Greek GSX-R forum
Το κακο το ματι Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Το κακο το ματι Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Το κακο το ματι Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 
JIMK7
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 
nasos-v
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 
T.R.E
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 
k8 600 kk
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 
kostaskr6
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 
κολτρέϊν
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 
Leroy
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 
ripper
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Το κακο το ματι Poll_l10Το κακο το ματι Poll_c10Το κακο το ματι Poll_r10 

 

 Το κακο το ματι

Πήγαινε κάτω 
+18
ripper
gsx600Rnikos
Black Eagle
k8 600 kk
boutser
Babis
stoui
gsxrk71000
kostas-1000k9
Aristosk8
Miou
kontos 750
lakisman46
platonas
panosk8
louk6
georgeIII
Vortex
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 17 Δεκ 2011, 22:24


Παντα πιστευα οτι υπαρχει αρνητικη ενεργεια και παντα ημουν καχυποπτος σε βαθμο να γινομαι αχωνευτος.

Πηγα στο χωριο για το τρισαγιο του παππου.Απο το πρωι μεσα μου κατι με ετρωγε.Πηγα στη δουλεια με τη μηχανη με σκοπο να φυγω καπακια γιατο χωριο που ειναι κοντα στο Βραχατι.Εκει σκανε κατι πελατες που πατανε μια στο τοσο και αρχιζουν την καραμελα "για σενα ειναι η ζωη,τι αλλο θες,αλοιμονο σε μας" και κατι αλλα τετοια.Παρεπιμτοντως τα ατομα που τα λεγανε αυτα δεν ξερουν τι εχουν απο λεφτα.Λες και την εχω κλεψει την τιμημενη κανουν τα σκατολαμογια.

Περναει η μερα και την κανω λιγο νωριτερα με σκοπο να παω και να γυρισω κατα τις 1800.

Στην εθνικη για 1η φορα να βλαστημαω με τον αερα,να πηγαινω με 200 και να με πηγαινει ο αερας απο αριστερη λωριδα στη μεσαια.Πηγαινω με 80 το κεφαλι μου γινεται σαν τα σκυλακια που βαζανε στα αμαξια που παει το κεφαλι τους πανω κατω δεξια αριστερα.Λεω να το μουτζωσω και να γυρισω καθως παλι κατι με τσιγκλαγε.Δεν μαμιεται ας παω για τον παππου.

Λιγο πριν το χωριο η γεφυρα που περναει πανω απο την ε.ο ηταν γκρεμισμενη και την σηκωναν ξανα.Αυτο το κατι που λεγαμε.

Φτανω στο χωριο μετα απο τα 1000 μυρια κυμματα.Κανω μερικα μετρα τσουπ ενας γειτονας."πω μηχαναρα,για σενα ειναι η ζωη τι αναγκη εχεις" εγω απο μεσα μου να λεω οτι ειναι ολοι βαλτοι σημερα.Ξανα τα ιδια με αλλον γειτονα.

Παω στο τρισαγιο.Τελειωνει καθομαι λιγο σπιτι,και ξεκιναω για πισω.Βαζω μπουφαν κλπ κλπ εκτος απο γαντια.Ξεκιναω κανω αρκετα χιλιομετρα.Λεω δεν βαζω τα γαντια.Σταματαω τη μηχανη σε ισιωμα,μονο το αλφαδι ελειπε για να το εξακριβωσω.Βαζω νυχι κατεβαινω,βγαζω σακιδι,ψαχνω κανα λεπτο και ειμαι μπροστα στο φως της μηχανης με σκοπο να βλεπω καλυτερα.Περναει αλλο ενα λεπτο.Βρισκω γαντια,παω να τα βαλω και εκεινη την ωρα νιωθω παλι το κατι.Λεω απο μεσα μου "κατι δεν μου κολλαει"

Και βλεπω σαν μ2λ2κ2ς την μηχανη να πεφτει κατω...

Εσπασε μανετα,γρατζουνιες σε καθρεφτη,μανιταρι γδαρμενο,καπακι συμπλεκτη δεν ξερω πως σκ@τ@ γδαρθηκε οπως επισης και το πλαστικο της ουρας.

Για τα απλα τα εκανα παραγγελια.Πλαστικα το πηρα αποφαση να βαλω καμια ρεπλικα και ας πεφτει κατω μετα οσες φορες θελει και να στελνω μνμ στον Κινεζο να μου στελνει οτι σπαει και τα μαμα σε σελοφαν και φυλαγμα.

Απλα ρε γαμωτο,ρε βλαμμενοι με το κακο το ματι δεν την εχω κλεμμενη την μ2μημενη,μου εγινε η αποληξη του εντερου μου σαν 2ευρω για να την παρω.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgeIII
Normal gixxer
Normal gixxer
georgeIII


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΧΑΙΔΑΡΙ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 233
Αγωνιζόμενος : Μακαρι να ημουν...
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 17 Δεκ 2011, 22:47

φιλε σε καταλαβαινω απολυτα. δεν ειμαι προληπτικος (ισως και να ειμαι αλλα οχι σε μεγαλο βαθμο) αλλα εδω και δυο τρεις βδομαδες ολα μου πανε στραβα. το προπροηγουμενο σαββατο ξεκιναω με την μηχανη να κατεβω απο αθηνα πατρα εχοντας 5 μερες αδεια. εχω αλλαξει λαδακια εχω γρασσαρει αλυσιδα και ξεκιναω απο το σπιτι, σταματαω στο βενζιναδικο φουλαρω, βαζω μπροστα, κανω 10 μετρα σβηνω για να ελενξω τον αερα. παω να ξαναβαλω μπροστα να φυγω και τπτ. ουτε τσαφ ουτε τσουφ. τελικα με εβαλε με καλωδια ο αδελφος μου. στον δρομοολα καλα, φτανω πατρα και ετοιμαζομαι για να βγω για σαββατο βραδυ και αντι για ποτο καταληγω στο νοσοκομειο (ευτυχως ολα καλα!!!!). την αλλη μερα μολυνση στο ματι, πρηστηκε λες και ειχα φαει μπουνια... απο κυριακη μεχρι πεμπτη το ματι τουμπανο... αφηστε που τις περισσοτερες μερες εβρεχε και γινομουν μουσκεμα με το μηχανακι. Λογω βροχης αφηνω τη μηχανη στην πατρα και ανεβαινω αθηνα με το ΚΤΕΛ. ολη την βδομαδα στην δουλεια τα παντα πηγαν στραβα... φτανει παρασκευη και λεω να κατεβω παλι Πατρα. ξεκιναω με το αμαξι αυτη την φορα, ολα καλα μεχρι την ελευσινα. εκει που πηγαινα με περιπου 150 χλμ σβηνει το αμαξι στα καλα καθουμενα, παλι με ΚΤΕΛ στην πατρα... σημερα κατα την προσπαθεια να βαλω την εξατμιση ολα πηγαν στραβα (βεβαια στο τελος περασε το δικο μου Smile ) σημερα ξεκινησε παλι να βρεχει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 17 Δεκ 2011, 22:57

φιλε μου τι να πω. το πιστευω απολυτα... πες καμια προσευχη... εγω απο ματι εχασα 10 κιλα!!! κοντεψα να σκασω.. εκανα εξετασεις και δεν ειχα τιποτα! μεχρι και καρκινικους δεικτες.. τιποτα!! μεχρι που με διαβασε παπας... περαστικα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 00:14

πως επεσε η μηχανη?

πραγματικα ομως 1 ειναι η λυση μετα τον αγιασμο.να τα γραφεις ολα στα π@π@ρια σου κ να μην τα αφηνεις να σε επιρεαζουν απο την αρχη,γιατι δυστυχως ολα αυτα που περιεγραψες συμβαινουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 00:28

Ελα ρε Σπυρο.....βλεπουμε τον τιτλο κ το μυαλο παει σε χειροτερα πραματα.

Με το ψεκασμα που μας ριχνουν και την μια στραβη να σκαει μετα την αλλη...παλι καλα να λες που δεν εγινε τπτ χειροτερο και ηταν μονο η μηχανη και απο σταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 01:33

panosk8 έγραψε:
πως επεσε η μηχανη?

πραγματικα ομως 1 ειναι η λυση μετα τον αγιασμο.να τα γραφεις ολα στα π@π@ρια σου κ να μην τα αφηνεις να σε επιρεαζουν απο την αρχη,γιατι δυστυχως ολα αυτα που περιεγραψες συμβαινουν.
+1 Συμφωνω απολυτα με τον Πανο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 01:54

τι να πεις...πανε παιξε τζοκερ....αυτοι ειμαστε οι ελληνες...μην δουμε ανθρωπο λιγο καλυτερα απο εμας!!!εκει θα την πουμε την μ@@@ια!!!!οπως λεει και η παροιμια .....να ψοφισει η κατσικα του γειτονα ,αυτο ζητησε καποιος απο τον θεο οταν του ειπε τη θελει να του δωσει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 10:09

σπυρο ρε φιλε παλι καλα την γλυτωσες... απο σταματημενη επεσε η μηχανη... θα μπορουσαν να ειναι πολυ πολυ χειροτερα τα πραγματα....

και εγωμερικες φορες νοιωθω αυτο που λες και πλεον παντα " το ακουω" ...
την πληρωσα αρκετες φορες βεβαια μεχρι να το μαθω αυτο...

ασε οτι πιο παλια αμα γρατζουνιοταν κατι στην μηχανη κοντευα να παθω εγκεφαλικο+εμφραγμα μαζι... τωρα πια με τον κινεζο που δεν εχει και τοσο καλο φινιρισμα και εφαρμογη το εχω ξεπερασει κατα πολυ....


οσο για το καπακι του συμπλεκτη πως το γρατζουνισες? δεν ειναι απο δεξια αυτο? πως επεσε το μηχανακι απο δεξια αφου στο σταντ γερνει απο αριστερα?
παντος εαν εχεις τα μανιταρια της σουζουκι ειναι αληθεια οτι ειναι τα χειροτερα μανιταρια... και εγω τα ειχα στο παλιο μου και μια μερα μ,ου επεσε απο το σταντ και κοπανισε το καπακι κατω... τα γαμ@μανιταρα δεν εκαναν τιποτα... απλα δεν εσπασε το πλαστικο.... mal@kies
τσαμπα τα λεφτα ειναι τα μανιταρια της σουζουκι..... καλυτερα τα κινεζικα....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 11:03

panosk8 έγραψε:
πως επεσε η μηχανη?

πραγματικα ομως 1 ειναι η λυση μετα τον αγιασμο.να τα γραφεις ολα στα π@π@ρια σου κ να μην τα αφηνεις να σε επιρεαζουν απο την αρχη,γιατι δυστυχως ολα αυτα που περιεγραψες συμβαινουν.
περαστικα για το...μηχανακι...
Συμφωνω με τον Πανο...ξεχνα τα ματια και ολα τα συναφη και μην εισαι προκατηλλημενος με ολα αυτα!
δεξου το απλα σαν μια καθημερινη ΑΤΥΧΗ στιγμη! σιτ χαπενς toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 11:11

kontos 750 έγραψε:
τι να πεις...πανε παιξε τζοκερ....αυτοι ειμαστε οι ελληνες...μην δουμε ανθρωπο λιγο καλυτερα απο εμας!!!εκει θα την πουμε την μ@@@ια!!!!οπως λεει και η παροιμια .....να ψοφισει η κατσικα του γειτονα ,αυτο ζητησε καποιος απο τον θεο οταν του ειπε τη θελει να του δωσει!!!!

Δειν ειναι ετσι τα πραματα.....ειναι ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Τα ατομα που τα λενε αυτα πολλες φορες ειναι πολυ καλυτερα απο εσενα , αλλα απλα το ριχνουν στην κλαψα.

Κ φυσικα ολοι το βλεπουν με τα θελω τα δικα τους,η απλα ψαχνουν αφορμη για κλαψα...δλδ αυτος εχει μεγαλη μηχανη, αρα εχει σπιτι δικο του , καλο αμαξι , αρκετα ευρω στην τραπεζα και αφου τα καταφερε ολα αυτα πηρε και μηχανη.

Το να μην εχει τπτ απο αυτα και απλα να εχει βαλει μια δοση για 3-4-5 χρονια και να πηρε μηχανη δεν παιζει.

...miou και υπολοιπα παιδια.....καμια προταση για μανιταρια που να κανουν αυτο που πρεπει να κανουν? (σπανε στα πολλα και να προστατευουν στα λιγα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 11:19

Σπύρο πάλι καλά που έπεσε μόνο η μηχανή με όλα αυτά που περιγράφεις. Πήγαινε να σε διαβάσουν γιατί ο κόσμος πλέον φθονεί πάρα πολύ. Προσοχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 12:00

platonas έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
τι να πεις...πανε παιξε τζοκερ....αυτοι ειμαστε οι ελληνες...μην δουμε ανθρωπο λιγο καλυτερα απο εμας!!!εκει θα την πουμε την μ@@@ια!!!!οπως λεει και η παροιμια .....να ψοφισει η κατσικα του γειτονα ,αυτο ζητησε καποιος απο τον θεο οταν του ειπε τη θελει να του δωσει!!!!

Δειν ειναι ετσι τα πραματα.....ειναι ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Τα ατομα που τα λενε αυτα πολλες φορες ειναι πολυ καλυτερα απο εσενα , αλλα απλα το ριχνουν στην κλαψα.

Κ φυσικα ολοι το βλεπουν με τα θελω τα δικα τους,η απλα ψαχνουν αφορμη για κλαψα...δλδ αυτος εχει μεγαλη μηχανη, αρα εχει σπιτι δικο του , καλο αμαξι , αρκετα ευρω στην τραπεζα και αφου τα καταφερε ολα αυτα πηρε και μηχανη.

Το να μην εχει τπτ απο αυτα και απλα να εχει βαλει μια δοση για 3-4-5 χρονια και να πηρε μηχανη δεν παιζει.

...miou και υπολοιπα παιδια.....καμια προταση για μανιταρια που να κανουν αυτο που πρεπει να κανουν? (σπανε στα πολλα και να προστατευουν στα λιγα)

θελει διαβασμα η κατασταση απο κανενα παπα...μανιταρια εχω της βαλτερ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 18 Δεκ 2011, 22:18

αυτό το μάτι ρε πούστη μου μεγάλη δουλειά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΔευ 19 Δεκ 2011, 01:14

Ρε παιδιά σόρυ κιόλας για τι μάτια και παπάδες και διαβάσματα λέτε, όλα μ@λ@κίες είναι μην ακούτε κανέναν. Το Α και το Ω είναι η δική σας ψυχολογία. Αυτή και μόνο αυτή παίζει. Άμα αυτή πέσει τότε πραγματικά κινδυνεύετε ακόμα και από στάση, σαν τον φίλο εδώ. Ποτέ μην οδηγάτε με τέτοια ψυχολογία ούτε για πλάκα. Αν τώρα για να φτιάξει η ψυχολογία θέλετε διάβασμα από παπά, κάντε το, αλλά να ξέρετε ότι για εσάς το κάνετε και την καλή σας ψυχική υγεία και όχι για το μάτι. Τέτοια πράγματα δεν παίζουν με τίποτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΔευ 19 Δεκ 2011, 22:10

panosk8 έγραψε:
πως επεσε η μηχανη?

πραγματικα ομως 1 ειναι η λυση μετα τον αγιασμο.να τα γραφεις ολα στα π@π@ρια σου κ να μην τα αφηνεις να σε επιρεαζουν απο την αρχη,γιατι δυστυχως ολα αυτα που περιεγραψες συμβαινουν.

Ελα ντε ρε Πανο, να πω οτι επεσε καπακια μολις κατεβηκα περασε κανα 2λεπτο σχεδον.Τεσπα οτι εγινε εγινε.

Miou έγραψε:
σπυρο ρε φιλε παλι καλα την γλυτωσες... απο σταματημενη επεσε η μηχανη... θα μπορουσαν να ειναι πολυ πολυ χειροτερα τα πραγματα....

και εγωμερικες φορες νοιωθω αυτο που λες και πλεον παντα " το ακουω" ...
την πληρωσα αρκετες φορες βεβαια μεχρι να το μαθω αυτο...

ασε οτι πιο παλια αμα γρατζουνιοταν κατι στην μηχανη κοντευα να παθω εγκεφαλικο+εμφραγμα μαζι... τωρα πια με τον κινεζο που δεν εχει και τοσο καλο φινιρισμα και εφαρμογη το εχω ξεπερασει κατα πολυ....


οσο για το καπακι του συμπλεκτη πως το γρατζουνισες? δεν ειναι απο δεξια αυτο? πως επεσε το μηχανακι απο δεξια αφου στο σταντ γερνει απο αριστερα?
παντος εαν εχεις τα μανιταρια της σουζουκι ειναι αληθεια οτι ειναι τα χειροτερα μανιταρια... και εγω τα ειχα στο παλιο μου και μια μερα μ,ου επεσε απο το σταντ και κοπανισε το καπακι κατω... τα γαμ@μανιταρα δεν εκαναν τιποτα... απλα δεν εσπασε το πλαστικο.... mal@kies
τσαμπα τα λεφτα ειναι τα μανιταρια της σουζουκι..... καλυτερα τα κινεζικα....

Αλεξανδρε αριστερα επεσε η μηχανη,αρα παιζει να λεω εγω βλακειες (νομιζα οτι επειδη ο συμπλεκτης ειναι αριστερα ειναι και το καπακι του απο εκει Rolling Eyes ) αλλα καταλαβες οτι γρατζουνισα τα καπακια του κινητηρα που ειναι εκει.Τωρα πως εγιναν εκει οι γρατζουνιες δεν ξερω.Εκεινη τη μερα αμα εσκαγε και κανα UFO και προσγειωνοταν και με ρωταγε πως πανε για Πατρα δεν θα μου εκανε εντυπωση.

Τωρα θα παω για κινεζο,παντα ελεγα να βαλω και παντα το αφηνα γιατι μ αρεσε μαμα το μηχανακι.Αλλα πλεον Κινεζο και οτι σπαει mail και αλλαγμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 15:35

Λοιπον μετα το κακο το ματι και την μαλακισμενη τουμπα χθες εγινε αγορα πλαστικων απο Οχτμαρτ Very Happy

Σε λιγο καιρο θα γινει η παρουσιαση σε αλλο θεμα.Οποιος ξερει και θελει να βοηθησει οταν με το καλο θα ερθουν ειναι κατι παραπανω απο ευπροσδεκτος.Κερναω και καφεδακι απο νεσπρεσιερα και γνησιο εσπρεσακι για τους πιο hardcore και τσιπουρα με μεζεδες.

Επισης κατι αλλο επειδη ΔΕΝ θελω να βαψω τπτ απο τα μαμα πραγματα (ζαντες,ντεποζιτο) τα καπακια για τα ντεποζιτα απο pro fiber μπαινουν πανω απο το μαμα η πρεπει να γινει καποια μοντα;Ρωταω για να το παρω και αυτο εαν ειναι να ερθουν ολα μαζι,να μην ειναι το gsxr με κοκκινα ασπρα πλαστικα και λευκη περλα με tribal ντεποζιτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Babis
Normal gixxer
Normal gixxer
Babis


Άντρας Όνομα: : Μπάμπης
Τόπος : ΝΑΥΠΛΙΟ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Αγωνιζόμενος : Γιατί??????Για να κάνω τους πωλητές των πλαστίκων πλούσιους????
Hμερομηνία εγγραφής : 22/07/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 16:07

Παλι καλα ρε φιλε που δεν εγινε κατι χειροτερο..

παντως για αυτους δεν μου κανει εντυπωση..αν δεν εχετε καταλαβει κυριοι οι μηχανες που οδηγαμε για καποιους ειναι απιαστο ονειρο και οχι λογο χρηματων αλλα περισοτερο λογο δυνατοτητων...απλα η παιδεια καποιον δεν ειναι αρκετη για να που απλα ενα "καλοταξιδος - παντα ορθιος"..
εμενα παντως μου παει στραβα ρε παιδια οταν ειναι να παω καπου και επιλεγω να παω με τη μηχανη και οχι με το αμαξι και η γυναικα μου και οι γονεις μου,μου λενε "να μην τρεχεις στο δρομο τωρα" "σιγα σιγα " η το θεικο της γυναικας μου "υποσχεσου μου οτι θα πηγαινεις μεχρι 120".......

ρε πουστη μου πειτε μονο ενα να προσεχεις και δωστε την ευχη σας αφου ξερετε οτι καλως η κακως θα το καψω το γαμημενο...

και ας επανελθω στο θεμα φιλε μου το κακο που σου εγινε ειναι μονο φραγκα και λιγες ωρες υπνου μεχρι να το ξεπερασεις..αφου εισαι ορθιος εσυ και μπορεις να καβαλησεις την κ@υλα σου γραφτους ολους στις @ρχιδουμπες σου...παντα ορθιος φιλε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 16:10

Jester έγραψε:
Λοιπον μετα το κακο το ματι και την μαλακισμενη τουμπα χθες εγινε αγορα πλαστικων απο Οχτμαρτ Very Happy

Σε λιγο καιρο θα γινει η παρουσιαση σε αλλο θεμα.Οποιος ξερει και θελει να βοηθησει οταν με το καλο θα ερθουν ειναι κατι παραπανω απο ευπροσδεκτος.Κερναω και καφεδακι απο νεσπρεσιερα και γνησιο εσπρεσακι για τους πιο hardcore και τσιπουρα με μεζεδες.

Επισης κατι αλλο επειδη ΔΕΝ θελω να βαψω τπτ απο τα μαμα πραγματα (ζαντες,ντεποζιτο) τα καπακια για τα ντεποζιτα απο pro fiber μπαινουν πανω απο το μαμα η πρεπει να γινει καποια μοντα;Ρωταω για να το παρω και αυτο εαν ειναι να ερθουν ολα μαζι,να μην ειναι το gsxr με κοκκινα ασπρα πλαστικα και λευκη περλα με tribal ντεποζιτο

άντε με το καλό να τα βάλεις πάνω και ποτέ ξανά...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 16:43

Απλα για να μου χαλασει την διαθεση για μια μερα εγινε αυτο.Οτι εγινε εγινε,και ηταν light ευτυχως.

Ολοι ορθοι και οποιος πει κακο για μας να του βγει ματι σαν λουκουμας :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 16:45

Jester έγραψε:
Ολοι ορθοι και οποιος πει κακο για μας να του βγει ματι σαν λουκουμας :P

xaxa xaxa xaxa xaxa
σωστά!!! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 16:56

αυτο με το ματι το εχω ζισει και ειναι αληθεια παιδες ! φιλος μου που ειχε προβλιματα υγειας ειπε σε εναν παπα για το προβιλα του και μολης του φερανε ματι διαβασμενο απ το αγιο ορος το πιρε στο χερι του και εσπασε σε 3 κοματια! οπως και για το δικο μου ατυχιμα πιστεβω οτι εκει οφιλετε, στο κωλοχωρι μου εχουν φαγωθει πο πο τι μηχαναρα πειρε ο Στοικος και πως τρεχει και ποσα λευτα να κανει και καλα που δεν ζει ο μπαμπας του να τον δει και κατι τετοια λεν τα ακουω και τρελενομαι με τον καθει κακοψυχο πουστι που ζιλεβει και κατακρινει οτι δεν μπορει να καταλαβει και να αποκτησει! σορι για το ξεσπασμα αλλα τα σκευτομαι και φορτωνω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 17:19

boutser έγραψε:
αυτο με το ματι το εχω ζισει και ειναι αληθεια παιδες ! φιλος μου που ειχε προβλιματα υγειας ειπε σε εναν παπα για το προβιλα του και μολης του φερανε ματι διαβασμενο απ το αγιο ορος το πιρε στο χερι του και εσπασε σε 3 κοματια! οπως και για το δικο μου ατυχιμα πιστεβω οτι εκει οφιλετε, στο κωλοχωρι μου εχουν φαγωθει πο πο τι μηχαναρα πειρε ο Στοικος και πως τρεχει και ποσα λευτα να κανει και καλα που δεν ζει ο μπαμπας του να τον δει και κατι τετοια λεν τα ακουω και τρελενομαι με τον καθει κακοψυχο πουστι που ζιλεβει και κατακρινει οτι δεν μπορει να καταλαβει και να αποκτησει! σορι για το ξεσπασμα αλλα τα σκευτομαι και φορτωνω!
γαμισέτα κωστα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 18:48

Jester έγραψε:
Λοιπον μετα το κακο το ματι και την μαλακισμενη τουμπα χθες εγινε αγορα πλαστικων απο Οχτμαρτ Very Happy

Σε λιγο καιρο θα γινει η παρουσιαση σε αλλο θεμα.Οποιος ξερει και θελει να βοηθησει οταν με το καλο θα ερθουν ειναι κατι παραπανω απο ευπροσδεκτος.Κερναω και καφεδακι απο νεσπρεσιερα και γνησιο εσπρεσακι για τους πιο hardcore και τσιπουρα με μεζεδες.

Επισης κατι αλλο επειδη ΔΕΝ θελω να βαψω τπτ απο τα μαμα πραγματα (ζαντες,ντεποζιτο) τα καπακια για τα ντεποζιτα απο pro fiber μπαινουν πανω απο το μαμα η πρεπει να γινει καποια μοντα;Ρωταω για να το παρω και αυτο εαν ειναι να ερθουν ολα μαζι,να μην ειναι το gsxr με κοκκινα ασπρα πλαστικα και λευκη περλα με tribal ντεποζιτο


εγω θα ερθω σιγουρα ... miam

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΣαβ 14 Ιαν 2012, 18:50

Miou έγραψε:
Jester έγραψε:
Λοιπον μετα το κακο το ματι και την μαλακισμενη τουμπα χθες εγινε αγορα πλαστικων απο Οχτμαρτ Very Happy

Σε λιγο καιρο θα γινει η παρουσιαση σε αλλο θεμα.Οποιος ξερει και θελει να βοηθησει οταν με το καλο θα ερθουν ειναι κατι παραπανω απο ευπροσδεκτος.Κερναω και καφεδακι απο νεσπρεσιερα και γνησιο εσπρεσακι για τους πιο hardcore και τσιπουρα με μεζεδες.

Επισης κατι αλλο επειδη ΔΕΝ θελω να βαψω τπτ απο τα μαμα πραγματα (ζαντες,ντεποζιτο) τα καπακια για τα ντεποζιτα απο pro fiber μπαινουν πανω απο το μαμα η πρεπει να γινει καποια μοντα;Ρωταω για να το παρω και αυτο εαν ειναι να ερθουν ολα μαζι,να μην ειναι το gsxr με κοκκινα ασπρα πλαστικα και λευκη περλα με tribal ντεποζιτο


εγω θα ερθω σιγουρα ... miam

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa

μην ακούσεις τσίπουρα εσύ αμέσως... :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Το κακο το ματι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κακο το ματι   Το κακο το ματι EmptyΚυρ 19 Φεβ 2012, 19:42

Ρε παιδες η παραγγελια εχει γινει τοσο καιρο και ο κοντοπιθαρος κινεζος με παει απο βδομαδα σε βδομαδα.

Το Σαββατο του ριξα κατι μπινελικια σοφτ του τυπου τι πραγματα ειναι αυτα και εχεις προπληρωθει και εχω διαβασει καλα για σενα αλλα δεν ισχυει και κατι αλλα γαλλικα.

Απο οτι ξερω εχετε παρει αρκετοι απο δαυτον τον Ορχτματ,οντως κανει τοσο καιρο ο παπ@ροβιτς;

Παντως λεει επειδη αργησε θα μου τα στειλει με express και οτι αυριο θα εχω οριστικα το tracking number.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το κακο το ματι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ
» ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΝ ΣΤΡΟΦΩΝ (ΚΟΝΤΕΡ)
» Haslam: Διπλό το κακό!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ-SPAM (περι ανεμων και υδατων)-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com