Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
JIMK7
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
nasos-v
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
T.R.E
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
k8 600 kk
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
kostaskr6
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
κολτρέϊν
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
Leroy
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
ripper
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Poll_r10 

 

 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!

Πήγαινε κάτω 
+37
Aristosk8
mx5
dimchrist
BillyGsxR
filippos
AggelosK8
Feelgood
kostas-1000k9
nktr
opoulian
GIXXERAKIAS
georgeIII
akis_k2
babis k8
No Fear
giannisp
888hayabusa
potis
Painterz
nasos-v
Bozos
kontos 750
cb130081
ripper
teo46
karagio
ripseventh
kostaskr6
christ-r
gsxrk71000
Kydo
cpantelo
magfaria
Miou
k8 600 kk
usabug
sofo65
41 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 16:26

Miou έγραψε:


να μαζεψεις λεφτα γρηγορα και να μπεις και εσυ... ειναι αλλο πραγμα ... τρελη εμπειρια.....
οπως μου ειχε πει ο kydo : μπες μια φορα και εαν δεν σου αρεσει απλα θα εχεις πεταξει 50ε...
το προβλημα ειναι τελικα οτι μου αρεσε...
τα αδερφια ειναι καλα τιμονια και το σημαντικοτερο καλα παιδια που δεν κολλανε να σου εξηγησουν και να σου δειξουν ...
και ειμαστε και η καλυτερη παρεα που σκαει στην πιστα καθε φορα...


και εμενα εκει ειναι το προβλημα οτι μολις μπηκα κολησα το μικροβιο του TD !
μετα απο παρακινηση του Σπυρου μπηκα, κυριολεκτικα απο το 1ο TD με πηρε απο το χερακι απο το 1.40 και μεχρι και τωρα μου δινει και αυτος πολυτιμες συμβουλες
πλεον καταλαβαινω γιατι καπιοι εχουν μερικες χιλιαδες ευρο μηχανακια μονο για τα TD και στο δρομο δε τα βγαζουν σχεδον ποτε, ενω καποτε αυτο το θεωρουσα χαζο και πεταμενα λεφτα, τωρα εχω αντιθετη γνωμη !
το κακο ειναι οτι οσο κατεβαινεις σε χρονους τοσο μειωνεις και το χρονο ζωης των ελαστικων ! ninza
θα καθιερωσω τα rennsport μου φαινεται !

Για το Νασο που πρεπει να εκανε και 35 session και το Τεο που πρεπει να ρυθμισε και 10+ μηχανακια(και ολα με χαμογελο)δεν υπαρχουν λογια !



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BillyGsxR
Adv. gixxer
Adv. gixxer
BillyGsxR


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Ιλιον , Athens
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 548
Αγωνιζόμενος : του Clubbing
Hμερομηνία εγγραφής : 21/04/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 16:32

Εμενα αλλο ειναι που με πειραζει....Οτι οταν προτοπηγα πιστα πριν 1 χρονο περιπου μας ελεγαν να μην κοιταμε χρονους κτλπ. τωρα ξαφνικά μειραζουνε στον κόσμο σενσορες για να χρονομετρουνται... (ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ)
δλδ τι ειναι το σωστο ???? ενα ευχαριστω να πω... και εγώ στον Τεο για την ρυθμιση της αναρτησης... την επομενη φορα να κανονησουμε κ κοψιδια :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.renaultservicedelios.gr
BillyGsxR
Adv. gixxer
Adv. gixxer
BillyGsxR


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Ιλιον , Athens
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 548
Αγωνιζόμενος : του Clubbing
Hμερομηνία εγγραφής : 21/04/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 16:34

Εμενα αλλο ειναι που με πειραζει....Οτι οταν προτοπηγα πιστα πριν 1 χρονο περιπου μας ελεγαν να μην κοιταμε χρονους κτλπ. τωρα ξαφνικά μειραζουνε στον κόσμο σενσορες για να χρονομετρουνται... (ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ)
δλδ τι ειναι το σωστο ???? ενα ευχαριστω να πω... και εγώ στον Τεο για την ρυθμιση της αναρτησης... την επομενη φορα να κανονησουμε κ κοψιδια :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.renaultservicedelios.gr
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 16:43

BillyGsxR έγραψε:
Εμενα αλλο ειναι που με πειραζει....Οτι οταν προτοπηγα πιστα πριν 1 χρονο περιπου μας ελεγαν να μην κοιταμε χρονους κτλπ. τωρα ξαφνικά μειραζουνε στον κόσμο σενσορες για να χρονομετρουνται... (ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ)
δλδ τι ειναι το σωστο ???? ενα ευχαριστω να πω... και εγώ στον Τεο για την ρυθμιση της αναρτησης... την επομενη φορα να κανονησουμε κ κοψιδια :P


οταν προτομπαινεις πιστα εχεις τοσα να φτιαξεις...κεφαλι, ωμους, σωμα γραμμες φρενα που το χρονομετρο ειναι ανουσιο
αλλα απο ενα σημειο και μετα το χρονομετρο ειναι το κινητρο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggelosK8
Hero gixxer
Hero gixxer
AggelosK8


Άντρας Όνομα: : ΑΓΓΕΛΟΣ
Τόπος : Νικαια
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2000
Αγωνιζόμενος : Dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 14/04/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 16:43

Σε ενα παιδι που πρωτο μπαινει πιστα εχει το μυαλο του στους χρονους
τοτε κατι δεν παει καλα adffs trella ......επισης ας ξεπερασουμε και τον κομπλεξισμο για το αν θα μπουν στους αργους...μπαινω στους αργους και ειμαι καλα.τελος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 16:47

AggelosK8 έγραψε:
Σε ενα παιδι που πρωτο μπαινει πιστα εχει το μυαλο του στους χρονους
τοτε κατι δεν παει καλα adffs trella ......επισης ας ξεπερασουμε και τον κομπλεξισμο για το αν θα μπουν στους αργους...μπαινω στους αργους και ειμαι καλα.τελος!!!!

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisp
Normal gixxer
Normal gixxer
giannisp


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Στην πλατεια του χωριου
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Αγωνιζόμενος : Για το μεροκάματο
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 16:57

KARDITSARA έγραψε:

και σιγουρα ξεχναω καποιους

εμένα ξεχασες ρε! μου έφαγες τα καλύτερα χρόνια της ζωής μου! το πρώτο ευχαριστώ είναι σε σένα που με ξεκουνάς - και εγώ το ίδιο βέβαια - και έχω κάποιον μπροστά που εμπιστεύομαι τρελά και δεν έχω άγχος. κωστάκης κκκ μας παίρνει πραγματικά απο το χεράκι και δίνει συμβουλές καθώς και όλα τα παιδιά σούπερ! άντε και στο επόμενο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Feelgood
Normal gixxer
Normal gixxer
Feelgood


Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 17:17

Δεν είναι GoPro αλλά GoChina by NKTR fafoutis (σε καποια σημεία ο ήχος προηγείται της εικόνας scratch συν ότι πάσχει και απο λίγο πάρκισον)




@Miou Το ενδιαφέρον για σένα μετά το 9 και 20''




Υ.Γ. Ρε το τηλέφωνο του φωτογράφου κάποιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 17:32

Feelgood έγραψε:

Υ.Γ. Ρε το τηλέφωνο του φωτογράφου κάποιος


στο εγραψα πιο πανω το τηλ


αεροπορεια πας ! respekt respekt respekt respekt respekt respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimchrist
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 19/10/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 17:40

k8 600 kk έγραψε:
Feelgood έγραψε:

Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει το τηλέφωνο του φωτογράφου που ήταν στην πίστα να κανονίσω για φωτό.

ο φωτογραφος ειναι ο moto report Σαρελας Δημητρης 6977340334
Rolling Eyes
Laughing

Όσο για το βίντεο...
respekt

Ήθελε βέβαια λίγο πιο ψηλά η καμερούλα αλλά από τον κινέζο δεν έχουμε πολλές απαιτήσεις
lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Feelgood
Normal gixxer
Normal gixxer
Feelgood


Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 17:43

k8 600 kk έγραψε:
Feelgood έγραψε:

Υ.Γ. Ρε το τηλέφωνο του φωτογράφου κάποιος


στο εγραψα πιο πανω το τηλ


αεροπορεια πας ! respekt respekt respekt respekt respekt respekt

Μεγειά τα μάτια mal@kies

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 18:23

Feelgood έγραψε:
Δεν είναι GoPro αλλά GoChina by NKTR fafoutis (σε καποια σημεία ο ήχος προηγείται της εικόνας scratch συν ότι πάσχει και απο λίγο πάρκισον)




@Miou Το ενδιαφέρον για σένα μετά το 9 και 20''




Υ.Γ. Ρε το τηλέφωνο του φωτογράφου κάποιος
mprabo mprabo mprabo και στους 2 πολυ ωραιο βιντεακι κ καλο παιχνιδι συγχαρητηρια.

Υ.γ Feelgood μπραβο ειδα οτι τον φυλαγες σε καποια σημεια κ καλα εκανες φυσικα,κ μραβο στον φωτογραφο μας που εχει δειξει ταχεια βελλτιωση στην πιστα good good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 18:32

Miou έγραψε:
kostas-1000k9 έγραψε:
Μπράβο στα παιδιά και από μένα. Πέρα απ'τα γνωστά ιπτάμενα αδέλφια και τον Kydo έπαθα πλάκα με το πως γύρναγε και ο παγκόσμιος πλέον Miou. Τον είχα δει πάλι τέλη Σεπτέμβρη αλλά χθες ήταν ακόμα καλύτερος. Τους περνούσε σα σταματημένους και φυσικά ήρθε και το 1.02,9. Και όταν βγήκε βέβαια πήγε κατευθείαν και πήρε TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 674578 .



Και πάλι μπράβο σε όλους. Περιμένω πως και πως να μαζέψω λεφτά να εξοπλιστώ για να μπω και εγώ μέσα. Άντε να δούμε.


TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 901866
το σεπτεμβρη ειμουν ακομα στα σχετικα πρωτα μου tds ..( μεσα ιουνιου πρωτομπηκα πιστα)
με πολιτικα λαστιχα ακομα... και ακομα ψαρωμενοςμε το ποσο μπορουσα να πιεσω το μηχανακι
επισης σε καθε td που παω φευγω απο εκει βελτιωμενος και σε χρονο αλλα και σε γραμμες-κατανοηση της πιστας... τωρα παντως εχουν αρχισει τα δυσκολα....θελει κοπο για να κατεβασεις 0.5 sec ... τωρα τι εγινε εχθες και γυρναγα ετσι χωρις να νοιωθω οτι πιεζομαι δεν ξερω ... μαλλον απο την πολυ κ@υλα θα ηταν....4 μηνες ειχα να μπω ... το περιμενα πως και πως... θα δουμε στο επομενο με το καλο ....


να μαζεψεις λεφτα γρηγορα και να μπεις και εσυ... ειναι αλλο πραγμα ... τρελη εμπειρια.....
οπως μου ειχε πει ο kydo : μπες μια φορα και εαν δεν σου αρεσει απλα θα εχεις πεταξει 50ε...
το προβλημα ειναι τελικα οτι μου αρεσε...
τα αδερφια ειναι καλα τιμονια και το σημαντικοτερο καλα παιδια που δεν κολλανε να σου εξηγησουν και να σου δειξουν ...
και ειμαστε και η καλυτερη παρεα που σκαει στην πιστα καθε φορα...
tralala :tralala:1.02.9....καλα ρε αθεοφοβε..τι πινεις ρε και δεν μας το λες,κ ερχομαι να τ πουμε απο κοντα κ δεν λες τιποτα!!! mprabo mprabo ρε φιλε χαιρομαι που εχεις κανει τοσο μεγαλη προοδο μεσα σε λιγα T.D.

To μηχανακι παντος ξυριζει ρε φιλε...τι εχεις φτιαξει κ δεν μιλας...απ@τηηηηηη respekt2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 18:46

Feelgood έγραψε:
Δεν είναι GoPro αλλά GoChina by NKTR fafoutis (σε καποια σημεία ο ήχος προηγείται της εικόνας scratch συν ότι πάσχει και απο λίγο πάρκισον)




@Miou Το ενδιαφέρον για σένα μετά το 9 και 20''




Υ.Γ. Ρε το τηλέφωνο του φωτογράφου κάποιος

1. το πάρκισον δημιουργείται από την χαμηλή πίεση των Dunlop
2. 5.20 σε γλυκοκοιτάζει και στην πέφτει CBR 1000 RR
3. στην κ1 τι σέρνεις...? το καφάσι με τις Fix...?
4. το κινέζο 10 τσιγγάνικες μοίρες πιο πάνου
και χορηγία από μένα το μυστικού του feelgood (όνομα και πράγμα)
5. πας καλά και γρήγορα γιατί κλέβεις και δεν κάνεις δίαιτα όπως οι υπόλοιποι !!
τρως όλο το φαί σου, κάνεις τις καταχρήσεις σου και κατεβάζεις τις μπύρες
σε ρυθμό ανεφοδιασμού ρεζερβουάρ σε 24ωρο BOLDOR αγώνα

καλά tday ρε λαμόγιο fafoutis



dimchrist έγραψε:

Rolling Eyes
Laughing

Όσο για το βίντεο...
respekt

Ήθελε βέβαια λίγο πιο ψηλά η καμερούλα αλλά από τον κινέζο δεν έχουμε πολλές απαιτήσεις
lol!


από τον κινέζο και βέβαια δεν έχουμε απαιτήσεις
έχουμε όμως απαιτήσεις από τον κινέζο σχιστομάτη που την έβαλε και έβλεπε ορίζοντα tongue


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nktr στις Δευ 02 Απρ 2012, 19:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filippos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : peiraias
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Hμερομηνία εγγραφής : 10/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 18:54

Miou έγραψε:
filippos έγραψε:
χτεσ ειχα κατευει κ εγω μεγαρο.απλα τηελω να κανω μια παρατιριση. παρατηρισα χτεσ στους ενδιαμεσουσ( πρωτο σεσσιον) ενα παλικαρι με ον-οφ αν θυμαμε καλα v strom το οποιο πιγενε ορθιος (πραγματακα χωρισ να το παιζω competion μιασ κ μπαινω παντα σε αυτο το group) αλιταρχισ δεν εκανε τιποτα.αμετοχος απλα..ο δε "πλοηγος" αντι να τον αλλαξει γρουπ τον κρατησε μεσα....μετα μ λενε για υπηρεσιες κτλ.......υμαρτον


αει γεια σου ρε παιδι ..... πες τα και εσυ γιατι εμενα μου λεγανε οτι ειμαι τρελος και δεν γινοντε αυτα....( να γυρναει κοσμος σε "λαθος" χρονους για το γκρουπ που ειναι ...) και μου ειπανε και το εξης καταπληκτικο : να τους πω εγω ποιοι ειναι αυτοι που γυρνανε αργα στο γρηγορο γκρουπ γιατι δεν εχουν διαπιστωσει κατι τετοιο και μετα να αλλαξω εγω με αυτον... TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 837498 λες και ειναι δικια μου δουλεια αυτη...

παει ο καθενασ βλεπει το σχεδιο της πιστας π εχει μεσα.την βλεπει μικρη κ αφοθ στο δρομο κλασσικα ειναι ο ελληνασ ροσσι σου λεει ¨την γυρναω στο 1.04 " ....κ δεν ειναι δουλεια μασ να πουμε ποιοσ ειναι σε λαθοσ γκρουπ ειναι δουλεια τουσ να μασ παρεχουν ασφαλεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 19:34

ripseventh έγραψε:
Feelgood έγραψε:
Δεν είναι GoPro αλλά GoChina by NKTR fafoutis (σε καποια σημεία ο ήχος προηγείται της εικόνας scratch συν ότι πάσχει και απο λίγο πάρκισον)




@Miou Το ενδιαφέρον για σένα μετά το 9 και 20''




Υ.Γ. Ρε το τηλέφωνο του φωτογράφου κάποιος
mprabo mprabo mprabo και στους 2 πολυ ωραιο βιντεακι κ καλο παιχνιδι συγχαρητηρια.

Υ.γ Feelgood μπραβο ειδα οτι τον φυλαγες σε καποια σημεια κ καλα εκανες φυσικα,κ μραβο στον φωτογραφο μας που εχει δειξει ταχεια βελλτιωση στην πιστα good good

+1 +1 +1 super super super
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 19:42

οσο για τους χρονους στα γκρουπ αμα σε ρωτανε και λες τοσο.. σε βαζουν στο αναλογο γκρουπ...
αν λεμε μαλακιες για τους χρονους που κανουμε δεν φταιει η διοργανωση και με τετοιο κοσμο που ειχε χτες δεν ειναι ευκολη η αλλαγη γκρουπ για ευνοητους λογους.
ενταξει πληρωνουμε για να μπουμε αλλα ορισμενα πραγματα πρεπει να τα βλεπουμε με καποια κατανοηση,μαζι με μας πληρωνουν αλλοι 100 και.

αα οσο για το κατσαβιδιασμα παρακαλω χαρα μου,οooσο το κατεχω και εγω ετσι...δεν ειμαι nktr!

υ.γ μην αρχισετε και μου τα χωνετε το λεω ανεξαρτητος διωργανωτη.

hallo hallo


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo46 στις Δευ 02 Απρ 2012, 19:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mx5
Full gixxer
Full gixxer
mx5


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1084
Hμερομηνία εγγραφής : 27/09/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 19:45

Ποιος ζητησε τετοιο πραγμα; Γιατι η κατηγορια αιωρειται στον αερα, και πιανει ολα τα ατομα της διοργανωσης

Παρολα αυτα, συγχαρητηρια σε ολους τους συμμετεχοντες, μιας και μονοι τους αποδεικνυουν οτι το επιπεδο βελτιωνετσι συνεχως

Ευχομαι να εχω μηχανη συντομα και να προσπαθησω να σας ακολουθησω... Βαρεθηκα να σας βλεπω μονο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filippos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : peiraias
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Hμερομηνία εγγραφής : 10/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 19:53

teo46 έγραψε:
οσο για τους χρονους στα γκρουπ αμα σε ρωτανε και λες τοσο.. σε βαζουν στο αναλογο γκρουπ...
αν λεμε μαλακιες για τους χρονους που κανουμε δεν φταιει η διοργανωση και με τετοιο κοσμο που ειχε χτες δεν ειναι ευκολη η αλλαγη γκρουπ για ευνοητους λογους.
ενταξει πληρωνουμε για να μπουμε αλλα ορισμενα πραγματα πρεπει να τα βλεπουμε με καποια κατανοηση,μαζι με μας πληρωνουν αλλοι 100 και.

αα οσο για το κατσαβιδιασμα παρακαλω χαρα μου,οooσο το κατεχω και εγω ετσι...δεν ειμαι nktr!

υ.γ μην αρχισετε και μου τα χωνετε το λεω ανεξαρτητος διωργανωτη.

hallo hallo

δεν ειναι λαθος της εκαστοτε διοργανοσεις και σε βαζει στο γκρουπ.απλα η διοργανωση πρπει να εχει ματια στην πιστα κ να δει οτι δεν εισαι για εκει π λεσ κ να σε αλαξει..( αλιταρχησ-πλοηγοι)...απλα ο ελληναρασ το εχει ενα θεμα..θελουμε ολοι με την μια να παμε στους γρηγορουσ, να ξυσουμε με 20χλμ κ την επομενη να το δειξουμε στην καφετερια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 20:13

μια χαρα ηταν χθες!
εσκασα κ γω κατα τις 2...
μα καλα ηρθαν τοσοι και δε μιλησαν σε κανενα? toixos ?
ωραιος και ο μιου!..την Πεμπτη κερνας λουκανικακι file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis_k2
Jr.gixxer
akis_k2


Άντρας Όνομα: : ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΚΗΣ)
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 21:29

k8 600 kk έγραψε:
α ! και οσο για τα παιδια που ηρθαν και δε μιλησαν..... mal@kies
το θεμα ειναι να μεγαλωνει η παρεα και να περναμε καλα !

αφου βρε Κωστα το ειπα και μονος μου οτι εκανα mal@kies .(αυτογνωσια fafoutis ) δεν πειραζει την τεταρτη θα ερθω για καφε, και στο επομενο trackday να σας δω.. μαζευω λεφτα για εξοπλισμο και θα αρχισω κι εγω. ετοιμαστε γκρουπ για κουλους lol! lol! γτ πρωτη μου φορα σε πιστα...μονο οι χρονοι δεν με νοιαζουν.. δεν πα να κανω και 3λεπτο την γυρα..στα π@π@ρια μου. εγω να μαθω θελω και αν μου αρεσει και εχω ορεξη και υπομονη θα ερθουν και οι χρονοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 21:54

Feelgood έγραψε:
Δεν είναι GoPro αλλά GoChina by NKTR fafoutis (σε καποια σημεία ο ήχος προηγείται της εικόνας scratch συν ότι πάσχει και απο λίγο πάρκισον)




@Miou Το ενδιαφέρον για σένα μετά το 9 και 20''




Υ.Γ. Ρε το τηλέφωνο του φωτογράφου κάποιος


καλα φιλε respekt γυρναγες 1.01,6 και 1.01,8 και μετα γυρναγαμε μαζι και σε καθυστερουσα στο 1.02,9
toixos toixos toixos

ωραιο το βιντεακι και ας εχει παρκινσον...
εχω κατι περιεργες γραμμες μερικες φορες νομιζω...πρεπει να δειξεις τιποτα ... diabase
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 22:00

aristos750 έγραψε:
μια χαρα ηταν χθες!
εσκασα κ γω κατα τις 2...
μα καλα ηρθαν τοσοι και δε μιλησαν σε κανενα? toixos ?
ωραιος και ο μιου!..την Πεμπτη κερνας λουκανικακι file

βαζω και παιδακια και βαζεις τις beer1 beer1

okk okk okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 22:06

Miou έγραψε:
aristos750 έγραψε:
μια χαρα ηταν χθες!
εσκασα κ γω κατα τις 2...
μα καλα ηρθαν τοσοι και δε μιλησαν σε κανενα? toixos ?
ωραιος και ο μιου!..την Πεμπτη κερνας λουκανικακι file

βαζω και παιδακια και βαζεις τις beer1 beer1

okk okk okk

εννοειται... cheers cheers cheers
Εξαρχεια - Κυψελη σε 1.02.8!!!
τεζααααα θα πηγαινω! fafoutis fafoutis fafoutis beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 6 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 22:08

teo46 έγραψε:
ripseventh έγραψε:
Feelgood έγραψε:
Δεν είναι GoPro αλλά GoChina by NKTR fafoutis (σε καποια σημεία ο ήχος προηγείται της εικόνας scratch συν ότι πάσχει και απο λίγο πάρκισον)




@Miou Το ενδιαφέρον για σένα μετά το 9 και 20''




Υ.Γ. Ρε το τηλέφωνο του φωτογράφου κάποιος
mprabo mprabo mprabo και στους 2 πολυ ωραιο βιντεακι κ καλο παιχνιδι συγχαρητηρια.

Υ.γ Feelgood μπραβο ειδα οτι τον φυλαγες σε καποια σημεια κ καλα εκανες φυσικα,κ μραβο στον φωτογραφο μας που εχει δειξει ταχεια βελλτιωση στην πιστα good good

+1 +1 +1 super super super


ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!!!!!

δεν λεω τιποτα , το απολαυσα και respekt2 respekt2

γραμμες καρμπον!!!

προσπαθω να κανω αυτο που κανεις στην κ4 και στην Κπιτσ αλλα δεν ειναι και οτι πιο ευκολο
πρεπει οποσδηποτε να την παμε την βολτα μας μεσα....

respekt respekt respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» TEAM65 TRACK DAY - ΠΕΜΠΤΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
» TEAM65 TRACK DAYS - ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
» TEAM65 TRACK DAYS - ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ & ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΜΑIOY

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com