Greek GSX-R forum
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 
JIMK7
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 
nasos-v
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 
T.R.E
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 
k8 600 kk
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 
kostaskr6
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 
κολτρέϊν
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 
Leroy
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 
ripper
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_l10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_c10Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Poll_r10 

 

 Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΠαρ 16 Μαρ 2018, 19:03

Οταν περσυ αγορασα το zx6r μου κ μετατραπηκε σε track bike,ειχα βρει μεγαλη ποσοτητα σκουριας στο τεποζητο κ φυσικα σε ολο το κυκλωμα τροφοδοσιας.

τα κομματια της σκουριας εχουν κατσει πανω στις βαλβιδες μιας κ το μηχανακι για χροοοονια εκανε χρεη...παπιου απο τον παλιο ιδιοκτητη...

Με κατοσταρα κ υστερα απο 4 προπονησεις στα μεγαρα η κατασταση στις βαλβιδες βελτιωθηκε παρα πολυ.

Θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιο δοκιμασμενο καθαριστικο ετσι ωστε να το βαλω στο τεποζητο μαζι με 100αρα μπας κ φυγουν εντελως αυτα τα καταλοιπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΚυρ 18 Μαρ 2018, 14:11

Μπάμπη αποκλείεται "κομμάτια" σκουριάς να περάσανε απ'το φίλτρο βενζίνης,και απ'τις τρυπούλες των μπεκ

Οι επικαθήσεις στις βαλβίδες είναι από πλούσιο μίγμα/λάδια απ'τις αναθυμιάσεις που γυρνάνε στο φιλτροκούτι και καίγονται κτλ

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΚυρ 18 Μαρ 2018, 20:30

Συμφωνώ και εγώ. Σκουριά(κομματάκια) μπορεί να έχει το φίλτρο αλλά όχι οι βαλβίδες.

Ένα που έχω διαβάσει καλά λόγια, χρησιμοποιήσει αλλά δεν έχω ελέγξει τα αποτελέσματά

https://www.amazon.com/Red-Line-Complete-System-Cleaner/dp/B000CPI5Z0

Μου είπαν όταν έγινε η ανάκληση της αντλίας βενζίνης στη μηχανή (25000χλμ) ότι ήταν πεντακάθαρο. Τώρα να παίζει ότι είχα βάλει πριν 1500χλμ για καθάρισμα, ότι βάζω πάντα VPower Racing; Ποιος ξέρει άραγε afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΔευ 19 Μαρ 2018, 11:00

T.R.E έγραψε:
Μπάμπη αποκλείεται "κομμάτια" σκουριάς να περάσανε απ'το φίλτρο βενζίνης,και απ'τις τρυπούλες των μπεκ

Οι επικαθήσεις στις βαλβίδες είναι από πλούσιο μίγμα/λάδια απ'τις αναθυμιάσεις που γυρνάνε στο φιλτροκούτι και καίγονται κτλ


Nικο επειδη το ξερεις το zx μου,θα ψαξω να βρω την φωτο απο τις βαλβιδες να την δεις να μου πεις την γνωμη σου.

Οτι κ να ειναι-μιας κ πλεον το μηχανακι δουλευει πραγματικα καλα-θα ηθελα να το "βοηθησω" με καποιο ενισχυτικο-καθαριστικο κ να καθαρισουν οσο καλυτερα γινεται οι βαλβιδες κ γενικα ο χωρος καυσης μεχρι την ωρα που θα του κανω ενα καλο ριμπιλντ Very Happy

Χθες στα Μεγαρα μετα απο 1 χρονο κ κατι που ειχα να μπω,το καταευχαριστηθηκα το kawa.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΔευ 19 Μαρ 2018, 15:48

μπαμπη να ξερεις παντως οτι η Bp λεει πως και η απλη της βενζινη (95) εχει την ιδια καθαριστικη δυναμη με την 100ρα .

το ιδιο παιζει και με την shell

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΔευ 19 Μαρ 2018, 16:09

Βρεθηκε η φωτο Very Happy

Δειτε κατασταση μολις το πηρα Shocked



[img]Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... 20160910[/img]



Το μηχανακι τσιμπαει λιγο λαδι-μετα απο μια μερα στα Μεγαρα θελει καπου 100-200 γρ.-αλλα φανταζομαι πως ειναι σε λογικα πλαισια για 600αρι με 35000χλμ εκ των οποιων τα μισα+ σε κυκλο πολης το καλοκαιρι...

Πιστευω οτι για αυτη την ποσοτητα λαδιου ευθυνονται κυριως τα τσιμουχακια των βαλβιδων.

Δυστηχως δεν εχω φωτο τωρινη των βαλβιδων,εχουν ομως βελτιωθει πολυ.

Το μηχανακι εχει πλεον "ταπωμενο" φιλτροκουτι με δοχειο αναθυμιασεων,απο τι πιστευετε οτι μπορει να εχουν γινει ετσι οι βαλβιδες; xmmm xmmm xmmm

Φανταζομουν οτι θα ωφειλοταν κυριως στο "βρωμικο" μιγμα στο τεποζητο κ μετα απο λαθος μιγμα (φορουσε ολοσωμη ARROW για πολλα χλμ με ελευθερο φιλτρο χωρις να εχει προγραμματιστει ποτε Rolling Eyes )

Νικο πιστευεις οτι μικρα κομματακια σκουριας ειναι αδυνατο να περασουν απο το φιλτρο κ απο τα μπεκ;

Σε ρωταω γιατι με τους καυστηρες που ασχολουμαι εχω δει τα απιστευτα...

Φαντασου υπαρχει φιλτρο μετα την δεξαμενη του πετρελαιου,φιλτρο κατα την εισοδο του πετρελαιου στην τρομπα,σιτα μετα την τρομπα,φιλτρο πριν το μπεκ.

Εχω παει σε βλαβες που ολα τα φιλτρα που σου ειπα να ειναι απλα πεντακαθαρα κ το τελικο φιλτρο μονο να ειναι εντελως μπουκωμενο οπως επισης απο κακης ποιοτητας πετρελαιο να μην μπορει κανενα φιλτρο να κρατησει την βρωμα κ τελικα να περναει η βρωμα αυτη στο χωρο καυσης (λεβητα) με αποτελεσμα κακη καυση κ "μπουκωμα" του λεβητα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΔευ 19 Μαρ 2018, 19:01

Μπάμπη χωρίς να έχω ασχοληθεί ποτέ με λέβητες/καυστήρες κτλ,υποθέτω πως τα φίλτρα τους είναι πολυ διαφορετικά και τα μπεκ που έχουν θα έχουν τρύπες αρκετά μεγαλύτερες απ'των μοτο.

Αν δεις τα μπεκ σου από μπροστά,θα δεις ότι οι τρύπες που έχουν είναι πάααρα πολύ μικρές (νομίζω του 636 σου είναι 8τρυπα ή 12τρυπα),και την βενζίνη την ψεκάζουν σαν νέφος σχεδόν.

Το κόκκινο χρώμα στις εισαγωγές είναι από θειάφι στις βενζίνες συνήθως ( που τις νοθεύουν με πετρέλεαιο κτλ),το ίδιο και οι επικαθήσεις πάνω απ'τις βαλβίδες

Η σίτα στον πάτο της αντλίας υποτίθεται ότι παίζει στα 60micron και το φίλτρο μετά την αντλία στα μισά περίπου,λίγο δύσκολο να περάσει "κομματάκι" από εκεί μέσα

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΤρι 20 Μαρ 2018, 01:05

T.R.E έγραψε:
Μπάμπη χωρίς να έχω ασχοληθεί ποτέ με λέβητες/καυστήρες κτλ,υποθέτω πως τα φίλτρα τους είναι πολυ διαφορετικά και τα μπεκ που έχουν θα έχουν τρύπες αρκετά μεγαλύτερες απ'των μοτο.

Αν δεις τα μπεκ σου από μπροστά,θα δεις ότι οι τρύπες που έχουν είναι πάααρα πολύ μικρές (νομίζω του 636 σου είναι 8τρυπα ή 12τρυπα),και την βενζίνη την ψεκάζουν σαν νέφος σχεδόν.

Το κόκκινο χρώμα στις εισαγωγές είναι από θειάφι στις βενζίνες συνήθως ( που τις νοθεύουν με πετρέλεαιο κτλ),το ίδιο και οι επικαθήσεις πάνω απ'τις βαλβίδες

Η σίτα στον πάτο της αντλίας υποτίθεται ότι παίζει στα 60micron και το φίλτρο μετά την αντλία στα μισά περίπου,λίγο δύσκολο να περάσει "κομματάκι" από εκεί μέσα


Σίγουρα τα φίλτρα είναι πιο "απλά" σε σχέση με των μότο,τα φίλτρα των μπεκ όμως είναι πιο ισχυρά-φαίνονται τουλάχιστον Very Happy

Ακόμα κ οι επικαθησεις στις βαλβίδες σου φαίνεται να είναι από κακής ποιότητας καύσιμο;

Λύση υπάρχει για να καθαρίσουν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΤρι 20 Μαρ 2018, 01:21

To άλλο πρόβλημα που έχεις με τις επικαθήσεις είναι ότι όταν φτάσουν σε τέτοιο βαθμό,είναι ψιλοεπικίνδυνο να ρίξεις κάποιο ισχυρό καθαριστικό,γιατί αν φύγει κάποιο μεγάλο κομμάτι και το πιάσει η βαλβίδα ή περάσει μέσα στον κύλινδρο μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα.

Καλύτερα άστες για το rebuild =D

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΤρι 20 Μαρ 2018, 08:33

T.R.E έγραψε:
To άλλο πρόβλημα που έχεις με τις επικαθήσεις είναι ότι όταν φτάσουν σε τέτοιο βαθμό,είναι ψιλοεπικίνδυνο να ρίξεις κάποιο ισχυρό καθαριστικό,γιατί αν φύγει κάποιο μεγάλο κομμάτι και το πιάσει η βαλβίδα ή περάσει μέσα στον κύλινδρο μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα.

Καλύτερα άστες για το rebuild =D


Φοβαμαι ότι όταν φθάσει εκείνη η ώρα όλο κ κάποια έδρα θα την βρούμε σημαδεμένη...

Όταν βρω χρόνο θα το λύσω να τραβήξω φώτο πάλι την εισαγωγή να δω σε τι κατάσταση είναι τώρα.

Πάντως Νίκο πάει πολύ ωραία το άτιμο,πλέον με κάτι μικρορυθμίσεις "κούμπωσα" 100% πάνω του παρά το ύψος μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...   Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου... EmptyΤρι 20 Μαρ 2018, 21:02

babis k8 έγραψε:
T.R.E έγραψε:
To άλλο πρόβλημα που έχεις με τις επικαθήσεις είναι ότι όταν φτάσουν σε τέτοιο βαθμό,είναι ψιλοεπικίνδυνο να ρίξεις κάποιο ισχυρό καθαριστικό,γιατί αν φύγει κάποιο μεγάλο κομμάτι και το πιάσει η βαλβίδα ή περάσει μέσα στον κύλινδρο μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα.

Καλύτερα άστες για το rebuild =D


Φοβαμαι ότι όταν φθάσει εκείνη η ώρα όλο κ κάποια έδρα θα την βρούμε σημαδεμένη...

Όταν βρω χρόνο θα το λύσω να τραβήξω φώτο πάλι την εισαγωγή να δω σε τι κατάσταση είναι τώρα.

Πάντως Νίκο πάει πολύ ωραία το άτιμο,πλέον με κάτι μικρορυθμίσεις "κούμπωσα" 100% πάνω του παρά το ύψος μου.

Ναι είναι καλά μοτεράκια αυτά,με λίγη δουλίτσα στέκονται άξια δίπλα στα σημερινά 600 Smile

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτηση περι καθαριστικων-ενισχυτικων καυσημου...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Απορια περι PC III USB
» Πίστα Μεγάρων & Σερρών : ΝΕΑ
» Περί κατανάλωσης.....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com