρεις κατι που να το γουσταρεις και να αντεχει η τσεπη σου.
αλλα μη μου λες οτι ανεβαινεις απο πηραγμενο ζχ12 σε μαμα και ξενερωνεις. εσυ λες οτι φοβασαι την τελικη.

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksesalonikios
Jr.gixxer
ksesalonikios


Άντρας Όνομα: : baggelis
Τόπος : thessaloniki
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 33
Hμερομηνία εγγραφής : 05/02/2014

καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!!   καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 12 Φεβ 2014, 02:14

αν εχει ανεβει σε gsxr 1000 με φουλ εξατμιση, εκεντρα, σιμπιεση, φιλτρο κ προγραμα.. κ μετα ανεβεις σε ενα στοκ ξενερονεις... δεν ειναι λιγο το γκαζι απλα στο αλλο ειναι περισοτερο.. πιστευω να με καταλαβενεις.. κ οταν εχεις ενα μηχανακη δυνατο, αποψη μου αυτο που θα πω, δεν χρειαζετε να βλεπεις τελικες για να ευχαριστηθεις δυναμη... εμενα μαρεσει να παιζω στην επιταχηνση οταν πας βολτα με την παρεα σου με της μηχανες.. σιγουρα στην βολτα τα στηθητε σε φαναρι, σιγουρα να παιξει ενα ρολ, σιγουρα θα παιζοντε προσπερασεις.. προσοπικη μου ευχαριστηση.. τα 270-300-320 ειναι τις στιγμης, ταξιδη θα κανεις σε λογικα πλαισια παλι, κ εθνικη να εισαι αν εχει κινιση ειναι επικηνδινο να πας με πολλα γιατι για ενα λαθος αλλου θα κλαινε οι δικοι σου... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καλησπερα και εγω με την σειρα μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» καλησπερα !
» καλησπέρα
» την καλησπερα μου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com