Greek GSX-R forum
συζυκι  akrapovic-taylormade Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
συζυκι  akrapovic-taylormade Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
συζυκι  akrapovic-taylormade Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 
JIMK7
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 
nasos-v
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 
T.R.E
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 
k8 600 kk
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 
kostaskr6
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 
κολτρέϊν
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 
Leroy
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 
ripper
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_l10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_c10συζυκι  akrapovic-taylormade Poll_r10 

 

 συζυκι akrapovic-taylormade

Πήγαινε κάτω 
+7
Transporter
landen
stavrosrodo
Darksoul
nasos-v
chris gsxr
tolinio
11 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tolinio
Jr.gixxer
tolinio


Άντρας Όνομα: : tolis
Τόπος : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 28/02/2010

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 11:04

Γεια χαρα, Εχω akrapovic χταποδι μαμα, βγαλμενο καταλητη και ενα μονο τελικο. σκεφτομουν να ψαχτω για μια Taylormade γνωμες? ευχαριστω. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris gsxr
Normal gixxer
Normal gixxer
chris gsxr


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Hμερομηνία εγγραφής : 03/02/2010

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 12:06

ο λογος που θες να αλαξεις το τελικο ?

για εμφανισιακους λογους?
η θεμα αποδοσης

γιατι νομιζω το ενα τελικο με το αλο δεν θα καταλαβεις διαφορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 12:13

tolinio έγραψε:
Γεια χαρα, Εχω akrapovic χταποδι μαμα, βγαλμενο καταλητη και ενα μονο τελικο. σκεφτομουν να ψαχτω για μια Taylormade γνωμες? ευχαριστω. Smile


με την Taylormade πρεπει να κοψεις της βαση της εξατμισεις απο κατω ,πανω στον σκελετο.

αν εισαι διατεθημενος να το κανεις ...οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 12:31

παρε pcv η βαζζαζ και μολις ρυθμιστη στο δρομο απλα χαμογελα....δεν υπαρχει λογος να βγαλεις την ακραπα για taylormade εκτος αν δε θες το μηχανακι σου ν δουλευει ρολοι και απλα να κανει μοστρα στην καφετερια!
φιλικα ετσι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 12:43

εγω θα προτεινα να βρεις και ενα χταποδι μεταχειρισμενο,ειτε acrapovic,ειτε yoshimura(οπου θα χρειαστεις ενα φτιαχτο mid pipe για να ταιριαξει με το acrapovic τελικο), ενα δοντακι μειον μπροστα,ρυθμισμα με yoshi-box και μετα να εισαι μονιμα Very Happy
σε βελτιωση φιλτρο-εξατμιση δεν χρειαζεται εγκεφαλος αλλος.Εκτος και αν μπαινεις πιστα(οποτε καλο ειναι το bazzaz με το traction) η' αν θες σιφτερ η' γενικοτερα αν εχεις προοπτικη για περισσοτερες βελτιωσεις........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 16:08

stavrosrodo έγραψε:
εγω θα προτεινα να βρεις και ενα χταποδι μεταχειρισμενο,ειτε acrapovic,ειτε yoshimura(οπου θα χρειαστεις ενα φτιαχτο mid pipe για να ταιριαξει με το acrapovic τελικο), ενα δοντακι μειον μπροστα,ρυθμισμα με yoshi-box και μετα να εισαι μονιμα Very Happy
σε βελτιωση φιλτρο-εξατμιση δεν χρειαζεται εγκεφαλος αλλος.Εκτος και αν μπαινεις πιστα(οποτε καλο ειναι το bazzaz με το traction) η' αν θες σιφτερ η' γενικοτερα αν εχεις προοπτικη για περισσοτερες βελτιωσεις........

μμμμ... ωραιες ιδεες εδωσες τωρα σταυρο... λες??? scratch
αυτα σκεφτομαι κ γω για το δικο μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolinio
Jr.gixxer
tolinio


Άντρας Όνομα: : tolis
Τόπος : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 28/02/2010

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΤετ 20 Οκτ 2010, 19:28

εχω δει ενα χταποδι απο ενα ατομο εδω στο φορουμ. Σκεφτομουν ταυλορ λογο εμφανισης αλα και ο ακραπας μετραει απλα ειναι πολυ συνηθισμενος ,υστερα ειδα τα $$ που θελει και σκεφτηκα με αυτα βαζω ενα "παουερ κομαντερ" ενα φιλτρο και ενα προφραμμα και ειμαι κομπλε. και απο θορυβο η ακραπα ειναι σε λογικα πλαισια,πιστα δεν μπαινω συχνα. σε μηχανικο τομεα δεν σκεφτομε περετερο βελτιωσεις. εμφανισιακα εχω μερικα πραγραμτα στο νου. ευχαριστω για της απαντησεις Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Transporter
Normal gixxer
Normal gixxer
Transporter


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Πάτρα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Αγωνιζόμενος : Θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 02/04/2010

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΣαβ 25 Δεκ 2010, 21:36

Γεια χαρα και χρονια πολλα σε ολους.Εχω ενα Κ9 τελειως μαμισιο και ειμαι στην πριζα να βαλω εξατμιση.Καποιος μου εδειξε την Taylormade και μου αρεσε αλλα αυτα που ειδα να γραφεται με εβαλαν σε σκεψεις.Darksoul γιατι λες "αν δε θες το μηχανακι σου να δουλευει ρολοι και απλα να κανει μοστρα στην καφετερια!"
aswew aswew υπαρχει θεμα αποδοσης η δημιουργητε καποιο προβλημα αλλου??? Nασο σιγουρα πρεπει να κοπει η βαση εξατμισης απο κατω,πανω στο σκελετο????Παιδια ευχαριστω εκ των προτερων!!! thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbr600f4
Normal gixxer
Normal gixxer
cbr600f4


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : PATRA
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Αγωνιζόμενος : DEN PROLABENO
Hμερομηνία εγγραφής : 25/03/2009

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΚυρ 26 Δεκ 2010, 10:28

http://www.racetaylormade.com/tmpages/catalog.html δεν λεει οτι πρεπει
να κοψης κατι παντος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΚυρ 26 Δεκ 2010, 11:27

Ηθελε στα Κ7-8.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tseseries
Jr.gixxer
tseseries


Άντρας Όνομα: : andreas
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER SE MIKRES KATIGORIES
Hμερομηνία εγγραφής : 24/12/2010

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΚυρ 26 Δεκ 2010, 18:26

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ ΟΙ ΑΚRAPOVIC ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΣΕ ΑΠΟΔΩΣΗ.ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ ΘΟΡΥΒΟ.ΝΟΡΜΑΛ.ΤΩΡΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΤΟ ΠΩΣ ΕΣΥ ΘΕΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΟΤΟ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΚυρ 26 Δεκ 2010, 18:50

kostassss έγραψε:
Γεια χαρα και χρονια πολλα σε ολους.Εχω ενα Κ9 τελειως μαμισιο και ειμαι στην πριζα να βαλω εξατμιση.Καποιος μου εδειξε την Taylormade και μου αρεσε αλλα αυτα που ειδα να γραφεται με εβαλαν σε σκεψεις.Darksoul γιατι λες "αν δε θες το μηχανακι σου να δουλευει ρολοι και απλα να κανει μοστρα στην καφετερια!"
aswew aswew υπαρχει θεμα αποδοσης η δημιουργητε καποιο προβλημα αλλου??? Nασο σιγουρα πρεπει να κοπει η βαση εξατμισης απο κατω,πανω στο σκελετο????Παιδια ευχαριστω εκ των προτερων!!! thanks

sto k7-k8 σιγουρα

στο κ9 μαλλον οχι. δεν το εχω ψαξει και πολυ να σου πω την αλληθεια. στειλτους ενα μαιλ οπου μπορεις να τους ρωτησεις.

παντος απο ομορφια θεωρω οτι ειναι οτι πιο ομορφο,,, good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
x4m3n0s
Normal gixxer
Normal gixxer
x4m3n0s


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 210
Hμερομηνία εγγραφής : 29/05/2010

συζυκι  akrapovic-taylormade Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συζυκι akrapovic-taylormade   συζυκι  akrapovic-taylormade EmptyΚυρ 26 Δεκ 2010, 20:50

nasos-v έγραψε:
kostassss έγραψε:
Γεια χαρα και χρονια πολλα σε ολους.Εχω ενα Κ9 τελειως μαμισιο και ειμαι στην πριζα να βαλω εξατμιση.Καποιος μου εδειξε την Taylormade και μου αρεσε αλλα αυτα που ειδα να γραφεται με εβαλαν σε σκεψεις.Darksoul γιατι λες "αν δε θες το μηχανακι σου να δουλευει ρολοι και απλα να κανει μοστρα στην καφετερια!"
aswew aswew υπαρχει θεμα αποδοσης η δημιουργητε καποιο προβλημα αλλου??? Nασο σιγουρα πρεπει να κοπει η βαση εξατμισης απο κατω,πανω στο σκελετο????Παιδια ευχαριστω εκ των προτερων!!! thanks

sto k7-k8 σιγουρα

στο κ9 μαλλον οχι. δεν το εχω ψαξει και πολυ να σου πω την αλληθεια. στειλτους ενα μαιλ οπου μπορεις να τους ρωτησεις.

παντος απο ομορφια θεωρω οτι ειναι οτι πιο ομορφο,,, good

Να σας πω την αληθεια μου απο ομορφια θα συμφωνησω με το νασο και αν το δεισ λιγο πιο λογικα συγκεντρωνει το κεντρο βαρους λιγο πιο χαμηλο αυτο θα πρεπει να κανει μια διαφορα ειδικα αν κατεβαζει τοσο οσο λεει το βαρος.Τωρα δεν ξερω απο ποιοτητα κατασκευης και αποδοση τι λεει μιας και οι μακριες εξατμισεις εχουν αποδοση κυριως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
συζυκι akrapovic-taylormade
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Taylormade exhaust????
» Εξατμιση για κ7-κ8 1000 Taylormade
» AKRAPOVIC SLIP ON ΓΙΑ GSXR 750 K8...ΒΟΗΘΕΙΑ...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com