Greek GSX-R forum
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_l10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_c10Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές

Πήγαινε κάτω 
+26
Sotos27
mistiriodis_tsantakias
stavroulis
blackk8
chris gsxr
AggelosK8
kontos 750
STELIOS
Vortex
dimi13r
Lelos69
TheoDo R
maikstain
kouzinas
Mtec
gat0s
panosk8
riderspower
valentinosgsxr
T.R.E
karagio
Painterz
giXXXer
Darksoul
teo46
gkourv
30 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 21:11

δεν τα γνωριζω τα παιδια προσωπικα dimi13r η υπογραφη σου τι λεει Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 79988 βγαλ την δεν κολαει βαλε το πατερ ημων αφου εισαι παναγια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 21:21

παιδια μην το περνετε προσωπικά και μην βριζεται ο ενας τον αλλον...

το "στα αρ***ια μου" δεν κολαει νομιζω

ο καθενας με την αποψη του, σεβαστη απο ολους!

δεν χρειαζεται να το γυρνατε στο προσωπικο....

______________________________________________________
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 DgnfjaΑπίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 X3ww74Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 25k1wusΑπίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 2nqcwidΑπίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
dimi13r
Jr.gixxer
dimi13r


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Ηγουμενίτσα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Hμερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 21:24


Δηλαδή Στέλιο το να περάσεις με κόκκινο το θεωρείς μαγκιά; mal@kies

Μ' αρέσει που είσαι και μεγαλύτερος. Τι να σου πω scratch

Όπως είπα και παραπάνω, έχω κάνει διάφορα, αλλά αυτό δεν το θεωρώ κατόρθωμα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 21:29

dimi13r έγραψε:

Δηλαδή Στέλιο το να περάσεις με κόκκινο το θεωρείς μαγκιά; mal@kies

Μ' αρέσει που είσαι και μεγαλύτερος. Τι να σου πω scratch

Όπως είπα και παραπάνω, έχω κάνει διάφορα, αλλά αυτό δεν το θεωρώ κατόρθωμα.


δημητρη , δεν λεει ο στελιος καπου κατι τετοιο. διαβασε πιο προσεκτικά τι γραφει.

και σε παρακαλω προσεχε της εκφρασεις σου και τα μοτιον που χρεισημοποιεις σε ατομα που δεν γνωριζεις προσωπικα.

______________________________________________________
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 DgnfjaΑπίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 X3ww74Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 25k1wusΑπίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 2nqcwidΑπίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
dimi13r
Jr.gixxer
dimi13r


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Ηγουμενίτσα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Hμερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 21:40


Ναι sorry για τις εκφράσεις, αλλά τι εννοεί ο Στέλιος με αυτό το σχόλιο;

STELIOS έγραψε:
αμα περασεις με κοκκινο με μοτοσυκλετα ασινιδιτα το πιθανοτερο ειναι να σκοτωθεις, το θεμα ειναι να μην κραζουμε καποιον επειδη κανει πραγματα που δεν κανουμε εμεις, η δεν μπορουμε να τα κανουμε.

Ότι δηλαδή τα παιδιά πέρασαν ασυνείδητα με κόκκινο και όχι συνειδητά;

Και τι εννοεί όταν λέει ότι τους κράζουμε, επειδή δεν τα κάνουμε ή δεν μπορούμε, δηλαδή σιγά πια τι κάνανε;

Μια κόντρα ήταν, σιγά τα λάχανα.

Εγώ τους κράζω για την συνειδητή παραβίαση ερυθρού σηματοδότη που θεωρώ έγκλημα και όχι για τις κόντρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkourv
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gkourv


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 543
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 21:47

Δεν θα βγει κάτι παραπάνω από το thread, ας μην το τραβάμε από παντού

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Lock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 22:04

ο Στελιος εννοει οτι δεν χρειαζεται να αποκαλουμε καγκουρα καποιον που
εφαγε κληση 5000euro και του κατεσχεσαν την μηχανη και γραφει στο
διπλανο forum δεν χρειαζετε να διαβασει οτι εμεις στο gixxer τον
αποκαλουμε και καγκουρα απο πανω,αν ετρωγε 500euro δεν θα το συζηταγαμε καν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 22:06

gkourv έγραψε:
Δεν θα βγει κάτι παραπάνω από το thread, ας μην το τραβάμε από παντού

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Lock

good good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 22:12

Εγω παλι πιστευω οτι απο τη στιγμη που δεν εχει πιστες αυτο το που...λο κρατος που ζουμε θα επρεπε να κανουν περισσοτερο ντουπεκα οι πατσοι ssss

Γιατι οσο δεν υπαρχουν πιστες αυτα θα γινονται θελουμε δεν θελουμε Twisted Evil που σιγουρα σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να γινονται σε δημοσιους χωρους αλλα μερικες φορες δεν γινεται αλλιως ssss

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 10p7ousΑπίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Icnsl4Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 2dhxn3kΑπίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 2lbdx0jΑπίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STELIOS
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Hμερομηνία εγγραφής : 03/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 22:17

JIMK7 έγραψε:
Εγω παλι πιστευω οτι απο τη στιγμη που δεν εχει πιστες αυτο το που...λο κρατος που ζουμε θα επρεπε να κανουν περισσοτερο ντουπεκα οι πατσοι Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 837612

Γιατι οσο δεν υπαρχουν πιστες αυτα θα γινονται θελουμε δεν θελουμε Twisted Evil που σιγουρα σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να γινονται σε δημοσιους χωρους αλλα μερικες φορες δεν γινεται αλλιως Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 837612

ααα μπραβο εδω εχουμε φτασει να μαζευομαστε στα βουνα που δεν υπαρχει ψυχη μεχρι και εκει τους ενοχλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 22:28

το οτι κανανε κοντρες μαγκια τους και γουστο τους δεν μας αφορα.αν ομως η θεια μου -αδερφη μου ξαφνικα εμφανιζοταν στη μεση τις λεοφωρου και την παταγανε ΔΕΝ θα εφτεγαν αυτοι που καναν κοντρες αλλα η αδερφη μου που δεν πηγε απο την διαβαση να περιμενει το πρασινο ανθρωπακι.
γιατι στις διαβασεις κανενας οδηγος δεν περναει ταπα με κοκκινο φαναρι,ολοι κοβουν λογο διασταυρωσεις κτλ.γιαυτο λοιπον σταματηστε την καραμελα αν παταγε την θεια μου τον σκυλο μου και δεν ξερω εγω πιον αλλον.
ο νομος το λεει ξεκαθαρα.πεζος=διαβαση.
η γνωμη μου ειναι οτι οπιος περναει με κοκκινο πρεπει να αφερειτε απευθειας το διπλωμα για μεγαλο χρονικο διαστημα οχι στις μερες μας τετοια προστημα.
και επιτελους αυτο το κ@λ@κρατος ας κοιταξει και λιγο την νεα γενια και το μελλον τους,οχι μονο πως θα τα κονομισει.
οσο γιαυτα τα κομπλεξικα στρουμφακια που μερα με την μερα γινοντε ολο και περισσοτεροι κατι πρεπει να γινει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 22:29

Εγώ έχω να πω ότι πλέον αρχίζει να γίνεται μόδα και ο καθωσπρεπισμός στα φόρουμ... Εμείς οι "καλοί" μοτοσυκλετιστές την λέμε στους κάγκουρες και μάλιστα στην πλέον ακατάλληλη στιγμή. Μου θυμίζεται την μάνα μου πριν 20 χρόνια που γύρναγα σπίτι μικρός με ματωμένους αγκώνες και γόνατα από το ποδήλατο και τις έτρωγα κιόλας γιατί δεν πρόσεχα. fafoutis

Είστε απερίγραπτοι πραγματικά,εύχομαι μόνο να μην βρεθεί κανένας απ'αυτούς που κράζουν σε αυτή την θέση και να μην νιώσει την απαξίωση. Όσο για την παραβίαση του κόκκινου όσοι έχουν κατέβει έστω και μια φορά εκεί καταλαβαίνουν πως έγινε αυτό αλλά τζάμπα χαλάμε το σάλιο μας... Όλοι έχουν άποψη έξω απ'το χορό και από εμένα σεβαστή δεν είναι,απλά αδιάφορη.
hallo

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimi13r
Jr.gixxer
dimi13r


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Ηγουμενίτσα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Hμερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 22:48

Δηλαδή T.R.E τι λες ότι τα φανάρια στην περιοχή είναι λάθος τοποθετημένα ή εκείνη την ώρα δεν υπάρχει κίνηση;

Ή ότι η ορατότητα είναι τόσο μεγάλη που περνάς άνετα χωρίς να ανησυχείς για κάποιο ατύχημα;

Επειδή είμαι από επαρχία και ζω στην Άρτα, έχει τύχει πολλές φορές βράδυ να μην περνάει ψυχή και να περιμένω στο φανάρι.

Τώρα αν κάποιοι με θεωρείτε μα..κα, τότε σας ευχαριστώ, αλλά εγώ έτσι έμαθα.

Αυτό δεν είναι επανάσταση στο κατεστημένο, αλλά καθαρή τρέλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 23:08

dimi13r έγραψε:
Δηλαδή T.R.E τι λες ότι τα φανάρια στην περιοχή είναι λάθος τοποθετημένα ή εκείνη την ώρα δεν υπάρχει κίνηση;




Λέω ότι καλό είναι να μην καταδικάζουμε αν δεν έχουμε ιδέα γιατί μιλάμε.

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkourv
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gkourv


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 543
Hμερομηνία εγγραφής : 13/07/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤρι 12 Απρ 2011, 23:44

maikstain έγραψε:
το οτι κανανε κοντρες μαγκια τους και γουστο τους δεν μας αφορα.αν ομως η θεια μου -αδερφη μου ξαφνικα εμφανιζοταν στη μεση τις λεοφωρου και την παταγανε ΔΕΝ θα εφτεγαν αυτοι που καναν κοντρες αλλα η αδερφη μου που δεν πηγε απο την διαβαση να περιμενει το πρασινο ανθρωπακι.
γιατι στις διαβασεις κανενας οδηγος δεν περναει ταπα με κοκκινο φαναρι,ολοι κοβουν λογο διασταυρωσεις κτλ.γιαυτο λοιπον σταματηστε την καραμελα αν παταγε την θεια μου τον σκυλο μου και δεν ξερω εγω πιον αλλον.
ο νομος το λεει ξεκαθαρα.πεζος=διαβαση.
η γνωμη μου ειναι οτι οπιος περναει με κοκκινο πρεπει να αφερειτε απευθειας το διπλωμα για μεγαλο χρονικο διαστημα οχι στις μερες μας τετοια προστημα.
και επιτελους αυτο το κ@λ@κρατος ας κοιταξει και λιγο την νεα γενια και το μελλον τους,οχι μονο πως θα τα κονομισει.
οσο γιαυτα τα κομπλεξικα στρουμφακια που μερα με την μερα γινοντε ολο και περισσοτεροι κατι πρεπει να γινει.

Είσαι πολύ επιλεκτικός πάντως με το τι λέει ο νόμος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos27
Normal gixxer
Normal gixxer
Sotos27


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 00:05

gkourv έγραψε:
maikstain έγραψε:
το οτι κανανε κοντρες μαγκια τους και γουστο τους δεν μας αφορα.αν ομως η θεια μου -αδερφη μου ξαφνικα εμφανιζοταν στη μεση τις λεοφωρου και την παταγανε ΔΕΝ θα εφτεγαν αυτοι που καναν κοντρες αλλα η αδερφη μου που δεν πηγε απο την διαβαση να περιμενει το πρασινο ανθρωπακι.
γιατι στις διαβασεις κανενας οδηγος δεν περναει ταπα με κοκκινο φαναρι,ολοι κοβουν λογο διασταυρωσεις κτλ.γιαυτο λοιπον σταματηστε την καραμελα αν παταγε την θεια μου τον σκυλο μου και δεν ξερω εγω πιον αλλον.
ο νομος το λεει ξεκαθαρα.πεζος=διαβαση.
η γνωμη μου ειναι οτι οπιος περναει με κοκκινο πρεπει να αφερειτε απευθειας το διπλωμα για μεγαλο χρονικο διαστημα οχι στις μερες μας τετοια προστημα.
και επιτελους αυτο το κ@λ@κρατος ας κοιταξει και λιγο την νεα γενια και το μελλον τους,οχι μονο πως θα τα κονομισει.
οσο γιαυτα τα κομπλεξικα στρουμφακια που μερα με την μερα γινοντε ολο και περισσοτεροι κατι πρεπει να γινει.

Είσαι πολύ επιλεκτικός πάντως με το τι λέει ο νόμος...

xaxa xaxa xaxa +1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 00:29

Παντως καποιοι κανουν "μπαμ"
Τεσπα και γω συμφωνω με ΤΡΕ να μην λεμε μεγαλα λογια γιατι ολα εδω πληρωνονται κ δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει κ να μην μιλαμε χωρις να το χουμε νιωσει στο πετσι μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 00:36

Πολλοί συμφωνούν με τον ΤΡΕ και απλά δεν έχουν καμία όρεξη να ανοίξουν αντιπαράθεση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 02:23

ειμαι καγκουρας οπος το λετε λιπον ..και ισος η περισοτεροι εδομεσα (με τον τροπο που το ενοιτε )
αλλα 5000 χχιλιαρικα κληση δεν τρος απο κομπλεξικο μπατσο ...ειμαι 27 κατεβενο λημανακια απο 16 ....τετια μαλακια δεν εχω ξαναδει ...

μερικοι υποστιριζουνε τους μεν ...μερικη τους δε ....μισο τους μπατσοους αλλα στην περιπτοση ειμε με αυτους ...δεν ειμαι καθος πρεπει ...αλλα ρε φιλε δεν τρος κληση 5000κ ετσι για το "style" καπια μαλακια εκανες κ πολυ χοντρη ...τορα τα περι πολα πεσουντος αμαρτιες μηχανακια σε ποδια μπατσον κτλπ κτλπ σε σινδιασμο με τους τυπους μηχανον (ktm 690 ,990, factory)ου ειναι κατ εξοχιν κανγκουρομηχανακια ..κ κτλπ κτλπ ... βαργιεμε να αναλισο παραπανο κ δεν μιλαγα για να μην το παμε 1000 σελιδες

ξεκολατε η αληθια ειναι καπου στην μεση και επιδει ποτε δεν θα μαθουμε πραγματικα πος εγιναν τα γεγονοτα δεν υπαρχι λογος να τσακονομαστε ...
ο τιτλος επρεπε να παραμινει τιμις ενεκεν αφου ετσι ξεκινισε ...

εε και στιν τελικι ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ και ετιανε κανγκουρες και καλα κανανε οτι κανανε και ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ...δεν θα εβγενα ομος στο καθε φορουμ να κλαφτο οτι μου κανανε μαλακιες η μπατσοι ...οταν κανο μαλακια ξερο κ της επιπτοσις που μπωρει να ειναι μια απλη κληση εος και ο θανατος μου ...το αποδεχομε ΔΕΝ ΚΛΕΓΟΜΕ ...εκει ενοχλιθικα ...και στο τροπο που αναφερθικε στο περιστατικο ...

βγεες μαγκα κ πες εκανα πανο κατο ανιγματα και εφαγα 5κ κληση ....
οχι εκανα οτι κανετε ολοι αλλα εμενβα με γαμισανε ετσι γιατι και αυτο κ το αλλο και ενα καρο δικεολογιες....

μην το κουρασετε αλλο πλζ με καταλαβενεται πως ενοω τα πραματα
σεξ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
gsxr1000nitro
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gsxr1000nitro


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 527
Hμερομηνία εγγραφής : 12/11/2008

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 02:29


Τι 4690 ευρώ πρόστιμο? ένα αρχ@@δι και μισό να του πείτε να δώσει στο κράτος. Να πάει στην σάπια δικαιοσύνη ,(μαγαζάκι το οποιό ανήκει στους μπάτσους ,δικαστές,πολιτικούς) στο εδώλιο του κατηγορουμένου και να τους μαμήσει την μάνα και αυτούς .. Επειδή έφαγαν τα Δισεκατομμύρια και ήπιαν το αίμα του λάου μη μπορόντας να μπάλώσουν τις τρύπες που άνοιξαν ? όλο νέα μέτρα ανακοινώνουν ,ανεβάζουν τα πρόστιμα και καλά για να αποτρέψουν πιθανούς οδηγούς οι οποιόι είναι επικίνδυνοι για την δημόσια κυκλοφοριά. Πώς να γίνει αυτό ρε Μήτρο που δεν έχεις κάνει τις κατάλληλες υποδομές, που όλα τα λεφτά που πήρες απ τα αλλά κράτη για να κάνεις έργα τα έφαγες στις πουτάν@@@ς και τα άλλα τα μοίρασες στους φίλους σου τους μεγαλοβημιοχανους και στις γαμ@μενες τράπεζες?

ολα τα μέτρα και οι νόμοι που θα συνεχίζονται να βγαίνουν θα κόβονται -ράβονται για το συμφέρον το δικό τους θα είναι καθαρά εισπρακτικοί με σκοπό να γεμίσει ξανά το ταμείο και στη συνέχεια να το ριμάξουν αυτοί οι 300 τρομοκράτες. Ετσι θα περνάνε αυτοί καλά κάνοντας γάμους στο παρίσι ,έχοντας καμιά εκατοντάδες εκατομμύρια στις τράπεζες στο εξωτερικό ,έτσι για καβάντζα για να εξασφαλίσουν την ζωή για τα τρισέγγονα τους.

4690 Μπουκάλια με βενζίνη ( 1.70 την πήγαν οι πούστ@@δε@@@ και αυτοί που βάζουν 100όκτάνια κλάψτα χαράλαμπε.) και να πάμε να τους κάψουμε ,τελειώνοντας με αυτούς και το μαμημένο σάπιο σύστημα τους. ' Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos27
Normal gixxer
Normal gixxer
Sotos27


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 02:49

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
ειμαι καγκουρας οπος το λετε λιπον ..και ισος η περισοτεροι εδομεσα (με τον τροπο που το ενοιτε )
αλλα 5000 χχιλιαρικα κληση δεν τρος απο κομπλεξικο μπατσο ...ειμαι 27 κατεβενο λημανακια απο 16 ....τετια μαλακια δεν εχω ξαναδει ...

μερικοι υποστιριζουνε τους μεν ...μερικη τους δε ....μισο τους μπατσοους αλλα στην περιπτοση ειμε με αυτους ...δεν ειμαι καθος πρεπει ...αλλα ρε φιλε δεν τρος κληση 5000κ ετσι για το "style" καπια μαλακια εκανες κ πολυ χοντρη ...τορα τα περι πολα πεσουντος αμαρτιες μηχανακια σε ποδια μπατσον κτλπ κτλπ σε σινδιασμο με τους τυπους μηχανον (ktm 690 ,990, factory)ου ειναι κατ εξοχιν κανγκουρομηχανακια ..κ κτλπ κτλπ ... βαργιεμε να αναλισο παραπανο κ δεν μιλαγα για να μην το παμε 1000 σελιδες

ξεκολατε η αληθια ειναι καπου στην μεση και επιδει ποτε δεν θα μαθουμε πραγματικα πος εγιναν τα γεγονοτα δεν υπαρχι λογος να τσακονομαστε ...
ο τιτλος επρεπε να παραμινει τιμις ενεκεν αφου ετσι ξεκινισε ...

εε και στιν τελικι ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ και ετιανε κανγκουρες και καλα κανανε οτι κανανε και ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ...δεν θα εβγενα ομος στο καθε φορουμ να κλαφτο οτι μου κανανε μαλακιες η μπατσοι ...οταν κανο μαλακια ξερο κ της επιπτοσις που μπωρει να ειναι μια απλη κληση εος και ο θανατος μου ...το αποδεχομε ΔΕΝ ΚΛΕΓΟΜΕ ...εκει ενοχλιθικα ...και στο τροπο που αναφερθικε στο περιστατικο ...

βγεες μαγκα κ πες εκανα πανο κατο ανιγματα και εφαγα 5κ κληση ....
οχι εκανα οτι κανετε ολοι αλλα εμενβα με γαμισανε ετσι γιατι και αυτο κ το αλλο και ενα καρο δικεολογιες....

μην το κουρασετε αλλο πλζ με καταλαβενεται πως ενοω τα πραματα
σεξ

Αυτο ακριβως Λεω και εγω.Δεν υποστιριζω κανεναν Ουτε ειμαι μπατσος και δεν τους παω γενικα τους μπατσους . Σαφεστατα δεν ειπα καλλα να παθουν ουτε το ευχομαστε σε κανεναν και μακαρι να ξεμπερδεψουν με λιγοτερα και να παρουν και τα μοτο τους. Αλλα οχι αυτο το τροπαρι (τα παιδια τι κανανε μωρε Και οι κολομαπτσοι να μας φταινε μια ζωη) Οπου και αν κοιταξεις οι μπατσοι φταινε ΠΑΝΤΑ Εμεις ποτε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos
Normal gixxer
Normal gixxer
Oikopedofagos


Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 03:01

Soto μία ερώτηση μόνο.

Είμαστε στις Σέρρες φρενάρεις για την Κ1 και έρχομαι αφρενάριστος επίτηδες και σε παρασέρνω.

Φταίω???????

Τυπικά δεν φταίω μιας και εσύ μπαίνοντας στην πίστα γνωρίζεις ότι δεν αποζημιωνέσαι από κανένα.
Όπως εσύ μπαίνεις πιστεύοντας ότι αν γίνει ατύχημα ανάμεσά μας θα είναι ατύχημα και όχι εσκεμένο έτσι
Και τα παιδιά ξέρανε ότι αν τους πιάσουν θα τους γράψουν, δεν περίμεναν να τους σκίσουν.

Για μένα είναι ξεκάθαρη κατάχρηση εξουσίας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimi13r
Jr.gixxer
dimi13r


Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : Ηγουμενίτσα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Hμερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 04:22

Λοιπόν επειδή το έχουμε κουράσει το θέμα όσοι νοιώθουν ότι οι αστυνομικοί έκαναν κατάχρηση εξουσίας ας δώσουν από 5-10 ευρώ ο καθένας.

Και αν θέλουν μπορούν να ειδοποιήσουν και τους φίλους από τα άλλα 5-6 φόρουμ για να μαζευτούν με αυτό τον τρόπο γύρω στα 5 χιλιάρικα.

Να τα δώσουν στον Κούγια για να τους γαμήσει τους κ@λ@μπατσους που έκαναν κατάχρηση εξουσίας.

Εγώ πάντως δεν δίνω ούτε ευρώ, γιατί μου την έχει δώσει η παραβίαση ερυθρού σηματοδότη.

Έχει πλάκα να τους στείλουν Σέρρες και να περιμένουν έξω από την πίστα και να γράφουν έναν έναν στη σειρά. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos27
Normal gixxer
Normal gixxer
Sotos27


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 07:12

Oikopedofagos έγραψε:
Soto μία ερώτηση μόνο.

Είμαστε στις Σέρρες φρενάρεις για την Κ1 και έρχομαι αφρενάριστος επίτηδες και σε παρασέρνω.

Φταίω???????

Τυπικά δεν φταίω μιας και εσύ μπαίνοντας στην πίστα γνωρίζεις ότι δεν αποζημιωνέσαι από κανένα.
Όπως εσύ μπαίνεις πιστεύοντας ότι αν γίνει ατύχημα ανάμεσά μας θα είναι ατύχημα και όχι εσκεμένο έτσι
Και τα παιδιά ξέρανε ότι αν τους πιάσουν θα τους γράψουν, δεν περίμεναν να τους σκίσουν.


ΑΝ ειναι ατυχημα δεν υπαρχη περιπτωση να σου καταλογησω κατι και δεν φταις.
Να σε ρωτησω κατι τωρα και γω ?

Δλδ τα παιδια ξεραν οτι
Πινακιδα =300ευρα?
Κοκινο = 900Ευρα?
Εξατμιση = 300Ευρα?
Κοντρες = 900Ευρα?
Επικινδυνη οδηγηση μπατες σουζεσ κτλ = 700Ε?
Βουτα = σταμπαρισμενο απο τους μπατσους? εγω ειμαι απο θεσσαλονικη και το ξερω...
με 2-3 απλα πραματα που τα ξερουμε ολοι πιασαμε τα 3000 δεν ξερω για τι αλλο τους γραψανε για να πιασουν τα 5... Αλλα οταν ξερεις οτι με το καλημερα σε ενα απλο μπλοκο πχ μπρουν να σου γραψουν ενα χιλιαρικακι ετσι με την πρωτη ματια... Κανε κατι γι αυτο ωστε να μην δεινεις πατημα και να μην βασιζεσαι στο αν εχει κεφια ο μπατσος η Ξυπνησε στραβα σημερα.....
Να σου εξηγησω απο πρωσοπικη εμπειρια. τι ενοω.
Πριν 5-6 χρονια με γραψανε για σουζα... επικινδυνη οδηγηση κτλ... αφαιρεση διπλωματοσ πινακιδες ποντους κτλ κτλ....
Οταν σε γραφουν για μια παραβαση Αν σε ξαναπιασουν μεσα σε 2 χρονια για την ιδια παραβαση χαιρετας το διπλωμα... Οποτε τα επομενα 2 χρονια ημουνα κυρια...
Πριν 2 χρονια ημουνα με ενα φιλο Με γραψανε για ΜΙΑ μπαντα στην κυριολεξια με 40χλμ 700ε αφαιρεση διπλωματος πινακιδας αδειας 9 ποντους. Το περιεργο ειναι οτι δεν με σταματησαν οταν εκανε την μπαντα και πηγαινα σου λεω αργα.... αλλα μετα απο κανα 20αλεπτο σταματησαμε σε ενα περιπτερο να παρω τσιγαρα. Τσουπ ενα περιπολικο και με αρχιζει στον τρελο ελενχο πινακιδες φωτα καθρεφτες αδειες ασφαλειες Ευγενικοτατος βαιβαι ο μπατσος σε ολα ημουνα κυριος ακομα και στις εξατμισεις ειχα μαμα τοτε. Αποτελεσμα μετα απο κανα 10 λεπτο και αφου σκασαν και 2 ζηταδες οι οποιοι 2 φαναρια πριν κανανε μπατες μπροστα μου, Κονομησα την 700αρα. ΓΙατι το εκανε η γιατι αργησε να με σταματησει? μπορει να περιμενε να κανω καμια μαλακια ακομα? Εφυγε λοιπον το περιπολικο και εμειναν οι 2 ζηταδες οι οποιοι καναν ελενχο στο φιλο μου με το Ζ και θελαν να τον γραψουν για μια ψιλομπαντα που εκανε στο προηγουμενο φαναρι. Γυρναω και του λεω καλλα ρε φιλε με δουλευεις εσυ 2 φαναρια πριν το πηγαιενες μανες και μην μου πεις οτι πατε κυριες γιατι σας ειδα και σταματησες το παιδι για μια ψιλομπαντα να του κοψεις 700Ε? Εσυ γιατι εκανες μπαντες? Γυρισε με κοιταξε με ενα αμηχανο υφος γελασε και μου πε Μπες και συ στη Ζ να κανεις μπαντες και συ ολη μερα. Εκει τα πειρα και αρχισα να του λεω καλλα εισαι σοβαρος τι ειναι αυτα που λες κτλ κτλ και αρχισε μια αντιπαραθεση με τον Ζα . Του φεξε του φυλου μου και την γλυτωσε+δεν ειχε και πινακιδα γιατι αρχισε χοντρη συζητηση με τους ζηταδες και αρχισα να τσαντιζομαι ειχα φαει και τα 700 και ημουνα τουρκος. Δεν θα σχολιασω την απαντηση του δεν χριαζεται ουτε 8α αλαξει κατι με το να πω το οτιδηποτε σωστα? Το θεμα ειναι τι κανω εγω να αποφυγω τετοιες καταστασεις ξανα.

Για τα τελευταια 2 χρονια λοιπον αποφευγω οποιοδηποτε καγκουριλικι μες την πολη . Τωρα που περασε ο καιρος αν για οποιδηποτε λογο κανω καμια μλκια παλι και αν γινει στραβη τωρα εκτως απο την παραβαση αυτη ισως φαω και κανα 200αρι για τις εξατμισεις...και κανα 200αρι για τους καθρεφτες Αν τα φαω δεν 8α φταιει ο μπατσος..
Και σε ρωταω λοιπον αν Δεν ειχα φωτα πινακιδες ασφαλια και περνουσα κανα 2 κοκκινα 8α την εβγαζα με 700ε? και αφαιρεση διπλωματος για 2 μηνες η 8α ετρεχα ακομα να βγαλω ακρη? Ναι μπορει να λεγαμε ο κομπλεξικος ο μπατσος αλλα ΕΓΩ εδωσα τις αφορμες και ο κυριος μπατσος με την δυνατοτητα να επιβαλει το νομο 8α εκμεταλευτει το καθε τι για να με σκισει ετσι επιδει δεν του αρεσει η φατσα μου. Γιατι να το κανει θα μου πεις? Ε γιατι μπορει ειναι η μονη προσγειωμενη απαντηση που μπορω να σκεφτω. Μου το πε και καταμουτρα αλωστε. Γινε και συ μπατσος να μπορεις.

Καταλαβαινεις τι θελω να πω? Δυστυχως μας αρεσει δεν μας αρεσει ο κοσμος δεν ειναι τελειος και ΔΕΝ γινεται να υπαρχει το τελιο συστημα Πουθενα γιατι πολυ απλα Ολα ελενχονται απο ανθρωπους με παθη κομπλεξ συμφεροντα Δολο η οπως θες πες τα.Δεν νομιζω να μην το ξερεις η να μην το χεις ζησει και ας μην κανουμε ονειρα οτι αυτη η χωρα θα γινει ποτε Ενα σωστο κρατος με αρχες σωστες εφαρμογες του νομου κτλ κτλ αυτα ειναι για το δημοτικο. Μακαρι να ζουσαμε σε ενα κοσμο παραμυθενιο αλλα δεν γινεται. Η ας μην νομιζουμε οτι σε καποια απο τις Ευρωπαικες χωρες δεν συμβαινουν αυτα. Απλα εκει δεν 8α χεσ προλαβει να κανεις ουτε ενα ανοιγμα χωρις πινακιδες κια φωτα θα ησουν στο αυτοφωρο σε 5 λεπτα Smile και αν θελετε να σας δειξω ενα λινκ με κατασχεσεις μοτο για παραβαση του Οριου ταχητητας που για το Ελλαντα ειναι δεδομενο να μην οδηγαμε ποτε στο οριο . Συμπεριλαμβανω και τον εαυτο μου μεσα.


Αν λοιπον τα παιδια ειχαν τις πινακιδες τα φωτα δεν περνουσαν το κοκινο 8α ταν ειδη 1500ε λιγοτερα . Φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα.. Αυτα πιστευω εγω και εχω στο μυαλο μου σε ολους τους τομεις. Δουλεια σπιτι Μοτο και σε γενικες γραμμες. Ετσι εχω μαθει και δεν νομιζω να προσβαλω κανεναν ουτε να ειμαι κακος οπως βιαστηκαν καπιοι να μας χαρακτιρισουν . Η οπως αναφερθηκε εμεις οι καλλοι Οδηγοι και περι καθωσπρεπισμου αυτα τα 5000 ΤΡΕ τα χω πληρωμενα με το παραπανω σε κλησεις φιλε μου αλλα εγω τα πληρωσα και το βουλωσα γιατι απλα ξερω οτι εκανα πολλες μλκιες και καποιες πρεπει να πληρωσω. ssss ssss

Τωρα αν τα παιδια δεν περασαν με κοκκινο ειχαν πινακιδες φωτα ειχαν μαμα εξατμισεις και για ενα ανοιγμα οι μπατσοι βγαλαν τα αποθιμενα τους. Τοτε να στε σιγουροι πως με ενα τσακαλι δικηγορο και τα μοτο θα παρουν πισω και μπορειται να παρετε μεγαλες αποζημιωσεις και μην σου πω μπορεις να ξυλωσεις και τους μπατσους . Λεφτα Τσακαλι δικηγορο και υπομονη. Αλλα αυτο μονο οι ιδοιοι το ξερουν.

Πω ειχα να γραψω εκθεση απο το λυκειο κουραστηκα ! ! Παω για υπνο αντε goodmorning




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotos27
Normal gixxer
Normal gixxer
Sotos27


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Hμερομηνία εγγραφής : 13/05/2009

Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές   Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Απρ 2011, 07:27

εκανα πατατα και το σβησα Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απίστευτα πρόστιμα σε μοτοσυκλετιστές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Απίστευτα τρικ
» Πρέπει να μαστε ενωμένοι οι μοτοσυκλετιστές παιδιά!
» Νέος απίστευτα χαρούμενος κάτοχος gixxer!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com