Greek GSX-R forum
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 
JIMK7
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 
nasos-v
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 
T.R.E
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 
k8 600 kk
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 
kostaskr6
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 
κολτρέϊν
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 
Leroy
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 
ripper
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Poll_r10 

 

 Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!

Πήγαινε κάτω 
+27
kostaskr6
Vortex
spyroszx
lysandros vagenas
amorfotos
amstaff
gixxermak
totoulis
magfaria
Zuki
kontos 750
ripper
Miou
mistiriodis_tsantakias
skizotix
sxlogo
maikstain
the_Phantom
Black Eagle
zed660
tsasbi
boutser
T.R.E
achilles_r
k8 600 kk
Aristosk8
janis.pegasos
31 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΤρι 02 Σεπ 2014, 22:14

Κκ το πανο μην ξεχασεις να παρεις απο τον νασο για το περιπτερο μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΤετ 03 Σεπ 2014, 00:06

ripper έγραψε:
Κκ το πανο μην ξεχασεις να παρεις απο τον νασο για το περιπτερο μας.

Τα πανιάάάάά!! αλλιώς πείτε να φτιάξω εγώ κανένα χεράτο... (πλάκα πλάκα ο αλλόθρησκος θα φέρει το πανό του gixxer φόρουμ; pale Suspect  lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΤετ 03 Σεπ 2014, 01:29

Η πλάκα είναι ότι του το θυμίζει ο άλλος αλοθρησκος, ορκισμένος καβασακιας... xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spyroszx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
spyroszx


Άντρας Όνομα: : Σπυρος βενζινας
Τόπος : Πειραιας-Κερατσινι
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 664
Αγωνιζόμενος : ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ????
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΤετ 03 Σεπ 2014, 07:19

θα περασετε ολοι μπροστα απο το βενζιναδικο μοας,κερναω καφε οσοι θελετε,και μετα αν ολα ειναι καλα θα τα πουμε κατω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΤετ 03 Σεπ 2014, 09:03

Το πηρα χτες το πανο, ολα ειναι κομπλε !
Κανενα tie wrap και κανενα σχοινακι φερτε να το κρεμασουμε καπου γιατι tie wrap μου τελειωσαν και δε παιζει να προλαβω να παρω, μεχρι κ τη παρασκευη στη δουλεια τραβαμε 12ωρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΤετ 03 Σεπ 2014, 09:04

spyroszx έγραψε:
θα περασετε ολοι μπροστα απο το βενζιναδικο μοας,κερναω καφε οσοι θελετε,και μετα αν ολα ειναι καλα θα τα πουμε κατω
θα περασω στανταρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΤετ 03 Σεπ 2014, 23:22

1) miou με ενα κουβα μπυρες (αντε και το μηχανακι)
2) kk με το καινουργιο σαπακι του ...
3) zed660
4) Black Eagle (άντε γιατί βλέπω να μαζεύονται πιο πολλά αλλόθρησκα!)
5) φραγκατος με το παγκοσμιακο
6) τοτουλις
7)
8)
9)
10)


Ακυρο για μενα γιατι θα ειμαι εκτος αθηνων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 10:21

ρεζιλι θα γινουμε ρε με 6 μηχανακια και τα 2 αλλης μαρκας ... ssss

τοσα ωραια gixxer στην αθηνα δεν θελει κανεις αλλος να το φερει ?
δεν θα το δωσει για τεστ ... στημενο και ακινητο θα ειναι ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 11:39

επειδη δουλευω εκει απεναντι, εαν ειμαι εκει την συγκεκριμενη μερα το φερνω και φευγω αλλα αυτο θα το ξερω αυριο. Εαν δεν εχουν κλεισει οι συμμετοχες μιλαμε αυριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 12:08

Miou έγραψε:
ρεζιλι θα γινουμε ρε με 6 μηχανακια και τα 2 αλλης μαρκας ... ssss

τοσα ωραια gixxer στην αθηνα δεν θελει κανεις αλλος να το φερει  ?
δεν θα το δωσει για τεστ ... στημενο και ακινητο θα ειναι ...

Εισαι σιγουρος οτι χωρανε παραπανω απο 6 ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 12:31

Στα φβ ζηταει τυπικα μεχρι και 20 μηχανακια αλλα τα θελει εκει μεχρι τις 5, οι αλλοι θα πανε μεχρι και τεντα, τεντα εχω παντως 3χ3 αμα γουσταρετε, τωρα αν 15 λεσχες φερουν απο 15 μηχανακια μαλλον θα μπουν τα μηχανακια και θα κατσει εξω ο κοσμος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 13:10

μιλαμε καθε μερα στο fb σε δικο μας τσατ .καμια λεσχη δεν θα φερει πανω απο 15 μηχανακια .

ο χωρος θα ειναι αρκετα περιορισμενος γιαυτο και πρεπει να παμε απο νωρις ωστε να βαλουμε τα μηχανακια και να δουμε τι χωρος περισευει και πως θα οργανωθουμε .
εγω σκοπευω να εχουμε και ενα χωρο που θα μπορουμε να αφησουμε τα πραγματα μας ( μπουφαν - κρανη) ωστε να μην τα κουβαλαμε . ετσι και αλλοιως ΠΑΝΤΑ καποιος θα ειναι στον χωρο μας ωστε να μην εχουμε κανα περιεργο συμβαν ...
απο το μεσημερι που θα στησουμε τα μηχανακια μεχρι το βραδυ που θα αρχισει να ερχετε ο κοσμος θα ειμαι εγω εκει σιγουρα  οποτε οποιος θελει να φερει το μηχανακι και μετα να φυγει  και να ερθει το βραδυ μπορει να το κανει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 13:13

@ amstaff εαν μπορεις να μας φερεις την τεντα θα ηταν καλη φαση ...

οχι τοσο για τα μηχανακια αλλα για οσους απο εμας ειμαστε εκει απο το μεσημερι να μην μας φαει ο ηλιος ...

θα μπορεσουμε να βαλουμε και εκει πανω το πανο μας και τις λαμπες με τα φωτα file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 13:47

ακομα και αν δεν ειμαι εκει το Σαββατο θα αφησω το κουτι με την τεντα στη δουλεια, περνας και την περνεις θα εχω ενημερωσει, αλλιως ερχομαι και σαν την αφηνω εγω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 14:50

Miou έγραψε:
ρεζιλι θα γινουμε ρε με 6 μηχανακια και τα 2 αλλης μαρκας ... ssss

τοσα ωραια gixxer στην αθηνα δεν θελει κανεις αλλος να το φερει  ?
δεν θα το δωσει για τεστ ... στημενο και ακινητο θα ειναι ...

θα το έφερνα ρε γαμώτ αλλά δεν μου έχει έρθει το κάρμπον τεπόζιτο Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 14:54

amstaff έγραψε:
ακομα και αν δεν ειμαι εκει το Σαββατο θα αφησω το κουτι με την τεντα στη δουλεια, περνας και την περνεις θα εχω ενημερωσει, αλλιως ερχομαι και σαν την αφηνω εγω.

να περασει να την παρει με το κ5 ? μπορει με το μηχανακι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 15:59

k8 600 kk έγραψε:
amstaff έγραψε:
ακομα και αν δεν ειμαι εκει το Σαββατο θα αφησω το κουτι με την τεντα στη δουλεια, περνας και την περνεις θα εχω ενημερωσει, αλλιως ερχομαι και σαν την αφηνω εγω.

να περασει να την παρει με το κ5 ? μπορει με το μηχανακι ?


θα μπορουσα να φορτωσω την τεντα αλλα ...
το κ5 θα ειναι φορτωμενο με μπαλαντεζες, πολυμπριζο , λαμπες για φωτα , σχοινια για το πανο , κορδελα για οριοθετηση του χωρου, ψυγειο , μπυρες, φωτογραφικη τσαντα και εμενα ...

Shocked What a Face

μην με ρωτησεις που θα τα χωρεσω ... kolos ssss


το πολυ πολυ να κανω 2 διαδρομες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 16:13

μην σκατε μαγκες, απεναντι στη ζωνη με τα ποδια ειναι, εαν ειμαι εκει φερνω τεντα εαν δεν ειμαι πεταγεται καποιος και την παιρνει. Δεν υπαρχει θεμα αποστασης, εαν θελετε να αφησετε τιποτα καβατζα απο την προηγουμενη μερα πειτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 16:17

αμα θέλετε μηχανάκι μπορείτε να βάλετε το δικό μου αλλά πρέπει να πάει κάπιος να το πάρει από την δουλειά μου που το εχω παρκαρισμένο να το πλύνει κλπ κλπ. εγώ είμαι στην καβάλα με άδεια αλιος θα ήμουν και εγώ εκεί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠεμ 04 Σεπ 2014, 17:21

τι εννοεις στην δουλεια ??? στα βιλλια ή σε κανενα κορυδαλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 05 Σεπ 2014, 00:18

λεωφόρο Νατο Ελευσίνα . 1η ΕΜΑΚ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 05 Σεπ 2014, 14:44

1) miou
2) kk .
3) zed660
4) Black Eagle (άντε γιατί βλέπω να μαζεύονται πιο πολλά αλλόθρησκα!)
5) φραγκατος
6) τοτουλις
7) amstaff
8)
9)
10)


κανενας αλλος να φερει κανα μηχανακι ???

αυτο το μοναδικο ανεπαναληπτα γρηγορο πορτοκαλι εντερπραιζ που ειναι παντα γυαλισμενο και στην πενα ?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 05 Σεπ 2014, 16:13

Miou έγραψε:

κανενας αλλος να φερει κανα μηχανακι ???

αυτο το μοναδικο ανεπαναληπτα γρηγορο πορτοκαλι εντερπραιζ που ειναι παντα γυαλισμενο και στην πενα ?????

Δίπλα στην θάλασσα ;;; Νερο κ αλμυρα;

Και κοντά σε ημίγυμνα κοριτσουδια που θα λουζονται με κουβαδες με αφθονο νερο;

fafoutis xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 05 Σεπ 2014, 16:19

το κ5 του boutser δεν θα το γραψεις ρε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! - Σελίδα 6 EmptyΠαρ 05 Σεπ 2014, 16:34

Vortex έγραψε:
Miou έγραψε:

κανενας αλλος να φερει κανα μηχανακι ???

αυτο το μοναδικο ανεπαναληπτα γρηγορο πορτοκαλι εντερπραιζ που ειναι παντα γυαλισμενο και στην πενα ?????

Δίπλα στην θάλασσα ;;; Νερο κ αλμυρα;

Και κοντά σε ημίγυμνα κοριτσουδια που θα λουζονται με κουβαδες με αφθονο νερο;

fafoutis  xaxa

θα τις βαλω να του κανουν στεγνο καθαρισμα ... fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2
» Το κ9 ειναι γεγονος!!
» KAI ναι ειναι Γεγονος μετα απο 2 χρονια σχεδον..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com