Greek GSX-R forum
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 
JIMK7
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 
nasos-v
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 
T.R.E
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 
k8 600 kk
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 
kostaskr6
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 
κολτρέϊν
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 
Leroy
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 
ripper
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_l10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_c10Εχετε κι εσεις προβλημα??? Poll_r10 

 

 Εχετε κι εσεις προβλημα???

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Εχετε κι εσεις προβλημα??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εχετε κι εσεις προβλημα???   Εχετε κι εσεις προβλημα??? EmptyΔευ 19 Οκτ 2009, 00:07

Ρε παιδες εδω και μερικες μερες δεν εμφανιζονται ολα τα εικονιδια απο τα smilies και σε μερικους χρηστες φαινεται το avatar και σε αλλου οχι.Εμενα δεν φαινεται πχ το δικο μου και του μουρλοκρητικου. :P
Τι παιζει με το θεμα?Ειναι υπο κατασκευη?? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Εχετε κι εσεις προβλημα??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχετε κι εσεις προβλημα???   Εχετε κι εσεις προβλημα??? EmptyΔευ 19 Οκτ 2009, 00:12

Γιάννη μόλις ήμουν έτοιμος να σας το πω, άλλα με πρόλαβες.. υπάρχει ένα μικρο προβληματάκι με τον σέρβερ όπως είπε και ο Νάσος ΕΔΩ. ακόμα γίνεται η αναβάθμιση (άλλα γιατί αργεί τόσο δεν ξέρω) scratch περισσότερα θα μας πει ο Δημήτρης.. προς το παρών θα σας παρακαλούσα να μην χρησιμοποιείτε πολλά emmoticon.. (όσα είναι διαθέσιμα τέλος πάντων..!!)

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Εχετε κι εσεις προβλημα??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχετε κι εσεις προβλημα???   Εχετε κι εσεις προβλημα??? EmptyΔευ 19 Οκτ 2009, 00:14

Βαλε κανενα χερι στον Νασο να το φτιαξει γιατι περα αυτου το φορουμ σερνεται :P




Αντε ρε Νασοοοοο ακομαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :ohdhds: :ohdhds:




:grgrw: :grgrw: :grgrw: :grgrw:

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Εχετε κι εσεις προβλημα??? 10p7ousΕχετε κι εσεις προβλημα??? Icnsl4Εχετε κι εσεις προβλημα??? 2dhxn3kΕχετε κι εσεις προβλημα??? 2lbdx0jΕχετε κι εσεις προβλημα??? 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Εχετε κι εσεις προβλημα??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχετε κι εσεις προβλημα???   Εχετε κι εσεις προβλημα??? EmptyΔευ 19 Οκτ 2009, 00:15

Οκ ρε Χρησταρα δεν το ειχα δει ρε φιλε το ποστ του Νασσου...δεν του δινω σημασια επεδιη καβαλαει ακομα και σημερα ενα ιταλικο χρεπι...οταν παραλαβει το καινουργιο θα του μιλαω...ειδικ αν ειναι και ασπρο... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Εχετε κι εσεις προβλημα??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχετε κι εσεις προβλημα???   Εχετε κι εσεις προβλημα??? EmptyΔευ 19 Οκτ 2009, 00:20

GIXXERAKIAS έγραψε:
Οκ ρε Χρησταρα δεν το ειχα δει ρε φιλε το ποστ του Νασσου...δεν του δινω σημασια επεδιη καβαλαει ακομα και σημερα ενα ιταλικο χρεπι...οταν παραλαβει το καινουργιο θα του μιλαω...ειδικ αν ειναι και ασπρο... lol!

τι γίνεται ρε γμτ..! από το φόρουμ ΜΟΝΟ εγώ του μιλάω;; Νάσο, σόρρυ ρε φίλε, άλλα αφού μ' άρεσε η τοποθέτηση του Γιάννη δεν θα σου μιλάω ούτε εγώ...μέχρι να κάνεις τα παραπάνω που είπε ο Γιάννης..!! :P :P :P

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Εχετε κι εσεις προβλημα??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχετε κι εσεις προβλημα???   Εχετε κι εσεις προβλημα??? EmptyΔευ 19 Οκτ 2009, 00:26

κολτρέϊν έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Οκ ρε Χρησταρα δεν το ειχα δει ρε φιλε το ποστ του Νασσου...δεν του δινω σημασια επεδιη καβαλαει ακομα και σημερα ενα ιταλικο χρεπι...οταν παραλαβει το καινουργιο θα του μιλαω...ειδικ αν ειναι και ασπρο... lol!

τι γίνεται ρε γμτ..! από το φόρουμ ΜΟΝΟ εγώ του μιλάω;; Νάσο, σόρρυ ρε φίλε, άλλα αφού μ' άρεσε η τοποθέτηση του Γιάννη δεν θα σου μιλάω ούτε εγώ...μέχρι να κάνεις τα παραπάνω που είπε ο Γιάννης..!! :P :P :P

lol! lol! lol! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Εχετε κι εσεις προβλημα??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχετε κι εσεις προβλημα???   Εχετε κι εσεις προβλημα??? EmptyΔευ 19 Οκτ 2009, 08:50

JIMK7 έγραψε:
Βαλε κανενα χερι στον Νασο να το φτιαξει γιατι περα αυτου το φορουμ σερνεται :P




Αντε ρε Νασοοοοο ακομαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααααααααααααααα :ohdhds: :ohdhds:




:grgrw: :grgrw: :grgrw: :grgrw:

δεν ξερω απο αυτα καρδια μου........ lol! lol!

ΔΗΜΗΤΡΗ!!!!! ADMIN!!!!!

αυτοι πολυ φωναζουν............. ριξους ΒΑΝ!!! geek

______________________________________________________
Εχετε κι εσεις προβλημα??? DgnfjaΕχετε κι εσεις προβλημα??? X3ww74Εχετε κι εσεις προβλημα??? 25k1wusΕχετε κι εσεις προβλημα??? 2nqcwidΕχετε κι εσεις προβλημα??? Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nasos-v στις Δευ 19 Οκτ 2009, 08:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Εχετε κι εσεις προβλημα??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχετε κι εσεις προβλημα???   Εχετε κι εσεις προβλημα??? EmptyΔευ 19 Οκτ 2009, 08:52

teo46 έγραψε:
κολτρέϊν έγραψε:
GIXXERAKIAS έγραψε:
Οκ ρε Χρησταρα δεν το ειχα δει ρε φιλε το ποστ του Νασσου...δεν του δινω σημασια επεδιη καβαλαει ακομα και σημερα ενα ιταλικο χρεπι...οταν παραλαβει το καινουργιο θα του μιλαω...ειδικ αν ειναι και ασπρο... lol!

τι γίνεται ρε γμτ..! από το φόρουμ ΜΟΝΟ εγώ του μιλάω;; Νάσο, σόρρυ ρε φίλε, άλλα αφού μ' άρεσε η τοποθέτηση του Γιάννη δεν θα σου μιλάω ούτε εγώ...μέχρι να κάνεις τα παραπάνω που είπε ο Γιάννης..!! :P :P :P

lol! lol! lol! Laughing Laughing Laughing

και σε αυτους τους δυο ΒΑΝ γιατι κατηγορουν το ιταλακι μου ,και εκτος αυτου εχουν και αργα μηχανακια!!! geek

ασπρο δεν πηραν και οι δυο........τι περιμενεις...... κουλαδια...... φοβοντουσαν να παρουν ενα ΑΝΤΡΙΚΟ μηχανακι.... lol!

______________________________________________________
Εχετε κι εσεις προβλημα??? DgnfjaΕχετε κι εσεις προβλημα??? X3ww74Εχετε κι εσεις προβλημα??? 25k1wusΕχετε κι εσεις προβλημα??? 2nqcwidΕχετε κι εσεις προβλημα??? Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
Εχετε κι εσεις προβλημα???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» I'M IN LOVE!!!ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΕΩΤΕΥΤΕΙΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ!!
» Τι γνωμη εχετε;
» Με έχετε τρελάνει......

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: GIXXER.GR :: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΧΡΗΣHΣ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ....-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com