Greek GSX-R forum
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_l10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_c10ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 ανορθωτης κ7 750 τελος....

Πήγαινε κάτω 
+13
VITOAVLIS
leontas
gkourv
kapamarou85
opoulian
Barberis
kontos 750
stavrosrodo
mistiriodis_tsantakias
T.R.E
TheVeteran
landen
myrmidon1986
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανορθωτης κ7 750 τελος....   ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 03 Μάης 2012, 01:14

VITOAVLIS έγραψε:
η φισα με ανησυχει κ τα καλωδια που ανεβαζουν παρα πολυ θερμοκρασια οχι τοσο πολυ ο ανορθωτης.ζεστενοντε πολυ γρηγορα κ δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο.
τα καλωδια των πηνιων εκαιγαν κ εμενα στο 750 κ το ειχα πει κ εδω. να ξερεις θα βοηθησει αν καταργησεις την φυσα κ κανεις κολληση με καλαι..ζεσταινονται γιατι περναει τριφασικο ρευμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
macedonia_greece
Jr.gixxer
macedonia_greece


Άντρας Όνομα: : Μακεδονομάχος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Αγωνιζόμενος : Begginer εδώ !!!
Hμερομηνία εγγραφής : 06/06/2012

ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανορθωτης κ7 750 τελος....   ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 EmptyΤρι 10 Ιουλ 2012, 23:07

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
βασικα εμενα κ σε οσους ξερω οτι εχει καει δεν εχει κανει αυτα που λετε ....

εμενα εβγαλε φοτια κανονικα και ριχναμε νερο απο ενα κουβα που ειχε για αδεσποτα για να σβισι και δεν εσβινε ...ουτε η ασφαλια εσβισε ουτε τπτ ...εφτιχος δεν ειχα βιδοση την σελα και ετσι αμεσα αποσινδεσαμε την μπαταρια πρην την γαμιση ..... και προλαβαμε εκτεταμενει φοτια ...

επισεις σκινικο φοτιας που εχει προχορισι πολυ μεσα στην πλεξουδα εχει γινει αλλες 2 φορες σε φιλους μου και αχω διαβαση πολυ περισοτερα σε φορουμ ...

δυστιχος ειναι κατι που δεν μου αρεσε απο την σουζουκι και που δεν εκανε ανακλιση και δεν το αλαζη στην εγκυιση ...
ντορπη και εσχος εχω να πω και να τους παρει φοτια το blue ray player και κατα επεκταση να τους καψει την 50" full led 3D οθονητους ...

ευχαριστο
ΣΕΞ

Και εμένα μου έβγαλε φωτιά ... Εχτές για 3 λεπτά βγήκα από το σπίτι , να πάρω αέρα και μέσα σε ένα λεπτό παφ , έβγαλε καπνούς βρωμισε ο τόπος και σταμάτησε μέσα σε 20'' μόνη της η φωτια ... και η γκαντεμιά ... ; την μέρα που ξημέρωνε είχα ταξίδι για διακοπές...βρέθηκα πίσω οικονομικά αλλά και ακύρωσα διακοπές...

βρήκα ανορθωτή μεταχειρισμένο στα 100 ευρώ και ΕΥΕΛΠΙΣΤΏ να μην έχουν καεί τα πηνία και πληρώνω γαμησιάτικα ...

Η Αυριανή ημέρα είναι μεγάλη !!! Θα επιδιώξω με τα μαστόρια να αλλάξω και την θέση !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανορθωτης κ7 750 τελος....   ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 11 Ιουλ 2012, 00:09

macedonia_greece έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
βασικα εμενα κ σε οσους ξερω οτι εχει καει δεν εχει κανει αυτα που λετε ....

εμενα εβγαλε φοτια κανονικα και ριχναμε νερο απο ενα κουβα που ειχε για αδεσποτα για να σβισι και δεν εσβινε ...ουτε η ασφαλια εσβισε ουτε τπτ ...εφτιχος δεν ειχα βιδοση την σελα και ετσι αμεσα αποσινδεσαμε την μπαταρια πρην την γαμιση ..... και προλαβαμε εκτεταμενει φοτια ...

επισεις σκινικο φοτιας που εχει προχορισι πολυ μεσα στην πλεξουδα εχει γινει αλλες 2 φορες σε φιλους μου και αχω διαβαση πολυ περισοτερα σε φορουμ ...

δυστιχος ειναι κατι που δεν μου αρεσε απο την σουζουκι και που δεν εκανε ανακλιση και δεν το αλαζη στην εγκυιση ...
ντορπη και εσχος εχω να πω και να τους παρει φοτια το blue ray player και κατα επεκταση να τους καψει την 50" full led 3D οθονητους ...

ευχαριστο
ΣΕΞ

Και εμένα μου έβγαλε φωτιά ... Εχτές για 3 λεπτά βγήκα από το σπίτι , να πάρω αέρα και μέσα σε ένα λεπτό παφ , έβγαλε καπνούς βρωμισε ο τόπος και σταμάτησε μέσα σε 20'' μόνη της η φωτια ... και η γκαντεμιά ... ; την μέρα που ξημέρωνε είχα ταξίδι για διακοπές...βρέθηκα πίσω οικονομικά αλλά και ακύρωσα διακοπές...

βρήκα ανορθωτή μεταχειρισμένο στα 100 ευρώ και ΕΥΕΛΠΙΣΤΏ να μην έχουν καεί τα πηνία και πληρώνω γαμησιάτικα ...

Η Αυριανή ημέρα είναι μεγάλη !!! Θα επιδιώξω με τα μαστόρια να αλλάξω και την θέση !

Μεταχειρισμενο στα 100???λιγο ακριβα δεν ειναι??? νομιζω 110 με 120 εχει καινουριος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
macedonia_greece
Jr.gixxer
macedonia_greece


Άντρας Όνομα: : Μακεδονομάχος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Αγωνιζόμενος : Begginer εδώ !!!
Hμερομηνία εγγραφής : 06/06/2012

ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ανορθωτης κ7 750 τελος....   ανορθωτης κ7 750 τελος.... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 11 Ιουλ 2012, 16:53

platonas έγραψε:
macedonia_greece έγραψε:
mistiriodis_tsantakias έγραψε:
βασικα εμενα κ σε οσους ξερω οτι εχει καει δεν εχει κανει αυτα που λετε ....

εμενα εβγαλε φοτια κανονικα και ριχναμε νερο απο ενα κουβα που ειχε για αδεσποτα για να σβισι και δεν εσβινε ...ουτε η ασφαλια εσβισε ουτε τπτ ...εφτιχος δεν ειχα βιδοση την σελα και ετσι αμεσα αποσινδεσαμε την μπαταρια πρην την γαμιση ..... και προλαβαμε εκτεταμενει φοτια ...

επισεις σκινικο φοτιας που εχει προχορισι πολυ μεσα στην πλεξουδα εχει γινει αλλες 2 φορες σε φιλους μου και αχω διαβαση πολυ περισοτερα σε φορουμ ...

δυστιχος ειναι κατι που δεν μου αρεσε απο την σουζουκι και που δεν εκανε ανακλιση και δεν το αλαζη στην εγκυιση ...
ντορπη και εσχος εχω να πω και να τους παρει φοτια το blue ray player και κατα επεκταση να τους καψει την 50" full led 3D οθονητους ...

ευχαριστο
ΣΕΞ

Και εμένα μου έβγαλε φωτιά ... Εχτές για 3 λεπτά βγήκα από το σπίτι , να πάρω αέρα και μέσα σε ένα λεπτό παφ , έβγαλε καπνούς βρωμισε ο τόπος και σταμάτησε μέσα σε 20'' μόνη της η φωτια ... και η γκαντεμιά ... ; την μέρα που ξημέρωνε είχα ταξίδι για διακοπές...βρέθηκα πίσω οικονομικά αλλά και ακύρωσα διακοπές...

βρήκα ανορθωτή μεταχειρισμένο στα 100 ευρώ και ΕΥΕΛΠΙΣΤΏ να μην έχουν καεί τα πηνία και πληρώνω γαμησιάτικα ...

Η Αυριανή ημέρα είναι μεγάλη !!! Θα επιδιώξω με τα μαστόρια να αλλάξω και την θέση !

Μεταχειρισμενο στα 100???λιγο ακριβα δεν ειναι??? νομιζω 110 με 120 εχει καινουριος.

Με μια έρευνα στο car.gr οι τιμές παίζανε στα 80-100 ευρώ ... Εμένα είναι σχεδόν καινούριος .

Τοποθετήθηκε στο πλάι πάνω στο σασί ... Άλλαξα και την κεντρική ασφάλεια που κάηκε και είμαι έτοιμος ... Δόξα τον Θεό δεν κάηκαν τα πηνία ... Μπήκε και -1 γρανάζι μπροστά και έτοιμος για το μεγάλο ταξίδι στην μάνα Σαλονίκη...Λιγότερα προβλήματα εύχομαι σε όλους μας .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ανορθωτης κ7 750 τελος....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
»  Πηνια ανορθωτης τέλος!
» Το τέλος του Bikenet?
» 2010 και τέλος

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com