Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 
JIMK7
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 
nasos-v
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 
T.R.E
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 
k8 600 kk
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 
kostaskr6
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 
κολτρέϊν
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 
Leroy
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 
ripper
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_l10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_c10TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Poll_r10 

 

 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!

Πήγαινε κάτω 
+37
Aristosk8
mx5
dimchrist
BillyGsxR
filippos
AggelosK8
Feelgood
kostas-1000k9
nktr
opoulian
GIXXERAKIAS
georgeIII
akis_k2
babis k8
No Fear
giannisp
888hayabusa
potis
Painterz
nasos-v
Bozos
kontos 750
cb130081
ripper
teo46
karagio
ripseventh
kostaskr6
christ-r
gsxrk71000
Kydo
cpantelo
magfaria
Miou
k8 600 kk
usabug
sofo65
41 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akis_k2
Jr.gixxer
akis_k2


Άντρας Όνομα: : ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΚΗΣ)
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 22:10

Miou έγραψε:
aristos750 έγραψε:
μια χαρα ηταν χθες!
εσκασα κ γω κατα τις 2...
μα καλα ηρθαν τοσοι και δε μιλησαν σε κανενα? toixos ?
ωραιος και ο μιου!..την Πεμπτη κερνας λουκανικακι file

βαζω και παιδακια και βαζεις τις beer1 beer1

okk okk okk
Αλεξανδρε η μπυρα να ρεει και ποιος σε πιανει εσενα..
μαλλον ειχε δικιο ο φιλος πιο πριν που ειπε να κοψουμε τα redbull και να αρχισουμε τις amstel xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis_k2
Jr.gixxer
akis_k2


Άντρας Όνομα: : ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΚΗΣ)
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΔευ 02 Απρ 2012, 22:14

Feelgood έγραψε:
Δεν είναι GoPro αλλά GoChina by NKTR fafoutis (σε καποια σημεία ο ήχος προηγείται της εικόνας scratch συν ότι πάσχει και απο λίγο πάρκισον)




@Miou Το ενδιαφέρον για σένα μετά το 9 και 20''




Υ.Γ. Ρε το τηλέφωνο του φωτογράφου κάποιος
super super +1 +1

Υ.Γ. εχω και αναλυτικα τους χρονους αν θελετε να τους βαλω;;; ρωταω γτ γραφει ονοματα και επιθετα και δεν ξερω μηπως καποιος εχει προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 01:19

nasos-v έγραψε:
απολαυστε χαζοτουμπα........




Kριμα ρε συ Νασο...

Αφου εισαι πρωτα εσυ καλα κ μετα το μοτορι,δεν τρεχει τπτ!!!

Ετσι ακριβως την εφαγα εγω στην 2,τα μανιταρια με ειχαν σωσει
κ μενα.

Εχεις εξηγηση για ποιο λογο σε εδιωξε?
Γιατι μου φαινεται πολυ κουλο,ανοιξες γκαζι νωριτερα? xmmm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 01:47

akis_bmw έγραψε:

Υ.Γ. εχω και αναλυτικα τους χρονους αν θελετε να τους βαλω;;; ρωταω γτ γραφει ονοματα και επιθετα και δεν ξερω μηπως καποιος εχει προβλημα.


ειναι μονο αυτοι που ειχαν σενσορα του Σοφουλη μεσα στη λιστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1734
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 08:07

Νasos-v ο τρόπος που πέφτεις υποδεικνύει κρύα λάστιχα.Έχω πέσει και εγώ έτσι και δεν το περίμενα με ΤΙΠΟΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 08:11

babis k8 έγραψε:
nasos-v έγραψε:
απολαυστε χαζοτουμπα........




Kριμα ρε συ Νασο...

Αφου εισαι πρωτα εσυ καλα κ μετα το μοτορι,δεν τρεχει τπτ!!!

Ετσι ακριβως την εφαγα εγω στην 2,τα μανιταρια με ειχαν σωσει
κ μενα.

Εχεις εξηγηση για ποιο λογο σε εδιωξε?
Γιατι μου φαινεται πολυ κουλο,ανοιξες γκαζι νωριτερα? xmmm


DrIoannis έγραψε:
Νasos-v ο τρόπος που πέφτεις υποδεικνύει κρύα λάστιχα.Έχω πέσει και εγώ έτσι και δεν το περίμενα με ΤΙΠΟΤΑ.


δεν ανοιξα γκαζι, με κλειστο ημουν

κρυα λαστιχα και απροσεξια δικια μου .. κοινος τον mal@kies mal@kies


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nasos-v στις Τρι 03 Απρ 2012, 08:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
filippos
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Τόπος : peiraias
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Hμερομηνία εγγραφής : 10/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 08:46

teo46 έγραψε:
οσο για τους χρονους στα γκρουπ αμα σε ρωτανε και λες τοσο.. σε βαζουν στο αναλογο γκρουπ...
αν λεμε μαλακιες για τους χρονους που κανουμε δεν φταιει η διοργανωση και με τετοιο κοσμο που ειχε χτες δεν ειναι ευκολη η αλλαγη γκρουπ για ευνοητους λογους.
ενταξει πληρωνουμε για να μπουμε αλλα ορισμενα πραγματα πρεπει να τα βλεπουμε με καποια κατανοηση,μαζι με μας πληρωνουν αλλοι 100 και.

αα οσο για το κατσαβιδιασμα παρακαλω χαρα μου,οooσο το κατεχω και εγω ετσι...δεν ειμαι nktr!

υ.γ μην αρχισετε και μου τα χωνετε το λεω ανεξαρτητος διωργανωτη.

hallo hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 09:23

nasos-v έγραψε:
babis k8 έγραψε:
nasos-v έγραψε:
απολαυστε χαζοτουμπα........




Kριμα ρε συ Νασο...

Αφου εισαι πρωτα εσυ καλα κ μετα το μοτορι,δεν τρεχει τπτ!!!

Ετσι ακριβως την εφαγα εγω στην 2,τα μανιταρια με ειχαν σωσει
κ μενα.

Εχεις εξηγηση για ποιο λογο σε εδιωξε?
Γιατι μου φαινεται πολυ κουλο,ανοιξες γκαζι νωριτερα? xmmm


DrIoannis έγραψε:
Νasos-v ο τρόπος που πέφτεις υποδεικνύει κρύα λάστιχα.Έχω πέσει και εγώ έτσι και δεν το περίμενα με ΤΙΠΟΤΑ.


δεν ανοιξα γκαζι, με κλειστο ημουν

κρυα λαστιχα και απροσεξια δικια μου .. κοινος τον mal@kies mal@kies


Κ εμενα μονο για κρυα λαστηχα μου κανει τετοιο διωξημο...

Τεσπα συνεχισε souza κ μην "μασας" τπτ file

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Feelgood
Normal gixxer
Normal gixxer
Feelgood


Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 10:08

@Νασο @Miou όποτε θέλετε θα πάμε βόλτα παρέα okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 10:11

akis_bmw έγραψε:



Υ.Γ. εχω και αναλυτικα τους χρονους αν θελετε να τους βαλω;;; ρωταω γτ γραφει ονοματα και επιθετα και δεν ξερω μηπως καποιος εχει προβλημα.


αν εχεις ολους τους δικους μου ανεβασε τους σε παρακαλω ... μου ειχαν ανεβασει την πιεση και δεν μπηκα στην διαδικασια να παω να τους ζητησω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 10:14

Feelgood έγραψε:
@Νασο @Miou όποτε θέλετε θα πάμε βόλτα παρέα TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 355452

εκατσα και ειδα το βιντεακι 2-3 φορες εχθες .... πραγματικα εχω κατι πολυ περιεργες γραμμες
σε πολλες στροφες....ή φοβοσουν μην πεσω επανω σου και γινουμε σμπαραλια και επερνες αλλες γραμμες εσυ ?

κουφαλα feelgood με πορωσες ....θελω παλι πιστα ... λεφτα μενει να βρω παλι... TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 714410
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
No Fear
Full gixxer
Full gixxer
No Fear


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Μεγαλοπολη
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Hμερομηνία εγγραφής : 22/03/2012

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 10:31

Οντως πρεπει να ηταν απο κρυα ελαστικα,κριμα ρε φιλε.
Τουλαχιστον εισαι καλα και ελπιζω η μοτοσυκλετα να την εβγαλε με ''αμυχες''.
Καμια φωτογραφια δεν θα ανεβασετε ρε παιδες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akis_k2
Jr.gixxer
akis_k2


Άντρας Όνομα: : ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΚΗΣ)
Τόπος : ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Hμερομηνία εγγραφής : 12/08/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 11:05

Miou έγραψε:
akis_bmw έγραψε:



Υ.Γ. εχω και αναλυτικα τους χρονους αν θελετε να τους βαλω;;; ρωταω γτ γραφει ονοματα και επιθετα και δεν ξερω μηπως καποιος εχει προβλημα.


αν εχεις ολους τους δικους μου ανεβασε τους σε παρακαλω ... μου ειχαν ανεβασει την πιεση και δεν μπηκα στην διαδικασια να παω να τους ζητησω....
5 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1:05.686 1:03.886 1:04.067 1:02.931 1:03.612 ---1:02.931
mprabo respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Feelgood
Normal gixxer
Normal gixxer
Feelgood


Άντρας Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 11:51

Miou έγραψε:
Feelgood έγραψε:
@Νασο @Miou όποτε θέλετε θα πάμε βόλτα παρέα TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 355452

εκατσα και ειδα το βιντεακι 2-3 φορες εχθες .... πραγματικα εχω κατι πολυ περιεργες γραμμες
σε πολλες στροφες....ή φοβοσουν μην πεσω επανω σου και γινουμε σμπαραλια και επερνες αλλες γραμμες εσυ ?

κουφαλα feelgood με πορωσες ....θελω παλι πιστα ... λεφτα μενει να βρω παλι... TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 714410

Σε κάποια σημεία σου ανοίγει η γραμμή και είσαι ώρα πλαγιασμένος. Τα φρένα σου και ειδικά στην ευθεία είναι πάρα πολύ καλά. Ναι θα μπορούσα να σου χωθώ σε κάποια σημεία αλλά δεν υπήρχε λόγος να εκβιάσω. Έψαχνα για καθαρό προσπέρασμα, κάτι που δεν μου έδωσες εύκολα okk Και στο είπα στην πίστα πόσο το γούσταρα.

Τώρα υπομονή και οικονομία για φρέσκα λαστιχάκια γιατί αυτά που φαράω αν ξαναμπώ θα έχει.....εκτόξευση eleison

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 14:08

[/quote]


TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 901866
το σεπτεμβρη ειμουν ακομα στα σχετικα πρωτα μου tds ..( μεσα ιουνιου πρωτομπηκα πιστα)
με πολιτικα λαστιχα ακομα... και ακομα ψαρωμενοςμε το ποσο μπορουσα να πιεσω το μηχανακι
επισης σε καθε td που παω φευγω απο εκει βελτιωμενος και σε χρονο αλλα και σε γραμμες-κατανοηση της πιστας... τωρα παντως εχουν αρχισει τα δυσκολα....θελει κοπο για να κατεβασεις 0.5 sec ... τωρα τι εγινε εχθες και γυρναγα ετσι χωρις να νοιωθω οτι πιεζομαι δεν ξερω ... μαλλον απο την πολυ κ@υλα θα ηταν....4 μηνες ειχα να μπω ... το περιμενα πως και πως... θα δουμε στο επομενο με το καλο ....


να μαζεψεις λεφτα γρηγορα και να μπεις και εσυ... ειναι αλλο πραγμα ... τρελη εμπειρια.....
οπως μου ειχε πει ο kydo : μπες μια φορα και εαν δεν σου αρεσει απλα θα εχεις πεταξει 50ε...
το προβλημα ειναι τελικα οτι μου αρεσε...
τα αδερφια ειναι καλα τιμονια και το σημαντικοτερο καλα παιδια που δεν κολλανε να σου εξηγησουν και να σου δειξουν ...
και ειμαστε και η καλυτερη παρεα που σκαει στην πιστα καθε φορα...[/quote]



Στα είχα πει εγώ!!!!!!!!!! tralala tralala tralala tralala tralala !!!!!!!Περασαμε ειλικρινά υπέροχα καιρό είχαμε να μαζευτούμε όλο το παρεάκι!!! super super super super
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kydo
Full gixxer
Full gixxer
Kydo


Άντρας Όνομα: : Μιχάλης
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 14:10

Feelgood έγραψε:
Miou έγραψε:
Feelgood έγραψε:
@Νασο @Miou όποτε θέλετε θα πάμε βόλτα παρέα TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 355452

εκατσα και ειδα το βιντεακι 2-3 φορες εχθες .... πραγματικα εχω κατι πολυ περιεργες γραμμες
σε πολλες στροφες....ή φοβοσουν μην πεσω επανω σου και γινουμε σμπαραλια και επερνες αλλες γραμμες εσυ ?

κουφαλα feelgood με πορωσες ....θελω παλι πιστα ... λεφτα μενει να βρω παλι... TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 714410

Σε κάποια σημεία σου ανοίγει η γραμμή και είσαι ώρα πλαγιασμένος. Τα φρένα σου και ειδικά στην ευθεία είναι πάρα πολύ καλά. Ναι θα μπορούσα να σου χωθώ σε κάποια σημεία αλλά δεν υπήρχε λόγος να εκβιάσω. Έψαχνα για καθαρό προσπέρασμα, κάτι που δεν μου έδωσες εύκολα okk Και στο είπα στην πίστα πόσο το γούσταρα.

Τώρα υπομονή και οικονομία για φρέσκα λαστιχάκια γιατί αυτά που φαράω αν ξαναμπώ θα έχει.....εκτόξευση eleison



Πραγματικα ΜΠΡΑΒΟ και στον ΑΛΕΞ και στον FeelGood για την εκπληκτικη τους οδήγηση και το βιντεάκι!!!!!!! tralala tralala tralala respekt respekt respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 16:29

ωρα να σας ξενερωσω ολους μετα το βιντεακι του feelgood respekt με το κουλαδι της παρεας....ΕΜΕΝΑ !!!! hallo

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Img8756tu

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Img8440h

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Img5088j

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Img4933t

εδω νομιζω οτι φαινεται το ποσο αποτομα χουφτωνω στην εξοδο(απο την αλυσιδα) και τρωω τσαμπα το λαστχακι
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Img5200a

κραξτε ελευθερα το ξερω ειμαι πολυ νεος ακομα στη πιστα 7 TD ολα και ολα αλλα το παλευω..... TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 66599

ΥΓ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΔΕΚΤΕΣ και ΑΝΑΓΚΑΙΕΣ μπας και ξεκουλαθω eleison !!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakou636
Normal gixxer
Normal gixxer
lakou636


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 16:33

κωστα ευελπιστω μεσα στον απριλιο να ερθω για συμπαρασταση....
μολισ δουν εμενα δεν θα σε κραζουν αλλο.....θα αρχισουν εμενα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 16:35

και αλλη μια που ειχα μoλις περασει kawasaki.... fafoutis fafoutis fafoutis

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Img6959i
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 16:38

πρωτος παιδαράς εισαι που να βαλω εγω να δεις γελια !!!

ps.ολο στα χωράφια μου εισαι στις φιστικες ,θα τσακωθούμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 16:41

lakou636 έγραψε:
κωστα ευελπιστω μεσα στον απριλιο να ερθω για συμπαρασταση....
μολισ δουν εμενα δεν θα σε κραζουν αλλο.....θα αρχισουν εμενα!!!

αντε ρε γιωργο ελα για συμπαρασταση γιατι αυτος ο κοπριτης ο Μιου ολο μου τα χωνει ! ninza
fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 16:46

KARDITSARA έγραψε:
πρωτος παιδαράς εισαι που να βαλω εγω να δεις γελια !!!

ps.ολο στα χωράφια μου εισαι στις φιστικες ,θα τσακωθούμε

ειναι δικο μου το οικοπεδο στην εξοδο της 4 απο το 2002 με το 106 !
ειχα σβουριξει και βγηκα με οπισθεν ! pale pale pale τωρα που εμπεξε και ο Νασος με τιτλους ιδικτησιας θα κανουμε συγκροτημα με μεζονετες....και barbeque !
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 16:55

k8 600 kk έγραψε:
KARDITSARA έγραψε:
πρωτος παιδαράς εισαι που να βαλω εγω να δεις γελια !!!

ps.ολο στα χωράφια μου εισαι στις φιστικες ,θα τσακωθούμε

ειναι δικο μου το οικοπεδο στην εξοδο της 4 απο το 2002 με το 106 !
ειχα σβουριξει και βγηκα με οπισθεν ! pale pale pale τωρα που εμπεξε και ο Νασος με τιτλους ιδικτησιας θα κανουμε συγκροτημα με μεζονετες....και barbeque !
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

επειδη εχω την πιο προσφατη αναθεωρηση των τιτλον ...... θα γινω προεδρος fafoutis fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Painterz
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Painterz


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 546
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 16:58

Κι εγω στην τοπικη αυτοδιοικηση της Κ6 για να μην νοιωθετε μονοι σας!!!!:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!   TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 03 Απρ 2012, 17:21

Kydo έγραψε:





Στα είχα πει εγώ!!!!!!!!!! TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 839331 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 839331 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 839331 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 839331 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 839331 !!!!!!!Περασαμε ειλικρινά υπέροχα καιρό είχαμε να μαζευτούμε όλο το παρεάκι!!! TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 760672 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 760672 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 760672 TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!! - Σελίδα 7 760672 [/quote]


Εσυ μου το ειχες πει... και σε ευχαριστω πολυ γιαυτο αλλα να ξερεις οτι πλεον σε βριζω
καθε φορα που παω για λαστιχα.... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
TEAM65 TRACK DAY 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ....ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» TEAM65 TRACK DAY - ΠΕΜΠΤΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ - ΜΕΓΑΡΑ
» TEAM65 TRACK DAYS - ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
» TEAM65 TRACK DAYS - ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ & ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΜΑIOY

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com