Greek GSX-R forum
Απορια περι PC III USB Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Απορια περι PC III USB Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Απορια περι PC III USB Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 
JIMK7
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 
nasos-v
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 
T.R.E
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 
k8 600 kk
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 
kostaskr6
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 
κολτρέϊν
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 
Leroy
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 
ripper
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Απορια περι PC III USB Poll_l10Απορια περι PC III USB Poll_c10Απορια περι PC III USB Poll_r10 

 

 Απορια περι PC III USB

Πήγαινε κάτω 
+3
kantalis
poulitzer
akisrio
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΚυρ 08 Απρ 2012, 18:56

Δεν ειχα τι να κανω και χαζευα στο site της Dynojet και ειδα οτι εχει βγει νεο Firmware το κατεβασα και το περασα ολα ωραια και καλα αλλα τωρα δεν μου δειχνει τo χαρτη του Ignition. Εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να φταιει γιατι εχω ξενερωσει εντελως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 00:03

εχεις και το ignition module η μονο το pc3?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 06:35

Και το ignition
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 11:26

εβαλες και στα 2 το νεο firmware..?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kantalis
Normal gixxer
Normal gixxer
kantalis


Όνομα: : ΚΑΝΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 227
Αγωνιζόμενος : dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 26/06/2009

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 16:04

πατα εργαλεια και μετα συνθικες λειτουργιας να τσεκαρεις το προτο τετραγονακι το εχεισ κανει αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 18:40

και στον Poulitzer και στον Kantalis η απαντηση ειναι ναι.Θα το ξανακοιταξω αυριο γιατι ο καιρος εδω ειναι χαλια πολυ βροχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 20:43

akisrio έγραψε:
Δεν ειχα τι να κανω και χαζευα στο site της Dynojet και ειδα οτι εχει βγει νεο Firmware το κατεβασα και το περασα ολα ωραια και καλα αλλα τωρα δεν μου δειχνει τo χαρτη του Ignition. Εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να φταιει γιατι εχω ξενερωσει εντελως


Το "ότι δουλεύει δεν το πειράζουμε" το έχεις ακούσει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΔευ 09 Απρ 2012, 21:04


Το "ότι δουλεύει δεν το πειράζουμε" το έχεις ακούσει;[/quote]

Το εχω ακουσει αλλα τρωγομουνα να την κανω τη μ@λ@κι@
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤρι 10 Απρ 2012, 15:22

akisrio έγραψε:

Το "ότι δουλεύει δεν το πειράζουμε" το έχεις ακούσει;

Το εχω ακουσει αλλα τρωγομουνα να την κανω τη μ@λ@κι@[/quote]
xaxa xaxa xaxa
αμαν και ελεγα να το περασω και εγω! αλλα δεν εχω igntion modul! εχω την εντιποση οτι το νεοτερο θα ειναι και καλυτερο! λετε να εχω προβλιμα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤρι 10 Απρ 2012, 15:41

Κανε λιγο υπομονη σε μιση ωρα θα σου πω.Αλλα αφου δεν εχεις ignition δεν θα εχεις κανενα προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤρι 10 Απρ 2012, 15:44

οκ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤρι 10 Απρ 2012, 22:06

boutser έγραψε:
οκ!

ρε φιλε ποια η διαφορα?
αν ειναι να αρχισω κι εγω τα πειραματα.... doin doin doin biblio biblio biblio biblio trella trella
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤρι 10 Απρ 2012, 22:24

akisrio έγραψε:
Κανε λιγο υπομονη σε μιση ωρα θα σου πω.Αλλα αφου δεν εχεις ignition δεν θα εχεις κανενα προβλημα
Ακη πες λιγο αναλυτικα τι εχεις κανει, ισως να μπορεσω να βοηθησω....
εβαλες το firmware στο pc,
στο ignition περασες το αντιστοιχο firmware?(ΔΕΝ ειναι ιδιο με αυτο που περνας στο pc).
τα φορτωσες με εκεινο το ''κουτακι'' που δινει η dynojet?
το μηχανακι περνει μπροστα?
αν περνει, σου δειχνει οτι βλεπει τον χαρτη βενζινης και οχι τον χαρτη αναφλεξης?
το τετραγωνακι το εχεις τσεκαρισμενο στο pc για να σου δειχνει τον χαρτη αναφλεξης?(αν και νομιζω οτι εκεινο πρεπει να το εχεις τσεκαρισμενο για να βλεπεις τους χαρτες που εχουν και χαρτη αναφλεξης χωρις να εισαι μπριζομενος στο μηχανακι).
................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤρι 10 Απρ 2012, 23:21

stavrosrodo ναι με το κουτακι τα περασα ξεχωριστα το καθενα αλλο firmware για το pc και αλλο για το ignition. το μηχανακι παιρνει κανονικα μπροστα. το κουτακι το εχω τσεκαρισμενο αλλα ειναι ολο μηδενικα και δεν μπορω να βαλω εγω τιμες αλλα νομιζω πως δεν εχει να κανει γιατι πριν το update δεν ηταν τσεκαρισμενο και εδειχνε το χαρτη. Αυριο θα μιλησω με Tecnomoto απο τον οποιο και τα εχω αγορασει και πιστευω οτι θα βρω λυση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤρι 10 Απρ 2012, 23:29

akisrio έγραψε:
stavrosrodo ναι με το κουτακι τα περασα ξεχωριστα το καθενα αλλο firmware για το pc και αλλο για το ignition. το μηχανακι παιρνει κανονικα μπροστα. το κουτακι το εχω τσεκαρισμενο αλλα ειναι ολο μηδενικα και δεν μπορω να βαλω εγω τιμες αλλα νομιζω πως δεν εχει να κανει γιατι πριν το update δεν ηταν τσεκαρισμενο και εδειχνε το χαρτη. Αυριο θα μιλησω με Tecnomoto απο τον οποιο και τα εχω αγορασει και πιστευω οτι θα βρω λυση
ξαναπερνα το firmware του ignition...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤετ 11 Απρ 2012, 01:29

stavrosrodo έγραψε:
akisrio έγραψε:
stavrosrodo ναι με το κουτακι τα περασα ξεχωριστα το καθενα αλλο firmware για το pc και αλλο για το ignition. το μηχανακι παιρνει κανονικα μπροστα. το κουτακι το εχω τσεκαρισμενο αλλα ειναι ολο μηδενικα και δεν μπορω να βαλω εγω τιμες αλλα νομιζω πως δεν εχει να κανει γιατι πριν το update δεν ηταν τσεκαρισμενο και εδειχνε το χαρτη. Αυριο θα μιλησω με Tecnomoto απο τον οποιο και τα εχω αγορασει και πιστευω οτι θα βρω λυση
ξαναπερνα το firmware του ignition...
+1000 κατι αντοιστοιχο ειχα παθει και εγω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisrio
Normal gixxer
Normal gixxer
akisrio


Άντρας Όνομα: : Ακης
Τόπος : Ριο Πατρα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Hμερομηνία εγγραφής : 15/02/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤετ 11 Απρ 2012, 18:40

Τελικα ολα καλα ξαναπερασα τα νεα firmware και στο pc και στο ignition και τωρα ολα δουλευουν μπαμ (απο 2 φορες παρακαλω).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΤετ 25 Απρ 2012, 20:07

σχετικα με τις τιμες του χατι! απο τις 10500 μεχρι τις 13000 που υπαρχουν τιμες εχω δει στην καυσαναληση οτι απο το 14 σταδιακα κατευαινει 12,5!
1, πρεπει να μικρενω τις τιμες πχ στο 80& απο 28, 27 και στο 100% απο 34 να το κανω 32 για να στεγνωσει λιγο?
2, οι τιμες στον χαρτη γιατι ειναι μεχρι τις 13000;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΠεμ 26 Απρ 2012, 13:05

akisrio έγραψε:
Τελικα ολα καλα ξαναπερασα τα νεα firmware και στο pc και στο ignition και τωρα ολα δουλευουν μπαμ (απο 2 φορες παρακαλω).
εμ, κατι ξερω ο παλιος... fafoutis fafoutis ευτυχως λυθηκε ευκολα το προβλημα... good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Απορια περι PC III USB Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι PC III USB   Απορια περι PC III USB EmptyΠαρ 27 Απρ 2012, 21:20

boutser έγραψε:
σχετικα με τις τιμες του χατι! απο τις 10500 μεχρι τις 13000 που υπαρχουν τιμες εχω δει στην καυσαναληση οτι απο το 14 σταδιακα κατευαινει 12,5!
1, πρεπει να μικρενω τις τιμες πχ στο 80& απο 28, 27 και στο 100% απο 34 να το κανω 32 για να στεγνωσει λιγο?
2, οι τιμες στον χαρτη γιατι ειναι μεχρι τις 13000;
kaneis?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απορια περι PC III USB
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» απορια
» Απορία???
» EK 520 RX ΑΠΟΡΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com