Greek GSX-R forum
Haslam: Διπλό το κακό!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Haslam: Διπλό το κακό!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Haslam: Διπλό το κακό!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 
JIMK7
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 
nasos-v
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 
T.R.E
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 
k8 600 kk
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 
kostaskr6
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 
κολτρέϊν
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 
Leroy
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 
ripper
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_l10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_c10Haslam: Διπλό το κακό!! Poll_r10 

 

 Haslam: Διπλό το κακό!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Haslam: Διπλό το κακό!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Haslam: Διπλό το κακό!!   Haslam: Διπλό το κακό!! EmptyΠαρ 04 Ιουν 2010, 00:03

Ο Leon Haslam έφυγε από την Αμερική με κατεβασμένο το κεφάλι καθώς όχι μόνο έπεσε στο δεύτερο σκέλος, είδε και τον μεγάλο του αντίπαλο να κερδίζει και να σκαρφαλώνει στην κορυφή της βαθμολογίας. Ο αναβάτης της Alstare Suzuki δεν έκανε καλή εκκίνηση στο δεύτερο σκέλος και αναγκάστηκε να πιέσει πολύ για ανακτήσει τις θέσεις του. Όταν λοιπόν ξεμπέρδεψε με τους αναβάτες μπροστά του έκανε το λάθος και έπεσε χάνοντας πολύτιμους βαθμούς για το πρωτάθλημα.
Η μέρα δεν κύλησε καλά για τον Haslam: «Προφανώς είμαι απογοητευμένος με τον τρόπο που τελείωσε η μέρα. Η πτώση ήταν άσχημη, αλλά ακόμα πιο άσχημο ήταν που χάσαμε την πρωτοπορία. Γνώριζα ότι θα είχαμε δύσκολο αγώνα εδώ και στάθηκα τυχερός που τερμάτισα 2ος στο πρώτος σκέλος. Αλλά ήμουν άτυχος στο δεύτερο. Ο Carlos έπρεπε να κερδίσει και τους δύο αγώνες. Ο Max στάθηκε τυχερός, αλλά οι αγώνες έτσι είναι μερικές φορές».
Ο Βρετανός τραυματίστηκε στην πτώση του, όμως δεν ήταν κάτι σοβαρό. «Κατάφερα στο δεύτερο σκέλος να βρεθώ 6ος, αλλά η μοτοσικλέτα ξαφνικά έχασε την πρόσφυσή της και είχα το highside. Έκανα αρκετά ράμματα στο αριστερό μου χέρι, πάνω από τον αγκώνα, αλλά θα είμαι καλά στο Misano».


ΠΗΓΗ: msfree

______________________________________________________
Haslam: Διπλό το κακό!! Ae255310

Haslam: Διπλό το κακό!! 2v2b31w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Haslam: Διπλό το κακό!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Haslam: Διπλό το κακό!!   Haslam: Διπλό το κακό!! EmptyΠαρ 04 Ιουν 2010, 10:28

Πικρα sorry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lelos69
Normal gixxer
Normal gixxer
Lelos69


Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Αγωνιζόμενος : ναι στανταρ....
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

Haslam: Διπλό το κακό!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Haslam: Διπλό το κακό!!   Haslam: Διπλό το κακό!! EmptyΠαρ 04 Ιουν 2010, 13:23

Κριμα το παλικαρι...και ερχονται δυσκολες καταστασεις για την ομαδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Haslam: Διπλό το κακό!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Haslam: Διπλό το κακό!!   Haslam: Διπλό το κακό!! EmptyΠαρ 04 Ιουν 2010, 17:52

Κοιτα να δεις που ο φλωρο Ιταλος θα το παρει στο τελος spao spao

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Haslam: Διπλό το κακό!! 10p7ousHaslam: Διπλό το κακό!! Icnsl4Haslam: Διπλό το κακό!! 2dhxn3kHaslam: Διπλό το κακό!! 2lbdx0jHaslam: Διπλό το κακό!! 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Haslam: Διπλό το κακό!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» τριτωσε το κακο!!!!
» Haslam: Όλα για όλα
» Haslam: Θα χαλάσω το πάρτι του Max

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: SUPERBIKE-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com