Greek GSX-R forum
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_l10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_c10ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....

Πήγαινε κάτω 
+41
fotis_rizla
T.R.E
kontos 750
nikosath
ENDURASX
mistiriodis_tsantakias
pelopidas
Darksoul
boutser
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
tzortzinos
jimk
giXXXer
proarm
tasos1984
ripseventh
dimdoc
Miou
alfa156
kostaskr6
k6 black
sporoskaterini
Leroy
stavrosrodo
STELIOS
andreasarxo
vagos gixxer
maikstain
JIMK7
gsxr1000nitro
papagym
hlias13
valentinosgsxr
DimSTriple
AggelosK8
riderspower
teo46
gat0s
nktr
1ndianos
gsxrrrr respect!
45 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimk
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : ΑΧΑΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Αγωνιζόμενος : OXI
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μαρ 2011, 21:33

ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΚΑΣΕΙΣ.ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzortzinos
Normal gixxer
Normal gixxer
tzortzinos


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 19:23

παιδες εχω παρομοιο προβλημα. οδηγαω gsxr 750 k9 με φιλτρο ολοσωμη κ flasharisma εγκεφαλου κ εχω ενα "φιλαρακι" με 848 κ μου ζαλιζει τα αρ@@@@. εκεινο φοραει εγκεφαλο terminioni κ ολοσωμες. λετε να γινω κ εγω δικαστης lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 19:28

tzortzinos έγραψε:
παιδες εχω παρομοιο προβλημα. οδηγαω gsxr 750 k9 με φιλτρο ολοσωμη κ flasharisma εγκεφαλου κ εχω ενα "φιλαρακι" με 848 κ μου ζαλιζει τα αρ@@@@. εκεινο φοραει εγκεφαλο terminioni κ ολοσωμες. λετε να γινω κ εγω δικαστης lol! lol!

Γιώργο...το 848 είναι καλό εργαλείο...
Πρόσεχε (αν βαλεις κόντρα) που και πως θα βάλεις!!
souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzortzinos
Normal gixxer
Normal gixxer
tzortzinos


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Hμερομηνία εγγραφής : 08/09/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 19:57

ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:
tzortzinos έγραψε:
παιδες εχω παρομοιο προβλημα. οδηγαω gsxr 750 k9 με φιλτρο ολοσωμη κ flasharisma εγκεφαλου κ εχω ενα "φιλαρακι" με 848 κ μου ζαλιζει τα αρ@@@@. εκεινο φοραει εγκεφαλο terminioni κ ολοσωμες. λετε να γινω κ εγω δικαστης lol! lol!

Γιώργο...το 848 είναι καλό εργαλείο...
Πρόσεχε (αν βαλεις κόντρα) που και πως θα βάλεις!!
souza
που κ πως πρεπει να βαλω δηλαδη aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:07

κοιταξε σε αλογατα νομιζω οτι παιζετε κοντα και λιγο πανω το 848. κανε καμια δοκιμη κοιτα σε τι αποσταση πιστευεις οτι τον εχεις και πατα τον στο σβερκο!!!! NO MERCY!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΚΑΣΤΟΡΙΑ


Άντρας Όνομα: : Χρηστοs
Τόπος : ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 712
Αγωνιζόμενος : BACK IN BLACK
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:13

tzortzinos έγραψε:
ΚΑΣΤΟΡΙΑ έγραψε:
tzortzinos έγραψε:
παιδες εχω παρομοιο προβλημα. οδηγαω gsxr 750 k9 με φιλτρο ολοσωμη κ flasharisma εγκεφαλου κ εχω ενα "φιλαρακι" με 848 κ μου ζαλιζει τα αρ@@@@. εκεινο φοραει εγκεφαλο terminioni κ ολοσωμες. λετε να γινω κ εγω δικαστης lol! lol!

Γιώργο...το 848 είναι καλό εργαλείο...
Πρόσεχε (αν βαλεις κόντρα) που και πως θα βάλεις!!
souza
που κ πως πρεπει να βαλω δηλαδη aswew
Ρολλαριστά θα έλεγα..και κράτα τις στροφές σου γύρω στις 8 (εκεί που ξεκινάει η καλή περιοχή) πριν ανοίξετε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimk
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : ΑΧΑΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Αγωνιζόμενος : OXI
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:23

ειναι ιταλος και πρεπει να σβησει.το κ9 εχει 152 αλογα.να τον ξεφτιλισεις για να δει τι σημαινει ιαπωνας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:25

Απλα αυτος σταματημενος εχει το αβαντζο οτι εχει χαμηλα ροπες και ξεκιναει με δυναμη...η ολη μαγκια ειναι εκει αυτος εχει χαμηλα τις ροπες και συ ψηλα...απο αλογα εχει καμια 10αρια λιγοτερα αυτος!
Αν εισαι καλος πιλοτος και μπορεις να το ξεκινησεις με πολλες στροφες τοτε μπορει στην αρχη για λιγο να σου φυγει αλλα μετα θα τον φας!
Α και μην ειναι μικρη η αποσταση, για να μπορεσεις να ανοιξεις καλα εσυ και να δουλεψεις στισ ροπεσ σου μετα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:29

περιμενω βιντεο στο youtube ΠΙΠ@ ΣΤΟΝ ΙΤΑΛΟ κεφαλιδα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:33

Tον εχεις χαλαρα file file file

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 10p7ousΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Icnsl4ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 2dhxn3kΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 2lbdx0jΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimk
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : ΑΧΑΙΑ
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Αγωνιζόμενος : OXI
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:33

το σημαντικο ειναι να μην σου φυγει απο κατω.δεν θα ξεκινησεις με τερμα γκαζι που λενε πολλοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pelopidas
Jr.gixxer
pelopidas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 46
Hμερομηνία εγγραφής : 29/04/2011

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:45

Τι εγινε ρε παιδια??? Καμια απο τις κοντρες ολοκληρωθηκε?????


Πιστευω πως στην αρχη θα ειναι λιγο μπροστα το ευρωπαικο αλλα πριν τα 400 το σουζουκι θα αρχισει να δαιμονιζετε οποτε......!!!! souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:53

με ποσες στροφες ξεκινας χωρις να κινδυνευεις για σουζα?
ξερει καποιος χωρις launch control φυσικα!!
εγω νομιζω οτι πρεπει ναναι στις 6000 σταθερο γκαζι κ θα τον περασει κ απο εκκινησεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 06 Μάης 2011, 20:54

Απο την αρχη μπροστα ο ιαπωνας ασ μην τα ξαναλεμε εχετε δει πολλα μηχανακια dragster ιταλικα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 07 Μάης 2011, 12:32

εσυ φιληππα δεν εχεις δοκιμασει στις ποσες ξικιναει το δικο σου?

τελος παντων γιωργο αν δεν εχεις ξανα κανει εκινηση κ το παλικαρι ξερει να ξεκιναει θα εχεις προβλημα μεγαλο

τωρα αν τα ψιλο καταφερνεις πηγενε για δοκιμες να βρεις το δικο σου σημειο εκινισεις

κ να εχεις ενα πραγμα στο μυαλο σου δεν παραταμε τον συμπλεκτη αν δεν ειμαστε σιγουρη

προπονησου για μην εχεις απροοπτα ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 48685 κ ευχομε οτι καλυτερο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 07 Μάης 2011, 12:46

kostaskr6 έγραψε:
εσυ φιληππα δεν εχεις δοκιμασει στις ποσες ξικιναει το δικο σου?

τελος παντων γιωργο αν δεν εχεις ξανα κανει εκινηση κ το παλικαρι ξερει να ξεκιναει θα εχεις προβλημα μεγαλο

τωρα αν τα ψιλο καταφερνεις πηγενε για δοκιμες να βρεις το δικο σου σημειο εκινισεις

κ να εχεις ενα πραγμα στο μυαλο σου δεν παραταμε τον συμπλεκτη αν δεν ειμαστε σιγουρη

προπονησου για μην εχεις απροοπτα ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 48685 κ ευχομε οτι καλυτερο

δεν ξερω ακριβως εχω κανει κατι δοκιμες αλλα μαρεσει να βλεπω μπροστα οταν εκκινω κ να το νιωθω οχι με στανταρ στροφες γι αυτο ρωταω! μια φορα ειχα ξυλοξεκκινησει στην γρηγ λαμπρακι στην προοδευτικη καθοδο τοσο καλα λες κ ηταν dragster αλλα δε θυμαμαι με ποσες ηταν γτ δεν ειδα!αλλα το ψιλο εχω αν κ θα γουσταρα να ειχα lAUNCH CONTROL rabbit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 07 Μάης 2011, 13:11

Darksoul έγραψε:
με ποσες στροφες ξεκινας χωρις να κινδυνευεις για σουζα?
ξερει καποιος χωρις launch control φυσικα!!
εγω νομιζω οτι πρεπει ναναι στις 6000 σταθερο γκαζι κ θα τον περασει κ απο εκκινησεις!

Φιλλιπε εξαρταται ποσο καλος εισαι με τον συμπλεκτη Wink αυτοι που ξερουν, το εχουν στις ροπες εξ αρχης και το ξεκινανε ταπα!Οι ντραξτεραδες θα ξερουν να μας πουν...εγω για παραδειγμα (ο ασχετος Laughing ) το ξεκιναω με καμια 4-5 χιλιαδες κ αν ειναι ζεστο το λαστιχο η μπροστινη βλεπει ουρανο χεχεχεχε

Αλλα οπως λεει και ο φιλος Riderspower εχετε δει πολλα Ιταλικα ντραξτερ Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Το διορθωσα Νικο...1000 συγγνωμη Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giXXXer στις Σαβ 07 Μάης 2011, 13:59, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 07 Μάης 2011, 13:46

giXXXer έγραψε:

Αλλα οπως λεει και ο φιλος Poweriders εχετε δει πολλα Ιταλικα ντραξτερ Evil or Very Mad Evil or Very Mad

riderspower παρακαλω Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 07 Μάης 2011, 17:12

ρε παιδες δεν μπορεις να πεις στις χ στροφες ξεκιναει ταπα το μηχανακη και σε αυτες σουζαρει η δε ξεκιναει.το καθε μοτο ειναι διαφορετικο παιζει ρολο τι ασφαλτο εχει,τι λαστιχα φορας,τι στησιμο εχει το μοτο ποσο καλα το ξερεις και παει λεγοντας.ολο το μυστικο ειναι στις δοκιμες ξανα και ξανα και ξανα μεχρι να βρεις τα ορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 07 Μάης 2011, 17:55

δεν μαζευομαστε να καψουμε κανα συμπλεκτι λεο εγω ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 07 Μάης 2011, 21:16

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
δεν μαζευομαστε να καψουμε κανα συμπλεκτι λεο εγω ?

και σεχ ε? affraid lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giXXXer
Adv. gixxer
Adv. gixxer
giXXXer


Άντρας Όνομα: : Παναγιώτης
Τόπος : Ελευθερούπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 469
Hμερομηνία εγγραφής : 26/11/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 07 Μάης 2011, 21:40

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
δεν μαζευομαστε να καψουμε κανα συμπλεκτι λεο εγω ?

+750

μονο για αλλαγη λεω να ρθειτε κατα την Πατρα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 08 Μάης 2011, 02:35

μαν δεν με βγαζει η μπαταρια μεχρη την πατρα ;P οποτε κατεβιτε προς τα εδω .....και οχι μακρια απο χαιδαρι δεν θα μου φτασει η μπαταρια παλυ ;P
το σεξ θα μουθ φτασει ομος ...
αντε ρε φιλιπα ελα να ανιξουμε μιααααααααααααα να γινει χαμος ;P
με βιντεακη να κανουμε την αρχη φιλικες κοντρες μεταξιμας και να ανεεβαζουμε εδω να σχολιαζου με Wink

EDIT:παντος με κατι κ8 που ανιξα στην καβαλας της προαλες .....κλαψανε μανουλες ....που να μπει κ κανα σοβαρο Φ.Π.Ε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΔευ 09 Μάης 2011, 00:26

η προσκληση για τα ανοιγματα ισχυει για ολους :?:

η μονο το σεξ ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 60125
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....   ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 EmptyΔευ 09 Μάης 2011, 14:52

kostaskr6 έγραψε:
η προσκληση για τα ανοιγματα ισχυει για ολους :?:

η μονο το σεξ ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 60125 ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ.... - Σελίδα 4 60125

πολυ σωστη ερωτηση Κωστα αυτα ακρυβος ηθελα να ρωτησω και εγω!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την boutser στις Τρι 10 Μάης 2011, 03:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΑ GSXR ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΙΛΟΥ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» τα GSXR ειναι καταστροφικα...........και μεγαλα μπρικια
» Ειναι φυσιολογικο?
» ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΟΕΟ???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΝΕΑ :: NEA ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ GSXR-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com