Greek GSX-R forum
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές

Πήγαινε κάτω 
+26
Sotos27
mistiriodis_tsantakias
stavroulis
blackk8
chris gsxr
AggelosK8
kontos 750
STELIOS
Vortex
dimi13r
Lelos69
TheoDo R
maikstain
kouzinas
Mtec
gat0s
panosk8
riderspower
valentinosgsxr
T.R.E
karagio
Painterz
giXXXer
Darksoul
teo46
gkourv
30 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimi13r
Jr.gixxer
dimi13r


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Ηγουμενίτσα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Hμερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Απρ 2011, 22:43


Λοιπόν από ότι είδα στη φωτογραφία, τους έχουν γράψει 4 φορές 23:40 - 23:41 - 23:42 - 23:50 για τις ίδιες παραβάσεις.

Δηλαδή αυτοσχέδιους αγώνες από κοινού με 2 άλλους με ιλιγγιώδη ταχύτητα διαταράσσοντας την ασφάλεια της συγκοινωνίας προκαλώντας τρόμο και ανησυχία στους λοιπούς χρήστες της οδού. Και να διενεργεί συνεχείς και επικίνδυνους ελιγμούς. Σε αυτή που λέει 23:40 αναφέρει και παράβαση ερυθρού σηματοδότη και κάτι που δεν είχε η μηχανή (δεν καταλαβαίνω τι γράφει).

Μάλλον στις 23:50 τους σταμάτησαν και έγινε ότι έγινε. Έγραψε την πρώτη κλήση 23:50 και μετά με πρόχειρο υπολογισμό έγραψε και άλλες 3 κλήσεις για τα προηγούμενα περάσματα 23:40 - 23:41 - 23:42 (όπως λένε και οι ίδιοι έκαναν 2 -3 περάσματα στο ίδιο σημείο με αναστροφή).

Και λέω εγώ τώρα, έχουν το δικαίωμα να σου δώσουν περισσότερες από μια κλήση την ίδια χρονική στιγμή; Εγώ ξέρω ότι αν σε γράψουν σε ένα μπλόκο, στο επόμενο δείχνεις την κλήση και δεν σε γράφουν, δηλαδή έχεις απαλλαγή μέχρι να πας στο σπίτι.

Τώρα αυτό να σε γράφει ο ίδιος αστυνομικός 4 φορές δεν είναι λίγο αυθαίρετο;

Όταν σε σταματά πιστοποιεί την παράβαση που έκανες, για αυτό σε σταματά άλλωστε. Τι σημασία έχει αν πέρασε 3 ή 4 φορές από το σημείο; Και αφού ο αστυνομικός ήταν μάρτυρας και στην 1η παράβαση γιατί δεν τον σταμάτησε τότε, αλλά το έκανε στην 4η παράβαση;

Εγώ δεν λέω γιατί τους έγραψαν, καλά έκαναν. Αλλά η ένστασή μου είναι στις 4 κλήσεις. Το φταίξιμο είναι του αστυνομικού που είδε το 1η παράβαση και καθυστέρησε να εμπλακεί, αφού όπως γράφει προκαλούσαν τρόμο και ανησυχία στους λοιπούς χρήστες της οδού.

Και αφαίρεση διπλώματος και κατάσχεση μηχανής; Και καλά το δίπλωμα καταπίνεται, αλλά η κατάσχεση; Εγώ νόμιζα ότι εδώ και χρόνια η κατάσχεση περιουσιακών στοιχείων έχει κριθεί παράνομη από τα δικαστήρια. Που ζούμε; Δεν είμαστε Ευρωπαίοι πολίτες εμείς;

Αλλά βρίσκουν και τα κάνουν...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Απρ 2011, 23:26

dimi13r τους εχει γραψει την ιδια στιγμη για διαφορετικη παραβαση,μπορει να το κανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Απρ 2011, 23:41

Γιατι δεν τους εριχναν κατευθειαν μια μεσα στα ματια να μην μπλεκουνε;;;

Ελεος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΔευ 11 Απρ 2011, 23:49

πρωτα απολα να αλλαξει οπως δηποτε ο τιτλος του post εχει γινει σαλος σε πολλα μοτοσυκλετιστικα φορουμ για το θεμα
και ολα εχουν μηνυματα συμπονιας προς τα παιδια που φαγανε απαραδεκτα
προστιμα και εχουν καταρρευσει ψυχολογικα (κατασχεθηκαν και τα μηχανακια
τους) και οικονομικα 5000 euro
προστιμο κια εμεις στο gixxer δεν πρεπει να ειμαστε εξαιρεση να φυγει απο το τιτλο του post (σε καγκουρες)

στην συγκεκριμενη περιπτωση οποιος ειναι με το μερος τον αστινομικον
(ο θεος να τους κανει) ειναι ....... Twisted Evil αποψη μου και πολλον αλλον πιστευω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 01:37

κυριοι σεβαστες οι γνωμες και οι αποψεις ολων....ολοι εχουμε κανει μαγκιες καραγκιοζιλικια η οπως αλλιως το λεμε-τε. εχω να πω και εγω αυτα τα ολιγα 1) φταιει το κρατος γιατι πρεπει να μας παρεχει την ασφαλη μετακινηση με τους κωλοδρομους.
2)υπαρχουν "περιεργοι" αστονομικοι οπως και ταξιτζιδες οπως και πολλοι αλλοι....ο αστυνομικος πρεπει να εφαρμοζει το νομο αλλιως βασει ποινικου κωδικα κανει παραβαση καθηκοντος.3)ζουμε στην ελλαδα και με την κριση που εχουμε 5000 ειναι γ....τα!!!!!!!!!!!!!4)το σημειο ειναι βρωμα η δουλεια γιατι ολοι ξερουμε τι παιζει στη βουτα και οι μεγαλυτεροι ξερουν καλυτερα εγω την προλαβα λιγο στις "δοξες"της και εχουν χαθει και σακατευτει πολλα παλικαρια.
[color=red]το συμπερασμα μου ειναι οτι ολοι φταιμε το κρατος για αυτα που δεν μας παρεχει ,εμεις γιατι ξερουμε τα χαλια των δρομων και συνεχιζουμε τις μ......ες,οι προστατες μας και εφαρμοστες των νομων οι μπατσοι οπως μερικοι λεμε-νε γιατι δεν κρινουν τον αλλο που εχουν απεναντι τους εστω λιγακι ανθρωπινα.ακομα και οι τουριστες που ερχονται εδω, στις χωρες τους ειναι μανταμιτσες και εδω στο μπ....λο λιγο πολυ εχουμε δει πως το πανε το τιμονι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 01:50

και κατι που μου διεφυγε.στην μαγικη μας χωρα κατα λαθος επεσε το ΚΤΜ στο ποδι του χωροφυλακα.οπως κατα λαθος χτυπησε, ο ας τον πουμε φοιτητη γιατι ακριβως δεν ξερουμε και παλι την αληθεια,στην ζαρντηνιερα στη θεσ/κη.δεν εχουμε τα α....ια να πουμε ποτε 100 τοις 100 την αληθεια.παντα κατι μας ξεφευγει και παντα φταινε οι αλλοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 09:34

STELIOS έγραψε:
πρωτα απολα να αλλαξει οπως δηποτε ο τιτλος του post εχει γινει σαλος σε πολλα μοτοσυκλετιστικα φορουμ για το θεμα
και ολα εχουν μηνυματα συμπονιας προς τα παιδια που φαγανε απαραδεκτα
προστιμα και εχουν καταρρευσει ψυχολογικα (κατασχεθηκαν και τα μηχανακια
τους) και οικονομικα 5000 euro
προστιμο κια εμεις στο gixxer δεν πρεπει να ειμαστε εξαιρεση να φυγει απο το τιτλο του post (σε καγκουρες)


+750000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkourv
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gkourv


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 543
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 09:48

STELIOS έγραψε:
πρωτα απολα να αλλαξει οπως δηποτε ο τιτλος του post εχει γινει σαλος σε πολλα μοτοσυκλετιστικα φορουμ για το θεμα
και ολα εχουν μηνυματα συμπονιας προς τα παιδια που φαγανε απαραδεκτα
προστιμα και εχουν καταρρευσει ψυχολογικα (κατασχεθηκαν και τα μηχανακια
τους) και οικονομικα 5000 euro
προστιμο κια εμεις στο gixxer δεν πρεπει να ειμαστε εξαιρεση να φυγει απο το τιτλο του post (σε καγκουρες)

στην συγκεκριμενη περιπτωση οποιος ειναι με το μερος τον αστινομικον
(ο θεος να τους κανει) ειναι ....... Twisted Evil αποψη μου και πολλον αλλον πιστευω

Είπα ότι δεν θα ποστάρω σε αυτό το thread ξανά αλλά μια εξαίρεση για σένα Smile

Συμπόνοια στους κάγκουρες λοιπόν:

http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?topic=12313.50#msg408564

http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?topic=12313.50#msg408587

elladara
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 10:36

Δεν θα ασχοληθω με το συγκεκριμενο γεγονος αλλα θα πω δυο λεξεις που κυριαρχουν παντου
τα τελευταια χρονια!!!!
ΕΞΟΥΣΙΟΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΜΑΝΙΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 10:54

gkourv έγραψε:
STELIOS έγραψε:
πρωτα απολα να αλλαξει οπως δηποτε ο τιτλος του post εχει γινει σαλος σε πολλα μοτοσυκλετιστικα φορουμ για το θεμα
και ολα εχουν μηνυματα συμπονιας προς τα παιδια που φαγανε απαραδεκτα
προστιμα και εχουν καταρρευσει ψυχολογικα (κατασχεθηκαν και τα μηχανακια
τους) και οικονομικα 5000 euro
προστιμο κια εμεις στο gixxer δεν πρεπει να ειμαστε εξαιρεση να φυγει απο το τιτλο του post (σε καγκουρες)

στην συγκεκριμενη περιπτωση οποιος ειναι με το μερος τον αστινομικον
(ο θεος να τους κανει) ειναι ....... Twisted Evil αποψη μου και πολλον αλλον πιστευω

Είπα ότι δεν θα ποστάρω σε αυτό το thread ξανά αλλά μια εξαίρεση για σένα Smile

Συμπόνοια στους κάγκουρες λοιπόν:

http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?topic=12313.50#msg408564

http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?topic=12313.50#msg408587

elladara


Δηλαδή τι θες να πεις μ'αυτό ότι τους άξιζε αυτό που έπαθαν επειδή είχαν απορία αν το Dorsoduro είναι πιο γρήγορο απ'το 690?

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
chris gsxr


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 11:23

εχω παρατηρησει πως απο το νεο ετος οσοι εχουν γρηγορη μηχανη ειναι στοχοσ πλεον απο την ατυνομια. Με εχουν σταματησει παρα μα παρα πολες φορες χωρις λογο χωρις να εχω δωσει δικαιομα και προσπαθουν να μου σπασουν τον τσαμπουκα χωρις να εχει γινει κατι! και στο κατο κατο ρε φιλε επειδη με σταματησες για ελενχο πρεπει αναγκαστικα να βρεις κατι να με γραψεις ?????
σε πειραζει τοσο που εχω μηχανη 180 αλογα?????
παραλιγο κληση για θορυβο απο μαμα εξατμιση γιατι λεει οτι οτι και να λεω κανει παραπανο θορυβο και μην μπω στη διαδικασια να το μετρησουν γιατι την πατησα ¨) με εσωσε οτι τα τελικα στο κ9 λενε suzuki πανω αλιως θα επρεπε να αποδειξω πως δεν ειμαι ελεφαντας
και προς τι τα σχολια ... ολοι εχετε ακουσει..... διαφορα φανταζομε

οσο για τις κοντρες αυτα γινοντουσαν γινοντε και θα γινοντε απλα οι αστυνομικοι ειναι πλεον ΡΑΜΠΟ και θα σου κανουν μεχρι και καταδιωξη
το εχουν παρει καποιοι προσοπικα αυτο εχω καταλαβει

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 12:28

Χρηστο οπως ειπε και καποιος πιο πριν...στο εξωτερικο ειναι τιμη να οδηγας μηχανη ενω στην Ελλαδα εισαι Κωλοπ@ιδο!
Οσο για την καταδιωξη εχει περασει νομος που τους απαγορευει να σε κυνηγησουν εστω και ενα μετρο, γι αυτο λοιπον και αυτοι πλεον οταν καταδιωκουν στον ασυρματο λενε οτι απλα "ακολουθουν" η "παρακολουθουν" !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkourv
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gkourv


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 543
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 13:37

T.R.E έγραψε:
gkourv έγραψε:
STELIOS έγραψε:
πρωτα απολα να αλλαξει οπως δηποτε ο τιτλος του post εχει γινει σαλος σε πολλα μοτοσυκλετιστικα φορουμ για το θεμα
και ολα εχουν μηνυματα συμπονιας προς τα παιδια που φαγανε απαραδεκτα
προστιμα και εχουν καταρρευσει ψυχολογικα (κατασχεθηκαν και τα μηχανακια
τους) και οικονομικα 5000 euro
προστιμο κια εμεις στο gixxer δεν πρεπει να ειμαστε εξαιρεση να φυγει απο το τιτλο του post (σε καγκουρες)

στην συγκεκριμενη περιπτωση οποιος ειναι με το μερος τον αστινομικον
(ο θεος να τους κανει) ειναι ....... Twisted Evil αποψη μου και πολλον αλλον πιστευω

Είπα ότι δεν θα ποστάρω σε αυτό το thread ξανά αλλά μια εξαίρεση για σένα Smile

Συμπόνοια στους κάγκουρες λοιπόν:

http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?topic=12313.50#msg408564

http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?topic=12313.50#msg408587

elladara


Δηλαδή τι θες να πεις μ'αυτό ότι τους άξιζε αυτό που έπαθαν επειδή είχαν απορία αν το Dorsoduro είναι πιο γρήγορο απ'το 690?

Επειδή έχουμε φτάσει σε σημείο να εξηγούμε τα αυτονόητα,
αυτό που θέλω να δείξω είναι ότι ενώ τα...παιδιά κλαίγονται και λένε ότι για μια μλκια της στιγμής ο κομπλεξικός μπάτσος τους ξεκ@λιασε, εκτίθονται από μόνοι τους από τα post που γράφουν σε ΔΗΜΟΣΙΟ forum που μπορεί να τα διαβάσει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ (άρα και αστυνομικοί), και μάλιστα τα γράφουν και τα δημοσιέυουν ΕΠΑΝΗΛΕΙΜΕΝΩΣ, αποδεικνύεται ότι ΕΠΑΝΗΛΕΙΜΕΝΩΣ στήνονται για κόντρες και λοιπές καγκουριές (γιατί περί κάγκουρων πρόκειται και όχι μοτοσυκλετιστών) σε δημόσιο δρόμο, με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Από αυτό κρατάω :
1) μας κοροϊδεύουν εμάς τους ίδιους λέγοντας μας π@π@ριές για μλκίες της στιγμής και της κακιάς της ώρας, αφού οι ίδιοι αυτοαναιρούνται με αυτά που γράφουν στο forum τους (βλ. τα link που παρέθεσα πιο πάνω).
DemisXTX έγραψε:
Και γενικα δε κανουμε μαλακιες στους δρομους,ειμαστε πολυ ενταξει,ετυχε να περναμε απο την "βουτα" και ειπαμε να τα ανοιξουμε....
Τώρα θα μου πείτε ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις τον άλλο; Γούστο του καπέλο του. Συμφωνώ αλλά αυτός ποστάρει σε forum και κλαίγεται...
2) είναι αχαρακτηρίστου νοημοσύνης επιπέδου τζούλιας που ανακοινώνουν από πριν ότι θα πάνε για κόντρες σε συγκεκριμένο σημείο σε δημόσιο forum.
3) Πέρα από το ότι το ανακοινώνουν ξέρουν και οι ίδιοι ότι εκεί που θα πάνε και θα κάνουν ό,τι κάνουν, κατά πάσα πιθανότητα θα υπάρχει ΗΔΗ αστυνομία εκεί, αφού το μέρος είναι σταμπαρισμένο (παίζεις με τη φλόγα και εγω στο πα, πως στο τέλος θα καείς! που λέει και ο γνωστός αηδός)

Επίσης επειδή όπως είπα και πριν πρέπει να εξηγώ τα αυτονόητα για αυτά που γράφω γιατί κανείς δεν μπαίνει στο κόπο να τα διαβάσει, εννοείται ότι τα πρόστιμα είναι υπερβολικά και εξοντωτικά αλλά αφού δέχεσαι και "παίζεις" με τους όρους που υπάρχουν στο ελλάντα που λέτε και σεις, να δέχεσαι και τις συνέπεις όταν σου κάτσει η στραβή. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι αν ήταν π.χ. στη Γερμανία που το πρόστιμο για κάτι τέτοιο είναι 100 φορές μικρότερο, αλλά η πιθανότητα να σε πιάσουν και να σε πιάνουν συνεχώς κάθε φορά που κάνεις μλκια είναι 100 φορές μεγαλύτερη, τότε να σαι σίγουρος ότι κανείς δε θα τολμούσε να κάνει κόντρες και λοιπές καγκουριές σε δημόσιους δρόμους.
Κανείς δε φταίει 100%, φταίει και ο αστυνομικός (και κατ'επέκταση το κράτος) που δεν φροντίζει να επιβάλλει τις ίδιες κυρώσεις σε όλους ανεξαιρέτως αλλά φταίει και ο κάγκουρας που το εκμεταλλέυεται αυτό και παίζει με τις πιθανότητες να του τον καρφώσουν.

Για αυτούς που πιστεύουν ότι χάρηκα για το πρόστιμο και τη κατάσχεση των κυρίων, πρόβλημά τους, αν αυτό κατάλαβαν, δεν χάρηκα, αλλά σίγουρα δεν τους λυπάμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 14:33

θα συμφωνησω με το παραπανω....αλλα λεγανε αλλα κανανε αλλα ηθελαν να πουν αλλα ειπανε αλλα η καταληξει ηταν η ιδια....και οχι τους πουστηδες με τα κτμ....και απο οτι φαινεται τελικα ηξεραν τι κανανε και ποιες θα ηταν οι συνεπειες.....και ναι υπερβολικες οι κυρωσεις που φαγανε αλλα αν ηταν αντρας και ελεγε πουστηδες τα παιδια με τα κτμ...που και καλα ηταν φιλοι.....ας μην κλαιγεται μετα και καλα δεν εφταιγα τυχαια περασα κτλ.....και εμενα με εχουν γραψει 2 φορες για πινακιδα αλλα δεν την βαζω ακομη.....αλλα οταν με γραφουν καλα παθαινω γιατι ξερω τι θα παθω απο πριν....ασ μην μηξοκλαιγονται λοιπον και ας ειναι αδικια τα προστιμα.....φιλικα παντα kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackk8
Normal gixxer
Normal gixxer
blackk8


Άντρας Όνομα: : ΑΛΕΞΗΣ
Τόπος : Γέρακας
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Hμερομηνία εγγραφής : 26/10/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 14:34

και κάτι άλλο


"βγαινει ενα ατομο απο μεσα με πολιτικα και κουκουλα και ενα γκλομπ και κινειται απειλητικα προς τον εναν της παρεας χωρις να φωναξει ασφαλεια αλλα φωναζοντας τι κανετε ρε μαλακισμενα,το παιδι με το κτμ τρομαζει νομιζωντας οτι θελει να του επιτεθει και ενω ειχε κουμπωμενη πρωτη αφηνει το συμπλεκτη και παει να εγκαταλειψει τη μηχανη"


πόσο βλάκας πρέπει να είναι κάποιος να δει πως έρχεται προς το μέρος του κάποιος με κουκούλα και γκλοπ και ενώ είναι πάνω στη μηχανή με 1η κιόλας μέσα να προσπαθήσει να εγκαταλείψη τη μηχανή και να το βάλει στα πόδια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mtec
Normal gixxer
Normal gixxer
Mtec


Άντρας Όνομα: : Manos
Τόπος : Turboland
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Hμερομηνία εγγραφής : 17/02/2011

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 14:37

dimi13r έγραψε:

Λοιπόν από ότι είδα στη φωτογραφία, τους έχουν γράψει 4 φορές 23:40 - 23:41 - 23:42 - 23:50 για τις ίδιες παραβάσεις.

Δηλαδή αυτοσχέδιους αγώνες από κοινού με 2 άλλους με ιλιγγιώδη ταχύτητα διαταράσσοντας την ασφάλεια της συγκοινωνίας προκαλώντας τρόμο και ανησυχία στους λοιπούς χρήστες της οδού. Και να διενεργεί συνεχείς και επικίνδυνους ελιγμούς. Σε αυτή που λέει 23:40 αναφέρει και παράβαση ερυθρού σηματοδότη και κάτι που δεν είχε η μηχανή (δεν καταλαβαίνω τι γράφει).

Μάλλον στις 23:50 τους σταμάτησαν και έγινε ότι έγινε. Έγραψε την πρώτη κλήση 23:50 και μετά με πρόχειρο υπολογισμό έγραψε και άλλες 3 κλήσεις για τα προηγούμενα περάσματα 23:40 - 23:41 - 23:42 (όπως λένε και οι ίδιοι έκαναν 2 -3 περάσματα στο ίδιο σημείο με αναστροφή).

Και λέω εγώ τώρα, έχουν το δικαίωμα να σου δώσουν περισσότερες από μια κλήση την ίδια χρονική στιγμή; Εγώ ξέρω ότι αν σε γράψουν σε ένα μπλόκο, στο επόμενο δείχνεις την κλήση και δεν σε γράφουν, δηλαδή έχεις απαλλαγή μέχρι να πας στο σπίτι.

Τώρα αυτό να σε γράφει ο ίδιος αστυνομικός 4 φορές δεν είναι λίγο αυθαίρετο;

Όταν σε σταματά πιστοποιεί την παράβαση που έκανες, για αυτό σε σταματά άλλωστε. Τι σημασία έχει αν πέρασε 3 ή 4 φορές από το σημείο; Και αφού ο αστυνομικός ήταν μάρτυρας και στην 1η παράβαση γιατί δεν τον σταμάτησε τότε, αλλά το έκανε στην 4η παράβαση;

Εγώ δεν λέω γιατί τους έγραψαν, καλά έκαναν. Αλλά η ένστασή μου είναι στις 4 κλήσεις. Το φταίξιμο είναι του αστυνομικού που είδε το 1η παράβαση και καθυστέρησε να εμπλακεί, αφού όπως γράφει προκαλούσαν τρόμο και ανησυχία στους λοιπούς χρήστες της οδού.

Και αφαίρεση διπλώματος και κατάσχεση μηχανής; Και καλά το δίπλωμα καταπίνεται, αλλά η κατάσχεση; Εγώ νόμιζα ότι εδώ και χρόνια η κατάσχεση περιουσιακών στοιχείων έχει κριθεί παράνομη από τα δικαστήρια. Που ζούμε; Δεν είμαστε Ευρωπαίοι πολίτες εμείς;

Αλλά βρίσκουν και τα κάνουν...


Ο αστυνομικος δεν μπορει να σε γραψει για την ιδια παραβαση 2 φορες. Εαν ομως περασεις 4 κοκκινα μπορει να σε γραψει 4 φορες. Εαν κανεις 4 πατηματα, μπορει να σε γραψει 4 φορες. Εαν κανεις αναστροφη και ξανααναστροφη στο επομενο φαναρι και ξανα αναστροφη (αρα 2ο κοκκινο), παλι ειναι αλλη παραβαση. Αλλα πχ αν περασεις ενα κοκκινο και σε δει ενα περιπολικο 1 χλμ πισω και εχεις και μια μηχανη αστυνομιας διπλα σου (πχ ε), δε μπορουν να σε γραψουν και οι 2 για την ιδια παραβαση. Τελος, πρεπει το οργανο να ειναι φυσικα παρων στην διαδικασια. Δεν μπορει δηλαδη ενας αστυνομικος να φωναξει εναν αλλο αστυνομικο και να του πει να σε γραψει επειδη σε ειδε ο πρωτος. Αν θυμαμαι καλα ισχυει και το τελευταιο που ειπα. Οπως επισης και δεν μπορει να σε γραψει ετεροχρονισμενα, πχ να περασεις απο μρπστα του να σε γραψει και να σου επιδοθει μετα η κληση με τις λεπτομεριες κλπ. Αυτο ομως διατηρω μια επιφυλαξη γιατι για ταχυτητα Η παλιοτερα για λεωφορειορομους στν στελνανε σπιτι την φωτογραφια με την κληση πακετακι.. :(

Αστα να πανε ειναι τα λαμογια. Απλα οταν εισαι αστυνομικος εχεις καβατζα παντου (λογω σηματος) και ακομα και παραβασεις να κανεις σπανιοτατα καποιος αλλος αστυνομικος να σε γραψει Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroulis
Normal gixxer
Normal gixxer
stavroulis


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : ΧΑΝΙΑ!!
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 350
Αγωνιζόμενος : Προσπαθω.....
Hμερομηνία εγγραφής : 31/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 14:51

[/quote]
Αστα να πανε ειναι τα λαμογια. Απλα οταν εισαι αστυνομικος εχεις καβατζα παντου (λογω σηματος) και ακομα και παραβασεις να κανεις σπανιοτατα καποιος αλλος αστυνομικος να σε γραψει Evil or Very Mad [/quote]

Τα ειπες ολα εδω.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mtec
Normal gixxer
Normal gixxer
Mtec


Άντρας Όνομα: : Manos
Τόπος : Turboland
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Hμερομηνία εγγραφής : 17/02/2011

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 15:18

stavroulis έγραψε:
Τα ειπες ολα εδω.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Εχω δει διοικητη τμηματος να μπαινει σε ζαχαροπλαστειο περιοχης ευθυνης του & να παιρνει γλυκα για τα "παιδια" στο τμημα (αν θυμαμαι καλα ο λογαριασμος ηταν πανω απο 30 ευρω) και να μην πληρωνει ουτε ενα ευρω. Να μην πω για αλλα παμπολα καθημερινα παραδειγματα που με βγαζουν εκτος εαυτου..
Και μετα αναρωτιομαστε τι φταιει. Πολλα φταινε και σιγουρα δεν φταιει μονο αυτο το θεμα, αλλα φταιει ΚΑΙ αυτο και αφου θελουν να ειναι αυστηροι με τους πολιτες ας ειναι αυστηροι πρωτα με τον εαυτο τους ωστε να δινουν και το παραδειγμα Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 16:01

gkourv έγραψε:
STELIOS έγραψε:
πρωτα απολα να αλλαξει οπως δηποτε ο τιτλος του post εχει γινει σαλος σε πολλα μοτοσυκλετιστικα φορουμ για το θεμα
και ολα εχουν μηνυματα συμπονιας προς τα παιδια που φαγανε απαραδεκτα
προστιμα και εχουν καταρρευσει ψυχολογικα (κατασχεθηκαν και τα μηχανακια
τους) και οικονομικα 5000 euro
προστιμο κια εμεις στο gixxer δεν πρεπει να ειμαστε εξαιρεση να φυγει απο το τιτλο του post (σε καγκουρες)

στην συγκεκριμενη περιπτωση οποιος ειναι με το μερος τον αστινομικον
(ο θεος να τους κανει) ειναι ....... Twisted Evil αποψη μου και πολλον αλλον πιστευω

Είπα ότι δεν θα ποστάρω σε αυτό το thread ξανά αλλά μια εξαίρεση για σένα Smile

Συμπόνοια στους κάγκουρες λοιπόν:

http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?topic=12313.50#msg408564

http://www.apriliabikers.gr/portal/index.php?topic=12313.50#msg408587

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 573915

φιλε gkourv δεν βλεπω τιποτα παραξενο στα ling που ποσταρες μια δοκιμη αναμεσα Dorsoduro - ktm 690
μπορω και εγω να σου βαλω 50 ling που κραζουν τους συγκεκριμενους αστυνομικους και οχι αδικα διλαδη τι εκαναν τα παιδια στην τελικη εσυ αμα ανοιξεις σε μια ευθεια με το gsxr750 πρεπει να σου κοψουν τα χερια.

γυρω γυρω γινετε τις πουτανας το καγκελο και και η αστυνομια ασχολειται με τα παιδια που παιζουν περι αυτου προκειται ολα τα αλλα ειναι για να λεμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 17:17

Ας μην λεμε για γυρω γυρω ας πουμε για μεσα στην αστυνομια...Υψηλοβαθμος της αστυνομιας στην Πατρα εβγαζε παρανομα χαρτια, απο χαρτια για μεταναστες μεχρι διπλωματα ταυτοτητες και πολλα αλλα, τον πιανουν γινεται ντορος το μαθαινουν ολοι, ξερουν ολοι το ονομα του και ποιος ειναι και τι του κανανε τον μεταφερανε σε αλλο γραφειο με την συγκαλυψη συναδελφων και ανωτερων!
Ο ιδιος εμπαινε σε μαγαζια και ελεγε την εξης ατακα..."Εγω ειμαι αξιωματικος της αστυνομιας θα μου τα χρεωσεις τοσο..."

Πλακα εχουμε εδω στο Ελλαντα!Αυτο ειναι ας πουμε το παραδειγμα που μου δινουν για το πως πρεπει να λειτουργω εγω σαν πολιτης!Το οποιο ξεκιναει απο τα σχολεια ακομη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 19:52

κακος αλαχτηκε ο τιτλος .-
αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 20:08

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
κακος αλαχτηκε ο τιτλος .-
αυτο

γιατι κακος ρε Στεφανε :?: εσυ αμα πεσεις στην πιστα και σε πω εγω καλα να παθεις που την ειδες valentino rossi θα σου αρεσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos27
Normal gixxer
Normal gixxer
Sotos27


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 20:27

Στελιο αν περναει η αδελφη σου κοπελα σου απο το κοκκινο φαναρι και την στειλουν στο κατ θα σου αρεσει? Ο στεφανος αν πεσει δεν θα σκοτωσει την αδελφη σου ουτε κανενος την θεια γιαγια γιατι απλουστατα τα κανει εκει που Πρεπει οπως πολλοι εδω μεσα . Μην προσπαθουμε να δικαιολογησουμε τα αδικαιολογητα δεν ειμαστε παιδακια.
Δεν μπορεις να του πεις καλα να παθει γιατι Η πιστα ειναι φτιαγμενη Για να αισθανεσαι και συ ενας μικρος Βαλεντινο Ροσι με τις ελαχιστες δυνατες συνεπειες και ΔΕΝ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΟΜΟ . ΗΒουλιαγμενης δεν ειναι φτιαγμενη για να το παιζουν γρηγοροι καποιοι η να κανουν Σφινες και οι 10 συνεχομενες παραβιασεις του Κ.ο.κ δεν αξιζουν κανενα Μπραβο.
Για μενα Η παραβαση Κοκκινου θα πρεπε να τιμωρειται με 10χρονια αφαιρεσης διπλωματος και τα 5000 ειναι λιγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 20:43

αμα περασεις με κοκκινο με μοτοσυκλετα ασινιδιτα το πιθανοτερο ειναι να σκοτωθεις, το θεμα ειναι να μην κραζουμε καποιον επειδη κανει πραγματα που δεν κανουμε εμεις, η δεν μπορουμε να τα κανουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimi13r
Jr.gixxer
dimi13r


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Ηγουμενίτσα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Hμερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 2 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 20:58

STELIOS έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
κακος αλαχτηκε ο τιτλος .-
αυτο

γιατι κακος ρε Στεφανε :?: εσυ αμα πεσεις στην πιστα και σε πω εγω καλα να παθεις που την ειδες valentino rossi θα σου αρεσει

Γιατί φίλε Στέλιο, είναι κάγκουρες πως να το κάνουμε δηλαδή. Εγώ θα συνεχίσω να τους αποκαλώ κάγκουρες και αν τους γνωρίζεις προσωπικά και θίγεσαι στα αρ***ια μου (φιλικά πάντα όπως λένε μερικοί στο φόρουμ). Τι δηλαδή πρέπει να τους αθωώσουμε επειδή ήταν μεγάλο το πρόστιμο; Βγήκε κανείς να πει ότι δεν ήταν παράνομα τα παιδιά και ότι κακώς οι αστυνομικοί τους έγραψαν;

Και εγώ έχω κάνει πολλά, αλλά με κόκκινο δεν έχω περάσει ποτέ και όπως λέει και ο Sotos27 πρέπει το πρόστιμο για παραβίαση σηματοδότη να είναι μεγάλο έως απαγορευτικό (εννοείται την 2η - 3η φορά και όχι την 1η που όπως λες μπορεί να γίνει κατά λάθος).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Απίστευτα τρικ
» Πρέπει να μαστε ενωμένοι οι μοτοσυκλετιστές παιδιά!
» Νέος απίστευτα χαρούμενος κάτοχος gixxer!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com