Greek GSX-R forum
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 
JIMK7
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 
nasos-v
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 
T.R.E
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 
k8 600 kk
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 
kostaskr6
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 
κολτρέϊν
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 
Leroy
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 
ripper
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_l10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_c10Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Poll_r10 

 

 Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.

Πήγαινε κάτω 
+6
panosk8
ADAMSS
varypiniths
gjp
krosfala
Thodoros1369
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤρι 17 Απρ 2018, 21:07

Καλησπερα σ ολους,δεν ειμαι πολυ καιρο στο φορουμ,αν καποιος εχει δει φωτο εχω ενα Κ7 1000 που το πηρα απο ενα κολητο μου,
με 17.000χλμ το πηρα στα 19.500 ηρθε η πτωση η το τρακαρισμα καλυτερα ...

Να πω καταρχην οτι ισως καποιες ερωτησεις σας φανουν επαναλαμβανομενες αλλα ψαχνω στο φορουμ ΟΣΟ προλαβαινω.

Το συμβαν λοιπον,φευγω απο δουλεια μ.πεμπτη,τελευταιο φαναρι για να βγω απ την πολη κ ξεκιναω χαλαρα ...
Προσπερναω καποια αυτοκινητα,παντα στην λωριδα μου,4-5 αν δεν κανω λαθος κ ξαφνικα βλεπω απ το πουθενα να μου κλεινει τον δρομο ΚΑΘΕΤΑ ενα αρχαιο kadett .... δεν πρεπει να ειχα πανω απο 100-110,ισως να μην ειχα κ τοσα ...
Αυτο που προλαβα να κανω ηταν να μην τον χτυπησω στην πορτα αλλα στο πισω φτερο,φρενα δηλαδη κ εκοψα κ λιγο δεξια ..

Ο τυπος (75ρης πρωην ταριφας) μαλον πεταχτηκε απ το στενο αλλα η υποθεση της υπαιτιοτητας εχει μελον ... δυστυχως.

Εγω εφυγα πανω απ το πορτμπαγκαζ κ επεσα στον δρομο με την πλατη,το κρανος μου δεν ακουμπησε καν το δρομο,ενα διαστρεμα εχω κ ενα χτυπημα στο γονατο,με λιγα λογια δεν επαθα τιποτα παρολο το αεροπλανικο που εκανα.

Αυτο που με ποναει,μια κ εγω δεν επαθα τιποτα ειναι οι υλικες ζημιες.
Δεν εχει μεινει πλαστικο αθικτο,ισως καποια ελαχιστα,με το χτυπημα στο φτερο του η μηχανη σηκωθηκε κ επεσε σχεδον αναποδα.Εσπασε υποπλαισιο ουρας κ στραβωσε λιγο το δεξι clipon ...εκει εκτονωθηκε δηλαδη γιατι ζελατινα κοντερ φαναρι γιναν αλοιφη ... στα πλαινα εκτος της βασης του πισω φρενου δεν εχει κατι ιδιαιτερο μαλον λογο μανιταριου.

Το μοτερ δουλευει κανονικα κ διαροες δεν υπηρξαν απο πουθενα.

Αυτο που με καιει,αν κ οταν αρχισω να το φτιαχνω,ειναι να ελεγξω αν πηρε το πλαισιο ...

Το δεξι αμορτισερ εβγαλε λαδι,φανταζομαι εκτος απο καμια τσιμουχα που θα θελει πρεπει να βγουν κ τα δυο για ελεγχο ?

Αν καποιος ξερει κανα μαστορα στην βορεια ελλαδα να ελεγξω πλαισιο στραβωματα κλπ ας το γραψει ...

Περιμενα να τρομαξω απ την ολη φαση αλλα ηταν τετοια τα νευρα που ειχα που πραγματικα δεν μπορουσα να κοιταξω καν την μηχανη ... Μην μιλησω για τον μπαρμπα γιατι θα ξεφυγω κ εχουμε μελον ακομη ...

Αυτα τα ολιγα προς το παρον,ελπιζω να φτιαχνεται για να αρχισω τις ερωτησεις περι ανταλλακτικων ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Thodoros1369 στις Κυρ 22 Απρ 2018, 13:56, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤρι 17 Απρ 2018, 21:51

Υπηρχε ενα συνεργειο στη θεσσαλονικη που ειχε μηχανημα
που μετρουσε το μηχανακι αν ειναι ισιο.
Δυστυχως δε θυμαμαι ουτε πως λεγεται το μηχανημα,ουτε το συνεργειο,
αλλα πιστευω με λιγο ψαξιμο στο γκουγκλ θα το βρεις αν υπαρχει ακομη.
Περαστικα κι αγυριστα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gjp
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 163
Αγωνιζόμενος : της καφετεριας

Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2018

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤρι 17 Απρ 2018, 22:48

αφου δεν επαθες τπτ φιλε μια χαρα ολα .Τα σιδερα φτιαχνονται. Κανένας μαρτυρας του συμβαντος εκει να διευκολυνει με την καταθεση του?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varypiniths
Normal gixxer
Normal gixxer
varypiniths


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : PORTO SALONICA
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Αγωνιζόμενος : κατι κατεχουμε και μεις...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤρι 17 Απρ 2018, 23:19

Moto maroulas στην τουμπα οδος καισαρειας κανε ενα τηλεφωνο.απλα θα σε παρει τη ´πετσα ´!!!η μπουκαλα εχει στραβωσει σιγουρα να ξες...αφου εισαι εσυ καλα...τα αλλα γινονται ολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ADAMSS
Normal gixxer
Normal gixxer
ADAMSS


Άντρας Όνομα: : Πανος
Τόπος : παντου και πουθενα
Αριθμός μηνυμάτων : 108
Αγωνιζόμενος : στη ζωή
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤετ 18 Απρ 2018, 11:14

Τι να πω ρε θωδορη πάλι καλά πού δεν έπαθες κάτι εσύ γ@μω τα γερόντια μου κυνδινος θάνατος είναι γιατί δεν τους περνούν τα διπλώματα να ησυχάσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΠαρ 20 Απρ 2018, 00:55

Ευχαριστω παιδια ...

Ερωτηση,υποπλαισιο μου ειπαν οτι στο 750 κ στο 1000 ειναι ιδιο,ισχυει ?

Μιλαω συγκεκριμενα για το κοματι της ουρας κ οχι κ το υπολοιπο που πιανει στο σασι ..

@Adams,εγω κ εσυ αν κανουμε καμια σουζα εστω κ σε παρκιν ειναι πιο πιθανο να μας παρουν
τα διπλωματα κ οχι σ αυτους τους δολοφονους ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΠαρ 20 Απρ 2018, 13:35

Περαστικά σου, αφού είσαι γερός όλα τ άλλα γίνονται. Υποπλαισιο της ουράς έχω αν θέλεις, έχει ένα μικρό ράγισμα 1 cm από συντονισμόυς αλλά ειναι ίσιο κ φτιάχνεται πολύ ευκολα. Αν θες στείλε μου πμ. Γιατί όμως ψάχνεις εσύ ανταλλακτικά? Ποιος ευθύνεται για το ατύχημα? Κανονικα θα πρέπει να στα βάλει όλα καινούργια.
Το μηχανάκι πρέπει να λυθεί απ τα πλαστικά, να πάει καλιμπρα για σκελετό κ έλεγχο για ράγισμα τα παντου, οι μπουκάλες το ίδιο αν στάζει λογικά έχει αρπαξει, οι ζάντες επίσης. Και τα δισκόφρενα θέλουν έλεγχο. Το μπροστινό φρένο δουλεύει? Τέλος καλό είναι να γινει χαλάρωμα του μοτέρ κ να σφίξει ξανά πάνω στο πλαίσιο για να βεβαιωθείς ότι σφιγκει εντάξει στα αυτιά του σκελετού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΠαρ 20 Απρ 2018, 21:06

panosk8 έγραψε:
Περαστικά σου, αφού είσαι γερός όλα τ άλλα γίνονται. Υποπλαισιο της ουράς έχω αν θέλεις, έχει ένα μικρό ράγισμα 1 cm από συντονισμόυς αλλά ειναι ίσιο κ φτιάχνεται πολύ ευκολα. Αν θες στείλε μου πμ. Γιατί όμως ψάχνεις εσύ ανταλλακτικά? Ποιος ευθύνεται για το ατύχημα? Κανονικα θα πρέπει να στα βάλει όλα καινούργια.
Το μηχανάκι πρέπει να λυθεί απ τα πλαστικά, να πάει καλιμπρα για σκελετό κ έλεγχο για ράγισμα τα παντου, οι μπουκάλες το ίδιο αν στάζει λογικά έχει αρπαξει, οι ζάντες επίσης. Και τα δισκόφρενα θέλουν έλεγχο. Το μπροστινό φρένο δουλεύει? Τέλος καλό είναι να γινει χαλάρωμα του μοτέρ κ να σφίξει ξανά πάνω στο πλαίσιο για να βεβαιωθείς ότι σφιγκει εντάξει στα αυτιά του σκελετού.

Εχω βρει απο 750 σε καλη κατασταση κ μου φαινεται ιδιο .. ισχυει ?

Για τις ασφαλειες θα σας πω σε λιγες μερες.Οπως εγραψα στο αρχικο ποστ θα με σκοτωνε το γιδι κ προσπαθω να το αποδειξω.

Εχω μαθει τις τελευταιες μερες για το τι πρεπει να γινει κ οτι πρεπει να ψαχτει ολοκληρο,το φρενο δουλευει κανονικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΣαβ 21 Απρ 2018, 08:50

Το υποπλαίσιο του 750 καμία σχέση με του 1000 και περί φρένου που λες οτι δουλεύει ΟΚ αλλά δυστυχώς έχει πάρει φωτιά το δάσος και κοιτάς το ένα δέντρο. Εννοώ πως αν δεν το φτιάξεις με ασφάλεια ειναι πάνω απο 100% σίγουρο οτι δεν σε συμφέρει οικονομικά οπότε καλύτερα να πουλήσεις ότι έχει μείνει και να πάρεις άλλο μηχανάκι έτοιμο. Σύμφωνα με αυτά που λες το μηχανάκι είναι τροπέτο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΣαβ 21 Απρ 2018, 09:34

Για το φρένο απάντησα στην ερώτηση,το καταλαβαίνω ότι είναι το απλα το δέντρο ..
Δεν ρωτάω για όλο το υποπλαίσιο,αλλά για το τελευταίο κομμάτι της ουράς.
Σε λίγες μέρες θα ξέρω το κόστος άρα κ το αν θα το φτιάξω κλπ ...

Υγ. Μακάρι να μπορούσα να πάρω αλλο

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΣαβ 21 Απρ 2018, 11:01

λογικα μιλας για το μεσαιο τετραγωνο κομματι που ενωνει τα 2 πλαινα

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΣαβ 21 Απρ 2018, 11:21

Ναι αυτό .. με τον μηχανισμο του κλειδιου για το καθισμα του συνοδηγου κλπ

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΣαβ 21 Απρ 2018, 15:39

Ακριβώς επειδή θα σου κοστίσει πολύ παραπάνω να το κάνεις όπως ήταν απο το να δώσεις ότι απέμεινε και να πάρεις ένα άλλο έτοιμο γι αυτό στο είπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΚυρ 22 Απρ 2018, 12:47

Φιλε μου περαστηκα κ αγυριστα...

Σε καταλαβαινω που εισα σε..."αναμενα καρβουνα" αλλα καλο θα ηταν να κανεις υπομονη με την μοτοσυκλετα σου.

ΠΡΩΤΑ λυσε το θεμα της αποζημιωσης κ μετα ασχολησου με το μηχανακι.

Χωρις να εχω εικονα-με αυτα που λες ομως-οι ζημιες δειχνουν να ειναι σοβαρες.Κ αν υποθεσουμε οτι η αξια του Κ5 στο car ειναι κοντα στα 4000 ευρω,πιθανον η ασφαλιστικη να μην σε αποζημιωσει για να το επισκευασεις αλλα να στο "κοξει" το μηχανακι.

Σιγουρα παντως πρεπει να λυθουν ολα τα πλαστηκα,να τσεκαριστει το πλαισιο,το υποπλαθσιο,οι μπουκαλες,οι τιμονοπλακες,οι δισκοι κ γενικα "ανοιγεις" δουλειες... ssss

Καλα ξεμπερδεματα κ ποτε ξανα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΚυρ 22 Απρ 2018, 14:03

babis k8 έγραψε:
Φιλε μου περαστηκα κ αγυριστα...

Σε καταλαβαινω που εισα σε..."αναμενα καρβουνα" αλλα καλο θα ηταν να κανεις υπομονη με την μοτοσυκλετα σου.

ΠΡΩΤΑ λυσε το θεμα της αποζημιωσης κ μετα ασχολησου με το μηχανακι.

Χωρις να εχω εικονα-με αυτα που λες ομως-οι ζημιες δειχνουν να ειναι σοβαρες.Κ αν υποθεσουμε οτι η αξια του Κ5 στο car ειναι κοντα στα 4000 ευρω,πιθανον η ασφαλιστικη να μην σε αποζημιωσει για να το επισκευασεις αλλα να στο "κοξει" το μηχανακι.

Σιγουρα παντως πρεπει να λυθουν ολα τα πλαστηκα,να τσεκαριστει το πλαισιο,το υποπλαθσιο,οι μπουκαλες,οι τιμονοπλακες,οι δισκοι κ γενικα "ανοιγεις" δουλειες... ssss

Καλα ξεμπερδεματα κ ποτε ξανα!

Ευχαριστω ..

Κ7 1000 μοντελο 2/08 ...

Ενοειται πως περιμενω ασφαλιστικη κλπ,αυριο το βλεπει πραγματογνωμονας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΚυρ 22 Απρ 2018, 14:38

Thodoros1369 έγραψε:
babis k8 έγραψε:
Φιλε μου περαστηκα κ αγυριστα...

Σε καταλαβαινω που εισα σε..."αναμενα καρβουνα" αλλα καλο θα ηταν να κανεις υπομονη με την μοτοσυκλετα σου.

ΠΡΩΤΑ λυσε το θεμα της αποζημιωσης κ μετα ασχολησου με το μηχανακι.

Χωρις να εχω εικονα-με αυτα που λες ομως-οι ζημιες δειχνουν να ειναι σοβαρες.Κ αν υποθεσουμε οτι η αξια του Κ5 στο car ειναι κοντα στα 4000 ευρω,πιθανον η ασφαλιστικη να μην σε αποζημιωσει για να το επισκευασεις αλλα να στο "κοξει" το μηχανακι.

Σιγουρα παντως πρεπει να λυθουν ολα τα πλαστηκα,να τσεκαριστει το πλαισιο,το υποπλαθσιο,οι μπουκαλες,οι τιμονοπλακες,οι δισκοι κ γενικα "ανοιγεις" δουλειες... ssss

Καλα ξεμπερδεματα κ ποτε ξανα!

Ευχαριστω ..

Κ7 1000 μοντελο 2/08 ...

Ενοειται πως περιμενω ασφαλιστικη κλπ,αυριο το βλεπει πραγματογνωμονας.


Οπα κ7 1000,ε;;;...γραψε λαθος aswew

Κ παλι ομως αν θες κουστουμι,υποπλαισιο,1 μπουκαλα,κλιπ ον,μασπιε κ τι αλλο θα βγει στην πορεια...εργασια κ ανταλλακτικα (μεταχειρο) πας για πολλα κ λογικα θα στο βγαλουν ασυμφορο προς επισκευη.

Νομιζω κοιτουν την χαμηλοτερη τιμη στο car οποτε καπου στα 5000 ευρω θα στο κοστολογισουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΚυρ 22 Απρ 2018, 16:41

Η ασφάλεια μου λέει ότι φταίει,αυτός λέει τα δικά του ..
Αύριο το βλέπει πραγματογνώμονας κ θα μάθω τι λέει η δική του ασφάλεια..
Λογικά θα συνεχίσει την Μαλακια του πελάτη της για να μην με πληρώσει ...

Κατά τ αλλα,Κ7 08 μοντέλο με λιγότερα από 20.000 χλμ όπως το δικό μου δεν υπάρχει στο car.gr ούτε με 6.000€ ...
Ψιλά γράμματα για μια ασφαλιστική αυτά βέβαια ... 👿

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤετ 25 Απρ 2018, 13:08

εχει τυχει να με τρακαρουν , να κανει αρνητικη δηλωση, ειπα οτι θα παμε δικαστηρια τοτε και ζητησα αποζημιωση για ψυχικη οδυνη,τραυματισμο, ρουχα, παπουτσια, κρανος κτλ και μολις βγηκαν τα χαρτια απο την τροχαια με πηρε τηλ η ασφαλιστικη του αλλου και με αποζημιωσε για να μην παμε στο δικαστηριο και να μην ζητησω τα εξτρα λεφτα παρα μονο για το μηχανακι.

περιμενε λιγο με οση ηρεμια μπορεις να εχεις και θα δεις τι θα γινει

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤετ 25 Απρ 2018, 13:18

Ήδη στο περίμενε είμαι ..
Απλά στην περίπτωση μου η τροχαία απλά κατέγραψε τις καταθέσεις μας κ έφυγε ...

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤετ 25 Απρ 2018, 13:32

ρε φιλε μου κανει πολυ εντυπωση αυτο.
δλδ δεν εγραψαν την κατευθυνση που ειχατε? το σημειο που ηταν το αμαξι στον δρομο? που βρεθηκε το μηχανακι? scratch

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤετ 25 Απρ 2018, 14:39

Όλα γράφτηκαν βάση δικών μας δηλώσεων..
Δηλαδή ο καθένας τα δικά του κ υπαιτιότητα στο άλλο.
Βγάλανε κ κάποιες φωτό κ φύγανε.
Θέσεις στο δρόμο την ώρα του ατυχήματος,μόνο η μηχανή ήταν ακόμη στο δρόμο,αυτός έφυγε κ πάρκαρε στην άκρη..
(Θα στα στείλω να τα δεις, ειδικά το χαρτί που μας δώσανε είναι για γέλια)

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤετ 25 Απρ 2018, 14:59

eleison
Ο θεοσ βοηθος ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gjp
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 163
Αγωνιζόμενος : της καφετεριας

Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2018

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΤετ 25 Απρ 2018, 19:18

κανενα τηλεφωνο απο μαρτυρα του συμβαντος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΠαρ 27 Απρ 2018, 19:06

Σίγουρα αυτοί που έρχονταν πίσω μου είδαν το έγινε,αλλά επειδή το φανάρι που πέρασα ήταν κοντά , τους έδιωξε άμεσα ο αστυνομικός που σταμάτησε με το minibus .. Ο οποίος μαλον είδε επίσης τι έγινε αλλά μου πε 10 φορές "αφού γλύτωσες άσε τα σίδερα"

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.   Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων. EmptyΣαβ 28 Απρ 2018, 10:43

να τον βαλεις να δωσει καταθεση εαν εχει δει τι εγινε

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πτωση κι ερωτησεις περι ελεγχων μετα απ αυτην ... + ευρεση ανταλλακτικων.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δύο ασχετες μεταξύ τους ερωτήσεις.(Τάπα βενζίνης & γάντια)
» πτωση κ6 600 βοηθεια
» ΠΤΩΣΗ ΑΠΟΔΟΣΗΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com