Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!

Πήγαινε κάτω 
+37
Aristosk8
mx5
dimchrist
BillyGsxR
filippos
AggelosK8
Feelgood
kostas-1000k9
nktr
opoulian
GIXXERAKIAS
georgeIII
akis_k2
babis k8
No Fear
giannisp
888hayabusa
potis
Painterz
nasos-v
Bozos
kontos 750
cb130081
ripper
teo46
karagio
ripseventh
kostaskr6
christ-r
gsxrk71000
Kydo
cpantelo
magfaria
Miou
k8 600 kk
usabug
sofo65
41 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giannisp
Normal gixxer
Normal gixxer
giannisp


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Στην πλατεια του χωριου
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Αγωνιζόμενος : Για το μεροκάματο
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 21:40

k8 600 kk έγραψε:
super το πιστοβιο παρεακι ! καλα περασαμε, λυσαξαμε, ξεκα...με !!!

φωτο και λεπτομερειες απο αυριο γιατι ειμαι κομματιαααααααααααααα !!!

και ενα μπραβο στο θανο και στη τεαμ65 για πολυ καλη διοργανωση !
ookkk ookkk ookkk ookkk ookkk ookkk ookkk

+1 όντως
κουραστική μέρα, και άν εξαιρέσεις κάποιες λεπτομέρεις πολύ καλή η διοργάνωση. Κώστα έβγαλες και εσύ φωτό? νόμιζα μόνο ο μίου είναι ο παπαράτσι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 22:38

giannisp έγραψε:
k8 600 kk έγραψε:
super το πιστοβιο παρεακι ! καλα περασαμε, λυσαξαμε, ξεκα...με !!!

φωτο και λεπτομερειες απο αυριο γιατι ειμαι κομματιαααααααααααααα !!!

και ενα μπραβο στο θανο και στη τεαμ65 για πολυ καλη διοργανωση !
ookkk ookkk ookkk ookkk ookkk ookkk ookkk

+1 όντως
κουραστική μέρα, και άν εξαιρέσεις κάποιες λεπτομέρεις πολύ καλή η διοργάνωση. Κώστα έβγαλες και εσύ φωτό? νόμιζα μόνο ο μίου είναι ο παπαράτσι.


καλα ηταν απο το μεσημερι και μετα που εφυγε ο πολυς κοσμος...ψιλοειρωνικα πρεπει να το λεει ...

φωτος εβγαλα ελαχιστες ... εβγαλε μερικες η φιλη του μιχαλη ομως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 22:53

Βαλτε και καμια φωτογραφια ρε παλικαρια!Εγω πηγα μια βολτα στον Ναυπλιο με 2 παλικαρια,χαμος γινοταν,πολλες μοτοσυκλετες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 23:25

μια χαρα ηταν σημερα μαζευτηκε το παλιο παρεακι!!

ειμαι ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 23:31

teo46 έγραψε:
μια χαρα ηταν σημερα μαζευτηκε το παλιο παρεακι!!

ειμαι ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!



xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa


Τι εγινε Τεο...ξεσυνηθισαμε :?: :?: :?:


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 01 Απρ 2012, 23:57

Σημερα ηταν καταπληκτικα ειδικα απο την στιγμη που αδειασε λιγο η πιστα και ειδικα στα pits.....

ξαναπηγαινα αυριο στα καπακια tralala tralala

α και μαλλον θα αρχησω και γω να πινω μπυρες το μεσημερι φαινεται πως σε κανουν να γυρνας σε εκπληκτικους χρονους.....ε μιου??? respekt respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis_k2
Jr.gixxer
akis_k2


Άντρας Όνομα: : ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΚΗΣ)
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 00:12

περασα κι εγω κατα τις 19:00 απο εκει, οταν ειχε ψιλοσπασει ο κοσμος. ηρθα με το αμαξι (μαζι με την οικογενεια) γτ ημουν λουτρακι λογω οικογενειακων υποχρεωσεων. ειδα μερικους απο εσας, χαζευα τον giannisp (μαλλον εκεινος ηταν) σε καποιο session ( λογω οτι εχουμε το ιδιο σχεδον μοντελο μηχανακι).
αλλα ο mal@kies εγω, ντραπηκα εκεινη την ωρα να σας μιλησω. toixos ηταν πολυ ωραια, μπραβο σας. δεν εχω μπει ποτε σε πιστα (ζουσα σε νησι, προσφατα ηρθα αθηνα) και θα ηθελα να ξεκινησω κι εγω. θα αρχισω να εξοπλιζομαι σιγα σιγα..και θα γινει η αρχη συντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisp
Normal gixxer
Normal gixxer
giannisp


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : Στην πλατεια του χωριου
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Αγωνιζόμενος : Για το μεροκάματο
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 00:37

άλλο επικαθήμενο δεν υπήρχε οπότε μάλλον εμένα χάζευες -δεν είναι και δύσκολο άλλωστε- μέχρι και παππούς με καταράκτη με βλέπει τόσο σφαίρα που περνάω... κακώς δεν μίλησες. να ξεκινήσεις σύντομα να μεγαλώνει κιάλλο η παρέα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis_k2
Jr.gixxer
akis_k2


Άντρας Όνομα: : ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΚΗΣ)
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 01:00

giannisp έγραψε:
άλλο επικαθήμενο δεν υπήρχε οπότε μάλλον εμένα χάζευες -δεν είναι και δύσκολο άλλωστε- μέχρι και παππούς με καταράκτη με βλέπει τόσο σφαίρα που περνάω... κακώς δεν μίλησες. να ξεκινήσεις σύντομα να μεγαλώνει κιάλλο η παρέα!

lol! lol! γτ βρε φιλε μια χαρα εγω σε ειδα να περνας...ωραιες γραμμες, ωραια κλιση στην στροφη που εβλεπα εγω απο τα πιτ.. μπραβο μπραβο..ειλικρινα σας ζηλεψα.. ναι να σου πω την αληθεια το μετανιωσα που δεν μιλησα..δεν πειραζει την επομενη φορα σιγουρα, και καποια απο τις επομενες τεταρτες στην συνατηση θα ερθω σιγουρα. θελω πολυ να μπω στην παρεα. οχι τιποτα θελω να δω ποσο ''σηκωνει'' ο μιου στις μπυρες.. lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 01:02

Σας ζηλεύω. Ήθελα να ερθω αλλά δούλευα. Χαίρομαι που τουλάχιστον καποιοι πέρασαν ωραία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 01:16

περασα και εγω και σας ειδα παιδια πολυ ωραιοι και μου αρεσε που ειστε οργανομενοι στα πιτ. και εγω δεν μιλησα πιστευω καποια τεταρτη να τα πουμε απο κοντα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis_k2
Jr.gixxer
akis_k2


Άντρας Όνομα: : ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΚΗΣ)
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 02:40

georgeIII έγραψε:
περασα και εγω και σας ειδα παιδια πολυ ωραιοι και μου αρεσε που ειστε οργανομενοι στα πιτ. και εγω δεν μιλησα πιστευω καποια τεταρτη να τα πουμε απο κοντα!!

ουτε εσυ μιλησες;;; fafoutis τελικα ποσοι πηγαμε απο το φορουμ και δεν μιλησαμε μεταξυ μας.. αι καλα ουτε πρωταπριλιατικο αστειο να ηταν lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 05:56

babis k8 έγραψε:
teo46 έγραψε:
μια χαρα ηταν σημερα μαζευτηκε το παλιο παρεακι!!

ειμαι ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!



xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa


Τι εγινε Τεο...ξεσυνηθισαμε :?: :?: :?:



oooyes oooyes oooyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 08:46

καλα ηταν και χθες


κουραση οσο δεν περνει
δεν ξερω και εγω ποσους γυρους εγραψα
πολυ κοσμος
πανεμορφη παρεα
χαβαλες
ενας εκπληκτικος miou , που επειδη ειχε να μπει πολυ καιρο και δεν ηταν σε φορμα
εκανε μονο 1,02,9 affraid (μ@λ@κα μεινε εκτος φορμας.... θα μας κανεις ρεζιλι αν βρεις την φορμα σου..... fafoutis fafoutis fafoutis )

εγω στο τελειωμα του TD μπηκαμε για 5 γυρους εγω , ο τεο και ο kydo και στην 4 ...... ντουπ κατω σαν σκατ@. ευτυχως η ζημια στο μηχανακι ηταν μονο τα 2 μηνηταρια χωρις ουτε μια γρατζουνια στο υπολοιπο μηχανακι

να΄μαστε καλα και στο επομενο να περασουμε τοσο καλα
ελπιζω χωρις ... ντουπ.... pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:15

nasos-v έγραψε:
καλα ηταν και χθες


κουραση οσο δεν περνει
δεν ξερω και εγω ποσους γυρους εγραψα
πολυ κοσμος
πανεμορφη παρεα
χαβαλες
ενας εκπληκτικος miou , που επειδη ειχε να μπει πολυ καιρο και δεν ηταν σε φορμα
εκανε μονο 1,02,9 affraid (μ@λ@κα μεινε εκτος φορμας.... θα μας κανεις ρεζιλι αν βρεις την φορμα σου..... fafoutis fafoutis fafoutis )

εγω στο τελειωμα του TD μπηκαμε για 5 γυρους εγω , ο τεο και ο kydo και στην 4 ...... ντουπ κατω σαν σκατ@. ευτυχως η ζημια στο μηχανακι ηταν μονο τα 2 μηνηταρια χωρις ουτε μια γρατζουνια στο υπολοιπο μηχανακι

να΄μαστε καλα και στο επομενο να περασουμε τοσο καλα
ελπιζω χωρις ... ντουπ.... pale

παρασημα ειναι αυτα νασο δεν τρεχει τπτ απο τη στιγμη που δεν εγινε και καμια σοβαρη ζημια....
παλι καλα που δεν εγινε σαν το μαυρο bmw που εβγαλες απο τα χορτα της 8....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:23

akis_bmw έγραψε:
georgeIII έγραψε:
περασα και εγω και σας ειδα παιδια πολυ ωραιοι και μου αρεσε που ειστε οργανομενοι στα πιτ. και εγω δεν μιλησα πιστευω καποια τεταρτη να τα πουμε απο κοντα!!

ουτε εσυ μιλησες;;; TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 79988 τελικα ποσοι πηγαμε απο το φορουμ και δεν μιλησαμε μεταξυ μας.. αι καλα ουτε πρωταπριλιατικο αστειο να ηταν lol! lol!



δεν πατε καλα ρε εσεις.... TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 536918
μεχρι και πανο εχουμε φτιαξει για να ξερει ο κοσμος που κυριως ειμαστε(γιατι εχουμε μερικα παιδια που πανε πιο διπλα) και εσεις ηρθατε μεχρι εκει και δεν μιλησατε...
οι μονοι που ειχαν μηνει στο τελος ειμασταν εμεις ...(για αλλη μια φορα παμε πρωτοι και φευγουμε τελευταιοι)


ακη μην τους ακους τι λενε .... 2 μπυρες πινω κανα βραδυ αμα βγουμε εξω...
απλα ειχα πει οτι αμα εσπαγα εχθες το 1.4 θα σταματαγα και θα επινα 1 μπυρουλα... τελικα οταν μου ειπαν το χρονο εφυγα και αγορασα ενα τελαρο... TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 674578
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:30

λοιπον τερμα τα powerade το γυρναω σε amstel!!!! ενα δευτερολεπτο κατω με καθε κουτακι xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:32

καλημερα σε ολα τα παιδια!!!!! Χθες ηταν μια χαρα!!!!! Νταξει το μεσημερι και μετα το ευχαριστηθηκαμε οπως ειπαν και τα παιδια μιας και αδειασε η πιστα....Η μλκια ηταν οτι κι εγω βαρεσα ενα ντουπ μιας και στο τελειωμα της κ6 ανοιχτηκα πολυ με το γκαζι και πατησα χωμα...και εφαγα ασφαλτο:P Αλλα ολα καλα μιας και τα αγια R&G μας σωσανε!!!! κατα τα αλλα χαιρετησα και τα παιδια αλλα μιας και ειχαν σκασει φιλαρακια δεν μπορεσα να αραξω!!! Αντε και την επομενη καλυτερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:32

Mπράβο παίδες!Αυτά είναι ωραία πράματα!Χωρίς ντούπ βεβαίως βεβαίως θα ήταν καλύτερα αλλά αφού ήταν ανεπαίσθητο όλα καλά!!! file


ps:Πρέπει να αρχίσω και ΄γω τις μπύρες....άκου 1.02,9 toixos
ps2:Πρεπεί να αρχίσω γενικά την πίστα γιατί έχω πάθει στέρηση... No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:39

nasos-v έγραψε:
καλα ηταν και χθες


κουραση οσο δεν περνει
δεν ξερω και εγω ποσους γυρους εγραψα
πολυ κοσμος
πανεμορφη παρεα
χαβαλες
ενας εκπληκτικος miou , που επειδη ειχε να μπει πολυ καιρο και δεν ηταν σε φορμα
εκανε μονο 1,02,9 affraid (μ@λ@κα μεινε εκτος φορμας.... θα μας κανεις ρεζιλι αν βρεις την φορμα σου..... TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 79988 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 79988 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 79988 )

εγω στο τελειωμα του TD μπηκαμε για 5 γυρους εγω , ο τεο και ο kydo και στην 4 ...... ντουπ κατω σαν σκατ@. ευτυχως η ζημια στο μηχανακι ηταν μονο τα 2 μηνηταρια χωρις ουτε μια γρατζουνια στο υπολοιπο μηχανακι

να΄μαστε καλα και στο επομενο να περασουμε τοσο καλα
ελπιζω χωρις ... ντουπ.... pale



TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 901866 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 901866 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 901866

ειχε πλακα οταν μου ειπαν τα παιδια οτι εσπασα το 3 δεν τους πιστεψα και ελεγα οτι μου κανουν πλακα (1 απριλιου lol!)

σε ειδα πως επεσες και πρεπει να ηταν απο τις πιο χαζες τουμπες ever...μακαρι να εχουμε μονο τετοιες τουμπες ολοι μας....

κατι πρεπει να γινει με τα γκρουπ και το ποιος μπαινει μεσα στο καθενα...πολυ ανομοιομορφια... ειχε στο κοκκινο(γρηγορο) ατομα που επρεπε να ειναι στο πρασινο ( ενδιαμεσο) για να μην πω στο κιτρινο... και μετα μου φωναζαν γιατι πηγενω γρηγορα και τους περναω οπου βρω... μα γιατι αμα ο αλλος γυρναει 20 sec πιο αργα δεν μπορεις να φρεναρεις καθε φορα σε καθε στροφη και να περιμενεις την ευθεια για να τον περασεις ...
σε πιστα ταχυτητας μπηκαμε ... σε γρηγορο γκρουπ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:47

απολαυστε χαζοτουμπα........

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
ripseventh
Full gixxer
Full gixxer
ripseventh


Άντρας Όνομα: : Λουκας
Τόπος : Λιβαδεια
Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:54

affraid affraid affraid Kαλα ρεποτε εγινε αυτο...πως εγινε ρε φιλε απ οτι φενεται χαλαρα πηγαινεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:56

nasos-v έγραψε:
απολαυστε χαζοτουμπα........

Shocked Shocked

ενταξει δεν υπαρχει αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
opoulian
Normal gixxer
Normal gixxer
opoulian


Άντρας Όνομα: : Spyros
Τόπος : athens
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 237
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:57

ε οχι και χαλαρα!ειδες ποσο συρθηκε το μηχανακι!παντως ο αισθητηρας πτωσης δουλεψε τζαμι.Νασο απο κρυα λαστιχα προηλθε η πτωση η εγινε κατι αλλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 4 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 09:59

ripseventh έγραψε:
affraid affraid affraid Kαλα ρεποτε εγινε αυτο...πως εγινε ρε φιλε απ οτι φενεται χαλαρα πηγαινεις


ελα ντε ρε παιδι

χθες το ειδα το βιντεο τουλαχιστον 15 φορες και δεν μπορω να καταλαβω τι εγινε

ουτε με φορα πηγα , ουτε κλιση ειχα .... ηταν κρυα τα λαστιχα βεβαια αλλα δεν δικαιολογείτε να φύγει ετσι


αφου δεν επαθε ζημια.... να΄μαστε καλα file




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» TEAM65 TRACK DAY - ΠΕΜΠΤΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
» TEAM65 TRACK DAYS - ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
» TEAM65 TRACK DAYS - ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ & ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΜΑIOY

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com