Greek GSX-R forum
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_l10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_c10Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Έμπνευση για ταξίδι.

Πήγαινε κάτω 
+11
JIMK7
Gixxerm@n
Miou
Aristosk8
arturo
Chrisk6
maiandros9
boutser
[alex]
Vortex
janis.pegasos
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έμπνευση για ταξίδι.    Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 08:03

Γιάννη ζηλέψαμε!!! Κατάφερες και πραγματοποίησες ένα όνειρο που έχουμε πολλοί από εμάς! Μακάρι να καταφέρεις και να καταφέρουμε να πάμε με τις μηχανές μας κάποια στιγμή!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
janis.pegasos
Normal gixxer
Normal gixxer
janis.pegasos


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Sofia Bulgaria
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Hμερομηνία εγγραφής : 13/04/2012

Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έμπνευση για ταξίδι.    Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 EmptyΔευ 06 Οκτ 2014, 10:14

Zuki έγραψε:
Φοεβερες ολες οι φωτο και ειδικα στο fb...!!!Και του χρονου...!!! cheers

topetwrx έγραψε:
Γιάννη ζηλέψαμε!!! Κατάφερες και πραγματοποίησες ένα όνειρο που έχουμε πολλοί από εμάς! Μακάρι να καταφέρεις και να καταφέρουμε να πάμε με τις μηχανές μας κάποια στιγμή!!

Ευχαριστώ παιδιά Very Happy

Εύχομαι να μπορέσουμε να πάμε μια μεγάλη παρέα κάποια στιγμή, με η χωρίς μηχανάκια! win
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
typara
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Στεφανος
Τόπος : Ιος κυκλαδες
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 22
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 28/12/2014

Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έμπνευση για ταξίδι.    Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Δεκ 2014, 22:15

Παιδια καλησπερα... Ειμαι νεο μέλος και θα ηθελα να πω και εγω την άποψη μου:::::: ειμαι απο Ιο Κυκλαδες τι θα λέγατε το πάσχα η το καλοκαιρι να κατεβείτε στο νησι μου;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έμπνευση για ταξίδι.    Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 30 Δεκ 2014, 23:15

typara έγραψε:
Παιδια καλησπερα... Ειμαι νεο μέλος και θα ηθελα να πω και εγω την άποψη μου:::::: ειμαι απο Ιο Κυκλαδες τι θα λέγατε το πάσχα η το καλοκαιρι να κατεβείτε στο νησι μου;;;;;;;

aswew Πιο πολύ πρόσκληση ακούγεται αυτό, παρά άποψη. lol!
Προσωπικά πάντως έχω έρθει 4 φορές στο νησί. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έμπνευση για ταξίδι.    Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 31 Δεκ 2014, 09:04

typara έγραψε:
Παιδια καλησπερα... Ειμαι νεο μέλος και θα ηθελα να πω και εγω την άποψη μου:::::: ειμαι απο Ιο Κυκλαδες τι θα λέγατε το πάσχα η το καλοκαιρι να κατεβείτε στο νησι μου;;;;;;;
μήπως είσαι Παναθηναϊκός?? lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
typara
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Στεφανος
Τόπος : Ιος κυκλαδες
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 22
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 28/12/2014

Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έμπνευση για ταξίδι.    Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 31 Δεκ 2014, 15:45

Ναι.... Γιατι το λες αυτο;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
typara
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Στεφανος
Τόπος : Ιος κυκλαδες
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 22
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 28/12/2014

Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έμπνευση για ταξίδι.    Έμπνευση για ταξίδι.  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 31 Δεκ 2014, 15:52

Ελπιζω να πέρασες ομορφα... Ειναι ομορφο να πηγαίνεις σε ενα τόπο με λίγα ατομα και να βλέπουν πολλες μηχανές μαζι... Να σε ρωτούν για να μάθουν να γνωριστείς κτλ.... Και εννοείτε αφου θα έρθετε να περάσουμε και ωραια.... Νομιζω οτι αξιζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έμπνευση για ταξίδι.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Ταξιδι Ιταλια-Αυστρια-Γερμανια-Ελβετια-Γαλλια-Αγγλια-Ισπανια
» ΤΑΞΙΔΙ BRNO ΤΣΕΧΙΑΣ
» Ταξιδι γεια Γερμανια!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΒΟΛΤΕΣ - ΕΚΔΡΟΜΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com