Greek GSX-R forum
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_l10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_c10περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 περι dunlop ο λογος.........

Πήγαινε κάτω 
+20
Darksoul
T.R.E
AggelosK8
spyroszx
babis k8
opoulian
papagym
ripseventh
Oikopedofagos
JIMK7
TheVeteran
nktr
teo46
panosk8
Miou
dimdoc
gianni
Hamamatsu
DrIoannis
thodoris
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 15:21

και εγώ είμαι της γνώμης ότι καλό είναι να μένεις σε ένα συγκεκριμένο λάστιχο ώστε να βελτιώνεσαι σαν οδηγός ο ίδιος,
χωρίς να ψάχνεις αν σου φταίνε τα τάδε λάστιχα ή ρυθμίσεις που έχεις...

η πρώτη δεύτερη φορά που θα βάλεις dunlop θα σε βοηθήσει να κατεβάσεις τον χρόνο σου μετά..??
πάλι ο ίδιος θα πρέπει να βελτιωθείς για να πας παρακάτω.

γενικά πιστεύω ότι για να εκμεταλλευτής το καλύτερο λάστιχο πρέπει να είσαι τοπ οδηγός!

hallo hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 15:29

teo46 έγραψε:
και εγώ είμαι της γνώμης ότι καλό είναι να μένεις σε ένα συγκεκριμένο λάστιχο ώστε να βελτιώνεσαι σαν οδηγός ο ίδιος,
χωρίς να ψάχνεις αν σου φταίνε τα τάδε λάστιχα ή ρυθμίσεις που έχεις...

η πρώτη δεύτερη φορά που θα βάλεις dunlop θα σε βοηθήσει να κατεβάσεις τον χρόνο σου μετά..??
πάλι ο ίδιος θα πρέπει να βελτιωθείς για να πας παρακάτω.

γενικά πιστεύω ότι για να εκμεταλλευτής το καλύτερο λάστιχο πρέπει να είσαι τοπ οδηγός!

hallo hallo

συνονοματε και team mate beer beer εισαι στα λογια μου..... file file file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 15:56

Όπως και οι μοτοσυκλέτες έτσι και τα λάστιχα βελτιώνονται. Γιατί να μείνουμε στα ίδια λάστιχα; Αν είναι έτσι να κρατήσουμε τα ίδια μηχανάκια που είχαμε το 2000 και να προσπαθήσουμε να βελτιωθούμε οδηγικά. Είναι λάθος προσέγγιση. Δοκίμασέ τα όλα και με όποια οδηγάς πιο ευχάριστα διάλεξε αυτά. Αν σε ενδιαφέρει ο χρόνος βάλε τα καλύτερα για χρόνο.
Όταν μπαίνεις σε πίστα δεν νομίζω να μην ενδιαφέρει ο χρόνος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 16:01

Όσο για το πίσω αμορτισέρ του Κ9, το καλοκαίρι "κουραζότανε" πολύ πιο γρήγορα και το έσφιγγα σχεδόν στο τέρμα. Τον οκτώβριο που πήγα ήταν πολύ καλύτερο. Το μπροστά το είχα περίπου στις στάνταρτ ρυθμίσεις. Με ένα καλό aftermarket πίσω, νομίζω θα βελτιωθεί αρκετά το μηχανάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 16:06

gianni έγραψε:
Όπως και οι μοτοσυκλέτες έτσι και τα λάστιχα βελτιώνονται. Γιατί να μείνουμε στα ίδια λάστιχα; Αν είναι έτσι να κρατήσουμε τα ίδια μηχανάκια που είχαμε το 2000 και να προσπαθήσουμε να βελτιωθούμε οδηγικά. Είναι λάθος προσέγγιση. Δοκίμασέ τα όλα και με όποια οδηγάς πιο ευχάριστα διάλεξε αυτά. Αν σε ενδιαφέρει ο χρόνος βάλε τα καλύτερα για χρόνο.
Όταν μπαίνεις σε πίστα δεν νομίζω να μην ενδιαφέρει ο χρόνος;

φιλε gianni.....σαφος και οποιος πει οτι δεν τον ενδιαφερει ο χρονος θα πει ψεματα....αλοστε αυτο ειναι και το μετρο συγρισης ακομα και με τον εαυτο σου για να δεις αν βελτιονεσε...οποτε....το ειπα και στην αρχη...διαβασε και απο πανω την απαντιση του θοδωρη...πιστευω να σε καλιψει.και βεβεα ολα βελτιονονται αλλα δεν μπορουμε να τα αγορασουμε ολα ουτε μπορουμε ολα να τα εκμεταλευτουμε...και για τους τυπους....υπαρχουν ατομα στην ελλαδα μας που με μηχανακια του 2000 γυρνανε κατω απο 25.... kapelo kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 16:22

φίλε Θοδωρή, βασικά συμφωνώ για το θέμα κόστους. Και εγώ φέτος με ένα Κ6 600 (που μπορείς να βρεις τρακαρισμένο με 3000) έκανα καλύτερο χρόνο από το καινούργιο Κ9 που πήρα.
Απλώς διαφωνώ σε αυτό που λέει ο τεο πιο πάνω ότι τα dunlop θέλουν τοπ αναβάτες. Ή μερικοί που ξοδεύουν του κόσμου τα λεφτά σε βελτιώσεις και μετά έχουν θέμα με 30 ή 50 ευρώ που έχει παραπάνω ένα καλό ζευγάρι λάστιχα που θα τους κατεβάσει κατά πολύ τον χρόνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 16:33

[quote="Hamamatsu"]
dimdoc έγραψε:

Το επομενο που σκεφτομαι ειναι ενα αμορτισερ πισω απλα φοβαμαι οτι για να το ρυθμισω θα χρειαστω βοηθεια.. περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 66599

το πίσω αμορτισέρ είναι πολύ καλής ποιότητας για στοκ και ανοίγεται και παίρνει revalving. Το στέλνεις kshock και θα του ζητήσεις να σου κάνει revalving μόνο στην επαναφορά γιατί η συμπίεσή του είναι τέλεια. Σου κάνει τέτοιο revalving όπου η επαναφορά γίνεται καλύτερη από after επώνυμη ανάρτηση !! Δουλεύει η απόσβεση επαναφορά περίπου στη μέση και σου αφήνει αρκετά κλικ για να τερματίσει !! Το απίστευτο είναι ότι με τα λάδια που βάζει κρύο ζεστό είναι περίπου το ίδιο... Shocked και μπορεί και να μη θέλει κλικ+.
Όσα φτιάξαμε είναι απίστευτα.
Τα after πίσω αμορτισέρ για σκληρή χρήση πίστας
δουλεύει η απόσβεση επαναφοράς από τέρμα σφικτό έως -2/
Από κρύο - ζεστό, και το πίσω και το μπροστά θέλουν από +2 έως +4
Το κόστος είναι για revalving, service και λάδια στα 150 ευρώ περίπου. Shocked
και αξίζει να το κάνετε εφόσον το αμορτισέρ ανοίγει (πάρτε τηλ. πρώτα)
Παράδοση σε 1 με 2 μέρες ανάλογα τη δουλειά που έχει


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nktr στις Κυρ 19 Δεκ 2010, 16:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 16:34

gianni έγραψε:
φίλε Θοδωρή, βασικά συμφωνώ για το θέμα κόστους. Και εγώ φέτος με ένα Κ6 600 (που μπορείς να βρεις τρακαρισμένο με 3000) έκανα καλύτερο χρόνο από το καινούργιο Κ9 που πήρα.
Απλώς διαφωνώ σε αυτό που λέει ο τεο πιο πάνω ότι τα dunlop θέλουν τοπ αναβάτες. Ή μερικοί που ξοδεύουν του κόσμου τα λεφτά σε βελτιώσεις και μετά έχουν θέμα με 30 ή 50 ευρώ που έχει παραπάνω ένα καλό ζευγάρι λάστιχα που θα τους κατεβάσει κατά πολύ τον χρόνο.

αν καταλαβα καλα αυτο που λεει ο teo ειναι αυτο που ειπα και εγω στην αρχη...οτι τις διαφορες που θα κανει ενα καλητερο λαστιχο σε ταχυτερο γυρο θα τις βρουν μονο οι τοπ αναβατες.ειπα και στην αρχη...δεν αμφιβαλω οτι μπορει να ειναι καλητερο απο τα πιρελλι αλλα οχι για εμας τους χομπιστες....γιατι απλα εμεις δεν μπορουμε να τα φερουμε στο 100% οτι μαρκα και να βαλουμε..οποτε πρεπει να βελτιοθουμε αλλου με μια μαρκα συνεχεια...οποια και αν ειναι αυτη...σε καμια περιπτοση δεν κανω διαφημηση στην πιρελλι...το ιδιο θα ελεγα αν φορουσα ντανλοπ...μετσελερ κλπ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheVeteran
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheVeteran


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 16:41

thodoris...
καλα κανεις και εισαι pirellακιας γιατι ειναι πολυ τιμια λαστιχα...αλλα μην γινομαστε αιρετικοι respekt2
Στη ζωη πρεπει να δοκιμαζουμε...οταν μπορουμε... διαφορετικα πραγματα. Αν μπορουμε...εννοω οτι αν αλλαζεις 4-5 σετ λαστιχα καθε χρονο...δε νομιζω να σε χαλασει τοοοσοοο πολυ το να βαλεις ενα ζευαρι dunlopακια...ετσι ρε παιδι μου...να δεις αν εχουν να σου δωσουν κατι παραπανο...αφου το λενε ολοι...σχεδον.
Αν δεν σου πουν κατι...ανοιγεις θεμα και τα καταδικαζεις. Αν ηταν φτηνα...θα ελεγα οτι ολοι τα βαζουν γιατι εχουν καλη διαρκεια και καλη τιμη....αλλα δε νομιζω οτι ειναι αυτο.
Αν παλι αλλαζεις 1 ή το πολυ 2 ζευγαρια maχ τo χρονο...ισως και να ειναι ενασ καλος λογος να μη μπεις στο κοπο.

Sincerely yours,
Γιωργης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 16:48

gsxr-gold έγραψε:
thodoris...
καλα κανεις και εισαι pirellακιας γιατι ειναι πολυ τιμια λαστιχα...αλλα μην γινομαστε αιρετικοι respekt2
Στη ζωη πρεπει να δοκιμαζουμε...οταν μπορουμε... διαφορετικα πραγματα. Αν μπορουμε...εννοω οτι αν αλλαζεις 4-5 σετ λαστιχα καθε χρονο...δε νομιζω να σε χαλασει τοοοσοοο πολυ το να βαλεις ενα ζευαρι dunlopακια...ετσι ρε παιδι μου...να δεις αν εχουν να σου δωσουν κατι παραπανο...αφου το λενε ολοι...σχεδον.
Αν δεν σου πουν κατι...ανοιγεις θεμα και τα καταδικαζεις. Αν ηταν φτηνα...θα ελεγα οτι ολοι τα βαζουν γιατι εχουν καλη διαρκεια και καλη τιμη....αλλα δε νομιζω οτι ειναι αυτο.
Αν παλι αλλαζεις 1 ή το πολυ 2 ζευγαρια maχ τo χρονο...ισως και να ειναι ενασ καλος λογος να μη μπεις στο κοπο.

Sincerely yours,
Γιωργης.

γιωργη... geia geia αν αλαζα 4-5 ζευγαρια τωρα θα ειχα δοκιμασει και τα ντανλοπ να εισαι συγουρος.προσ το παρων τα περισοττερα ζευγαρια που αλαζω ειναι στις πανες τις κορη μου... fafoutis fafoutis προς θεου δεν καταδικαζω τιποτα ουτε γινομαι αιρετικος....διαβασε ποιο πανω... file file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 16:55

[quote="nktr"]
Hamamatsu έγραψε:
dimdoc έγραψε:

Το επομενο που σκεφτομαι ειναι ενα αμορτισερ πισω απλα φοβαμαι οτι για να το ρυθμισω θα χρειαστω βοηθεια.. περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 66599

το πίσω αμορτισέρ είναι πολύ καλής ποιότητας για στοκ και ανοίγεται και παίρνει revalving. Το στέλνεις kshock και θα του ζητήσεις να σου κάνει revalving μόνο στην επαναφορά γιατί η συμπίεσή του είναι τέλεια. Σου κάνει τέτοιο revalving όπου η επαναφορά γίνεται καλύτερη από after επώνυμη ανάρτηση !! Δουλεύει η απόσβεση επαναφορά περίπου στη μέση και σου αφήνει αρκετά κλικ για να τερματίσει !! Το απίστευτο είναι ότι με τα λάδια που βάζει κρύο ζεστό είναι περίπου το ίδιο... Shocked και μπορεί και να μη θέλει κλικ+.
Όσα φτιάξαμε είναι απίστευτα.
Τα after πίσω αμορτισέρ για σκληρή χρήση πίστας
δουλεύει η απόσβεση επαναφοράς από τέρμα σφικτό έως -2/
Από κρύο - ζεστό, και το πίσω και το μπροστά θέλουν από +2 έως +4
Το κόστος είναι για revalving, service και λάδια στα 150 ευρώ περίπου. Shocked
και αξίζει να το κάνετε εφόσον το αμορτισέρ ανοίγει (πάρτε τηλ. πρώτα)
Παράδοση σε 1 με 2 μέρες ανάλογα τη δουλειά που έχει


για ποιο μοντελο μηχανακι αμορτισερ μιλας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 16:58

thodoris έγραψε:
gianni έγραψε:
φίλε Θοδωρή, βασικά συμφωνώ για το θέμα κόστους. Και εγώ φέτος με ένα Κ6 600 (που μπορείς να βρεις τρακαρισμένο με 3000) έκανα καλύτερο χρόνο από το καινούργιο Κ9 που πήρα.
Απλώς διαφωνώ σε αυτό που λέει ο τεο πιο πάνω ότι τα dunlop θέλουν τοπ αναβάτες. Ή μερικοί που ξοδεύουν του κόσμου τα λεφτά σε βελτιώσεις και μετά έχουν θέμα με 30 ή 50 ευρώ που έχει παραπάνω ένα καλό ζευγάρι λάστιχα που θα τους κατεβάσει κατά πολύ τον χρόνο.

αν καταλαβα καλα αυτο που λεει ο teo ειναι αυτο που ειπα και εγω στην αρχη...οτι τις διαφορες που θα κανει ενα καλητερο λαστιχο σε ταχυτερο γυρο θα τις βρουν μονο οι τοπ αναβατες.ειπα και στην αρχη...δεν αμφιβαλω οτι μπορει να ειναι καλητερο απο τα πιρελλι αλλα οχι για εμας τους χομπιστες....γιατι απλα εμεις δεν μπορουμε να τα φερουμε στο 100% οτι μαρκα και να βαλουμε..οποτε πρεπει να βελτιοθουμε αλλου με μια μαρκα συνεχεια...οποια και αν ειναι αυτη...σε καμια περιπτοση δεν κανω διαφημηση στην πιρελλι...το ιδιο θα ελεγα αν φορουσα ντανλοπ...μετσελερ κλπ.....

συμφωνω απολυτα...!

αυτό που λέω είναι π.χ με τα dragon που φοράω εγώ δεν έχω γλιστρήσει πουθενά στα μεγαρα..οπότε δεν είναι θέμα λάστιχου
να βελτιώσω τον χρόνο μου..είναι θέμα δικό μου.

μπορεί να βάλω τα dunlop και αντί για ένα 1.05 που θα κάνω στα καλά μου να το κάνω 1.04 οκ δεν διαφωνώ αλλά και πάλι για να κατέβω πιο χαμηλά εγώ πρέπει να βελτιωθώ.

δεν διαφωνώ ότι είναι τα καλύτερα λάστιχα αυτή την στιγμή τα dunlop αυτό που λέω είναι ότι ένας κάλος οδηγός τοπ που κάνει 1. ξερό στα μεγαρα με τα dragon αν βάλει dunlop θα το κάνει 59.

σε αυτόν τον οδηγό έχει άξια το dunlop και τον βοηθάει να κατεβάσει χρόνο...σε μένα τι να πω ότι φταίει το dragon που δεν μπορώ να πάω παρακάτω?
αυτό εννοώ όταν λέω ότι είναι για τοπ οδηγούς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:02

[quote="panosk8"]
nktr έγραψε:
Hamamatsu έγραψε:
dimdoc έγραψε:

Το επομενο που σκεφτομαι ειναι ενα αμορτισερ πισω απλα φοβαμαι οτι για να το ρυθμισω θα χρειαστω βοηθεια.. περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 66599

το πίσω αμορτισέρ είναι πολύ καλής ποιότητας για στοκ και ανοίγεται και παίρνει revalving. Το στέλνεις kshock και θα του ζητήσεις να σου κάνει revalving μόνο στην επαναφορά γιατί η συμπίεσή του είναι τέλεια. Σου κάνει τέτοιο revalving όπου η επαναφορά γίνεται καλύτερη από after επώνυμη ανάρτηση !! Δουλεύει η απόσβεση επαναφορά περίπου στη μέση και σου αφήνει αρκετά κλικ για να τερματίσει !! Το απίστευτο είναι ότι με τα λάδια που βάζει κρύο ζεστό είναι περίπου το ίδιο... Shocked και μπορεί και να μη θέλει κλικ+.
Όσα φτιάξαμε είναι απίστευτα.
Τα after πίσω αμορτισέρ για σκληρή χρήση πίστας
δουλεύει η απόσβεση επαναφοράς από τέρμα σφικτό έως -2/
Από κρύο - ζεστό, και το πίσω και το μπροστά θέλουν από +2 έως +4
Το κόστος είναι για revalving, service και λάδια στα 150 ευρώ περίπου. Shocked
και αξίζει να το κάνετε εφόσον το αμορτισέρ ανοίγει (πάρτε τηλ. πρώτα)
Παράδοση σε 1 με 2 μέρες ανάλογα τη δουλειά που έχει


για ποιο μοντελο μηχανακι αμορτισερ μιλας?

Σε ολα τα μηχανακια γινεται file αλλα σε καμια περιπτωση δεν μπορει να γινει το ιδιο καλο οπως ενα wp ας πουμε ssss και ουτε μπορω να δεχτω οτι κρυο ζεστο δεν αλλαζουν οι ρυθμισεις του ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:03

teo46 έγραψε:
thodoris έγραψε:
gianni έγραψε:
φίλε Θοδωρή, βασικά συμφωνώ για το θέμα κόστους. Και εγώ φέτος με ένα Κ6 600 (που μπορείς να βρεις τρακαρισμένο με 3000) έκανα καλύτερο χρόνο από το καινούργιο Κ9 που πήρα.
Απλώς διαφωνώ σε αυτό που λέει ο τεο πιο πάνω ότι τα dunlop θέλουν τοπ αναβάτες. Ή μερικοί που ξοδεύουν του κόσμου τα λεφτά σε βελτιώσεις και μετά έχουν θέμα με 30 ή 50 ευρώ που έχει παραπάνω ένα καλό ζευγάρι λάστιχα που θα τους κατεβάσει κατά πολύ τον χρόνο.

αν καταλαβα καλα αυτο που λεει ο teo ειναι αυτο που ειπα και εγω στην αρχη...οτι τις διαφορες που θα κανει ενα καλητερο λαστιχο σε ταχυτερο γυρο θα τις βρουν μονο οι τοπ αναβατες.ειπα και στην αρχη...δεν αμφιβαλω οτι μπορει να ειναι καλητερο απο τα πιρελλι αλλα οχι για εμας τους χομπιστες....γιατι απλα εμεις δεν μπορουμε να τα φερουμε στο 100% οτι μαρκα και να βαλουμε..οποτε πρεπει να βελτιοθουμε αλλου με μια μαρκα συνεχεια...οποια και αν ειναι αυτη...σε καμια περιπτοση δεν κανω διαφημηση στην πιρελλι...το ιδιο θα ελεγα αν φορουσα ντανλοπ...μετσελερ κλπ.....

συμφωνω απολυτα...!

αυτό που λέω είναι π.χ με τα dragon που φοράω εγώ δεν έχω γλιστρήσει πουθενά στα μεγαρα..οπότε δεν είναι θέμα λάστιχου
να βελτιώσω τον χρόνο μου..είναι θέμα δικό μου.

μπορεί να βάλω τα dunlop και αντί για ένα 1.05 που θα κάνω στα καλά μου να το κάνω 1.04 οκ δεν διαφωνώ αλλά και πάλι για να κατέβω πιο χαμηλά εγώ πρέπει να βελτιωθώ.

δεν διαφωνώ ότι είναι τα καλύτερα λάστιχα αυτή την στιγμή τα dunlop αυτό που λέω είναι ότι ένας κάλος οδηγός τοπ που κάνει 1. ξερό στα μεγαρα με τα dragon αν βάλει dunlop θα το κάνει 59.

σε αυτόν τον οδηγό έχει άξια το dunlop και τον βοηθάει να κατεβάσει χρόνο...σε μένα τι να πω ότι φταίει το dragon που δεν μπορώ να πάω παρακάτω?
αυτό εννοώ όταν λέω ότι είναι για τοπ οδηγούς!

+160hp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:06

Να σας πω για μένα που είμαι μεσος αναβάτης και πάω λίγες φορές στην πίστα (4 φέτος), ότι με τα Dunlop όχι μόνο έριξα 1 δεύτερόλεπτο περίπου (από 26,5 σε 25,5) αλλά είχαν πολύ ωραία αίσθηση και το φχαριστήθηκα πιο πολύ από τα πιρέλια. Με το 600 που έλεγα πιο πάνω έκανα 25,2 κάτι που πριν από χρόνια ήθελα πολύ προπόνηση να το κάνω.
Και στον φίλο μου που είναι νέος αγωνιζόμενος τα Dunlop τον βοήθησαν να κατέβει από το 28 στο 26.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:09

panosk8 έγραψε:
nktr έγραψε:


το πίσω αμορτισέρ είναι πολύ καλής ποιότητας για στοκ και ανοίγεται και παίρνει revalving. Το στέλνεις kshock και θα του ζητήσεις να σου κάνει revalving μόνο στην επαναφορά γιατί η συμπίεσή του είναι τέλεια. Σου κάνει τέτοιο revalving όπου η επαναφορά γίνεται καλύτερη από after επώνυμη ανάρτηση !! Δουλεύει η απόσβεση επαναφορά περίπου στη μέση και σου αφήνει αρκετά κλικ για να τερματίσει !! Το απίστευτο είναι ότι με τα λάδια που βάζει κρύο ζεστό είναι περίπου το ίδιο... Shocked και μπορεί και να μη θέλει κλικ+.
Όσα φτιάξαμε είναι απίστευτα.
Τα after πίσω αμορτισέρ για σκληρή χρήση πίστας
δουλεύει η απόσβεση επαναφοράς από τέρμα σφικτό έως -2/
Από κρύο - ζεστό, και το πίσω και το μπροστά θέλουν από +2 έως +4
Το κόστος είναι για revalving, service και λάδια στα 150 ευρώ περίπου. Shocked
και αξίζει να το κάνετε εφόσον το αμορτισέρ ανοίγει (πάρτε τηλ. πρώτα)
Παράδοση σε 1 με 2 μέρες ανάλογα τη δουλειά που έχει[/color]


για ποιο μοντελο μηχανακι αμορτισερ μιλας?

για όλα όσα ανοίγονται.
Από την παρέα μου έχουμε στείλει:
2 gsxr 1000 k7-k8
2 gsxr 1000 k5-k6
1 gsxr 1000 k3
1 gsxr 1000 k2
1 yamaha R1 '05
και λογικά το κ9 θα ανοίγεται και αυτό
1 cbr 600 rr '04
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:12

gianni έγραψε:
Να σας πω για μένα που είμαι μεσος αναβάτης και πάω λίγες φορές στην πίστα (4 φέτος), ότι με τα Dunlop όχι μόνο έριξα 1 δεύτερόλεπτο περίπου (από 26,5 σε 25,5) αλλά είχαν πολύ ωραία αίσθηση και το φχαριστήθηκα πιο πολύ από τα πιρέλια. Με το 600 που έλεγα πιο πάνω έκανα 25,2 κάτι που πριν από χρόνια ήθελα πολύ προπόνηση να το κάνω.
Και στον φίλο μου που είναι νέος αγωνιζόμενος τα Dunlop τον βοήθησαν να κατέβει από το 28 στο 26.

Με τα Dunlop αλλαζεις το ιδιο ευκολα κατευθυνση οπως με τα pirelli xmmm γιατι ειναι πιο βαρια ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:13

gianni έγραψε:
Να σας πω για μένα που είμαι μεσος αναβάτης και πάω λίγες φορές στην πίστα (4 φέτος), ότι με τα Dunlop όχι μόνο έριξα 1 δεύτερόλεπτο περίπου (από 26,5 σε 25,5) αλλά είχαν πολύ ωραία αίσθηση και το φχαριστήθηκα πιο πολύ από τα πιρέλια. Με το 600 που έλεγα πιο πάνω έκανα 25,2 κάτι που πριν από χρόνια ήθελα πολύ προπόνηση να το κάνω.
Και στον φίλο μου που είναι νέος αγωνιζόμενος τα Dunlop τον βοήθησαν να κατέβει από το 28 στο 26.

και εσυ εισαι τωρα στα λογια μου....οποτε καταλιγουμε οτι μετα απο αυτο το 1 δευτερολεπτο οπως λεω και εγω και ο τεο οτι θελεις δουλεια αλλου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimdoc
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 92
Αγωνιζόμενος : ex 88 SS600GR
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:21

@JIMK7 οντως εχει διαφορα στις αλλαγες κατευθυνσης, αλλα ειναι κατι που συνηθιζεται (η κανεις πιο γρηγορη τη γεωμετρια)


@nktr δε ξερω τι κανει με revalving, παντως στοκ στο Κ9 ειδικα, που οδηγησα δημοσιογραφικο μηχανακι με 5Κ χιλιομετρα, δεν επαιζε ουτε στη συμπιεση ουτε στην επαναφορα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:31

Παιδιά συμφωνώ σε όλα όσα λέτε.
Μην βάζετε dunlop, δεν φτάνουν για όλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:36

Oikopedofagos έγραψε:
Παιδιά συμφωνώ σε όλα όσα λέτε.
Μην βάζετε dunlop, δεν φτάνουν για όλους

fafoutis fafoutis fafoutis good good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:36

JIMK7 έγραψε:

Σε ολα τα μηχανακια γινεται file αλλα σε καμια περιπτωση δεν μπορει να γινει το ιδιο καλο οπως ενα wp ας πουμε ssss και ουτε μπορω να δεχτω οτι κρυο ζεστο δεν αλλαζουν οι ρυθμισεις του ssss

Δημήτρη για να το δεχτείς θα πρέπει να το δεις στο CBR 600 RR που το ρυθμίσαμε κρύο και του είπα να το δει ζεστό μετά από 6 γύρους Μέγαρα (γιατί δεν μπορούσα να πάω) και στο τέλος του σέσσιον γιατί ήμουν και εγώ σίγουρος ότι θα ήθελε +1/4 ή και +1/2. Πηγε πίστα και το τσέκαρε με το που βγήκε έξω και με πήρε πανικόβλητος τηλ. και μου λέει ότι δεν θέλει ούτε 1/4...το ίδιο του είπα και εγώ...ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ !!
Στα υπόλοιπα μοτό δεν ξέρω γιατί τα έχω ρυθμίσει κρύα αλλά δεν έχει ταιριάξει να είμαστε πίστα μαζί για να τα δω.
Το θέμα είναι ότι γίνεται ίδιο και μη σου πω καλύτερο από τα after γιατί κάνεις το revalving που θες και όχι αυτό που σου δίνει η εταιρεία στο after έτοιμο και θέλει και revalving αφού τερματίζουν οι αποσβέσεις επαναφοράς και στο μπροστά οhlins και στο πίσω. Η δε wp στο competition στη τελευταία ρύθμιση "κλειδώνει" και μετά από service στο Τασούλη 80 ευρώ. Tον πήρα τηλ. μου λέει φέρτο από εδώ να το ξαναδούμε..... ήταν πλέον αργά και πήγα κshock και ηρέμησα από τότε.
Και το μπροστινό μου το ohlins εκεί το πήγα και με το λάδι Maxima που μου έβαλε κέρδισα και +4 κλικ από την απόσβεση επαναφοράς ενώ με το ohlins λάδι
τερμάτιζε η ρύθμιση στην πίστα, όπως και στα υπόλοιπα μπροστινά ohlins.
Καλή επιτυχία με τις αναρτήσεις σας ότι κι αν κάνετε
Εδώ θα είμαστε και θα τα συζητάμε

*Κύριοι mod δεν διαχωρίζουμε το θέμα για να μην χαλάμε το θέμα των ελαστικών?
Εκ των προτέρων Ευχαριστώ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nktr στις Κυρ 19 Δεκ 2010, 18:54, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 17:41

dimdoc έγραψε:

@nktr δε ξερω τι κανει με revalving, παντως στοκ στο Κ9 ειδικα, που οδηγησα δημοσιογραφικο μηχανακι με 5Κ χιλιομετρα, δεν επαιζε ουτε στη συμπιεση ουτε στην επαναφορα...

Δημήτρη το δημοσιογραφικό που οδήγησες ίσως από τη χρήση που είχε να είχε γίνει ζουμί fafoutis

Του γεροστάμπακα είναι σούπερ good


Oikopedofagos έγραψε:
Παιδιά συμφωνώ σε όλα όσα λέτε.
Μην βάζετε dunlop, δεν φτάνουν για όλους

fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Adv. gixxer
Adv. gixxer
thodoris


Άντρας Όνομα: : θεοδωρος βαγενας
Τόπος : λευκαδα
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 671
Αγωνιζόμενος : οποτε περισευουν λεφτα..........
Hμερομηνία εγγραφής : 28/11/2010

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 18:03

Oikopedofagos έγραψε:
Παιδιά συμφωνώ σε όλα όσα λέτε.
Μην βάζετε dunlop, δεν φτάνουν για όλους


παιδια να περνετε ολοι ντανλοπ να πεσουν κι αλλο οι τιμες απο τα πιρελλι...... xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περι dunlop ο λογος.........   περι dunlop ο λογος......... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Δεκ 2010, 18:19

thodoris έγραψε:
Oikopedofagos έγραψε:
Παιδιά συμφωνώ σε όλα όσα λέτε.
Μην βάζετε dunlop, δεν φτάνουν για όλους


παιδια να περνετε ολοι ντανλοπ να πεσουν κι αλλο οι τιμες απο τα πιρελλι...... xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

καλοοοοοοοοοο!!!!

yioupi yioupi yioupi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
περι dunlop ο λογος.........
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» περι ελαστικων ο λογος (dunlop)
» Περι Ελαστικών ο Λόγος
» Περι μανιταριων ο λογος......

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com