Greek GSX-R forum
Metzeler Sportec M3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Metzeler Sportec M3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Metzeler Sportec M3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 
JIMK7
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 
nasos-v
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 
T.R.E
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 
k8 600 kk
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 
kostaskr6
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 
Leroy
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 
ripper
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Metzeler Sportec M3 Poll_l10Metzeler Sportec M3 Poll_c10Metzeler Sportec M3 Poll_r10 

 

 Metzeler Sportec M3

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Tigas
Normal gixxer
Normal gixxer
Tigas


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Αγωνιζόμενος : Varibopi Mountain Circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2009

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠεμ 20 Ιαν 2011, 00:45

Ενδιαφέρομαι να βάλω τα Metzeler Sportec M3
http://www.metzelermoto.com/web/catalog/moto/moto_catalogo_schedaDescription.page?categoria=/catalog/moto/supersport/none&vehicleType=MOTO&product_id=879584&uri=/metzeler/en_IT/browser/xml/catalog/moto/SuperSport_SportecM3.xml&menu_item=/products/catalog/supersport

Πρός το παρόν φοράω Metzeler Racetec K3(απόλυτα ικανοποιήμενος εντός και εκτός πίστας) και θέλω να βάλω τα Sportec για να την βγάλω το χειμώνα τουλάχιστον με σβέλτα-εκδρομικά km αλλά δεν τυχαίνει να τα έχει δοκιμάσει κάποιος από την παρέα για να έχω γνώμη.

Έχω ακούσει ότι βγάζουν πολλά km και κρατάνε πολύ καλά για το δρόμο που τα θέλω, τα έχει δοκιμάσει κανείς, τα φοράει σε GSXR 1000 ???????????

thanx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tigas
Normal gixxer
Normal gixxer
Tigas


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Αγωνιζόμενος : Varibopi Mountain Circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2009

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠεμ 20 Ιαν 2011, 18:23

Λόγω της πληθώρας των απαντήσεων σας :P και επειδή δυσκολεύτηκα να αποφασίσω, έβαλα τα sportec M3 και βλέπουμε miam

Metzeler Sportec M3 Gixxer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠεμ 20 Ιαν 2011, 18:45

Τα φοραω στο 600 κ6.Ειναι πολυ καλο λαστιχο δρομου. Πολυ καλο για βροχη λογω αυλακωτητας, εχω φαει μπολικη σε ταξιδι και στην ιονια οδο βρεγμενη με 200+ πολυ σταθερα! Ναι βγαζει μπολικα χιλιομετρα. Αργει λιγο να ζεσταθει βεβαια σε σχεση με τα racetec αλλα μετα δεν θα σε απογοητευσει στο δρομο. Καλα ταξιδια :!:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠεμ 20 Ιαν 2011, 19:02

τι διαφορες εχει απο τα Μ5 και τα racetech απο τα spotrtech?? ξερει κανεις??? Α! ποσο τα εβαλες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tigas
Normal gixxer
Normal gixxer
Tigas


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Αγωνιζόμενος : Varibopi Mountain Circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2009

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠεμ 20 Ιαν 2011, 19:41

karagio έγραψε:
τι διαφορες εχει απο τα Μ5 και τα racetech απο τα spotrtech?? ξερει κανεις??? Α! ποσο τα εβαλες??

τα racetec Κ3 όπως και τα Μ5 και Μ3 είναι η σειρά της Metzeler για supersport και χρήση δρόμου.

Τα Κ3 είναι τα ποιό μαλακά, αντιστοιχα με τα Pirelli Rosso Corsa και γι αυτό μπορούν να χρησιμοποιηθούν άφοβα και σε πίστα(αρκεί να μην ψάχνεις τα όρια)

Τα Μ3 είναι παλιό μοντέλο ενώ το Μ5 είναι ποιό πρόσφατο.

Τα έβαλα 260ευρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠαρ 21 Ιαν 2011, 07:11

Tigas τα Μ3 εβαλες 260 ή τα Μ5?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠαρ 21 Ιαν 2011, 10:01

Tigas έγραψε:
Λόγω της πληθώρας των απαντήσεων σας :P και επειδή δυσκολεύτηκα να αποφασίσω, έβαλα τα sportec M3 και βλέπουμε miam

Metzeler Sportec M3 Gixxer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠαρ 21 Ιαν 2011, 12:05

και γιατι δεν εβαλες τα Μ5 που ειναι πιο καινουρια?? λογω fraga ???? ρωταω για να μαθαινω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tigas
Normal gixxer
Normal gixxer
Tigas


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Αγωνιζόμενος : Varibopi Mountain Circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2009

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠαρ 21 Ιαν 2011, 12:11

karagio έγραψε:
και γιατι δεν εβαλες τα Μ5 που ειναι πιο καινουρια?? λογω fraga ???? ρωταω για να μαθαινω

Τα Μ3 είναι ποιό φθηνά η σκληρότητα ίδια είναι από ότι κατάλαβα, εγώ τα θέλω για βόλτες οπότε τα sportec είναι η καλύτερη επιλογη γι το σκοπό που τα θέλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠαρ 21 Ιαν 2011, 14:03

εμενα παντως τα Μ3 που τα φοραγε το Speed triple μου απο το εργοαστασιο μια χαρα ηταν κ κρατημα ειχαν κ χλμ καναν (10000 περιπου κ με γραψιματα).
τωρα του χω βαλει τα Μ5 αλλα μου φαινονται καλυτερα τα Μ3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tigas
Normal gixxer
Normal gixxer
Tigas


Άντρας Όνομα: : Σταύρος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Αγωνιζόμενος : Varibopi Mountain Circuit
Hμερομηνία εγγραφής : 27/12/2009

Metzeler Sportec M3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Metzeler Sportec M3   Metzeler Sportec M3 EmptyΠαρ 21 Ιαν 2011, 15:35

theatiss έγραψε:
εμενα παντως τα Μ3 που τα φοραγε το Speed triple μου απο το εργοαστασιο μια χαρα ηταν κ κρατημα ειχαν κ χλμ καναν (10000 περιπου κ με γραψιματα).
τωρα του χω βαλει τα Μ5 αλλα μου φαινονται καλυτερα τα Μ3

για τα Μ5 ότι δεν του πολυάρεσαν μου το έχει πεί και εμένα φίλος που τα φόραγε σε CBR600RR, βέβαια άλλοι είναι ευχαριστημένοι aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Metzeler Sportec M3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» METZELER SPORTEC M5 INTERACT
» bridgestone vs metzeler
» METZELER M5 INTERACT H BRIDGESTONE BT 016 ???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΖΑΝΤΕΣ-ΕΛΑΣΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com