Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 
JIMK7
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 
nasos-v
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 
T.R.E
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 
k8 600 kk
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 
kostaskr6
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 
Leroy
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 
ripper
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_l10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_c10ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Poll_r10 

 

 ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1

Πήγαινε κάτω 
+125
Gixxerm@n
brwmogazos
bolek76
Vasilis Bourlokas
suzukaros
sxlogo
ernestogsxr
paul22
No Fear
ENDURASX
Vortex
mx5
filippos
sofia_gsxr
ripper
cpantelo
Antonios_gsxr
jord136
demk6
gsxrakias
Aristosk8
louk6
WotU777
valkyrion 84
dante_gsxr
ηλίας
roskoup
naturalboy
kostasva
Menidiatis_gsxr
gsxrk71000
frozen
k8 600 kk
cb130081
Akis_s3
fab
AON33
tromokratis
mitsos
kontos 750
kwstask6
tati
mixalhsk6
konstantine89
spastos
thodoris
TheoDo R
Hlektrologos
black rider
boutser
Black Eagle
ripseventh
190troxo
potis
kostaskr6
Miou
maikstain
gkourv
georgeIII
Darksoul
kouzinas
mike
mistiriodis_tsantakias
giannisp
Jpan
AggelosK8
stavroulis
Lelos69
magfaria
magiaklaniakeksatmisi
Leroy
lakisman46
poulitzer
Sotoner
riderspower
martza
fox
kentaurosk8
1ndianos
Zuki
kahi
STELIOS
κωστας
valentinosgsxr
Kydo
sakisole
kapamarou85
panosk8
FnS
gixxermak
makak0s
GSXR
papagym
G.E.B. R-09
thanasis gixxer
nikojim
kospoz
R evolution
Sotos27
Panosgsxr1000k9
andRewR
T.R.E
DimSTriple
teo46
divinaeve
fanr
kantalis
cbr600f4
nasos-v
κολτρέϊν
thanosk6
adrenalinestavros
JIMK7
GIXXERAKIAS
crockh2001
gregory_gr
giatros
alex k8
gsxr1000nitro
gat0s
stavrosrodo
DrIoannis
Hamamatsu
GSX-R 1000
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
129 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 02:39

Miou έγραψε:
cpantelo έγραψε:
Σημερα καναμε μπανακι και κατι ψιλομερεμετακια....μονο παπαουτσακια καινουρια πρεπει να βαλουμε και ειμαστε κομπλε.
Λογο καιρου επαιξε και μια μικρη βολτιτσα να δουμε οτι ολα πανε καλα και ακομα δεν λεει να φυγει το χαμογελο Very Happy Very Happy Very Happy

ελα αυριο μαζι μας να γνωριστουμε.... file beer
+1 +1 +1 +1
καλά λέει!!
έλα μαζί θα έχει χαβαλέ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 02:48

ripper έγραψε:
και εγω σημερα λογο καιρου εκανα μια μικρη βολτα στην περιοχη το εργαλιο για να φορτηση λιγο η μπαταρια και γενικα να δουλεψει. σκεφτομουνα να βαλω και τα μανιταρια ψαλιδιου ( ακομα ενα δωρο του πλατωνα ) αλλα εμεινα με την σκεψη.
θελουν πλυσιμο και τα 2 μηχανακια αλλα......
.....θα μου τα πλυνει το σοφακι. xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa




lol! lol! lol! lol! lol! lol! αντε ακομα περιμενω να το φερεις να το πλυνω.... xaxa xaxa xaxa




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofia_gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
sofia_gsxr


Θηλυκό Όνομα: : Σοφία
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 349
Hμερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 02:52

Miou έγραψε:
μολις τελειωσα με την εξατμιση που ειχε ξεβιδωθει και κουναγε ολη ... ασε οτι ακογοταν σαν να εχει σπασει κατι στο μοτερ και ανατριχιαζα οποτε το ακουγα....
αντε να κλεισω το μαγαζι να παω να το πλυνω.....
ΣΟΦΙΑΑΑΑ ΘΕΛΩ ΠΛΥΣΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟ doin doin doin doin xazosmile



Προηγείται το gsxr και μετα ο ripper me to kavasaki tou... τι να σας κανω τωρα τα διαβαζω....... lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cpantelo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
cpantelo


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 597
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 03:45

gsxrk71000 έγραψε:
Miou έγραψε:
cpantelo έγραψε:
Σημερα καναμε μπανακι και κατι ψιλομερεμετακια....μονο παπαουτσακια καινουρια πρεπει να βαλουμε και ειμαστε κομπλε.
Λογο καιρου επαιξε και μια μικρη βολτιτσα να δουμε οτι ολα πανε καλα και ακομα δεν λεει να φυγει το χαμογελο Very Happy Very Happy Very Happy

ελα αυριο μαζι μας να γνωριστουμε.... file beer
+1 +1 +1 +1
καλά λέει!!
έλα μαζί θα έχει χαβαλέ!

αυριο δυστυχως παιζει παντοφλα lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 07:56

Cpantelo@αυριο δυστυχως παιζει παντοφλα lol! lol! lol! [/quote]

Εμ δεν ήξερες δεν ρώταγες ρεεεε?:Ρ Εγώ αφιέρωσα την χθεσινή μέρα στην γυναίκα και σήμερα είμαι ελεύθερος εργασιών. lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 17:14

Ρε Σοφία γτ τα πλένεις όλα εσύ??

Εγώ σήμερα δέν έκανα τίποτα..Ούτε χθές, ούτε αύριο..Περιμένω να μου 'ερθει μια κάρτα sd που παρείγγειλα για την gopro μου να την δοκιμάσω κιόλας με μια βάση στήθους που έφτιαξα και μετά θα ποστάρω βιντεάκι.Επίσης σκέφτομαι να παραγγείλω μανέτες κοντές απο Κίνα αλλά φοβάμαι το τελωνείο.ίσως χρειαστώ και μπαταρία για το μωρό μου..

Και μετά το συμμάζεμα βούρ για πίστα τον Απρήλη..
Πολύ σπάμ έκανα έ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 17:49

Sotoner έγραψε:
Ρε Σοφία γτ τα πλένεις όλα εσύ??

Εγώ σήμερα δέν έκανα τίποτα..Ούτε χθές, ούτε αύριο..Περιμένω να μου 'ερθει μια κάρτα sd που παρείγγειλα για την gopro μου να την δοκιμάσω κιόλας με μια βάση στήθους που έφτιαξα και μετά θα ποστάρω βιντεάκι.Επίσης σκέφτομαι να παραγγείλω μανέτες κοντές απο Κίνα αλλά φοβάμαι το τελωνείο.ίσως χρειαστώ και μπαταρία για το μωρό μου..

Και μετά το συμμάζεμα βούρ για πίστα τον Απρήλη..
Πολύ σπάμ έκανα έ??
μν φοβασαι τελωνειο 30 ευρω εχουν.. απο 100 δολαρια κ πανω κ παλι αν.παρε αυτες π πηρα εγω κ κατι αλλα παιδια απο δω..
την πηρες την gopro τελικα ε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 18:53

Σημερα και σως στης εβαλα και απ'όλα!!Πολυ την χαρηκα την βολτα μας σημερα,ειδικα τον γυρισμο μονος απο παλια εθνικη ολα τα λεφτα λεμε!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 19:09

magiaklaniakeksatmisi έγραψε:
Sotoner έγραψε:
Ρε Σοφία γτ τα πλένεις όλα εσύ??

Εγώ σήμερα δέν έκανα τίποτα..Ούτε χθές, ούτε αύριο..Περιμένω να μου 'ερθει μια κάρτα sd που παρείγγειλα για την gopro μου να την δοκιμάσω κιόλας με μια βάση στήθους που έφτιαξα και μετά θα ποστάρω βιντεάκι.Επίσης σκέφτομαι να παραγγείλω μανέτες κοντές απο Κίνα αλλά φοβάμαι το τελωνείο.ίσως χρειαστώ και μπαταρία για το μωρό μου..

Και μετά το συμμάζεμα βούρ για πίστα τον Απρήλη..
Πολύ σπάμ έκανα έ??
μν φοβασαι τελωνειο 30 ευρω εχουν.. απο 100 δολαρια κ πανω κ παλι αν.παρε αυτες π πηρα εγω κ κατι αλλα παιδια απο δω..
την πηρες την gopro τελικα ε??

Ποιές πήρατε ρε σύ?Τελικά την πήρα ναί.Την δοκίμασα να δώ αν ανοίγει και όλα κομπλέ.Τώρα μένει να δοκιμάσω αν γράφει..χεχεχε..Αν και νομίζω όλα κομπλέ.Εν τω μεταξύ 3 μέρες μετά την αγορά της (190 ευρώ) την πήγε 280 ευρώ..Πολύ κωλοφαρδία..Αν και έχω παρατηρήσει ότι ο τύπος παίζει συνέχεια με τις τιμές..Εσύ κομπλέ με το Άσπρο σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 19:17

σημερα επιτελους πηγα καλη βολτα.... την ευχαριστιθηκα παρα πολυ με ολα τα τρελοκομεια παρεα...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 26 Φεβ 2012, 20:05

Γρασαρα την αλυσιδα μου με τη βοηθεια του maikstain :!: fafoutis Α ναι και βολτουλα με κατι αλητηριους... απο το gixxer εμαθα οτι ηταν :!: :P rider beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 04 Μαρ 2012, 18:43

επιτελους..! ηρθε η μερα, μετα απο τοσο καιρο (απο τον Νοεμβριο αν θυμαμαι καλα) που βγηκα βολτουλα, αν και μικρη, (30-35km πανε-ελα) το γουσταρα τρελα. γεροι να ειμαστε να χαιρομαστε.. Very Happy



beer beer beer beer

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 04 Μαρ 2012, 19:02

και εγω μια στριφτερη διαδρομη 30 χιλιομετρα πηγαινε-ελα για ξεμουδιασμα και μετα καφεδακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 04 Μαρ 2012, 22:38

louk6 έγραψε:
και εγω μια στριφτερη διαδρομη 30 χιλιομετρα πηγαινε-ελα για ξεμουδιασμα και μετα καφεδακι...


εγω δυστυχως εβλεπα αλλους να στριβουνε και εβγαζα αφρους απο παντου .....αλλα μετα στην επιστροφη στην εθνικη εβγαλα το αχτι μου .... επρεπε να προλαβω τους αλλους που ειχαν φυγει 15 λεπτα νωριτερα...τελικα τους προλαβα... lol!

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΚυρ 04 Μαρ 2012, 22:41

Miou έγραψε:
louk6 έγραψε:
και εγω μια στριφτερη διαδρομη 30 χιλιομετρα πηγαινε-ελα για ξεμουδιασμα και μετα καφεδακι...


εγω δυστυχως εβλεπα αλλους να στριβουνε και εβγαζα αφρους απο παντου .....αλλα μετα στην επιστροφη στην εθνικη εβγαλα το αχτι μου .... επρεπε να προλαβω τους αλλους που ειχαν φυγει 15 λεπτα νωριτερα...τελικα τους προλαβα... lol!
παρακαλω να κλειδωθει μεχρι επισκευης της μοτο μου γιατι bounce bounce bounce bounce λαλησα δυο μερες με τελειο καιρο κ εγω να κανω βολτες με το κουτι.. toixos toixos toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hlektrologos
Normal gixxer
Normal gixxer
Hlektrologos


Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Hμερομηνία εγγραφής : 22/10/2009

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 17:23

Σημερα καθησα και περασα ενα ηλεκτρονικο φλασερ για να δουλευουν σωστα τα φλας με τους led καθρευτες και περασα και με carbon αυτοκολλητο της 3μ την τιμονοπλακα.Αυριο εχει πλυσιμο και γυαλισμα......και αναλογα με τον καιρο ελπιζω και βολτουλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 19:00

τρομπα βενζινης καθαρισμα......
και εκει που ο δικος σου ο μαστροκωστας εχει βγαλει τη τρομπα και βγαζει απο πανω τις 3 βιδουλες που ειναι το φλωτερ αρχιζει και τραβαει να βγουν οι 2 συρταρωτες λαμες για να αλλαξει το προφιλτρο...... μονο που ο μαστροκωστας( mal@kies ) το παραεκανε και του εφυγε απο τα χερια mal@kies ΠΡΩΤΗ !
παλι καλα βρηκα πως πανε και τα συνδεσα !

στη συνεχεια αφου αλλαξα το μικρο φιλτρακι(προφιλτρο) και καθαρισα με αναποδη ροη βενζινης το μεσα φιλτρο την ξανακλεινω, τη συνδεω και ολα κομπλε ! κουμπωνω το μηχανακι ξαναγεμιζω το ντεποζιτο με 2 λιτρακια που ειχανε μεινει και...... συνειδητοποιω οτι ξεχασα να βαλω ενα Ο-Ring που ειχε κατω απο το μοτερακι.... mal@kies ΔΕΥΤΕΡΗ !!!

φτου ξανα λυσιμο.... τα κουμπωσα ολα κομπλε και πηρε μπροστα !

παμε τωρα να αλλαξουμε τακακια.... αντι να λασκαρω πρωτα τις 2 αλενοβιδες και μετα τις 12αρες ο μαπας εβγαλα τη δαγκανα και μετα προσπαθουσα να λυσω τις αλενοβιδες mal@kies ΤΡΙΤΗ ! εφαγα το χερι μου !
με τα πολλα αλλαξω τα τακακια και συνηδειτοποιω οτι ξεχασα να βαλω τα τα λαμακια πισω απο τα τακακια.... mal@kies ΤΕΤΑΡΤΗ !!!!! αντε παλι λυσιμο !

πεμπτη mal@kies δεν εκανα !!!!!
fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

ΥΓ Με εσωσε ο σπυρος γιατι ηθελα να καθαρισω και να ανοιξω τις δαγκανες (υγρα ειχα να αλλαξω) αλλα δεν ειχα τις τσιμουχες και θα ετρεχα !!! παλι καλα !!!
οποτε Σπυρο Ευχαριστω !

Γενικα πρεπει να ηταν το πιο μαρτηρικο και επεισοδιακο κατσαβιδιασμα της ζωης μου !!!!! xaxa toixos xaxa toixos xaxa toixos xaxa toixos

α!!! το φιλτρακι το εξω ηταν κυριολεκτικα καταμαυρο, το μεσα δεν ειχε πολλα, εχω 27.000 eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 19:12

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis την επομενη να πας σε μαστορα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 19:20

louk6 έγραψε:
fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis την επομενη να πας σε μαστορα!!!!

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
τοσο μπλεξιμο ουτε στο πρωτο σασμαν που κατεβασα στο 106 δε περασα !!

αλλα αν δε παθεις και δε πειραματιστεις δε μαθαινεις ! ειναι γεγονος !
αρκει να μη κανεις καμια ζημια και κλαις μετα ! eleison eleison eleison

τελος καλο ολα καλα ! good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aristosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
Aristosk8


Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2134
Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 20:03

Σωστοςςς ο μαστροκωστας! mprabo
.
.
.
.
υ.γ εχεις καμια σχεση με την Μαστροκωστα? mpanana mpanana mpanana
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 20:30

k8 600 kk έγραψε:
louk6 έγραψε:
fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis την επομενη να πας σε μαστορα!!!!

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
τοσο μπλεξιμο ουτε στο πρωτο σασμαν που κατεβασα στο 106 δε περασα !!

αλλα αν δε παθεις και δε πειραματιστεις δε μαθαινεις ! ειναι γεγονος !
αρκει να μη κανεις καμια ζημια και κλαις μετα ! eleison eleison eleison

τελος καλο ολα καλα ! good


το οτι ξεχασες να βαλεις τα μεταλακια στα τακακια δεν ειναι ιδιαιτερα κακο... πολοι τα αφερουν για να μη ζεσταινονται τα τακακια ευκολα.. αλλα στις λακουβες κουδουνιζουν fafoutis

οσο για το αμαξι, πριν κανενα μηνα αλαξα δισκο-πλατω στο 206 και οσο ελυνα ολο απογοητευομουνα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 21:16

k8 600 kk έγραψε:
τρομπα βενζινης καθαρισμα......
και εκει που ο δικος σου ο μαστροκωστας εχει βγαλει τη τρομπα και βγαζει απο πανω τις 3 βιδουλες που ειναι το φλωτερ αρχιζει και τραβαει να βγουν οι 2 συρταρωτες λαμες για να αλλαξει το προφιλτρο...... μονο που ο μαστροκωστας( mal@kies ) το παραεκανε και του εφυγε απο τα χερια mal@kies ΠΡΩΤΗ !
παλι καλα βρηκα πως πανε και τα συνδεσα !

στη συνεχεια αφου αλλαξα το μικρο φιλτρακι(προφιλτρο) και καθαρισα με αναποδη ροη βενζινης το μεσα φιλτρο την ξανακλεινω, τη συνδεω και ολα κομπλε ! κουμπωνω το μηχανακι ξαναγεμιζω το ντεποζιτο με 2 λιτρακια που ειχανε μεινει και...... συνειδητοποιω οτι ξεχασα να βαλω ενα Ο-Ring που ειχε κατω απο το μοτερακι.... mal@kies ΔΕΥΤΕΡΗ !!!

φτου ξανα λυσιμο.... τα κουμπωσα ολα κομπλε και πηρε μπροστα !

παμε τωρα να αλλαξουμε τακακια.... αντι να λασκαρω πρωτα τις 2 αλενοβιδες και μετα τις 12αρες ο μαπας εβγαλα τη δαγκανα και μετα προσπαθουσα να λυσω τις αλενοβιδες mal@kies ΤΡΙΤΗ ! εφαγα το χερι μου !
με τα πολλα αλλαξω τα τακακια και συνηδειτοποιω οτι ξεχασα να βαλω τα τα λαμακια πισω απο τα τακακια.... mal@kies ΤΕΤΑΡΤΗ !!!!! αντε παλι λυσιμο !

πεμπτη mal@kies δεν εκανα !!!!!
fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis

ΥΓ Με εσωσε ο σπυρος γιατι ηθελα να καθαρισω και να ανοιξω τις δαγκανες (υγρα ειχα να αλλαξω) αλλα δεν ειχα τις τσιμουχες και θα ετρεχα !!! παλι καλα !!!
οποτε Σπυρο Ευχαριστω !

Γενικα πρεπει να ηταν το πιο μαρτηρικο και επεισοδιακο κατσαβιδιασμα της ζωης μου !!!!! xaxa toixos xaxa toixos xaxa toixos xaxa toixos

α!!! το φιλτρακι το εξω ηταν κυριολεκτικα καταμαυρο, το μεσα δεν ειχε πολλα, εχω 27.000

eleison

αφου δεν το κατεχεις το ''σπορ'' τι το παιδευεις? αφησε το για καποιους που ξερουν.
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 21:21

εχω πηγα το εργαλειο σε ενα φιλο μηχανικο για αλλαγη τσιμουχων στα πιρουνια μπροστα, να μου βαλει κατι μανιταρια, να μου αλλαξει υγρα φρενων και το δοχειο των υγρων για τα μπροστινα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 22:54

ripper έγραψε:
εχω πηγα το εργαλειο σε ενα φιλο μηχανικο για αλλαγη τσιμουχων στα πιρουνια μπροστα, να μου βαλει κατι μανιταρια, να μου αλλαξει υγρα φρενων και το δοχειο των υγρων για τα μπροστινα.


εσυ ρε φιλε δεν ειχεις gsxr ... δεν μας νοιαζει τι εκανες με την λαχανιδα σου .....


xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa










ελα ελα μην νευριαζεις ... πλακα σου κανω....
περιμενουμε πως και πως ποτε θα βγαλεις την λαχανιδα να σε σκισουμε ......
lol! lol! xaxa lol! xaxa xaxa xaxa

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1   ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1 - Σελίδα 31 EmptyΤρι 06 Μαρ 2012, 22:59

k8 600 kk έγραψε:
louk6 έγραψε:
fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis την επομενη να πας σε μαστορα!!!!

fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis
τοσο μπλεξιμο ουτε στο πρωτο σασμαν που κατεβασα στο 106 δε περασα !!

αλλα αν δε παθεις και δε πειραματιστεις δε μαθαινεις ! ειναι γεγονος !
αρκει να μη κανεις καμια ζημια και κλαις μετα ! eleison eleison eleison

τελος καλο ολα καλα ! good



απο την πολυ mal@kies mal@kies mal@kies
θα τυφλωθεις στο τελος....

xaxa xaxa xaxa


γιατι ρε κεφτε δεν ερχοσουν απο το σπιτι αυριο να τα φτιαξουμε? aswew
και μπορεις να βγαλεις τα εμβολακια εξω και να τα καθαρισεις χωρις να βγουνε απο τις δαγκανες τελειως...
εχω παρει εργαλειο γιαυτη την δουλεια.... file

την επομενη φορα που θα ασχοληθεις με το μπρικι παρε τηλ να το κανουμε παρεα....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.1
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 31 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ GSX-R ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Νο.3
» Τι θα κανατε στη θεση μου????
» Αιγίνιο Σήμερα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com