Greek GSX-R forum
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 
JIMK7
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 
nasos-v
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 
T.R.E
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 
k8 600 kk
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 
kostaskr6
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 
κολτρέϊν
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 
Leroy
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 
ripper
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_l10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_c10ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Poll_r10 

 

 ECU Flash σε Θεσσαλονικη?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ECU Flash σε Θεσσαλονικη?   ECU Flash σε Θεσσαλονικη? EmptyΠαρ 02 Μάης 2014, 02:17

Θέλω να επαναπρογραμματίσω εργοστασιακό εγκέφαλο σε gsxr1000 k8.
Έχετε να μου συστήσετε κανέναν στη Θεσσαλονίκη?
Η μηχανή έχει επάνω μόνο φίλτρο και τελικό jardine gp1.
Λέω να βγάλω καταλύτη και να βάλω Υ(αν έχει κάποιος για πούλημα ας στείλει pm).
Από όσο διάβασα ο εγκέφαλος δέχεται αρκετά μεγάλη παραμετροποίηση.... πρέπει να προσέξω-αποφύγω κάτι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasilis987
Normal gixxer
Normal gixxer
vasilis987


Άντρας Όνομα: : ΒΑΣΙΛΗΣ
Τόπος : κατερινη
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 186
Hμερομηνία εγγραφής : 10/01/2009

ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ECU Flash σε Θεσσαλονικη?   ECU Flash σε Θεσσαλονικη? EmptyΠαρ 02 Μάης 2014, 09:21

γεια σου γιαννη , επειδη κ γω χρειαστικα την ιδια δουλεια, συννενοηθηκα με τον giannis_suzuki ο οποιος μου ειπε κανει τετοιες δουλειες και εχω σκοπο να παω εκει .... εννοειται πως προτημω ατομα του φορουμ για δουλειες στο μηχανακι μου γιατι ειδικα της κατερινης τα μαστορια ειναι..... αΣΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ECU Flash σε Θεσσαλονικη?   ECU Flash σε Θεσσαλονικη? EmptyΠαρ 02 Μάης 2014, 09:27

johnkapin έγραψε:
Θέλω να επαναπρογραμματίσω εργοστασιακό εγκέφαλο σε gsxr1000 k8.
Έχετε να μου συστήσετε κανέναν στη Θεσσαλονίκη?
Η μηχανή έχει επάνω μόνο φίλτρο και τελικό jardine gp1.
Λέω να βγάλω καταλύτη και να βάλω Υ(αν έχει κάποιος για πούλημα ας στείλει pm).
Από όσο διάβασα ο εγκέφαλος δέχεται αρκετά μεγάλη παραμετροποίηση.... πρέπει να προσέξω-αποφύγω κάτι?

Πριν κανεις οτιδηποτε σιγουρα πρεπει να βγαλεις και το καταλυτη  Very Happy 

Με το κ8 μπορεις να κανεις τα παντα εκτος τραξιον  nono το μονο που πρεπει να αποφυγεις ειναι μην στο φτιαξει κανεις ασχετος  fafoutis 
Αν σε ενδιαφερει εχω μια μοναδα για πουλημα που κανει τα παντα Very Happy στα +++ εχει και τραξιον κοντρολ με διακοπτες για να αλλαζεις επιπεδα + σιφτερ και βεζνινες  file 

https://gixxer.forumgreek.com/t8557-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apachi10gr
Jr.gixxer
apachi10gr


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 32
Hμερομηνία εγγραφής : 09/08/2013

ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ECU Flash σε Θεσσαλονικη?   ECU Flash σε Θεσσαλονικη? EmptyΣαβ 03 Μάης 2014, 02:34

περνα μια βολτα αν θες απο το Γαυριλο...στη καραολη κ δημητριου (Σταυρουπολη- Ευοσμο)
η απο Σβραχνο Μαργαροπουλου (πισω απο το ΣΣ)απο το 2 δεν εχω προσοπικη εμπιρια αλλα εχω ακουσει κανει καλη δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnkapin
Normal gixxer
Normal gixxer
johnkapin


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2014

ECU Flash σε Θεσσαλονικη? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ECU Flash σε Θεσσαλονικη?   ECU Flash σε Θεσσαλονικη? EmptyΣαβ 03 Μάης 2014, 06:25

Πέρασα σήμερα και από τους δυο. ο Σβραχνος δεν flasharei εγκέφαλο μόνο pc. άσε που μου υποβάθμισε πάρα πολύ τον εργοστασιακό εγκέφαλο πως δεν έχει ρυθμίσεις να πειράξεις και κάτι τέτοια και όλοι η συζήτηση κινήθηκε γύρω από το ''βαλε pc να σωθείς''. Να σημειωθεί όμως πως δεν μίλησα με τον ίδιο το Σβραχνό. Όσο αφορά τον Γαβρίλο ενώ στην αρχή μου ξεκίνησε και αυτός για pc ήταν αρκετά πιο διαλεκτικός στο να μου flasharei τον εργοστασιακό και εν τέλει σ αυτό καταλήξαμε. Μίλησα με τον ίδιο. Και στις δυο περιπτώσεις περιγράφω το τι ειπώθηκε λεκτικά και δεν έχω να παραθέσω τίποτα όσο αφορά τη δουλειά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ECU Flash σε Θεσσαλονικη?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» GSXR 1000,600/750,Hayabusa ecu flash 2000-2003
» Ένα ακόμα GSX-R από Θεσσαλονίκη
» Ικεα θεσσαλονικη.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com