Greek GSX-R forum
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 
JIMK7
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 
nasos-v
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 
T.R.E
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 
k8 600 kk
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 
kostaskr6
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 
κολτρέϊν
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 
Leroy
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 
ripper
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_l10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_c10Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Poll_r10 

 

 Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....

Πήγαινε κάτω 
+11
gat0s
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Leroy
Transporter
κολτρέϊν
GIORGIO7
valentinosgsxr
Hamamatsu
sakis_to
JIMK7
misfits296
15 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
misfits296
Normal gixxer
Normal gixxer
misfits296


Άντρας Όνομα: : Θωμας
Τόπος : Αιγάλεω
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 247
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 21:14

Ενα παλικαρι απο το εξωτερικο με λαθος τροπο πηγε να καθαρηση την αλυσιδα του και κοιταχτε τι επαθε....
πολυ μπορει να το εχουν δει ειναι απο το Gixxer.com αλλα το βαζω για να προσεχουμε ολοι τι μπορει να συμβει.
ναι μεν βλακεια του οπως λεει οτι το εκανε αλλα αθελα του ο καθενας μπορει να γινει....
εχει λιγο ανατριχιαστικες εικονες!!!

http://www.gixxer.com/forums/showthread.php?t=242261
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 21:17

ΕΕ το ταλαιπωρο Shocked

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 10p7ousΛαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Icnsl4Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 2dhxn3kΛαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 2lbdx0jΛαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakis_to
Jr.gixxer



Άντρας Τόπος : Τρίπολη
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Hμερομηνία εγγραφής : 08/04/2010

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 21:21

Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 21:24

Κι ενας γνωστος μου την πατησε και εκοψε ενα δαχτυλο καθως καθαριζε την αλυσυδα.Εβαλε πρωτη και του το μαζεψε,αλλα το
πηρε χαλαρα.
Καλα αυτος ο τυπος στο gixxer.com το μαμησε το θεμα με τις φωτογραφιες.
Μπορει οταν γεννησει η γυναικα του να τραβηξει καρε καρε ολη την διαδικασια και να την βαλει στο internet.
mal@kies
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misfits296
Normal gixxer
Normal gixxer
misfits296


Άντρας Όνομα: : Θωμας
Τόπος : Αιγάλεω
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 247
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 21:28

alex-k7 έγραψε:
Κι ενας γνωστος μου την πατησε και εκοψε ενα δαχτυλο καθως καθαριζε την αλυσυδα.Εβαλε πρωτη και του το μαζεψε,αλλα το
πηρε χαλαρα.
Καλα αυτος ο τυπος στο gixxer.com το μαμησε το θεμα με τις φωτογραφιες.
Μπορει οταν γεννησει η γυναικα του να τραβηξει καρε καρε ολη την διαδικασια και να την βαλει στο internet.
mal@kies

χαχα ελα ντε ρε alex δλδ ελεος απο την αρχη, μεχρι στο νοσοκομειο και μετα σπιτι εχει βγαλει αλλα δεν ειδα τωρα μετα απο μηνες καινουρια φοτο να εχει.... :P :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 21:31

Εγω παλι δεν το θεωρω και τοσο κακο γιατι οποιος το δει θα ειναι πιο προσεκτικος την επομενη φορα στο λαδωμα της αλυσιδας :P

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 10p7ousΛαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Icnsl4Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 2dhxn3kΛαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 2lbdx0jΛαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misfits296
Normal gixxer
Normal gixxer
misfits296


Άντρας Όνομα: : Θωμας
Τόπος : Αιγάλεω
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 247
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 21:41

JIMK7 έγραψε:
Εγω παλι δεν το θεωρω και τοσο κακο γιατι οποιος το δει θα ειναι πιο προσεκτικος την επομενη φορα στο λαδωμα της αλυσιδας :P

Ναι ρε Δημητρη οντως ειναι για να τα βλεπεις και να καταλαβαινεις να σου μενει η εικονα ωστε οταν το κανεις εκεινη την στιγμη αυτοματα να το σκεφτεσαι και να προσεχεις....πως καταφερε την ωρα εκεινη και εβγαλε τις πρωτες 2 φοτογραφιες?! εγω δεν παιζει να καθομουν να βγαλω.... aftokt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 22:16

Καταλαβα απο τα συμφραζομενα και δεν παιζει να ανοιξω το λινκ ουτε με σφαιρες... gun1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIORGIO7
Normal gixxer
Normal gixxer
GIORGIO7


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 104
Αγωνιζόμενος : INTERNATIONAL MOTODROME OF TYMPAKI
Hμερομηνία εγγραφής : 24/06/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 22:40

ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ!!!! affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 23:35

αουτσ..! pale

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Transporter
Normal gixxer
Normal gixxer
Transporter


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Πάτρα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Αγωνιζόμενος : Θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 02/04/2010

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠεμ 08 Απρ 2010, 23:51

Το οτι έβγαλε τις φώτο εκεινη την στιγμή δείχνει απίστευτη ψυχραιμία.Αλλα κι πόνος θα ήταν το ίδιο απίστευτος. Crying or Very sadΑΟΥΤΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΠαρ 09 Απρ 2010, 02:14

Πω πω ρε φιλε, χαρας το κουραγιο του που εβγαλε και φωτο. Εμενα μουδιασαν τα χερια μου και που το ειδα Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΚυρ 18 Απρ 2010, 21:05

Α ρε Θωμα να σε γ@...... What a Face
Εχω και θεμα με τα αιματα.........OUCH
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΚυρ 18 Απρ 2010, 21:50

Μηπως θελετε να σας δειξω και γω τα δαχτυλα μου.
Ενας μαλακας (πολυ μεγαλος ομως) απο το Gixxer.gr τα εχει φαει με τον ιδιο τροπο.
Αυτος ο μαλακας ειμαι εγω.
Το λινκ το εχω διαβασει παλαιωτερα και υπαρχουν αρκετα παιδια που την εχουν παθει με τον ιδιο τροπο.
Προσοχη μαγκες
Εγω θα το πληρωνω για την υπολοιπη ζωη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΚυρ 18 Απρ 2010, 22:33

αμαν ρε παιδες μου σφιξατε το στομαχι.
θυμηθηκα και εγω την εικονα απο το δικο μου δαχτυλο που κρεμοτανε απο τον τενωντα μονο.............................
α ρε Ανεστη........................ οσα φερνει η γ@μιολα η στιγμη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misfits296
Normal gixxer
Normal gixxer
misfits296


Άντρας Όνομα: : Θωμας
Τόπος : Αιγάλεω
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 247
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΔευ 19 Απρ 2010, 00:18

τουλαχιστον να ξερουν τι παθαινει κανεις απο βλακειες.... Το ξερω οτι ειναι σκληρο για καποια ατομα που τα θυμουνται ( Ανεστης - Σταυρος) αλλα να καταλαβουμε και οι αλλοι... Σορρυ παντως για τα παιδεια που το ξαναθυμηθηκαν... Δεν το εκανα γιαυτο..:-(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sporoskaterini
Adv. gixxer
Adv. gixxer
sporoskaterini


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερίνη Πιερίας
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 440
Αγωνιζόμενος : θλιβερή ιστορία.....
Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΔευ 19 Απρ 2010, 02:39

affraid affraid affraid affraid
Παναγιαααααααααααααα μου...μαμισετα το παλικαρι...
δν υπηρχε περιπτωση να βγαλω φωτο....
ειδες τι παθαινεις στα καλα καθουμενα...
προσωχη παιδες μακρια απο εμας..
http://superbikeplanet.com/image/2009/wsbk/imola/s1/20090925-_X0C5756.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/sporoskaterini/
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΔευ 19 Απρ 2010, 08:40

misfits296 έγραψε:
τουλαχιστον να ξερουν τι παθαινει κανεις απο βλακειες.... Το ξερω οτι ειναι σκληρο για καποια ατομα που τα θυμουνται ( Ανεστης - Σταυρος) αλλα να καταλαβουμε και οι αλλοι... Σορρυ παντως για τα παιδεια που το ξαναθυμηθηκαν... Δεν το εκανα γιαυτο..:-(

Προς θεου ρε Θωμα.Μην ζητας συγνωμη.Εννοητε οτι δεν μας το θυμησες εσυ.
Καθε φορα που κοιταμε το χερι μας, μας το θυμηζει.
Ασε Σταυρο μην τα συζητας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΔευ 19 Απρ 2010, 08:55

stavrosrodo έγραψε:
αμαν ρε παιδες μου σφιξατε το στομαχι.
θυμηθηκα και εγω την εικονα απο το δικο μου δαχτυλο που κρεμοτανε απο τον τενωντα μονο.............................
α ρε Ανεστη........................ οσα φερνει η γ@μιολα η στιγμη....

+1000

______________________________________________________
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... DgnfjaΛαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... X3ww74Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 25k1wusΛαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 2nqcwidΛαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
misfits296
Normal gixxer
Normal gixxer
misfits296


Άντρας Όνομα: : Θωμας
Τόπος : Αιγάλεω
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 247
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΔευ 19 Απρ 2010, 15:49

gat0s έγραψε:
misfits296 έγραψε:
τουλαχιστον να ξερουν τι παθαινει κανεις απο βλακειες.... Το ξερω οτι ειναι σκληρο για καποια ατομα που τα θυμουνται ( Ανεστης - Σταυρος) αλλα να καταλαβουμε και οι αλλοι... Σορρυ παντως για τα παιδεια που το ξαναθυμηθηκαν... Δεν το εκανα γιαυτο..:-(

Προς θεου ρε Θωμα.Μην ζητας συγνωμη.Εννοητε οτι δεν μας το θυμησες εσυ.
Καθε φορα που κοιταμε το χερι μας, μας το θυμηζει.
Ασε Σταυρο μην τα συζητας



παντως ρε Ανεστη αποσα ξερω μπορει να σου εγινε μλκια αλλα με τις παντετες σου μπορεις και οδηγας το μηχανακι σου.... Μπραβο!!! okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΔευ 19 Απρ 2010, 15:53

gat0s έγραψε:
misfits296 έγραψε:
τουλαχιστον να ξερουν τι παθαινει κανεις απο βλακειες.... Το ξερω οτι ειναι σκληρο για καποια ατομα που τα θυμουνται ( Ανεστης - Σταυρος) αλλα να καταλαβουμε και οι αλλοι... Σορρυ παντως για τα παιδεια που το ξαναθυμηθηκαν... Δεν το εκανα γιαυτο..:-(

Προς θεου ρε Θωμα.Μην ζητας συγνωμη.Εννοητε οτι δεν μας το θυμησες εσυ.
Καθε φορα που κοιταμε το χερι μας, μας το θυμηζει.
Ασε Σταυρο μην τα συζητας
και απο μερους μου κανενα προβλημα.δεν υπαρχει λογος συγνωμης.
οπως ακριβως νιωθει και ο Ανεστης......... μονο που κοιταμε τα χερια μας....... φτανει.
προσοχη λοιπον παιδια.μια στιγμη αφηρημαδας χρειαζεται και στο λαθος μερος την λαθος στιγμη βαζει σε κινδυνο ακομα και την ζωη μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misfits296
Normal gixxer
Normal gixxer
misfits296


Άντρας Όνομα: : Θωμας
Τόπος : Αιγάλεω
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 247
Hμερομηνία εγγραφής : 19/03/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΔευ 19 Απρ 2010, 16:12

stavrosrodo έγραψε:
gat0s έγραψε:
misfits296 έγραψε:
τουλαχιστον να ξερουν τι παθαινει κανεις απο βλακειες.... Το ξερω οτι ειναι σκληρο για καποια ατομα που τα θυμουνται ( Ανεστης - Σταυρος) αλλα να καταλαβουμε και οι αλλοι... Σορρυ παντως για τα παιδεια που το ξαναθυμηθηκαν... Δεν το εκανα γιαυτο..:-(

Προς θεου ρε Θωμα.Μην ζητας συγνωμη.Εννοητε οτι δεν μας το θυμησες εσυ.
Καθε φορα που κοιταμε το χερι μας, μας το θυμηζει.
Ασε Σταυρο μην τα συζητας
και απο μερους μου κανενα προβλημα.δεν υπαρχει λογος συγνωμης.
οπως ακριβως νιωθει και ο Ανεστης......... μονο που κοιταμε τα χερια μας....... φτανει.
προσοχη λοιπον παιδια.μια στιγμη αφηρημαδας χρειαζεται και στο λαθος μερος την λαθος στιγμη βαζει σε κινδυνο ακομα και την ζωη μας.


οκ ρε Σταυρο .... πολυ σωστα αφτα που λες μια στιγμη αφηριμαδας ... οποτε και στην οδηγηση και σε ολα θελει προσοχη... αμα δεν το παθεις δεν θα μαθεις πουλενε αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη... εχω τον φιλο μου σε κωμα απο μηχανη για μια στιγμη βλακειας α ρε γαμωτο....ετσι απλα Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΔευ 19 Απρ 2010, 16:31

misfits296 έγραψε:

οκ ρε Σταυρο .... πολυ σωστα αφτα που λες μια στιγμη αφηριμαδας ... οποτε και στην οδηγηση και σε ολα θελει προσοχη... αμα δεν το παθεις δεν θα μαθεις πουλενε αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη... εχω τον φιλο μου σε κωμα απο μηχανη για μια στιγμη βλακειας α ρε γαμωτο....ετσι απλα Crying or Very sad
να σου πω εγω την φιλοσοφια μου!?!?
οι πολυ εφυεις ανθρωποι μαθαινουν απο τα λαθη των αλλων.
οι εξυπνοι απο τα δικα τους λαθη.
οι βλακες........ κανουν συνεχεια τα ιδια.

:P ετσι για να σπασει λιγο το ''κλιμα''. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....   Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... EmptyΤρι 20 Απρ 2010, 00:46

stavrosrodo έγραψε:

να σου πω εγω την φιλοσοφια μου!?!?
οι πολυ εφυεις ανθρωποι μαθαινουν απο τα λαθη των αλλων.
οι εξυπνοι απο τα δικα τους λαθη.
οι βλακες........ κανουν συνεχεια τα ιδια.

:P ετσι για να σπασει λιγο το ''κλιμα''. :P


Σωστός ο Σταυρος!!!!!
okk

______________________________________________________
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... Ae255310

Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες.... 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
Λαθος καθαρισμος αλυσιδας και συνεπειες....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καθαρισμος μπροστα γραναζιου αλυσιδας
» εκανα λαθος οχι-->ΜΜΖΕΝΤ---->MEMJET
» Καινουργιο μοτορι...ουπςς .....λαθος μαρκα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com