Greek GSX-R forum
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_l10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_c10Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων

Πήγαινε κάτω 
+28
ripper
lKiNG
panikas
paul22
louk6
Opeth
gixxermak
giannisK6
magfaria
gsxrk71000
tromokratis
theatiss
kostasva
mitsos
Akis_s3
ENDURASX
potis
totoulis
giXXXer
kostaskr6
Miou
boutser
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ghost
ktm_21
spastos
panos1313
valentinosgsxr
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 01:07

έλεος όμως!
ωραίος φίλος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 03:44

GSXR-750 έγραψε:
gsxrk71000 έγραψε:
GSXR-750 έγραψε:
Κι εμενα μου ήρθε να πληρώσω κλίση για εξάτμιση που είχε πάει στο δημόσιο ταμείο,μετά από δυο χρονια!!Eκεί σε θέλω....την πλήρωσα 2 φορες πάνω από την κανονική!! aftokt

affraid affraid

Την είχα δώσει σε έναν γνωστό μπάτσο να με φτιάξει και με έγραψε στα παπάρια του χωρίς να μου πει τίποτα!!
Mετά από δυο χρονια δικάστηκα ερήμην και πήγε δημόσιο ταμείο η κλίση...
Συμπέρασμα....μην εμπιστεύεστε ποτε μπάτσο όσο φίλος και αν είναι!!!!
ε οχι μορε ας μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι ! θα ετυχε να ειναι μλκς εγω ξερω και καλα παιδια και με εχουν φτιαξει παλιοτερα! ετσι νομιζω τουλαχυστον λες να μου ερθει τπτ και να λεω τα ιδια; scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 28 Οκτ 2011, 22:56

καλα ρε παιδια ποσο δυσκολο ειναι να βγαλεις την πινακιδα οταν ειναι να βγεις εκτος πολης?... εγω οσο ειχα το gsxr ειχα valter moto βαση, ξεβιδωνα μπαμ μπαμ και σε σακουλιτσα στον σακο! Τωρα με το cbr που για να βγαλω τη βαση επρεπε να βγαλω και το undertail ολοκληρο, επαιρνα το σακο που ειναι υποτιθεται για μεταφορα κρανους και τον περνουσα απο πανο απο την πινακιδα και αντε γεια ολοι!

σπαση βαση ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ μετα απο λιγα μετρα η πινακιδα φαινεται και ας ειναι κ απο κατω. εκτος αν ξερεις καλη σουζα και το σηκωσει για καμια 30αρια μετρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 29 Οκτ 2011, 03:24

Opeth έγραψε:
σπαση βαση ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ μετα απο λιγα μετρα η πινακιδα φαινεται και ας ειναι κ απο κατω. εκτος αν ξερεις καλη σουζα και το σηκωσει για καμια 30αρια μετρα.

πάντως εγώ σπαστή βάση έχω 3 χρόνια και,έχω κάνει πάρα πολλά χιλιόμετρα σε εθνική και δεν μου έχει έρθει κάτι,ούτε από ραντάρ ούτε από διόδια! και από όσο γνωρίζω δεν έχει έρθει και σε κανέναν άλλο που να έχει σπαστή βάση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 01 Νοε 2011, 17:11

εχω και εγω απορια!!! ειχα βαλει την πινακιδα χαμηλα στην ουρα του κ6 αναμεσα απο τα μαρσπιε η οποια φενεται καθαρα. και περασα απο διοδια χωρις να πληρωσω και σε ενα διοδιο επειδη ειχε πολυ κινηση εσπρωξα μπαρα απο teo pass και μετα θυμηθικα ο μ@λ@κ@ς οτι εχω πινακιδα. λετε να εχω προβλημα? και αληθεια αν εχω οφειλες που μπορω να το μαθω?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 01 Νοε 2011, 17:14

σημειωτεον πηρα στο "δεν πληρωνω" και μου ειπαν οτι δεν εχω προβλημα οσο για την teo pass καλο θα ηταν να το αποφευγω. αλλα τους εμπιστευεσαι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 01 Νοε 2011, 17:21

louk6 έγραψε:
εχω και εγω απορια!!! ειχα βαλει την πινακιδα χαμηλα στην ουρα του κ6 αναμεσα απο τα μαρσπιε η οποια φενεται καθαρα. και περασα απο διοδια χωρις να πληρωσω και σε ενα διοδιο επειδη ειχε πολυ κινηση εσπρωξα μπαρα απο teo pass και μετα θυμηθικα ο μ@λ@κ@ς οτι εχω πινακιδα. λετε να εχω προβλημα? και αληθεια αν εχω οφειλες που μπορω να το μαθω?????

καταρχας μπορει και να εισαι τυχερος και εκει που εχεις την πινακιδα να μην την πιανει η καμερα...
επισης πρεπει να φαινεται ολη η πινακιδα καθαρα και οχι να εχεις καποιο γραμμα-νουμερο που να φαινεται στο περιπου...πρεπει να περασει αρκετος καιρος μεχρι να σου ερθει η κληση...( ο κουζινας εφαγε φωτο
την 2ρη μερα που αγορασε το μηχανακι και πριν λιγο καιρο πηγε η φωτο στο σπιτι του προηγουμενου ιδιοκτητη και εχει αγορασει το μηχανακι σχεδον 2 χρονια τωρα...) αν εχεις οφειλες δεν μπορεις να το μαθεις... ειναι μια εκπληξουλα που φυλαει το αγαπητο μας κρατος για την τελευταια στιγμη μιας και η προσαυξηση ειναι της ταξης του 95%...αλλα δεν φταιει αυτο για την καθυστερηση (και καλα...) ειναι αργο το ταχυδρομειο και αργει να στειλει τις κλησεις κτλ στο αρμοδιο υπουργειο...ΓΑΜΩ ΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ ΔΛΔ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 01 Νοε 2011, 17:23

louk6 έγραψε:
σημειωτεον πηρα στο "δεν πληρωνω" και μου ειπαν οτι δεν εχω προβλημα οσο για την teo pass καλο θα ηταν να το αποφευγω. αλλα τους εμπιστευεσαι???


οχι δεν του εμπιστευεσαι αφου εσυ θα πληρωσεις και οχι το κινημα....
επισης πριν μερικες μερες καποιο παιδι ανεβασε ενα θεματακι οτι πηγαν δικαστικοι κλητηρες της εταιρειας των διοδιων στο σπιτι μελους του κινηματος δεν πληρωνω για να του κανουν κατασχεση στο αμαξι απο απληρωτες διελευσεις διοδιων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 01 Νοε 2011, 18:10

Το κίνημα «Δεν πληρώνω» συνεχίζει τον ανένδοτο αγώνα του ενάντια στους εκμεταλλευτές του λαού δύο χρόνια τώρα. Στα πλαίσια αυτού του αγώνα τα στρατόπεδα πλέον έχουν διαχωριστεί. Από τη μία ο λαός και οι κοινωνικές δυνάμεις που πλήττονται βάναυσα από την καταιγίδα αντιλαϊκών μέτρων και χαρατσιών, και από την άλλη όλοι οι υπηρέτες του εκμεταλλευτικού συστήματος, δηλαδή οι μεγαλοεργολάβοι, οι τράπεζες και οι μαριονέττες τους στο πολιτικό σύστημα.
Εμείς γνωρίζουμε καλά ότι όταν μας χτυπάνε οι εχθροί μας βαδίζουμε στο σωστό δρόμο.
Στα πλαίσια αυτού του χτυπήματος η Αττική Οδός, του εθνικού μεγαλοεργολάβου, η εταιρία εκμετάλλευσης του δρόμου που με θυσίες έχει χρυσοπληρώσει ο ελληνικός λαός, επιστράτευσε τον κατασταλτικό μηχανισμό του κράτους.

Εκλήθησαν συναγωνιστές του «Δεν πληρώνω» σε απολογία για παρακώλυση συγκοινωνιών, με αφορμή άνοιγμα διοδίων που πραγματοποιήθηκε στις 10/3/11 στην Αττική Οδό. Αξίζει να σημειωθεί ότι το κίνημά μας, στα εκατοντάδες ανοίγματα διοδίων που έχει πραγματοποιήσει δύο χρόνια τώρα, το μόνο που πράττει είναι η διευκόλυνση των συγκοινωνιών, καθώς απελευθερώνει το δρόμο και δεν τον αποκλείει. Ολοι και ακόμη περισσότερο ο κατασταλτικός μηχανισμός το γνωρίζει αυτό, αλλά η εκουσίως διαστρεβλωμένη άποψή τους περί δικαιοσύνης τους οδηγεί στο να μας διώξουν ποινικά με φρονηματικό τρόπο. Δεν τρέφουμε αυταπάτες για την ταξική τοποθέτηση της δικαιοσύνης και των δυνάμεων καταστολής , αλλά η απροκάλυπτη επίθεση ενάντια στο κίνημά μας είναι εξοργιστική. Μετά από την φωτογραφική ψήφιση φιλοεργολαβικών διατάξεων από την κυβέρνηση (βλ. ντροπολογία Ρέππα), μετά από την νομιμοποίηση υπαλληλικής σχέσης τροχαίας-μεγαλοεργολάβων (π.χ. συστέγαση τροχαίας-εταιριών, δωρεά περιπολικών, service ακόμη και βενζίνης από τις εταιρίες κ.α.), μετά από την προσπάθεια κατάσχεσης περιουσιακών στοιχείων συναγωνίστριας από δικαστικούς επιμελητές και μετά από δεκάδες φρονηματικές μηνύσεις και διώξεις εταιριών και αστυνομίας σε συναγωνιστές, έρχεται και η πρωτοφανής άσκηση ποινικής δίωξης για τον αγώνα μας αυτόν καθεαυτόν. Διωκόμαστε διότι αγωνιζόμαστε, διωκόμαστε διότι διεκδικούμε και υπερασπιζόμαστε το δίκιο μας. Φυσικά δεν περιμένουμε από κανέναν να διώξει ποινικά τις εταιρίες για παρακώλυση συγκοινωνιών, που για την είσπραξη των ληστρικών χαρατσιών έχουν στήσει δεκάδες παράγκες στους δρόμους μας δημιουργώντας ουρές χιλιομέτρων. Επίσης δεν περιμένουμε από καμία κυβέρνηση να εισπράξει επιδικασμένα πρόστιμα εκατομμυρίων ευρώ από αυθαίρετα κτίσματα των εταιριών για τα οποία ψηφίστηκε χαριστική διάταξη. Περιμένουμε όμως από την κοινωνία να βγει στο δρόμο μαζί μας αποτινάζοντας τον ζυγό της εκμετάλλευσης και στέλνοντας όλους τους δυνάστες μας στον Καιάδα της ιστορίας.
Η τελευταία δίωξη έχει στόχο την τρομοκράτηση του κινήματος. Ως απάντηση προβάλλουμε την αλληλεγγύη μας και την κλιμάκωση του αγώνα μας.
Έτσι, θα παραλάβουμε την δικογραφία σαν κίνημα και θα προβούμε σε νέο άνοιγμα της Αττικής Οδού.

Προσυγκέντρωση στον κόμβο της Μεταμόρφωσης της Αττικής οδού, με κατεύθυνση προς Μαρκόπουλο, την Τετάρτη 2-11, στις 6μμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤετ 02 Νοε 2011, 01:21

eeeeooo mprabo mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΔευ 14 Νοε 2011, 19:03

εγω έχω σπαστή βάση κ το έχω τεστάρει με άλλα παιδιά κ μου λένε δεν φένεται τίποτα(έχω κ την παλιά πινακίδα την μικρή) τώρα σε μηχανάκι που αγοράστηκε το 2006 γιατι μου δώσανε τέτοια πινακίδα δεν ξέρω,στα kawasaki όμως κ σε μηχανάκια με την εξάτμιση κάτω απο την σέλα δεν γυρνάει τόσο πολύ η πινακίδα κ συνεπώς φένεται,εγώ στο δικό μου που έχω δεί δεν φένεται τίποτα πάντως εκτός κ αμα περάσεις το ρανταρ με edo :P

υ.γ. κ μην νομίζεται οτι οι κάμερες τον radar έχουν τρελούς φακούς πάνω κ βλέπουν απο χιλιόμετρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2011, 06:42

paul22 έγραψε:
εγω έχω σπαστή βάση κ το έχω τεστάρει με άλλα παιδιά κ μου λένε δεν φένεται τίποτα(έχω κ την παλιά πινακίδα την μικρή) τώρα σε μηχανάκι που αγοράστηκε το 2006 γιατι μου δώσανε τέτοια πινακίδα δεν ξέρω,στα kawasaki όμως κ σε μηχανάκια με την εξάτμιση κάτω απο την σέλα δεν γυρνάει τόσο πολύ η πινακίδα κ συνεπώς φένεται,εγώ στο δικό μου που έχω δεί δεν φένεται τίποτα πάντως εκτός κ αμα περάσεις το ρανταρ με edo :P

υ.γ. κ μην νομίζεται οτι οι κάμερες τον radar έχουν τρελούς φακούς πάνω κ βλέπουν απο χιλιόμετρα.

οι καμερες τον radar εχουν τρελες τρελες καμερες και βλεπουν τα παντα
(σε αττικη οδο τουλαχιστον)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2011, 09:49

paul22 έγραψε:
εγω έχω σπαστή βάση κ το έχω τεστάρει με άλλα παιδιά κ μου λένε δεν φένεται τίποτα(έχω κ την παλιά πινακίδα την μικρή) τώρα σε μηχανάκι που αγοράστηκε το 2006 γιατι μου δώσανε τέτοια πινακίδα δεν ξέρω,στα kawasaki όμως κ σε μηχανάκια με την εξάτμιση κάτω απο την σέλα δεν γυρνάει τόσο πολύ η πινακίδα κ συνεπώς φένεται,εγώ στο δικό μου που έχω δεί δεν φένεται τίποτα πάντως εκτός κ αμα περάσεις το ρανταρ με edo :P

υ.γ. κ μην νομίζεται οτι οι κάμερες τον radar έχουν τρελούς φακούς πάνω κ βλέπουν απο χιλιόμετρα.


μαλλον δεν τα ξερεις καλα.... οι περισοτερες καμερες εχουν αλλαξει και οι καινουργιες ειναι τρομερης ευκρινιας... βραδυ στην αττικη οδο με 240 χλμ το μπουσα και η πινακιδα φαινοταν πεντακαθαρα...μεχρι και οι βιδες της πινακιδας ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2011, 14:21

Miou έγραψε:
paul22 έγραψε:
εγω έχω σπαστή βάση κ το έχω τεστάρει με άλλα παιδιά κ μου λένε δεν φένεται τίποτα(έχω κ την παλιά πινακίδα την μικρή) τώρα σε μηχανάκι που αγοράστηκε το 2006 γιατι μου δώσανε τέτοια πινακίδα δεν ξέρω,στα kawasaki όμως κ σε μηχανάκια με την εξάτμιση κάτω απο την σέλα δεν γυρνάει τόσο πολύ η πινακίδα κ συνεπώς φένεται,εγώ στο δικό μου που έχω δεί δεν φένεται τίποτα πάντως εκτός κ αμα περάσεις το ρανταρ με edo :P

υ.γ. κ μην νομίζεται οτι οι κάμερες τον radar έχουν τρελούς φακούς πάνω κ βλέπουν απο χιλιόμετρα.


μαλλον δεν τα ξερεις καλα.... οι περισοτερες καμερες εχουν αλλαξει και οι καινουργιες ειναι τρομερης ευκρινιας... βραδυ στην αττικη οδο με 240 χλμ το μπουσα και η πινακιδα φαινοταν πεντακαθαρα...μεχρι και οι βιδες της πινακιδας ...

Και φορουσε κ σπαστη κ παλι τον φωτογραφησαν? Ωχχχ Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2011, 14:34

Miou έγραψε:
paul22 έγραψε:
εγω έχω σπαστή βάση κ το έχω τεστάρει με άλλα παιδιά κ μου λένε δεν φένεται τίποτα(έχω κ την παλιά πινακίδα την μικρή) τώρα σε μηχανάκι που αγοράστηκε το 2006 γιατι μου δώσανε τέτοια πινακίδα δεν ξέρω,στα kawasaki όμως κ σε μηχανάκια με την εξάτμιση κάτω απο την σέλα δεν γυρνάει τόσο πολύ η πινακίδα κ συνεπώς φένεται,εγώ στο δικό μου που έχω δεί δεν φένεται τίποτα πάντως εκτός κ αμα περάσεις το ρανταρ με edo :P

υ.γ. κ μην νομίζεται οτι οι κάμερες τον radar έχουν τρελούς φακούς πάνω κ βλέπουν απο χιλιόμετρα.


μαλλον δεν τα ξερεις καλα.... οι περισοτερες καμερες εχουν αλλαξει και οι καινουργιες ειναι τρομερης ευκρινιας... βραδυ στην αττικη οδο με 240 χλμ το μπουσα και η πινακιδα φαινοταν πεντακαθαρα...μεχρι και οι βιδες της πινακιδας ...

με σπαστή ήσουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2011, 16:57

Panikas -- paul22 οχι δεν ηταν με σπαστη πινακιδα... η σπαστη πινακιδα στο μπουσα βαζει την πινακιδα κατω απο το πισω φτερο και δεν φαινεται τιποτα...ειναι λιγο περιεργο το μπουσα και το πισω φτερο του και θελει διαφορετικη σπαστη βαση απο τα gixxer mas...δεν ειναι δικο μου το μπουσα και δεν το οδηγουσα εγω...(σιγα μην εχω πινακιδα να φαινεται εγω...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2011, 18:01

με αγχώσατε κ είμαι μακρυά απο το μωρό μου αυτές τις μέρες πάντως δεν πιστεύω να μ έπιασε κανα radar όταν κλείνει,κλείνει τελείως κ έχω κ μικρή πινακίδα κ όλας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lKiNG
Normal gixxer
Normal gixxer
lKiNG


Άντρας Όνομα: : Κυριάκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2011, 19:24

Κάπου στην Αττική οδό υπάρχει και κάμερα χαμηλά στο οδόστρωμα για να βλέπει τις σπαστές πινακίδες. Προσοχή !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul22
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Hμερομηνία εγγραφής : 18/08/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 15 Νοε 2011, 19:54

σε λίγο θα βγάλουν κ ιπτάμενες κάμερες που θα μας ακολουθάνε eye-borgs χαχαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos
Normal gixxer
Normal gixxer
mitsos


Αριθμός μηνυμάτων : 331
Hμερομηνία εγγραφής : 12/12/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2011, 00:52

lKiNG έγραψε:
Κάπου στην Αττική οδό υπάρχει και κάμερα χαμηλά στο οδόστρωμα για να βλέπει τις σπαστές πινακίδες. Προσοχή !
εγω ξερω οτι εχει σε μερικα διοδια κατω και που στην περιφεριακη οδο υμητου σε καπια στροφη που πλαγιαζεις.
εσυ που ξερεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lKiNG
Normal gixxer
Normal gixxer
lKiNG


Άντρας Όνομα: : Κυριάκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2011, 01:03

Ναι ναι στην περιφερειακή είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2011, 01:07

Ρε παίδες εγώ που ανεβωκατεβαινα αττικη οδό για καιρό με 200+ δεν εχω πάρει φωτό. Είμαι τυχερός? tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sporoskaterini
Adv. gixxer
Adv. gixxer
sporoskaterini


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερίνη Πιερίας
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 440
Αγωνιζόμενος : θλιβερή ιστορία.....
Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2009

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2011, 02:13

ripper έγραψε:
Ρε παίδες εγώ που ανεβωκατεβαινα αττικη οδό για καιρό με 200+ δεν εχω πάρει φωτό. Είμαι τυχερός? tongue
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 001
:P :P :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/sporoskaterini/
panikas
Normal gixxer
Normal gixxer
panikas


Άντρας Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Αγωνιζόμενος : εναντια σε οτι με φοβιζει
Hμερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤετ 16 Νοε 2011, 04:16

sporoskaterini έγραψε:
ripper έγραψε:
Ρε παίδες εγώ που ανεβωκατεβαινα αττικη οδό για καιρό με 200+ δεν εχω πάρει φωτό. Είμαι τυχερός? tongue
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 001
:P :P :P

Τωρα θα προστεθει στο οικογενειακο αλμπουμ lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrk71000
Hero gixxer
Hero gixxer
gsxrk71000


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2993
Hμερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων   Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 EmptyΤρι 22 Νοε 2011, 00:13

panikas έγραψε:
sporoskaterini έγραψε:
ripper έγραψε:
Ρε παίδες εγώ που ανεβωκατεβαινα αττικη οδό για καιρό με 200+ δεν εχω πάρει φωτό. Είμαι τυχερός? tongue
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων - Σελίδα 3 001
:P :P :P

Τωρα θα προστεθει στο οικογενειακο αλμπουμ lol!

lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προστιμο απο διοδια Μαλγαρων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Επιτροπές Διόδια STOP
» πρόστιμο για ηχορύπανση και αφαίρεση άδειας κυκλοφορίας
» ΔΙΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com