Greek GSX-R forum
pirelli dragon supercorsa!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
pirelli dragon supercorsa!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
pirelli dragon supercorsa!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 
JIMK7
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 
nasos-v
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 
T.R.E
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 
k8 600 kk
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 
kostaskr6
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 
Leroy
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 
ripper
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
pirelli dragon supercorsa!!! Poll_l10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_c10pirelli dragon supercorsa!!! Poll_r10 

 

 pirelli dragon supercorsa!!!

Πήγαινε κάτω 
+9
Zuki
mistiriodis_tsantakias
JIMK7
fox
gostrider
stavrosrodo
Κωσταςηρακλειο
vasilisgessy
petrospropo
13 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
petrospropo
Normal gixxer
Normal gixxer
petrospropo


Άντρας Όνομα: : petros
Τόπος : peiraias
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 131
Hμερομηνία εγγραφής : 14/07/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΤετ 18 Νοε 2009, 21:13

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΜΟΥ(GSXR 1000 K8),ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΑ PIRELLI DRAGON SUPERCORSA ΜΕ 55" ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΟ ΠΙΣΩ......ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΑ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasilisgessy
Jr.gixxer
vasilisgessy


Άντρας Όνομα: : Βασιλης Ντασιος
Τόπος : LARISA
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 09:59

φιλε μου καλημερα.δν τα εχω δοκιμασει αλλα ειναι φοβερα λαστιχα.κ με 55 προφιλ θα ειναι πολυ καλα.εγω βασικα ειμαι της bridgestone.battlax 003.αλλα καποια στιγμη θελω να βαλω κ αυτα που φορεσες εσυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κωσταςηρακλειο
Adv. gixxer
Adv. gixxer



Άντρας Όνομα: : kostas
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 563
Αγωνιζόμενος : oxi pia
Hμερομηνία εγγραφής : 17/05/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 10:19

petrospropo έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΜΟΥ(GSXR 1000 K8),ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΑ PIRELLI DRAGON SUPERCORSA ΜΕ 55" ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΟ ΠΙΣΩ......ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΑ;

καλημερα φιλε μου..τα PIRELLI DRAGON SUPERCORSA ειναι απλα νουμερο 1 για μενα και για πολους..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 11:17

petrospropo έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΜΟΥ(GSXR 1000 K8),ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΑ PIRELLI DRAGON SUPERCORSA ΜΕ 55" ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΟ ΠΙΣΩ......ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΑ;
μη στενοχωριεσαι και συντομα θα εχεις την δικη σου γνωμη για τις..........βεντουζες που εβαλες Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gostrider
Normal gixxer
Normal gixxer
gostrider


Θηλυκό Όνομα: : gostrider
Τόπος : κυψελη αθηνα
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Αγωνιζόμενος : μακαρι....!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 02/03/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 16:05

πετρο και εγω εχω τα brigestone bt003 και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!! ομως τα επομενα θα ειναι αυτα που εβαλες εσυ ετσι για δοκιμη συγκρισης!! αν και νομιζω οτι μπορει να ειναι βεντουζες αλλα στο κ6 δεν θα κρατησουν πολυ.γιαυτο εγω βαζω τα brigestone τοσο καιρο λογω διαρκειας πιο πολυ και οχι αποδοσης!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 16:13

gostrider έγραψε:
πετρο και εγω εχω τα brigestone bt003 και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!! ομως τα επομενα θα ειναι αυτα που εβαλες εσυ ετσι για δοκιμη συγκρισης!! αν και νομιζω οτι μπορει να ειναι βεντουζες αλλα στο κ6 δεν θα κρατησουν πολυ.γιαυτο εγω βαζω τα brigestone τοσο καιρο λογω διαρκειας πιο πολυ και οχι αποδοσης!!
οτι πιανει καλα τρωγεται και πιο γρηγορα. Very Happy
δεν γινεται να τα εχου.με ολα σε αυτο τον τομεα.η' πολυ καλο κρατημα και γρηγοροτερη φθορα η' θυσια στο κρατημα και περισσοτερα χλμ. :les?:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gostrider
Normal gixxer
Normal gixxer
gostrider


Θηλυκό Όνομα: : gostrider
Τόπος : κυψελη αθηνα
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Αγωνιζόμενος : μακαρι....!!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 02/03/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 16:22

stavrosrodo έγραψε:
gostrider έγραψε:
πετρο και εγω εχω τα brigestone bt003 και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!! ομως τα επομενα θα ειναι αυτα που εβαλες εσυ ετσι για δοκιμη συγκρισης!! αν και νομιζω οτι μπορει να ειναι βεντουζες αλλα στο κ6 δεν θα κρατησουν πολυ.γιαυτο εγω βαζω τα brigestone τοσο καιρο λογω διαρκειας πιο πολυ και οχι αποδοσης!!
οτι πιανει καλα τρωγεται και πιο γρηγορα. Very Happy
δεν γινεται να τα εχου.με ολα σε αυτο τον τομεα.η' πολυ καλο κρατημα και γρηγοροτερη φθορα η' θυσια στο κρατημα και περισσοτερα χλμ. :les?:

συμφωνω απολυτα φιλε μου ομως επειδη εγω σαν γυναικα δεν το παω και ...ταπα το gixxer μου τα brigestone με βολεψαν καλα μπορω να πω και μπορει να μην εχουν το κρατημα των pirelli αλλα δεν ειναι και ...ασχημα!!! ψιλοκρατανε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 16:30

gostrider έγραψε:


συμφωνω απολυτα φιλε μου ομως επειδη εγω σαν γυναικα δεν το παω και ...ταπα το gixxer μου τα brigestone με βολεψαν καλα μπορω να πω και μπορει να μην εχουν το κρατημα των pirelli αλλα δεν ειναι και ...ασχημα!!! ψιλοκρατανε...
να με συγχωρεσεις για την εμονη μου αλλα τα λαστιχα μια φορα θα χρειαστει να σε ξελασπωσουν απο δυσκολη στιγμη και ειμαι της αποψης οτι για αυτην την στιγμη πρεπει να χεις το καλυτερο που μπορεις. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petrospropo
Normal gixxer
Normal gixxer
petrospropo


Άντρας Όνομα: : petros
Τόπος : peiraias
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 131
Hμερομηνία εγγραφής : 14/07/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 17:55

λοιπον μετα απο λιγα χλμ με τα καινουρια πατουμενα εχω μεινει με το στομα ανοιχτο........το λαστιχο ειναι παρα παρα παρα πολυ καλο...οπως ειπε και ο φιλος σταυρος ειναι βεντουζα.........................και τσιχλα μαζι προσθετω εγω...ειναι παρα πολυ καλο και το συνιστω σε ολους ανεπιφυλακτα!!!!!!!οσο για το θεμα φθορας εγω το μηχανακι δεν το χρησιμοποιω μεσα στην αθηνα εχω ενα scooter για αυτη τη δουλεια οποτε για 3 με 4.000 χλμ που ελπιζω να κρατησουν αυτα ειναι πολυ καλα...και πανω απο ολα εχεις ασφαλεια!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fox
Normal gixxer
Normal gixxer
fox


Άντρας Τόπος : Σαλαμινα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 18:00

και που να δεις τι κανουν τα megeler race tec k2 τι κανουν!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 18:02

gostrider έγραψε:
πετρο και εγω εχω τα brigestone bt003 και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!! ομως τα επομενα θα ειναι αυτα που εβαλες εσυ ετσι για δοκιμη συγκρισης!! αν και νομιζω οτι μπορει να ειναι βεντουζες αλλα στο κ6 δεν θα κρατησουν πολυ.γιαυτο εγω βαζω τα brigestone τοσο καιρο λογω διαρκειας πιο πολυ και οχι αποδοσης!!

Κι ομως με τα PIRELLI περα απο καλυτερο κρατημα εχουν και περισσοτερη διαρκεια ssss

Μια δοκιμη θα σε πεισει file

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

pirelli dragon supercorsa!!! 10p7ouspirelli dragon supercorsa!!! Icnsl4pirelli dragon supercorsa!!! 2dhxn3kpirelli dragon supercorsa!!! 2lbdx0jpirelli dragon supercorsa!!! 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 18:05

fox έγραψε:
και που να δεις τι κανουν τα megeler race tec k2 τι κανουν!!!!!!!!!!!!!!!

Κι αυτο πολυ καλο λαστιχο good αν και ειναι το ιδιο εργοστασιο με τη PIRELLI ssss

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

pirelli dragon supercorsa!!! 10p7ouspirelli dragon supercorsa!!! Icnsl4pirelli dragon supercorsa!!! 2dhxn3kpirelli dragon supercorsa!!! 2lbdx0jpirelli dragon supercorsa!!! 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fox
Normal gixxer
Normal gixxer
fox


Άντρας Τόπος : Σαλαμινα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 18:11

JIMK7 έγραψε:
fox έγραψε:
και που να δεις τι κανουν τα megeler race tec k2 τι κανουν!!!!!!!!!!!!!!!

Κι αυτο πολυ καλο λαστιχο good αν και ειναι το ιδιο εργοστασιο με τη PIRELLI ssss
σωστα τα λες αν και εγω δεν εχω δοκιμασει pirelli γομα οταν δοκιμασω θα σου πω την αποψη μου!!!! αν και βασικα ειναι τι καθετε στον καθενα καλιτερα...........!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 18:16

που να δεις κ το dunlop sportmax gp d211 απλος το καλυτερο λαστηχο που κυκλοφορη .....συζητισι δεν κανο με ανθροπο που δεν τα εχει δοκιμασι κ να τα εχει δοκιμασι ΣΟΣΤΑ με της σοστες πιεσις (16-21)
ΣΕΞ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 18:17

fox έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
fox έγραψε:
και που να δεις τι κανουν τα megeler race tec k2 τι κανουν!!!!!!!!!!!!!!!

Κι αυτο πολυ καλο λαστιχο good αν και ειναι το ιδιο εργοστασιο με τη PIRELLI ssss
σωστα τα λες αν και εγω δεν εχω δοκιμασει pirelli γομα οταν δοκιμασω θα σου πω την αποψη μου!!!! αν και βασικα ειναι τι καθετε στον καθενα καλιτερα...........!


Δεν θα δεις διαφορα γιατι οπως ειπα και πριν ειναι ιδια λαστιχα με διαφορετικη χαραξη hallo

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

pirelli dragon supercorsa!!! 10p7ouspirelli dragon supercorsa!!! Icnsl4pirelli dragon supercorsa!!! 2dhxn3kpirelli dragon supercorsa!!! 2lbdx0jpirelli dragon supercorsa!!! 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fox
Normal gixxer
Normal gixxer
fox


Άντρας Τόπος : Σαλαμινα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 18:23

JIMK7 έγραψε:
fox έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
fox έγραψε:
και που να δεις τι κανουν τα megeler race tec k2 τι κανουν!!!!!!!!!!!!!!!

Κι αυτο πολυ καλο λαστιχο good αν και ειναι το ιδιο εργοστασιο με τη PIRELLI ssss
σωστα τα λες αν και εγω δεν εχω δοκιμασει pirelli γομα οταν δοκιμασω θα σου πω την αποψη μου!!!! αν και βασικα ειναι τι καθετε στον καθενα καλιτερα...........!


Δεν θα δεις διαφορα γιατι οπως ειπα και πριν ειναι ιδια λαστιχα με διαφορετικη χαραξη hallo
οκ δεν επιμενω θα ξερεις καλιτερα. beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 18:27

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
που να δεις κ το dunlop sportmax gp d211 απλος το καλυτερο λαστηχο που κυκλοφορη .....συζητισι δεν κανο με ανθροπο που δεν τα εχει δοκιμασι κ να τα εχει δοκιμασι ΣΟΣΤΑ με της σοστες πιεσις (16-21)
ΣΕΞ



ΛΑΣΤΙΧΑΡΕΣ!!!!!!!!!!!!! no1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΣαβ 12 Δεκ 2009, 18:33

εσυ μηχανι θα παρις ποτε η θα χεστουμεεεεεεε ? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΠαρ 08 Ιαν 2010, 06:09

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
που να δεις κ το dunlop sportmax gp d211 απλος το καλυτερο λαστηχο που κυκλοφορη .....συζητισι δεν κανο με ανθροπο που δεν τα εχει δοκιμασι κ να τα εχει δοκιμασι ΣΟΣΤΑ με της σοστες πιεσις (16-21)
ΣΕΞ

το d208 λεει τιποτα τα βρηκα προσφορα 235€
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΠαρ 08 Ιαν 2010, 08:19

Δεν τα χω βαλει ποτε. Αν η τιμη ειναι για περασμενα καλως, αν ομως ειναι απεραστα τοτε δεν ειναι καθολου προσφορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elric
Jr.gixxer
elric


Άντρας Τόπος : Αραλού
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Αγωνιζόμενος : Στη μια ρόδα !!
Hμερομηνία εγγραφής : 03/01/2010

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΠαρ 08 Ιαν 2010, 16:24

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
που να δεις κ το dunlop sportmax gp d211 απλος το καλυτερο λαστηχο που κυκλοφορη .....συζητισι δεν κανο με ανθροπο που δεν τα εχει δοκιμασι κ να τα εχει δοκιμασι ΣΟΣΤΑ με της σοστες πιεσις (16-21)
ΣΕΞ

16-21???? Shocked Shocked Shocked Shocked
Είσαι σιγουρος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasisk7
Jr.gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 2
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2011

pirelli dragon supercorsa!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pirelli dragon supercorsa!!!   pirelli dragon supercorsa!!! EmptyΤρι 19 Ιουλ 2011, 16:32

και γω θελω να αλαξω λαστιχα τωρα εχω ενα gsxr 750 k7 να βαλω τισ ιδιες διαστασεις με τα μαμα???η μηπως να βαλω αλλα..help please..σκεφτομαι να βαλω pirelli..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
pirelli dragon supercorsa!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» pirelli dragon γομες 1 2
» pirelli diablo supercorsa
» Pirelli dragon pro,Diablo super corsa η Diablo Rosso 2 ???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com