Greek GSX-R forum
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 
JIMK7
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 
nasos-v
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 
T.R.E
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 
k8 600 kk
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 
kostaskr6
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 
κολτρέϊν
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 
Leroy
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 
ripper
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_l10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_c10Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Poll_r10 

 

 Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος    Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  EmptyΠεμ 12 Σεπ 2019, 01:25

Έχω μια γουρουνα κ η ερώτηση ειναι η εξής. Τι γίνεται σε περίπτωση που θέλω να ακινητοποιησω τη μοτο κ να διακόψω την ασφάλεια για χειμώνα πχ ? (χωρίς να μπω σε διάδικασια κατάθεσης πινακίδων)

Έρχεται όντως πρόστιμο στα ανασφάλιστα με πινακιδες?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariosbusa
Normal gixxer
Normal gixxer
mariosbusa


Άντρας Όνομα: : Μαριος
Τόπος : Ξανθη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Hμερομηνία εγγραφής : 04/06/2018

Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος    Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  EmptyΠεμ 12 Σεπ 2019, 11:34

Υποτίθεται πως ναί. Είναι λίγο "άδικο" το σύστημα που ψάχνουν τα ανασφάλιστα οχήματα.
Περιοδικά 2-3 φορές χρόνο γίνεται ο έλενχος ηλεκτρονικά και διαρκεί 3-5 μέρες μπορεί και βδομάδα.
Εσύ τώρα εκείνη την περίοδο που θα γίνει ο έλενχος είτε είσαι 1 μέρα είτε 3 μήνες ανασφάλιστος θα σου έρθει το πρόστιμο. Με λίγα λόγια μπορείς να είσαι ανασφάλιστος ενδιάμεσα στους περιοδικούς ελένχους που κάνουν και να μην συμβεί τίποτα. Αλλά δεν ξέρουμε πότε γίνονται οπότε παίζουμε με την τύχη μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gjp
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 163
Αγωνιζόμενος : της καφετεριας

Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2018

Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος    Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  EmptyΠαρ 13 Σεπ 2019, 20:27

εφαγα περυσι 250ευρω προστιμο για ενα αμαξι 2000cc πουτο εχω μονιμα παρκαρισμενο και το κυκλοφορω  4-5 φορες το χρονο για μια μερα ανασφαλιστο, μαλακια δικη μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος    Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  EmptyΠαρ 13 Σεπ 2019, 23:52

gjp έγραψε:
εφαγα περυσι 250ευρω προστιμο για ενα αμαξι 2000cc πουτο εχω μονιμα παρκαρισμενο και  το  κυκλοφορω  4-5 φορες το χρονο για μια μερα ανασφαλιστο, μαλακια δικη μου


Άρα έχουν σφυξει οι κωλοι. Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος    Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  EmptyΣαβ 14 Σεπ 2019, 10:12

Για παπι 125 στο χωριο ενα 100€.δε θυμαμε ποσες μερες ανασφαλιστο.κανε μια ξεφτιλα ασφαλεια Πανο να εχεις το κεφαλι σου ησυχο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
mariosbusa
Normal gixxer
Normal gixxer
mariosbusa


Άντρας Όνομα: : Μαριος
Τόπος : Ξανθη
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Hμερομηνία εγγραφής : 04/06/2018

Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος    Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος  EmptyΣαβ 14 Σεπ 2019, 20:44

Εγώ φέτος ξέχασα το παπί στο χώριο 1,5 μήνα. Ελπίζω να μην έρθει τίποτα... Shocked Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ασφάλιση κ ακινησία οχήματος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» πολυμηνη ακινησια
» ενεργειες μετα απο διχρονη ακινησια μηχανης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com