Greek GSX-R forum
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 
JIMK7
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 
nasos-v
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 
T.R.E
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 
k8 600 kk
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 
kostaskr6
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 
κολτρέϊν
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 
Leroy
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 
ripper
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_l10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_c10Γνώμες για αγορά μοτο ss. Poll_r10 

 

 Γνώμες για αγορά μοτο ss.

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MisterO
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 01/03/2018

Γνώμες για αγορά μοτο ss. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γνώμες για αγορά μοτο ss.   Γνώμες για αγορά μοτο ss. EmptyΣαβ 03 Μαρ 2018, 19:21

Παιδιά θα ήθελα την άποψη σας. Θέλω να αγοράσω μια μηχανή ss αλλά είμαι αναποφάσιστος και μπερδεμένος! Ψήνομαι για το k9 1000 αλλά οι τιμές στο car είναι λίγο έως πολύ τσιμπημένες. Πρώτα με ενδιαφέρει να είναι σε καλή κατάσταση( καθότι λίγο περίεργος) και έπειτα χρώμα,εξτρα κλπ.Βέβαια λόγω ύψους (1.87) ο αδερφός μου λέει πάρε busa.Εσείς τι λέτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kotsosre
Normal gixxer
Normal gixxer
kotsosre


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 110
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2016

Γνώμες για αγορά μοτο ss. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για αγορά μοτο ss.   Γνώμες για αγορά μοτο ss. EmptyΣαβ 03 Μαρ 2018, 22:46

Εγώ λέω να πάρεις το Κ7 το δικό μου ssss
Ειλικρινά αν έχεις οικονομική δυνατότητα για Κ9,να είναι η πρώτη σου επιλογή.

Το μπούσα είναι άλλη κατηγορία ουσιαστικά.
Εσύ για τι χρήση το θέλεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MisterO
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 01/03/2018

Γνώμες για αγορά μοτο ss. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για αγορά μοτο ss.   Γνώμες για αγορά μοτο ss. EmptyΚυρ 04 Μαρ 2018, 12:42

Το μηχανάκι θα είναι για ταξίδια και βόλτες δε θα είναι καθημερινό,δεν έχω θέμα με κίνηση,φανάρια κλπ μιας και δε μένω σε πόλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Γνώμες για αγορά μοτο ss. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για αγορά μοτο ss.   Γνώμες για αγορά μοτο ss. EmptyΔευ 05 Μαρ 2018, 00:19

Τι εμπειρία έχεις, τι έχεις οδηγήσει από αυτά και τι σου κάνει περισσότερο κλικ;
Θες και πίστα μελλοντικά, θες δικάβαλος ταξιδάκια, με παρέα ss, με παρέα τουριστάδες;
Είναι ερωτήματα που πρέπει όπως καταλαβαίνεις εσύ να απαντήσεις. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Γνώμες για αγορά μοτο ss. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για αγορά μοτο ss.   Γνώμες για αγορά μοτο ss. EmptyΔευ 05 Μαρ 2018, 01:21

MisterO έγραψε:
Το μηχανάκι θα είναι για ταξίδια και βόλτες δε θα είναι καθημερινό,δεν έχω θέμα με κίνηση,φανάρια κλπ μιας και δε μένω σε πόλη.

Ταξίδια εννοείς Αθήνα-Χαλκίδα πχ.


ή Καλαμάτα-Αλεξανδρούπολη


Γιατί "βόλτες" των 500 χλμ τις κάνεις αυθημερόν εύκολα και με το 1000,ειδικά αν δεν πάς απο Εθνική είναι καλύτερα από Busa. Στην Εθνική οδό όλα "μειονεκτήματα" του Ηayabusa όπως βάρος-όγκος-αργή γεωμετρία μετατρέπονται σε πλεονεκτήματα καθώς καταπίνει τα χλμ άνετα και ξεκούραστα


Στο 1.87 δεν είσαι και "απαγορευτικός" για 1000,μια ψηλότερη ζελατίνα και θα είσαι μια χαρά,ειδικά τα Suzuki έχουν όγκο και μήκος και δεν φαίνεσαι παράταιρος επάνω ( αν αυτό σε ενοχλεί)

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Γνώμες για αγορά μοτο ss. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για αγορά μοτο ss.   Γνώμες για αγορά μοτο ss. EmptyΔευ 05 Μαρ 2018, 12:10

+1 στον tre

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MisterO
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Hμερομηνία εγγραφής : 01/03/2018

Γνώμες για αγορά μοτο ss. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνώμες για αγορά μοτο ss.   Γνώμες για αγορά μοτο ss. EmptyΔευ 05 Μαρ 2018, 14:28

Παιδιά ευχαριστώ για το χρόνο σας.Δεν έχω οδηγήσει κάποιο από τα δύο,αυτή τη στιγμή έχω ένα Tdm 900 και ένα Lc4 640 αλλά το 1000 είναι έρωτας.Δεν είμαι ούτε τρελός "χεράς" ούτε θα πάω παντού τέρμα (σούζες,πάντες κλπ).Το θέμα είναι η μηχανή να προσφέρει μία α κάλυψη...
Οι βόλτες δεν θα είναι συνέχεια ούτε πάω να στρίψω ούτε μόνο για καφέ αναλόγως τη παρέα Very Happy Very Happy Very Happy
Νομίζω οι αποστάσεις με αυτά τα μηχανάκια είναι το πόσο αντέχεις εσύ και σωματικά και οικονομικά δυστυχώς...
Απλώς με τα ίδια λεφτά βρίσκω και τα δύο και επειδή οι εποχές είναι δύσκολες είμαι σε δίλημμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γνώμες για αγορά μοτο ss.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΟΤΟ ΓΝΩΜΕΣ.....
» γνωμες για κ9 1000
» GSX-R 750 - K9 - Γνωμες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com