Greek GSX-R forum
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 
JIMK7
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 
nasos-v
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 
T.R.E
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 
k8 600 kk
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 
kostaskr6
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 
κολτρέϊν
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 
Leroy
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 
ripper
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_l10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_c10Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Poll_r10 

 

 Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)

Πήγαινε κάτω 
+5
JIMK7
GIXXERAKIAS
DENNIS
gixxermak
Big Daddy
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Big Daddy
Normal gixxer
Normal gixxer
Big Daddy


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 84
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 02:13

Λοιπον εχω ενα προβλημα με τους δισκους,που εν μερη το συζητησα με τον Gixxerakia αλλα θα ηθελα να παρω περισσοτερες πληροφοριες..
Ο αριστερος μου δισκος εχει αρκετο τζογο που να κουνιεται αισθητα με το χερι και να ακουγεται σε οποιαδηποτε ανωμαλια του δρομου οταν πηγαινω αφρεναριστος.Ο δεξης ειναι απολυτα σταθερος.
Ποιος απτους δυο λοιπον ειναι ο προβληματικος?
Αποτι εψαξα στο νετ για το τι σημαινει ''ημιπλευστος'' και τι ''πλευστος'',μαλλον αυτος που εχει τζογο ειναι φθαρμενος και λειτουργει σαν (ασπουμε)πλευστος.
Για πειτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 02:16

Αν ακούγεται τόσο όσο μας λες και έχει και τόσο πολύ τζόγο δεν το συζητάμε είναι για αλλαγή ο δίσκος.Δεν είναι normal αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
DENNIS
Adv. gixxer
Adv. gixxer
DENNIS


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Αθηνα-Αιγαλεω
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Αγωνιζόμενος : στην ζωη!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 11:48

Big Daddy έγραψε:
Λοιπον εχω ενα προβλημα με τους δισκους,που εν μερη το συζητησα με τον Gixxerakia αλλα θα ηθελα να παρω περισσοτερες πληροφοριες..
Ο αριστερος μου δισκος εχει αρκετο τζογο που να κουνιεται αισθητα με το χερι και να ακουγεται σε οποιαδηποτε ανωμαλια του δρομου οταν πηγαινω αφρεναριστος.Ο δεξης ειναι απολυτα σταθερος.
Ποιος απτους δυο λοιπον ειναι ο προβληματικος?
Αποτι εψαξα στο νετ για το τι σημαινει ''ημιπλευστος'' και τι ''πλευστος'',μαλλον αυτος που εχει τζογο ειναι φθαρμενος και λειτουργει σαν (ασπουμε)πλευστος.
Για πειτε!
Κ εγω μια απο τα ιδια,τελικα πολυ μαπα οι μαμα οι δισκοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 12:56

gixxersak έγραψε:
Big Daddy έγραψε:
Λοιπον εχω ενα προβλημα με τους δισκους,που εν μερη το συζητησα με τον Gixxerakia αλλα θα ηθελα να παρω περισσοτερες πληροφοριες..
Ο αριστερος μου δισκος εχει αρκετο τζογο που να κουνιεται αισθητα με το χερι και να ακουγεται σε οποιαδηποτε ανωμαλια του δρομου οταν πηγαινω αφρεναριστος.Ο δεξης ειναι απολυτα σταθερος.
Ποιος απτους δυο λοιπον ειναι ο προβληματικος?
Αποτι εψαξα στο νετ για το τι σημαινει ''ημιπλευστος'' και τι ''πλευστος'',μαλλον αυτος που εχει τζογο ειναι φθαρμενος και λειτουργει σαν (ασπουμε)πλευστος.
Για πειτε!
Κ εγω μια απο τα ιδια,τελικα πολυ μαπα οι μαμα οι δισκοι.

Κωστα ο φιλος που σου ελεγα οτι το επαθε και αυτος ειναι ο gixxesak απο πανω. Wink
To θεμα Σακη ειναι οτι το παληκαρι εχει μονο 9.000χιλ και με ανησυχησε και εμενα τωρα. :ohdhds:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 16:37

Σε κανενα μα σε κανενα suzuki που ειχα δεν ειχα συναντησει τετοιο προβλημα scratch αλλα αν ποτε μου τυχει δεν νομιζω οτι θα με ανησυχησει . :vwrv:

Εδω ρε παιδια εδωσα τοσα λεφτα να παρω ημιπλευστους δισκους :ohdhds: και εσεις τους εχετε τσαμπα και παραπονιεστε
:ferrqg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Big Daddy
Normal gixxer
Normal gixxer
Big Daddy


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 84
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 16:52

JIMK7 έγραψε:
Σε κανενα μα σε κανενα suzuki που ειχα δεν ειχα συναντησει τετοιο προβλημα scratch αλλα αν ποτε μου τυχει δεν νομιζω οτι θα με ανησυχησει . :vwrv:

Εδω ρε παιδια εδωσα τοσα λεφτα να παρω ημιπλευστους δισκους :ohdhds: και εσεις τους εχετε τσαμπα και παραπονιεστε
:ferrqg:

Για τι μηχανακι εδωσες λεφτα?Το ιδιο εχουμε(αν δεν κανω λαθος) και εχει ημιπλευστους απτην μανα του..

Παντως ειναι στην εγγυηση.Να το παω λες?Ξερει κανεις απο περιεργια ποσο εχει ο ενας(μαμα) δισκος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSX-R 1000
Normal gixxer
Normal gixxer
GSX-R 1000


Άντρας Όνομα: : Θανασης
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Αγωνιζόμενος : Μπαααααα
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 17:08

^εγω λεω να πας να το δεις.......δεν παιζουν με τα φρενα!!!!!!!!!!!!!!μην γινεις ο πρωτος που θα παθει κατι απο αυτο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 17:30

GSX-R 1000 έγραψε:
^εγω λεω να πας να το δεις.......δεν παιζουν με τα φρενα!!!!!!!!!!!!!!μην γινεις ο πρωτος που θα παθει κατι απο αυτο Wink

+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 18:19

Αν έχεις τζόγο τότε έχεις πρόβλημα.Οι ημίπλευστοι δίσκοι πρέπει να είναι σταθεροί....Οι πλευστοί είναι αυτοί που κουνιούνται με το χέρι και έχουν και άλλα πλεονεκτήματα 'οπως μειωμένες τριβές κτλ.
Εγώ δεν θα το έβλεπα ως πρόβλημα αλλά ως ευκαιρία να βάλω μαργαρίτες... Very Happy Very Happy


Επίσης αν θέλεις έχω και ένα ζευγάρι γνήσιους απο Κ6 σε καλή κατάσταση να σου δώσω..... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dynagrego
Jr.gixxer
dynagrego


Ηλικία : 58
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤρι 13 Ιαν 2009, 21:08

Shocked Aκου ενα κολπο για να μαζευεις τα μποσικα που παιζει και να σου δουλεψει.
Μολις ξεκινας με κρυα φρενα κρατα εελαφρια πατημενη τη μανετα.Η διαστολη λογω θερμοτητας σφιγγει τα πριτσινια και σταματα να ακουγεται ο δισκος σαν παλιοτενεκες.
Κατοπιν περνας αξοπρεπως μπροστα απο τις καφετεριες. 8)
Για θεμα ασφαλειας δεν τιθεται λογος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DENNIS
Adv. gixxer
Adv. gixxer
DENNIS


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Αθηνα-Αιγαλεω
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Αγωνιζόμενος : στην ζωη!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤετ 14 Ιαν 2009, 00:10

T.R.E έγραψε:
Αν έχεις τζόγο τότε έχεις πρόβλημα.Οι ημίπλευστοι δίσκοι πρέπει να είναι σταθεροί....Οι πλευστοί είναι αυτοί που κουνιούνται με το χέρι και έχουν και άλλα πλεονεκτήματα 'οπως μειωμένες τριβές κτλ.
Εγώ δεν θα το έβλεπα ως πρόβλημα αλλά ως ευκαιρία να βάλω μαργαρίτες... Very Happy Very Happy


Επίσης αν θέλεις έχω και ένα ζευγάρι γνήσιους απο Κ6 σε καλή κατάσταση να σου δώσω..... Wink
Φιλε μου εγω ενδιαφερομαι αν κανουν για κ6 750.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤετ 14 Ιαν 2009, 00:16

Παιδια χαλαρωστε δεν υπαρχει κανενα προβλημα αν παιζουν λιγο οι δισκοι :vwrv:
Εδω υπαρχουν αν θελει καποιος να βαλεις αλλα περτσινια για να γινουν ακομα ποιο πλευστοι η μαμα δισκοι :vwrv:

:betvt:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤετ 14 Ιαν 2009, 00:46

gixxersak έγραψε:
T.R.E έγραψε:
Αν έχεις τζόγο τότε έχεις πρόβλημα.Οι ημίπλευστοι δίσκοι πρέπει να είναι σταθεροί....Οι πλευστοί είναι αυτοί που κουνιούνται με το χέρι και έχουν και άλλα πλεονεκτήματα 'οπως μειωμένες τριβές κτλ.
Εγώ δεν θα το έβλεπα ως πρόβλημα αλλά ως ευκαιρία να βάλω μαργαρίτες... Very Happy Very Happy


Επίσης αν θέλεις έχω και ένα ζευγάρι γνήσιους απο Κ6 σε καλή κατάσταση να σου δώσω..... Wink
Φιλε μου εγω ενδιαφερομαι αν κανουν για κ6 750.


Ναι κάνουν,βασικά είναι ακριβώς ίδιοι.



JIMK7 έγραψε:

....
:betvt:


Εδώ τριγύρω είμαι και εγώ,τουμπανιάζω το παλιό μου μηχανάκι... flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Big Daddy
Normal gixxer
Normal gixxer
Big Daddy


Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 84
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤετ 14 Ιαν 2009, 01:08

dynagrego έγραψε:
Shocked Aκου ενα κολπο για να μαζευεις τα μποσικα που παιζει και να σου δουλεψει.
Μολις ξεκινας με κρυα φρενα κρατα εελαφρια πατημενη τη μανετα.Η διαστολη λογω θερμοτητας σφιγγει τα πριτσινια και σταματα να ακουγεται ο δισκος σαν παλιοτενεκες.
Κατοπιν περνας αξοπρεπως μπροστα απο τις καφετεριες. 8)
Για θεμα ασφαλειας δεν τιθεται λογος.

Δεν εχω προβλημα αν ακουγεται αρκει να ειναι φυσιολογικο.Για να σου δωσω να καταλαβεις ο σταθερος δισκος νομιζα οτι ηταν ο χαλασμενος!Αφου λοιπον δεν ειναι φυσιολογικο θα το παω στην εγγυηση.Ασε που οσο και να τα πιεσω και να τα ζεστανω δεν σταματανε να κουνιουνται και να χτυπανε.Εχουν μπολικο τζογο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)   Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000) EmptyΤετ 14 Ιαν 2009, 09:03

Big Daddy έγραψε:


Δεν εχω προβλημα αν ακουγεται αρκει να ειναι φυσιολογικο.Για να σου δωσω να καταλαβεις ο σταθερος δισκος νομιζα οτι ηταν ο χαλασμενος!Αφου λοιπον δεν ειναι φυσιολογικο θα το παω στην εγγυηση.Ασε που οσο και να τα πιεσω και να τα ζεστανω δεν σταματανε να κουνιουνται και να χτυπανε.Εχουν μπολικο τζογο!

Kωστα αν ακουγονται τοσο πολυ οπως λες τοτε ειναι πολυ ζημια γιατι του Σακη δεν ακουγονται.
Παντως περνα απο αντιπροσωπεια να το δουν αλλα απο χλωμο εως τελειως ψοφιο να στους αλλαξουν στην εγγυηση... No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ημιπλευστοι δισκοι (GSX-R 1000)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» δισκοι
» Δισκοι μαργαριτες
» Δίσκοι συμπλέκτη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com